Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды мерзімдік аттестаттау ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау Минстрлігінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 658 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 25 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4525 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009 жылғы 9 қазандағы N 515 Бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Денсаулық сақтау министрінің м.а. 2009.10.09 N 515 (қолданысқа енгізу тәртібін 6-тармақтан қараңыз) Бұйрығымен.
"Дәрілік заттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды мерзімдік аттестаттау ережесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Фармация комитеті (Пак Л.Ю.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің ұйымдастыру-құқықтық жұмыс департаменті (Акрачкова Д.В.) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау вице-министрі Қ.Т. Омаровқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық Ереженің 2009 жылғы қаңтардан бастап қолданысқа енгізілетін 6-тармағын қоспағанда, ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008.04.24 N 229 Бұйрығымен.
Министр
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау министрінің
2006 жылғы 29 желтоқсан
N 658 бұйрығымен бекітілген
Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды
мерзімдік аттестаттау ережесі 1. Жалпы ережелер
1. Осы Ереже "Дәрілік заттар туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес жасалған және фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды мерзімдік аттестаттау жүргізу мәселелерін нақтылайды. K090193
2. Фармацевтикалық қызметті жүзеге асыратын мамандарды, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдар дүкендерінде, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдар қоймаларында, сондай-ақ шалғайдағы елді мекендердегі дәрігерлік (ауылдық, отбасылық) амбулаторияларда, медициналық (фельдшерлік-акушерлік, фельдшерлік) пункттерде қызмет ететін медицина қызметкерлерін аттестаттау (бұдан әрі - аттестаттау), олардың қызметтерінің нәтижелерін объективті бағалау, кәсіби құзыреттілігі деңгейін және атқаратын қызметіне сәйкестігін анықтау мақсатында жүргізіледі.

Об утверждении Правил периодической аттестации специалистов, осуществляющих фармацевтическую деятельность
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 658. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 25 января 2007 года N 4525. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения Республики Казахстан от 9 октября 2009 года N 515
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра здравоохранения РК от 09.10.2009 N 515 (порядок введения в действие см. п. 6).
В целях реализации Закона Республики Казахстан "О лекарственных средствах", ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить прилагаемые Правила периодической аттестации специалистов, осуществляющих фармацевтическую деятельность.
2. Комитету фармации Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Пак Л.Ю.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту организационно-правовой работы Министерства здравоохранения Республики Казахстан (Акрачкова Д.В.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра здравоохранения Республики Казахстан Омарова К.Т.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его официального опубликования, за исключением пункта 6 Правил, который вводится в действие с 1 января 2009 года.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
Министр
Утверждены
приказом Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 29 декабря 2006 года
N 658
Правила периодической аттестации специалистов,
осуществляющих фармацевтическую деятельность
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с Законом Республики Казахстан "О лекарственных средствах" и детализируют вопросы проведения периодической аттестации специалистов, осуществляющих фармацевтическую деятельность. K090193
2. Аттестация специалистов, осуществляющих фармацевтическую деятельность, медицинских работников, работающих в магазинах медицинской техники и изделий медицинского назначения, в складах медицинской техники и изделий медицинского назначения, а также во врачебных (сельские, семейные) амбулаториях, в медицинских (фельдшерско-акушерские, фельдшерские) пунктах в отдаленных сельских местностях (далее - аттестация), проводится в целях объективной оценки результатов их деятельности, установления уровня профессиональной компетентности и соответствия занимаемой должности.

3. Аттестаттау міндетті болып табылады және әрбір бес жылда бір рет, бірақта осы қызметке орналасқаннан бастап 1 жылдан кейін жүргізіледі.
4. Аттестаттауды дәрілік заттар айналымы саласында бақылаушы және іске асырушы функцияларды жүзеге асыратын дәрілік заттар айналымы саласындағы мемлекеттік органның аумақтық бөлімшелері құратын аттестаттау комиссиялары (бұдан әрі - аттестаттау комиссиясы) жүргізеді.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008.04.24 N 229 Бұйрығымен.
