"Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлік туралы мәліметтерді беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 425 бұйрығына толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитеті төрағасының 2006 жылғы 7 қыркүйектегі N 434 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 7 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4414 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 1 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Төрағасының 19.02.2019 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен
"Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншiгiне айналдырылған (түскен) мүлiктi есепке алудың, сақтаудың, бағалаудың және одан әрi пайдаланудың кейбiр мәселелерi" Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2002 жылғы 26 шілдедегі N 833 қаулысын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне айналдырылған (түскен) мүлік туралы мәліметтерді беру ережелерін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитеті Төрағасының 2005 жылғы 22 қыркүйектегі N 425 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3873 болып тіркелген, 2005 жылғы 28 желтоқсанда N 243-244 "Юридическая газета" газетінде жарияланған) мынадай толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жекелеген негіздер бойынша мемлекеттік меншікке айналдырылған (түскен) мүлік туралы мәліметтерді беру ережесінде:
2-тармақ "қосымша" деген сөздің алдынан "1-" деген санмен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 4-1-тармақпен толықтырылсын:
"4-1. Облыстар, Астана және Алматы қалалары бойынша салық комитеттері Мәліметтерді Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Салық комитетіне осы Ережеге 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша есепті жарты жылдықтан кейінгі екінші айдың 20-күнінен кешіктірмей жарты жылда бір рет береді.";
6-тармақ "2-бағанда" деген сөздерден кейін "осы Ережеге
3-қосымшада қарастырылған" деген сөздермен толықтырылсын;
көрсетілген Ережеге қосымша "Қосымша" деген сөздің алдынан "1-" деген санмен толықтырылсын;
осы бұйрыққа 1, 2-қосымшаларға сәйкес 2, 3-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Салық комитетінің Өндірістік емес төлемдер басқармасы (Ю.Ж.Тілеумұратов) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.

О внесении дополнений в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года N 425 "Об утверждении Правил представления сведений об имуществе, обращенном (поступившем) в собственность государства по отдельным основаниям"
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 7 сентября 2006 года N 434. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 7 октября 2006 года N 4414. Утратил силу приказом Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан от 19 февраля 2019 года № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Председателя Комитета государственных доходов Министерства финансов РК от 19.02.2019 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 26 июля 2002 года N 833 "Некоторые вопросы учета, хранения, оценки и дальнейшего использования имущества, обращенного (поступившего) в собственность государства по отдельным основаниям" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 22 сентября 2005 года N 425 "Об утверждении Правил представления сведений об имуществе, обращенном (поступившем) в собственность государства по отдельным основаниям" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3873, опубликованный 28 декабря 2005 года в газете "Юридическая газета" N 243-244) следующие дополнения:
в Правилах представления сведений об имуществе, обращенном (поступившем) в собственность государства по отдельным основаниям, утвержденных указанным приказом:
пункт 2 после слова "приложению" дополнить цифрой "1";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Налоговые комитеты по областям, городам Астана и Алматы представляют Сведения в Налоговый комитет Министерства финансов Республики Казахстан один раз в полугодие не позднее 20 числа второго месяца, следующего за отчетным полугодием, по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.";
пункт 6 после слова "Имущества" дополнить словами ", предусмотренного приложением 3 к настоящим Правилам";
Приложение к указанным Правилам после слова "Приложение" дополнить цифрой "1";
дополнить приложениями 2, 3 согласно приложениям 1, 2 к настоящему приказу.
