"Бюджет кредиттерін тіркеу, есепке алу және мониторингі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 11 желтоқсандағы N 437 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігінің 2006 жылғы 22 қыркүйектегі N 371 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2006 жылғы 24 қазанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4431 болып енгізілді.
"Қазақстан Республикасының кейбiр заңнамалық актiлерiне Қазақстан Республикасының бюджет заңнамасын жетiлдiру және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкi қызметiнiң мәселелерi бойынша өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы" Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 5 шілдедегі Заңына сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1.»"Бюджет кредиттерін тіркеу, есепке алу және мониторингі ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2004 жылғы 11 желтоқсандағы N 437  бұйрығына  (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3349 тіркелген,»"Ресми газетте" 2005 жылғы 19 ақпанда N 8 жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет кредиттерін тіркеу, есепке алу және мониторингі ережесінде:
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Республикалық бюджеттен берілген бюджет кредиттері жасалған кредит шарттарының, республикалық бюджеттен қаражат алушылардың бюджет кредиттерін игеру, өтеу және оларға қызмет көрсету жөніндегі есептілігінің негізінде бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органның есепке алуына жатады.
Жергілікті бюджеттерден берілген бюджет кредиттері жасалған кредит шарттарының, тиісті жергілікті бюджеттерден қаражат алушылардың бюджет кредиттерін игеру, өтеу және оларға қызмет көрсету жөніндегі есептілігінің негізінде бюджетті атқару жөніндегі жергілікті уәкілетті органның есепке алуына жатады".
2. Қазынашылық комитеті (Д.М. Шәженова) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және заңнамада белгіленген тәртіппен оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейіннен жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық ресми бұқаралық ақпарат құралдарында жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы

О внесении изменения в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2004 года N 437 "Об утверждении Правил регистрации, учета и мониторинга бюджетных кредитов"
Приказ и.о. Министра финансов Республики Казахстан от 22 сентября 2006 года N 371. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 октября 2006 года N 4431
В соответствии с  Законом  Республики Казахстан от 5 июля 2006 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования бюджетного законодательства Республики Казахстан и деятельности Национального Банка Республики Казахстан",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в  приказ  Министра финансов Республики Казахстан от 11 декабря 2004 года N 437 "Об утверждении Правил регистрации, учета и мониторинга бюджетных кредитов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3349, опубликованный в "Официальной газете" и "Ресми газет" от 19 февраля 2005 года N 8), следующее изменение:
в  Правилах  регистрации, учета и мониторинга бюджетных кредитов, утвержденных указанным приказом:
пункт 8 изложить в следующей редакции:
"8. Бюджетные кредиты, предоставленные из республиканского бюджета, подлежат учету центральным уполномоченным органом по исполнению бюджета на основании заключенных кредитных договоров, отчетности получателей средств из республиканского бюджета по освоению, погашению и обслуживанию бюджетных кредитов.
Бюджетные кредиты, предоставленные из местных бюджетов, подлежат учету местным уполномоченным органом по исполнению бюджета на основании заключенных кредитных договоров, отчетности получателей средств из соответствующих местных бюджетов по освоению, погашению и обслуживанию бюджетных кредитов".
2. Комитету казначейства (Шаженовой Д.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня опубликования в официальных средствах массовой информации.
И.о. Министра