5. Аттестаттауға фармацевтикалық қызмет объектілері мен медицина ұйымдарында жоғары, орта фармацевтикалық білімі бар, сондай-ақ дәрілік заттарды өндірумен айналысатын фармацевтикалық қызмет объектілерінде химиялық-технологиялық, химиялық білімі бар мамандар, сондай-ақ медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдар дүкендерінде, медицина техникасы мен медициналық мақсаттағы бұйымдар қоймаларында, сондай-ақ шалғайдағы елді мекендердегі дәрігерлік (ауылдық, отбасылық) амбулаторияларда, медициналық (фельдшерлік-акушерлік, фельдшерлік) пункттерде қызмет ететін медицина қызметкерлері жатады.
Біліктілік емтихан тапсырып, санаты берілген мамандар аттестаттаудан өтуден босатылады.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2007.06.19 N 372 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі), 2008.04.24 N 229 Бұйрықтарымен.
6. Осы ережеде белгіленген тәртіппен аттестаттаудан өтпеген жоғарыда көрсетілген ұйымдардың мамандары фармацевтикалық қызметті жүзеге асыруға жіберілмейді.
2. Аттестаттауды жүргізуді ұйымдастыру
7. Аттестаттауды өткізуін дайындауды аттестаттау комиссиясы ұйымдастырады. Ол келесі шараларды қамтиды:
1) аттестатталатын тұлғалардың қажетті құжаттарын дайындау;
2) аттестаттауды өткізу кестесін әзірлеу;
3) аттестаттаудың мақсатын және тәртібін түсіндіру жұмыстарын ұйымдастыру.
8. Фармацевтикалық және медицина ұйымдарының кадр қызметі немесе басшысы аттестаттауға жататын аттестатталатын адамдарды анықтайды.
Ұйым басшысы аттестаттауға жататын аттестатталатын тұлғалардың тізімін бекітіп, аттестаттау комиссиясына жібереді.
9. Аттестаттау комиссиясының құрамын және аттестаттауды өткізу кестесін дәрілік заттар айналымы саласындағы мемлекеттік орган басшысы айқындайды.
10. Аттестаттау комиссиясы аттестаттаудың өткізілу мерзімі туралы, оның өткізілуі басталғанға дейінгі бір айдан кешіктірмей аттестатталатын адамдарды жазбаша хабардар етеді.

3. Аттестация является обязательной и проводится один раз по истечении каждых последующих пяти лет, но не ранее 1 года со дня занятия данной должности.
4. Аттестация проводится аттестационными комиссиями, создаваемыми территориальными подразделениями государственного органа в сфере обращения лекарственных средств, осуществляющего контрольные и реализационные функции в сфере обращения лекарственных средств (далее - аттестационная комиссия).
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
5. Аттестации подлежат специалисты с высшим, средним фармацевтическим образованием в объектах фармацевтической деятельности и медицинских организациях, а также химико-технологическим, химическим образованием в объектах фармацевтической деятельности, занимающихся производством лекарственных средств, а также медицинские работники, работающие в магазинах медицинской техники и изделий медицинского назначения, в складах медицинской техники и изделий медицинского назначения, а также во врачебных (сельские, семейные) амбулаториях, в медицинских (фельдшерско-акушерские, фельдшерские) пунктах в отдаленных сельских местностях.
Освобождаются от прохождения аттестации специалисты, сдавшие квалификационный экзамен с присвоением категории.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными приказами Министра здравоохранения РК от 19.06.2007 N 372 ; от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
6. Не допускаются к осуществлению фармацевтической деятельности специалисты в вышеуказанных организациях, не прошедшие аттестацию в установленном данными правилами порядке.
2. Организация проведения аттестации
7. Подготовка к проведению аттестации организуется аттестационной комиссией. Она включает следующие мероприятия:
1) подготовку необходимых документов на аттестуемых лиц;
2) разработку графиков проведения аттестации;
3) организацию разъяснительной работы о целях и порядке проведения аттестации.
8. Кадровая служба или руководитель фармацевтических и медицинских организаций определяет аттестуемых лиц, подлежащих аттестации.
Руководитель организации утверждает и направляет в аттестационную комиссию список аттестуемых лиц, подлежащих аттестации.