2. Управлению непроизводственных платежей Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Тлеумуратов Ю.Д.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Салық комитетінің
Төрағасы
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 7 қыркүйектегі
N 434 бұйрығына 1-қосымша
______________________________ Жекелеген негіздер бойынша
(салық комитетінің атауы), мемлекет меншігіне
2003 ж "___" _______ шығыс N__ айналдырылған (түскен) мүлік
туралы мәліметтерді беру
тәртібі туралы ережеге
2-қосымша
Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншiгiне
айналдырылған (түскен) мүлiктiң қозғалысы жөніндегі
мәліметтер
(мың теңге)
Р/с
N
Мүліктің атауы
өлшем
бірлігі
есепті кезеңнің басына мүліктің қалдығы
есепті кезеңнің басынан бастап есепке алынды
(бастапқы бағалау құны)
саны
құны
саны
құны
1
2
3
4
5
6
7
1
1-бөлім. Сот актілерінің негізінде мемлекет кірісіне тәркіленген мүлік
1.1
1.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
2
2-бөлім. Сот актілерінің негізінде мемлекет меншігіне айналдырылған заттай дәлелдер
2.1
2.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
3
3-бөлім. Тарихи және мәдени ескерткiштерге жататын заттары бар қазыналар
3.1
3.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
4
4-бөлім. Мемлекеттiк функцияларды орындауға уәкiлеттi тұлғаларға немесе соларға теңестiрiлген тұлғаларға, сондай-ақ олардың отбасыларының мүшелерiне түскен және арнайы мемлекеттiк қорға өтеусiз тапсыруға жататын сыйлықтар
4.1
4.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
5
5-бөлім. Белгiленген тәртiппен республика меншiгiне өтеусiз өткен мүлік, оның iшiнде мемлекет пайдасына бас тарту кеден режимiнде ресiмделген тауарлар мен көлiк құралдары
5.1
5.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
6
6-бөлім. Белгiленген тәртiппен иесiз деп танылған мүлік
6.1
6.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
7
7-бөлім. Мемлекетке мұрагерлiк құқығы бойынша өткен, оның iшiнде қайтыс болған адамнан мұрагерлiкке қалған мүлік
7.1
7.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
8
8-бөлім. Олжалар
8.1
8.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
9
9-бөлім. Қараусыз жануарлар
9.1
9.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
10
10-бөлім. Белгiленген тәртiппен коммуналдық меншiкке өтеусiз өткен мүлік
10.1
10.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
11
11-бөлім. Тарихи және мәдени ескерткiштерге жататын заттардан тұрмайтын қазына үлестерi
11.1
11.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
Барлығы:
х
х
х
кестенің жалғасы
Р/с
N
Мүліктің
атауы
есепті кезең ішінде мүлік құнының өзгерісі
бастапқы құны мен бағалаудан (қайта бағалаудан) кейінгі құны арасындағы теріс айырма
бастапқы құны мен бағалаудан (қайта бағалаудан) кейінгі құны арасындағы оң айырма
сату бағасы мен сату басталғанға дейін белгіленген баға арасындағы теріс айырма
сату бағасы мен сату басталғанға дейін белгіленген баға арасындағы оң айырма
1
2
8
9
10
11
1
1.1
1.2
т.с.с.
Жиыны:
2
2.1
2.2
т.с.с.
Жиыны:
3
3.1
3.2
т.с.с.
Жиыны:
4
4.1
4.2
т.с.с.
Жиыны:
5
5.1
5.2
т.с.с.
Жиыны:
6
6.1
6.2
т.с.с.
Жиыны:
7
7.1
7.2
т.с.с.
Жиыны:
8
8.1
8.2
т.с.с.
Жиыны:
9
9.1
9.2
т.с.с.
Жиыны:
10
10.1
10.2
т.с.с.
Жиыны:
11
11.1
11.2
т.с.с.
Жиыны:
Барлығы:
кестенің жалғасы
Р/с N
Мүліктің
атауы
есепті кезеңнің басынан бастап мүлік жойылды
есепті кезеңнің басынан бастап мүлік берілді
есепті кезеңнің басынан бастап иесіне мүлік қайтарылды
саны
құны
саны
құны
саны
құны
1
2
12
13
14
15
16
17
1
1.1
1.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
2
2.1
2.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
3
3.1
3.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
4
4.1
4.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
5
5.1
5.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
6
6.1
6.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
7
7.1
7.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
8
8.1
8.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
9
9.1
9.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
10
10.1
10.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
11
11.1
11.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
Барлығы:
х
х
х
кестенің жалғасы
Р/с N
Мүліктің
атауы
есепті кезеңнің басынан
есепті кезеңнің басынан бастап мүлік сатылды
аукцион арқылы
сауда ұйымдарына
саны
құны
саны
құны
саны
құны
1
2
18
19
20
21
22
23
1
1.1
1.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
2
2.1
2.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
3
3.1
3.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
4
4.1
4.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
5
5.1
5.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
6
6.1
6.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
7
7.1
7.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
8
8.1
8.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
9
9.1
9.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
10
10.1
10.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
11
11.1
11.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
Барлығы:
х
х
х
кестенің жалғасы
Р/с
N
Мүліктің
атауы
соның ішінде
есепті кезеңнің соңына мүліктің қалдығы
аукцион арқылы
сауда ұйымдары арқылы
саны
құны
саны
құны
саны
құны
1
2
24
25
26
27
28
29
1
1.1
1.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
2
2.1
2.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
3
3.1
3.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
4
4.1
4.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
5
5.1
5.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
6
6.1
6.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
7
7.1
7.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
8
8.1
8.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
9
9.1
9.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
10
10.1
10.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
11
11.1
11.2
т.с.с.
