"Ішкі істер органдарының лицензиялау-рұқсат ету жұмысын жүзеге асыру жөніндегі жұмысы туралы" нұсқаулықты және "Ішкі істер органдарында алынып қойылған, ерікті түрде тапсырылған, тауып алынған қарулар мен оқ-дәрілерді, жарылғыш заттар мен материалдарды, оқ-дәріні, суық қаруды қабылдап алу, есепке алу, сақтау және сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстың тәртібі туралы" ережені бекіту туралы Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы N 111 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Ішкі істер министрінің 2006 жылғы 25 шілдедегі N 372 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 12 қыркүйекте тіркелді. Тіркеу N 4393. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 313 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 29.03.2016 № 313 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) бұйрығымен.
"Жеке кәсіпкерлік туралы", "Қазақстан Республикасының Ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасының заңдарын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ішкі істер органдарының лицензиялау-рұқсат ету жұмысын жүзеге асыру жөніндегі жұмысы туралы" нұсқаулықты және "Ішкі істер органдарында алынып қойылған, ерікті түрде тапсырылған, тауып алынған қарулар мен оқ-дәрілерді, жарылғыш заттар мен материалдарды, оқ-дәріні, суық қаруды қабылдап алу, есепке алу, сақтау және сақталуын қамтамасыз ету жөніндегі жұмыстың тәртібі туралы" ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2003 жылғы 1 наурыздағы N 111 бұйрығына (2869 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрінің 2004 жылғы 7 мамырдағы N 261 бұйрығымен енгізілген өзгерістер мен толықтырулармен нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2257 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 және 3-тармақтардағы "Астана және Алматы қалаларының ІІББ-нің, облыстардағы ІІББ-ІІБ-нің, КІІБ-нің" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ішкі істер департаменттерінің" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетілген бұйрықпен бекітілген»Ішкі істер органдарының лицензиялау-рұқсат ету жұмысын жүзеге асыру жөніндегі жұмысы туралы нұсқаулықта:
6-тармақтағы "Астана және Алматы қалаларының ІІББ, облыстардағы ІІББ-ІІБ, көліктегі ІІБ, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Арнайы полиция басқармасы" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ішкі істер департаменттері, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің Арнайы полиция басқармасы (бұдан әрі - Астана, Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ІІД және Қазақстан Республикасы ІІМ ӘПК АПБ)" деген сөздермен ауыстырылсын;
барлық мәтін бойынша "Астана, Алматы қалаларының ІІББ, облыстардың ІІББ-ІІБ", "Астана, Алматы қалалары ІІББ", "облыстардың және көліктегі ІІББ-ІІБ", "облыстардың және көліктегі ІІББ-ІІБ", "ІІББ, ІІБ, көліктегі ІІБ" деген сөздер "Астана және Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ІІД" деген сөздермен ауыстырылсын;

О внесении изменений в приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 111 "Об утверждении Инструкции "О работе органов внутренних дел по осуществлению лицензионно-разрешительной системы" и Правил "О порядке работы по приему, учету, хранению и обеспечению сохранности в органах внутренних дел изъятого, добровольно сданного, найденного оружия и боеприпасов, взрывчатых веществ и материалов, пороха, холодного оружия"
Приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 25 июля 2006 года N 372. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 сентября 2006 года N 4393. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 29 марта 2016 года № 313
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 29.03.2016 № 313 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации законов Республики Казахстан " О частном предпринимательстве " и " Об органах внутренних дел Республики Казахстан ",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ Министра внутренних дел Республики Казахстан от 1 марта 2003 года N 111 "Об утверждении Инструкции "О работе органов внутренних дел по осуществлению лицензионно-разрешительной системы" и Правил "О порядке работы по приему, учету, хранению и обеспечению сохранности в органах внутренних дел изъятого, добровольно сданного, найденного оружия и боеприпасов, взрывчатых веществ и материалов, пороха, холодного оружия" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2257, с изменениями и дополнениями, внесенными  приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 7 мая 2004 года N 261, зарегистрированный за N 2869), следующие изменения:
в пунктах 2 и 3 слова "Главных управлений внутренних дел городов Астаны и Алматы, Главных управлений и управлений внутренних дел областей и на транспорте" заменить словами "Департаментов внутренних дел городов Астана, Алматы, областей и на транспорте";
в  Инструкции "О работе органов внутренних дел по осуществлению лицензионно-разрешительной системы", утвержденной указанным приказом:
пункт 6 слова "Главные управления внутренних дел городов Астаны и Алматы, Главные управления и управления внутренних дел областей и на транспорте, Управления специальной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (далее - ГУВД г. г. Астаны, Алматы, ГУВД-УВД областей и на транспорте и УСП МВД Республики Казахстан)" заменить словами "Департаментов внутренних дел городов Астана, Алматы, областей и на транспорте, Управления специальной полиции Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан" (далее - ДВД г. г. Астана, Алматы, областей и на транспорте и УСП КАП МВД Республики Казахстан)";
по всему тексту слова "ГУВД г. г. Астаны, Алматы, ГУВД-УВД областей", "ГУВД г. г. Астаны, Алматы, ГУВД-УВД областей и на транспорте", "ГУВД-УВД областей и на транспорте", "ГУВД, УВД, УВД на транспорте" заменить словами "ДВД г. г. Астана, Алматы, областей и на транспорте";