9. Состав аттестационной комиссии и графики проведения аттестации определяются руководителем государственного органа в сфере обращения лекарственных средств.
10. Аттестационная комиссия письменно уведомляет аттестуемых лиц о сроках проведения аттестации не позднее одного месяца до начала ее проведения.

11. Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008.04.24 N 229 Бұйрығымен.
12. Аттестаттау комиссиясының құрамына мыналар кіреді:
төраға - аумақтық бөлімшенің бастығы немесе оның міндетін атқарушы тұлға;
хатшы - аумақтық бөлімшесінің маманы;
комиссия мүшелері - аумақтық бөлімшенің қызметкерлері, фармацевтика ғылымы және білім беру, өңірлердің қоғамдық және кәсіподақ ұйымдарынан, фармацевтикалық қызмет объектілерінен және медицина ұйымдарынан өкілдер.
Ескерту. 12-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008.04.24 N 229 Бұйрығымен.
13. Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008.04.24 N 229 Бұйрығымен.
14. Алынып тасталды - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008.04.24 N 229 Бұйрығымен.
15. Аттестаттау комиссияның құрамы 7 адамнан кем болмауы қажет.
16. Аттестаттау екі кезеңнен тұрады:
1) тестілеу;
2) әңгімелесу.
17. Аттестатталатын тұлға аттестаттау комиссиясына мынадай құжаттарды жолдайды:
1) жоғары немесе орта кәсіби білімі туралы нотариалды куәландырылған құжаттар көшірмесі.
2) мамандығы бойынша еңбек өтілін растайтын құжаттар көшірмесі немесе қызмет тізімі.
3) соңғы 5 жылдың ішінде кәсіби біліктілігін арттыру циклдарынан өткені туралы куәліктерінің көшірмесі;
4) ғылыми дәрежесі, атағы немесе біліктілік санаты берілгені туралы куәліктерінің көшірмесі (бар болса);
5) аттестатталатын адамның жұмыс берушінің - Қазақстан Республикасының салық төлеушісі куәлігінің көшірмесі;
6) аттестатталатын адамның жұмыс берушісінің (егер аттестатталатын адамның жұмыс берушісі заңды тұлға болса) - статистикалық карточкасының көшірмесі.
Ескерту. 17-тармаққа өзгерту енгізілді - Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2008.04.24 N 229 Бұйрығымен.
18. Аттестатталатын тұлғаға аттестаттау комиссияның хатшысы осы Ереженің қосымшасына сәйкес нысан бойынша аттестаттау парағын ресімдейді.
19. Тест сұрақтарын дәрілік заттар айналымы саласындағы мемлекеттік орган жылына бір рет мерзім кезеңділігімен дайындайды және бекітеді.
Ескерту. 19-тармаққа өзгерту енгізілді - ҚР Денсаулық сақтау министрінің 2007.06.19. N 372 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
20. Аттестатталатын тұлғалардың тестілеуі компьютерлерді немесе қағаз тасымалдауыштарды қолдана отырып өткізіледі.
21. Тестілеу өтетін орынжай егер бірнеше адам бір мезгілде тестіленседе қолайлы ынғайлы жағдайға сәйкес орналасуы тиіс.

11. (Исключен - приказом Министра здравоохранения РК от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
12. В состав аттестационной комиссии входят:
председатель - начальник территориального подразделения или лицо, его замещающее;
секретарь - специалист территориального подразделения;
члены комиссии - сотрудники территориального подразделения, представители фармацевтической науки и образования, региональные представители из числа общественных и профсоюзных организаций, объектов фармацевтической деятельности и медицинских организаций.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
13. (Исключен - приказом Министра здравоохранения РК от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
14. (Исключен - приказом Министра здравоохранения РК от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
15. Состав аттестационной комиссии должен быть не менее 7 человек.
16. Аттестация состоит из двух этапов:
1) тестирование;
2) собеседование.