Жиыны:
х
х
х
Барлығы:
х
х
х
Ескерту:

3. Настоящий приказ вводится в действие со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Председатель
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
Приложение 1
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 сентября 2006 года N 434
Приложение 2
к Правилам представления
сведений об имуществе,
обращенном (поступившем)
в собственность государства
по отдельным основаниям
____________________________________
(наименование налогового комитета),
исх. N ___ от "___" _______200__г
Сведения по движению имущества, обращенном
(поступившем) в собственность государства
по отдельным основаниям
(тыс. тенге)
N п/п
Наиме-
нова-
ние
иму-
щества
еди-
ница
из-
ме-
ре-
ния
остаток
иму-
щества
на
начало
отчет-
ного
периода
принято
на учет
с начала
отчетного
периода
(перво-
начальная
оценочная
стоимость)
изменение стоимости
имущества за отчетный
период
кол-во
ст-
ть
кол-
во
ст-
ть
отри-
цатель-
ная
разница
между
перво-
началь-
ной
стои-
мостью
и
стои-
мостью
после
оценки
(пере-
оценки)
поло-
житель-
ная
разница
между
перво-
началь-
ной
стои-
мостью
и
стои-
мостью
после
оценки
(пере-
оценки)
отри-
цатель-
ная
раз-
ница
между
ценой
реали-
зации и
ценой,
уста-
новлен-
ной до
начала
реали-
зации
поло-
жи-
тель-
ная
раз-
ница
между
ценой
реа-
лиза-
ции и
ценой,
уста-
нов-
лен-
ной
до
начала
реали-
зации
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
1
Раздел 1. Имущество конфискованное на основании
судебных актов в доход государства
1.1
1.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
2
Раздел 2. Вещественные доказательства, на основании
судебных актов, обращенных в доход государства
2.1
2.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
3
Раздел 3. Клады, содержащие вещи, относящиеся
к памятникам истории и культуры
3.1
3.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
4
4. Подарки, поступившие лицу, уполномоченному на выполнение
государственных функций, или лицу, приравненному к нему, а также
членам их семей, и подлежащих безвозмездной сдаче в специальный
государственный фонд
4.1
4.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
5
Раздел 5. Имущество, безвозмездно перешедшее в установленном
порядке в республиканскую собственность, в том числе товары и
транспортные средства, оформленные в таможенном режиме отказа
в пользу государства
5.1
5.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
6
Раздел 6. Имущество, признанное в установленном
порядке бесхозяйным
6.1
6.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
7
Раздел 7. Имущество, перешедшее по праву наследования
к государству, в том числе выморочное наследство
7.1
7.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
8
Раздел 8. Находки
8.1
8.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
9
Раздел 9. Безнадзорные животные
9.1
9.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
10
Раздел 10. Имущество, безвозмездно перешедшее в установленном
порядке в коммунальную собственность
10.1
10.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
11
Раздел 11. Доли кладов, не содержащих вещи, относящиеся
к памятникам истории и культуры
11.1
11.2
и т.д.
Итого:
х
х
х
Всего:
х
х
х
продолжение таблицы
N п/п
уничтожено
имущества
с начала
отчетного
периода
передано
имущества
с начала
отчетного
периода
возвращено
имущества
с начала
отчетного
периода
передано имущества
кол-
во
ст-
ть
кол-
во
ст-
ть
кол-
во
ст-
ть
на аукцион
в торговую
организацию
кол-
во
ст-
ть
кол-
во
ст-
ть
1
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
1
Раздел 1. Имущество конфискованное на основании
судебных актов в доход государства
1.1
1.2
и т.д
х
х
х
х
х
2
Раздел 2. Вещественные доказательства, на основании
судебных актов, обращенных в доход государства
2.1
2.2
и т.д
х
х
х
х
х
3.
Раздел 3. Клады, содержащие вещи, относящиеся
к памятникам истории и культуры
3.1
3.2
и т.д
х
х
х
х
х
4.
4. Подарки, поступившие лицу, уполномоченному на выполнение
государственных функций, или лицу, приравненному к нему, а также
членам их семей, и подлежащих безвозмездной сдаче в специальный
государственный фонд
4.1
4.2
и т.д
х
х
х
х
х
5
Раздел 5. Имущество, безвозмездно перешедшее в установленном
порядке в республиканскую собственность, в том числе товары и
транспортные средства, оформленные в таможенном режиме отказа
в пользу государства
5.1
5.2
и т.д
х
х
х
х
х
6.