69 және 70-тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"69. Астана, Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ІІД-нің, қалалық, аудандық, желілік ішкі істер органдарының басшылары "Қазақстан Республикасының Ішкі істер органдары туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 11-1-бабының 5-тармағында белгіленген мерзімде лицензиялау-рұқсат ету жүйесінің объектілерін тексеруді ұйымдастырады.
Қалалық, аудандық, желілік ішкі істер органдарының басшылары атыс қарулары бар ірі объектілерді және жарылғыш материалдардың базистік қоймаларын тексеруге екі тоқсанда кемінде бір рет жеке қатысуы тиіс.
70. Кәсіпкерлік субъектілеріне жатпайтын лицензиялау-рұқсат ету жүйесінің әрекетіне түсетін бұйымдар мен құралдарды сақтайтын объектілер бұрын жүргізілген тексерулердің мерзіміне қарамастан әрбір жағдайда: бұйымдар мен құралдарды сақтауға рұқсатты ұзартуды ресімдеу, бұйымдар мен құралдарды сақтау орнының өзгеруіне байланысты рұқсатты қайта ресімдеу кезінде, рұқсат оның атына берілген басшы ауысқанда, бұйымдардың саны, қойманың сыйымдылығы өзгергенде тексеріледі.".
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Ішкі істер министрінің 24.02.2015 № 150 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Әкімшілік полиция комитетінің төрағасы, Астана, Алматы қалаларының, облыстардың және көліктегі ішкі істер департаменттерінің бастықтары сынақтар қабылдай отырып, осы бұйрықты тиісті қызметтер қызметкерлерінің зерделеуін ұйымдастырсын және оның мүлтіксіз орындалуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ішкі істер вице-министрі А.Ж. Шпекбаевқа, Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің Әкімшілік полиция комитетіне (Қ. Тоқсейітов) жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы
Ұлттық қауіпсіздік комитетінің
төрағасы генерал-лейтенант
2006 жылғы 27 шілде
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау министрі
2006 жылғы 22 тамыз
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Қорғаныс министрі
армия генералы
2006 жылғы 4 тамыз
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасының
Төтенше жағдайлар министрі
2006 жылғы 26 шілде

пункты 69 и 70 изложить в следующей редакции:
"69. Руководители ДВД г.г. Астана, Алматы, областей и на транспорте, горрайлинорганов внутренних дел организуют обследование объектов лицензионно-разрешительной системы в сроки, установленные пунктом 5  статьи 11-1 Закона Республики Казахстан "Об органах внутренних дел Республики Казахстан.
Руководители горрайлинорганов внутренних дел обязаны не менее одного раза в два квартала принимать личное участие в проверках крупных объектов с огнестрельным оружием и базисных складов взрывчатых материалов.
70. Объекты с хранением предметов и веществ, подпадающих под действие лицензионно-разрешительной системы, которые не относятся к субъектам предпринимательства, обследуются, вне зависимости от сроков ранее проведенных проверок, в каждом случае: при оформлении продления разрешения на хранение предметов и веществ, переоформлении разрешения в связи с изменением места хранения предметов и веществ, смене руководителя, на имя которого выдано разрешение, изменении количества предметов, емкости склада.".
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными приказом Министра внутренних дел РК от 24.02.2015 № 150 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Председателю Комитета административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан, начальникам Департаментов внутренних дел городов Астана и Алматы, областей и на транспорте организовать изучение настоящего приказа сотрудниками соответствующих служб с принятием зачетов и обеспечить его неукоснительное исполнение.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра внутренних дел Республики Казахстан генерал-майора полиции Шпекбаева А.Ж., Комитет административной полиции Министерства внутренних дел Республики Казахстан (Туксаитов К.Т.).
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней со дня его первого официального опубликования.
Министр
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель Комитета
национальной безопасности
Республики Казахстан
27 июля 2006 года
"СОГЛАСОВАНО"
Министр здравоохранения
Республики Казахстан
12 августа 2006 года
"СОГЛАСОВАНО"
Министр обороны
Республики Казахстан
4 августа 2006 года
"СОГЛАСОВАНО"
Министр
по чрезвычайным ситуациям
Республики Казахстан
26 июля 2006 года