Раздел 6. Имущество, признанное в установленном
порядке бесхозяйным
6.1
6.2
и т.д
х
х
х
х
х
7
Раздел 7. Имущество, перешедшее по праву наследования
к государству, в том числе выморочное наследство
7.1
7.2
и т.д
х
х
х
х
х
8
Раздел 8. Находки
8.1
8.2
и т.д
х
х
х
х
х
9
Раздел 9. Безнадзорные животные
9.1
9.2
и т.д
х
х
х
х
х
10
Раздел 10. Имущество, безвозмездно перешедшее в установленном
порядке в коммунальную собственность
10.1
10.2
и т.д
х
х
х
х
х
11
Раздел 11. Доли кладов, не содержащих вещи, относящиеся
к памятникам истории и культуры
11.1
11.2
и т.д
х
х
х
х
х
х
х
х
х
х
продолжение таблицы
N п/п
реализовано
имущества
с начала
отчетного
периода
в том числе
остаток
имущества
на конец
отчетного
периода
через
аукцион
через
торговые
организации
кол-
во
ст-
ть
кол-
во
ст-
ть
кол-
во
ст-
ть
кол-
во
ст-
ть
1
22
23
24
25
26
27
28
29
1
Раздел 1. Имущество конфискованное на основании
судебных актов в доход государства
1.1
1.2
и т.д.
х
х
х
х
2.
Раздел 2. Вещественные доказательства, на основании
судебных актов, обращенных в доход государства
2.1
2.2
и т.д.
х
х
х
х
3.
Раздел 3. Клады, содержащие вещи, относящиеся
к памятникам истории и культуры
3.1
3.2
и т.д.
х
х
х
х
4
4. Подарки, поступившие лицу, уполномоченному на
выполнение государственных функций, или лицу,
приравненному к нему, а также членам их семей, и
подлежащих безвозмездной сдаче в специальный
государственный фонд
4.1
4.2
и т.д.
х
х
х
х
5
Раздел 5. Имущество, безвозмездно перешедшее в
установленном порядке в республиканскую
собственность, в том числе товары и транспортные
средства, оформленные в таможенном режиме отказа
в пользу государства
5.1
5.2
и т.д.
х
х
х
х
6
Раздел 6. Имущество, признанное в установленном
порядке бесхозяйным
6.1
6.2
и т.д.
х
х
х
х
7
Раздел 7. Имущество, перешедшее по праву наследования
к государству, в том числе выморочное наследство
7.1
7.2
и т.д.
х
х
х
х
8
Раздел 8. Находки
8.1
8.2
и т.д.
х
х
х
х
9
Раздел 9. Безнадзорные животные
9.1
9.2
и т.д.
х
х
х
х
10
Раздел 10. Имущество, безвозмездно перешедшее
в установленном порядке в коммунальную собственность
10.1
10.2
и т.д.
х
х
х
х
11
Раздел 11. Доли кладов, не содержащих вещи,
относящиеся к памятникам истории и культуры
11.1
11.2
и т.д.
х
х
х
х
х
х
х
х
Примечание:

28-баған = 4-баған + 6-баған - 12-баған - 14-баған - 16-баған - 22-баған
29-баған = 5-баған + 7-баған - 8-баған + 9-баған - 10-баған + 11-баған 13-баған 15-баған 17-баған 23-баған
Салық комитетінің басшысы __________ ____________________
(қолы) (аты-жөні)
Орындаушы ________________________________
(аты-жөні, лауазымы, қолы)
Телефон: ________________ Күні__________
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің
Салық комитеті Төрағасының
2006 жылғы 7 қыркүйектегі
N 434 бұйрығына 2-қосымша
Жекелеген негіздер бойынша
мемлекет меншігіне
айналдырылған (түскен) мүлік
туралы мәліметтерді беру
тәртібі туралы ережеге
3-қосымша
Жекелеген негіздер бойынша мемлекет меншігіне
айналдырылған (түскен) мүлік тізбесі
N
Мүлік атауы
1
Тірі жануарлар (жылқылар, ірі қара мал, қойлар, құстар, жабайы жануарлар)
2
Ет және тамақ ет өнімдері
3
Балық және шаянтектестер, ұлулар және басқа су омыртқасыздары
4
Сүт өнімдері, құс жұмыртқасы, табиғи бал, жануарлардан алынған тамақ өнімдері
5
Мал өнімдері
6
Тiрi ағаштар және басқа да өсiмдiктер; пияздар, тамырлар және өзге де ұқсас бөлiктерi; кесiп алынған гүлдер және сәндiк өсiмдiктер
7
Көкөнiстер және кейбiр жеуге жарайтын тамыр тұқымдары мен түйнек жемiстер
8
Жеуге жарамды жемiстер мен жаңғақтар; цитрустылардың немесе қауындардың қабықтары мен қыртыстары
9
Кофе, шай, мате және тәттілер
10
Дақылдар (бидай, арпа, күріш)
11
Ұн тарту-жарма өнеркәсiбі өнiмдерi; мия; крахмал; инулин; бидай дәнiнiң маңызы
12
Майлы тұқымдар мен ұрықтар; өзге де тұқымдар, ұрықтар мен дән; дәрілік өсiмдiктер мен техникалық мақсаттарға арналған өсiмдiктер; сабан мен жем
13
Табиғи тазаланбаған малшайыр; шайырлар, камедтер және өзге де өсiмдiк шырындары мен сығындылары
14
Өрме бұйымдар дайындауға арналған өсiмдiк материалдары; басқа жерде аталмаған немесе енгiзiлмеген өсiмдiктен алынған өзге де өнiмдер
15
Жануарлардан және өсiмдiктерден алынатын тоң майлар мен май және оларды ажырату өнiмдерi; дайын тамақтық тоң майлар; жануарлардан немесе өсiмдiктерден алынатын балауыздар
16
Еттен, балықтардан немесе шаянтектестерден, ұлулардан және өзге де су омыртқасыздан жасалатын дайын өнiмдер
17
Қант және қанттан жасалған кондитерлiк өнімдер
18
Какао және одан жасалған өнiмдер
19
Астық тұқымдастардың дәнiнен, ұннан, крахмалдан немесе сүттен жасалған дайын өнiмдер; кондитерлiк ұн өнiмдерi
20
Көкөнiстердiң, жемiстердiң, жаңғақтардың немесе өсiмдiктердiң басқа да бөлiктерiнен қайта өңделген өнiмдер
21
Түрлi тағам өнiмдерi
22
Алкогольдi және алкогольсiз сусындар мен cipкe қышқылы (сыра, шарап, спирт, арақ)
23
Тамақ өнеркәсiбiнiң қалдықтары мен тастандылары;
малға арналған дайын жемшөп
24
Темекi мен өнеркәсiптiк темекi алмастырғыштар (темекі, сигареталар)
25
Тұз; күкiрт; топырақ және тас; сылақ материалдары, әк тастары мен цемент
26
Кендер, қож және күл
27
Минералдық отын, мұнай және олардан айырылып алынатын өнiмдер: битуминоз заттары; минералды балауыздар (көмір, жанармай, дизель отыны)
28
Органикалық емес химия өнiмдерi; органикалық емес немесе органикалық қымбат бағалы металдардың, сирек жер металдарының, радиоактивтiк элементтердің немесе изотоптардың қосылыстары
29
Органикалық химиялық қосылыстар
30
Фармацевтикалық өнiм
31
Тыңайтқыштар
32
Илегiш және бояғыш экстракттар; таниндер және олардың туындылары; бояғыштар, пигменттер және бacқа бояғыш заттар; бояулар мен лактар; тығыздағыштар мен мастикалар; баспаханалық бояу, сия, тушь
33
Эфирлiк майлар және резиноидтер;
парфюмерлiк, косметикалық немесе туалеттік заттар
34
Сабын, беттiк белсендi органикалық заттар, жуу заттары, майлау материалдары, жасанды не дайын балауыздар, тазалауға немесе жылтыратуға арналған құрамдар, балауыз шамдар және ұқсас бұйымдар, жапсыруға арналған пасталар, пластелин, "тiс дәрiгерлiк балауыз" және гипс негiзiндегi тiс дәрiгерлiк құрамдар
35
Белоктық заттар; өзгертiлген крахмалдар; желімдер; ферменттер
36
Жарылғыш заттар; пиротехникалық бұйымдар; сiрiңкелер; пирофорлық қорытпалар; кейбiр жанғыш заттар
37
Фото және кино тауарлары
38
Өзге де химиялық өнiмдер
39
Көксағыз, резеңке және олардан жасалған бұйымдар
40
Каучук, резина и изделия из них
41
Өңделмеген терiлер (табиғи үлбiрден басқа) және иленген былғары
42
Былғарыдан жасалған бұйымдар; қайыс-ер бұйымдары және әбзелдер; жол керек-жарақтары, әйел сөмкелері және ұқсас тауарлар
43
Табиғи және жасанды үлбiр; одан жасалған бұйымдар
44
Cүрек және одан жасалған бұйымдар; сүрек көмiрі (саты, шпалдар, кесiлмелi материалдар)
45
Өруге арналған сабаннан, альфадан және өзге материалдардан жасалған бұйымдар; себеттiк бұйымдар және өрiлген бұйымдар
46
Сүректен немесе басқа да талшықты целлюлоздық материалдардан алынатын масса; жаңғыртылған қағаз немесе картон (макулатура және қалдықтар)
47
Қағаз және картон; қағаз массасынан, қағаздан немесе картоннан жасалған бұйымдар
48
Баспа кiтаптары, газеттер, репродукциялар және полиграфия өнеркәсібінiң басқа да бұйымдары; қолжазбалар, машинкамен басылған мәтiндер және жоспарлар
49
Жібек
50
Жүн, жануарлардың жіңішке немесе жуан қылдары; иірім жіп және жылқының жалынан жасалатын мата
51
Мақта
52
Өзге де өсiмдiктен жасалған тоқыма талшықтары; қағаздан жасалған иiрiмжiп және қағаздан жасалған иірімжіптен тоқылған маталар
53
Химиялық жiптер
54
Химиялық талшықтар
55
Мақта, киiз немесе фетр және маталық емес материалдар; арнайы иiрiмжiп; жіңішке арқандар, қысқа жiптер, арқандар мен жуан арқандар және олардан жасалған бұйымдар
56
Кiлемдер және еденге төселетiн өзге де тоқыма бұйымдар
57
Арнайы маталар; тафтинктiк тоқыма материалдары; шiлтерлер; гобелендер; әрлеу материалдары; кестелер
58
Сiңiрiлген, жабындысы бар немесе қатырмаланған тоқыма материалдары; техникалық мақсаттағы тоқыма бұйымдары
59
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж жаймалар
60
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж киімдер және киiмдердiң керек-жарақтары
61
Машинамен немесе қолмен тоқылған трикотаж киімдер және киiмдердiң керек-жарақтары
62
Өзге де дайын тоқыма бұйымдары; жиынтықтар; киiм жәнe бұрын пайдалануда болған тоқыма бұйымдары; ескi-құсқылар
63
Аяқ-киiм, гетралар және ұқсас бұйымдар; олардың бөлiктерi
64
Бас киiмдер және олардың бөлiктерi
65
Өңделген қауырсындар мен мамық және қауырсындардан немесе мамықтан жасалған бұйымдар; жасанды гүлдер; адамның шашынан жасалған бұйымдар
66
Тастан, гипстен, цементтен, асбесттен, слюдадан немесе ұқсас материалдардан жасалған бұйымдар
67
Керамикалық бұйымдар
68
Шыны және одан жасалған бұйымдар
69
Табиғи немесе қопсытылған iнжу, қымбат бағалы немесе жартылай қымбат бағалы тастар, қымбат бағалы металдар, жалатылған металдар және олардан жасалған бұйымдар; бижутерия; тиындар
70
Қара металдар және олардан жасалған бұйымдар
71
Мыс және одан жасалған бұйымдар
72
Никель және одан жасалған бұйымдар
73
Алюминии және одан жасалған бұйымдар
74
Қорғасын және одан жасалған бұйымдар
75
Мырыш және одан жасалған бұйымдар
76
Қалайы және одан жасалған бұйымдар
77
Өзге де қымбат бағалы емес металдар; металл қышы; олардан жасалатын бұйымдар
78
Қымбат бағалы емес металдардан жасалған құрал-жабдықтар, керек-жарақтар, пышақ бұйымдары, қасықтар және шанышқылар; олардың қымбат бағалы емес металдардан жасалған бөлiктерi
79
Қымбат бағалы емес металдардан жасалған өзге де бұйымдар
80
Ядролық реакторлар, қазандар, жабдықтар мен механикалық құрылғылар; олардың бөлiктерi
81
Электр машинкалары мен жабдықтар, олардың бөлiктepi; дыбыс жазғыш және дыбыс шығарғыш аппараттар, телевизиялық бейнені мен дыбысты жазуға және шығаруға арналған аппараттар, олардың бөлiктерi мен керек-жарақтары (тұрмыстық техника)
82
Темiр жол локомотивтерi немесе трамвайдың моторлы вагондары, жылжымалы құрам және олардың бөлiктерi; жол жабдықтары мен темiр жолдарға немесе трамвай жолдарына арналған құрылғылар және олардың бөлiктерi; барлық түрдегi механикалық (электромеханикалықты қоса алғанда) белгi беру жабдықтары
83
Темiржол немесе трамвай жылжымалы құрамынан басқа, жермен жүретiн көлiк құралдары және олардың бөлiктері (тракторлар, жеңіл және жүк автомобильдері, мотоциклдар, велосипедтер)
84
Ұшу аппараттары, ғарыш аппараттары және олардың бөлшектерi
85
Кемелер, қайықтар және жүзгіш конструкциялар
86
Оптикалық, фотографиялық, кинемотографиялық, өлшеу, бақылау, дәл өлшеу, медициналық немесе хирургиялық құрал-жабдықтар мен аппараттар; олардың бөліктері мен керек жарақтары
87
Барлық түрдегi сағаттар және олардың бөлiктерi
88
Музыкалық аспаптар; олардың бөлшектері мен керек-жарақтары
89
Қару-жарақтар мен оқ-дәрілер; олардың бөліктері
90
Жиhаз, төсек керек-жарақтары, матрацтар, матрацтық негiздер, диван жастықтары және ұқсас жиhаздық керек-жарақтар; басқа жерде аталмаған немесе енгізілмеген шамдар мен жарықтандыру жабдықтары; жарықтық маңдайша жазулар, аты немесе атауы немесе мекен-жайы көрсетiлген жарықтық табличкалар және ұқсас бұйымдар; жиналмалы құрылыс конструкциялары
91
Ойыншықтар, ойындар және спорт мүкәммалы; олардың бөліктері
92
Әр түрлi дайын бұйымдар, өзге де тауарлар мен мүліктер
93
Өнер туындылары, коллекциялау мен антиквариат мүлiктерi
94
Жылжымайтын мүлік
95
Ұлттық валюта
96
Шетелдік валюта
97
Құнды қағаздар

Графа 28=графа 4+графа 6-графа 12-графа 14-графа 16-графа 22
Графа 29=графа 5+графа 7-графа 8+графа 9-графа 10+графа 11-графа 13-графа 15-графа 17-графа 23
Руководитель налогового комитета ____________________
(подпись, Ф.И.О.)
Исполнитель _________________________________
(Ф.И.О., должность, подпись)
Телефон: ________________ Дата__________
Приложение 2
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 7 сентября 2006 года N 434
Приложение 3
к Правилам представления
сведений об имуществе,
обращенном (поступившем)
в собственность государства
по отдельным основаниям
Перечень имущества, обращенного (поступившего)
в собственность государства по отдельным основаниям
N
Наименование имущества
1
Живые животные (лошади, крупный рогатый скот, овцы, птицы,
дикие животные)
2
Мясо и пищевые мясные продукты
3
Рыба и ракообразные, моллюски и другие водные
беспозвоночные
4
Молочная продукция, яйца птиц, мед натуральный, пищевые
продукты животного происхождения
5
Продукты животного происхождения
6
Живые деревья и другие растения, луковицы, корни и прочие
аналогичные части растений, срезанные цветы и декоративная
зелень
7
Овощи и некоторые съедобные корнеплоды и клубнеплоды
8
Съедобные фрукты и орехи, кожура и корки цитрусовых или
дынь
9
Кофе, чай, мате и пряности
10
Злаки (пшеница, ячмень, рис)
11
Продукция мукомольно-крупяной промышленности, солод,
крахмал, инулин, пшеничная клейковина
12
Масличные семена и плоды, прочие семена, плоды и зерна,
лекарственные растения и растения для технических целей,
солома и фураж
13
Шеллак природный неочищенный, камеди, смолы и прочие
растительные соки и экстракты
14
Растительные материалы для изготовления плетеных изделий,
прочие продукты растительного происхождения
15
Жиры и масла животного или растительного происхождения и
продукты их расщепления, готовые пищевые жиры, воски
животного или растительного происхождения
16
Готовые продукты из мяса, рыбы или ракообразных, моллюсков
или прочих водных беспозвоночных
17
Сахар и кондитерские изделия из сахара
18
Какао и продукты из него
19
Готовые продукты из зерна злаков, муки, крахмала или
молока, мучные кондитерские изделия
20
Продукты переработки овощей, фруктов, орехов или прочих
частей растений
21
Разные пищевые продукты
22
Алкогольные и безалкогольные напитки и уксус
(пиво, вино, спирт, водка)
23
Остатки и отходы пищевой промышленности, готовые корма для
животных
24
Табак и промышленные заменители табака (табак, сигареты)
25
Соль, сера, земли и камень, штукатурные материалы, известь
и цемент
26
Руды, шлак и зола
27
Топливо минеральное, нефть и продукты их перегонки,
битуминозные вещества, воски минеральные (уголь, бензин,
дизельное топливо)
28
Продукты неорганической химии, соединения неорганические
или органические драгоценных металлов, редкоземельных
металлов, радиоактивных элементов или изотопов
29
Органические химические соединения
30
Фармацевтическая продукция
31
Удобрения
32
Экстракты дубильные или красильные, таннины и их
производные, красители, пигменты и прочие красящие
вещества, краски и лаки, шпатлевки и прочие мастики,
типографская краска, чернила, тушь
33
Эфирные масла и резиноиды, парфюмерные, косметические или
туалетные средства
34
Мыло, поверхностно-активные органические вещества, моющие
средства, смазочные материалы, искусственные и готовые
воски, составы для чистки или полировки, свечи и
аналогичные изделия, пасты для лепки, пластилин,
зубоврачебный воск" и зубоврачебные составы на основе
гипса
35
Белковые вещества, модифицированные крахмалы, клеи,
ферменты
36
Взрывчатые вещества, пиротехнические изделия, спички,
пирофорные сплавы, некоторые горючие вещества
37
Фото и кино товары
38
Прочие химические продукты
39
Пластмассы и изделия из них
40
Каучук, резина и изделия из них
41
Необработанные шкуры (кроме натурального меха) и
выделанная кожа
42
Изделия из кожи, шорно-седельные изделия и упряжь,
дорожные принадлежности, дамские сумки и аналогичные им
товары
43
Натуральный и искусственный мех и изделия из них
44
Древесина и изделия из нее, древесный уголь (лес, шпалы,
пиломатериал)
45
Изделия из соломы, альфы или прочих материалов для
плетения, корзиночные изделия и плетеные изделия
46
Масса из древесины или из других волокнистых целлюлозных
материалов, регенерируемая бумага или картон (макулатура и
отходы)
47
Бумага и картон, изделия из бумажной массы, бумаги или
картона
48
Печатные книги, газеты, репродукции и другие изделия
полиграфической промышленности, рукописи, машинописные
тексты и планы
49
Шелк
50
Шерсть, тонкий или грубый волос животных, пряжа и ткань
из конского волоса
51
Хлопок
52
Прочие растительные текстильные волокна, бумажная пряжа и
ткани из бумажной пряжи
53
Химические нити
54
Химические волокна
55
Вата, войлок или фетр и нетканые материалы, специальная
пряжа, бечевки, веревки, канаты и тросы и изделия из них
56
Ковры и прочие текстильные напольные покрытия
57
Специальные ткани, тафтинговые текстильные материалы,
кружева, гобелены, отделочные материалы, вышивки
58
Текстильные материалы, пропитанные, с покрытием или
дублированные, текстильные изделия технического назначения
59
Трикотажные полотна машинного или ручного вязания
60
Предметы одежды и принадлежности к одежде трикотажные
машинного или ручного вязания
61
Предметы одежды и принадлежности к одежде, кроме
трикотажных машинного или ручного вязания
62
Прочие готовые текстильные изделия, наборы, одежда и
текстильные изделия, бывшие в употреблении
63
Обувь, гетры и аналогичные изделия и их части
64
Головные уборы и их части
65
Обработанные перья и пух и изделия из перьев или пуха,
искусственные цветы, изделия из человеческого волоса
66
Изделия из камня, гипса, цемента, асбеста, слюды или
аналогичных материалов
67
Керамические изделия
68
Стекло и изделия из него
69
Жемчуг природный или культивированный, драгоценные или
полудрагоценные камни, драгоценные металлы, металлы и
изделия из них, бижутерия, монеты
70
Черные металлы и изделия из них
71
Медь и изделия из нее
72
Никель и изделия из него
73
Алюминий и изделия из него
74
Свинец и изделия из него
75
Цинк и изделия из него
76
Олово и изделия из него
77
Прочие недрагоценные металлы, металлокерамика, изделия
из них
78
Инструменты, приспособления, ножевые изделия, ложки и
вилки из недрагоценных металлов и их части из
недрагоценных металлов
79
Прочие изделия из недрагоценных металлов
80
Реакторы ядерные, котлы, оборудование и механические
устройства и их части
81
Электрические машины и оборудование и их части,
звукозаписывающая и звуковоспроизводящая аппаратура,
аппаратура для записи и воспроизведения телевизионного
изображения и звука и их части (бытовая техника)
82
Железнодорожные локомотивы или моторные вагоны трамвая,
подвижной состав и их части, путевое оборудование и
устройства для железных дорог или трамвайных путей и их
части, механическое (включая электромеханическое)
сигнальное оборудование всех видов
83
Средства наземного транспорта, кроме железнодорожного или
трамвайного подвижного состава и их части (тракторы,
легковые и грузовые автомобили, мотоциклы, велосипеды)
84
Летательные аппараты, космические аппараты и их части
85
Суда, лодки и плавучие конструкции
86
Инструменты и аппараты оптические, фотографические,
кинематографические, измерительные, контрольные,
медицинские или хирургические и их части
87
Часы всех видов и их части
88
Инструменты музыкальные и их части
89
Оружие, боеприпасы и их части
90
Мебель, постельные принадлежности, матрацы, основы
матрацные, диванные подушки и аналогичные набивные
принадлежности мебели, лампы и осветительное оборудование,
световые вывески, световые таблички с именем, названием
или адресом и аналогичные изделия, сборные строительные
конструкции
91
Игрушки, игры и спортивный инвентарь и их части
92
Разные готовые изделия, прочие товары и имущество
93
Произведения искусства, предметы коллекционирования и
антиквариат
94
Недвижимость
95
Национальная валюта
96
Иностранная валюта
97
Ценные бумаги