17. Аттестуемое лицо направляет в аттестационную комиссию следующие документы:
1) нотариально засвидетельствованные копии документов о высшем или среднем профессиональном образовании;
2) копии документов, подтверждающих наличие стажа работы по специальности или послужной список;
3) копии удостоверений о прохождении курсов повышения квалификации за последние 5 лет;
4) копии удостоверений о наличии ученой степени, звания или документов о присвоении квалификационной категории (при их наличии);
5) копия свидетельства налогоплательщика Республики Казахстан - работодателя аттестуемого лица;
6) копия статистической карточки - работодателя аттестуемого лица (в случае, если работодатель аттестуемого лица является юридическим лицом).
Сноска. Пункт 17 с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 24.04.2008 N 229 (порядок введения в действие см. п. 5 ).
18. Секретарем аттестационной комиссией оформляется аттестационный лист на аттестуемое лицо по форме согласно приложению к настоящим Правилам.
19. Тестовые вопросы подготавливаются и утверждаются государственным органом в сфере обращения лекарственных средств, с периодичностью один раз в год.
Сноска. Пункт 19 с изменениями, внесенными приказом Министра здравоохранения РК от 19.06.2007 N 372 .
20. Тестирование аттестуемых лиц может проводится с применением компьютеров или тестовых вопросов на бумажном носителе.
21. Помещение для проведения тестирования должно соответствовать условию удобного расположения тестируемых в случае, если тестируется несколько человек одновременно.

22. Аттестаттау комиссиясы тестілеудің барлық құжаттарын алдын ала тексеріп, дайындауы қажет.
23. Тестілеу бағдарламасын 100 сұрақ құрайды.
24. Тестілеу тапсырмасын орындауға берілген жалпы уақыты - 90 минут.
25. Компьютерлік тестілеудің дұрыс жауаптарын санау салынған компьютерлік бағдарламасы арқылы автоматты түрде жүргізіледі. Нәтижесі принтерде 2 данамен басып шығарылады, оның біреуі аттестатталатын тұлғаға беріледі.
Қағаз тасымалдауыштағы тест сұрақтарын қолданған кезде аттестаттау комиссиясы 3 сағат ішінде дұрыс жауаптар коды арқылы тестілеудің нәтиже санын шығарады. Аттестаталатын тұлға нәтижемен танысып, шешімі бар параққа қолын қояды.
26. Дәрілік заттарды көтерме саудамен айналысатын фармацевтикалық қызмет объектілерінің, есірткілік құралдардың, психотроптық заттар мен прекурсорлардың айналымы саласында лицензиясы бар дәрілік заттарды бөлшек сауда арқылы босататын фармацевтикалық қызмет объектілерінің басшылары үшін дұрыс жауаптар 70 %-дан кем жағдайда, басқа тұлғалар үшін - 50%-дан кем жағдайда қате деп саналады.
27. Аттестатталатын тұлға тестілеуден өту нәтижелерінен кем баға алса, әңгімелесуге жіберілмейді және аттестатталмаған деп саналады.
28. Аттестаттау комиссиясы аттестатталатын тұлғалармен әңгімелесуді жүргізеді. Аттестаттау комиссиясы әрбір аттестатталатын адаммен дербес әңгімелесуді жүргізеді.
Әңгімелесу барысында аттестатталатын тұлғаның кәсіби деңгейі, яғни тактикалық және ұйымдастырушылық міндеттерді шеше білуі, қолда бар ақпаратты талдауы және тиісті шешімді қабылдай білуі бағаланады.
29. Аттестаттау комиссиясының шешімі отырыстағы комиссия мүшелерінің 2/3 қатысқанда ғана қабылданды деп есептеледі. Дауыстар тең болған жағдайда Аттестаттау комиссиясы төрағасының пікірі шешуші болып табылады.
30. Аттестаттау комиссиясының отырысына немесе тестілеуге белгілі себептермен қатыспаған жағдайда аттестатталатын тұлға жұмысқа шыққаннан кейін аттестаттау комиссиясы белгілеген мерзімде өтеді.
31. Аттестаттау комиссиясы ұсынылған материалдарды қарап, аттестатталатын тұлғамен әңгімелесуді жүргізіп, мынадай шешімдердің бірін қабылдайды:
1) аттестатталды;
2) аттестатталған жоқ.
32. Аттестатталмаған тұлғалар біліктілігін арттырудан немесе қайта даярлықтан өткен жағдайда аттестаттаудан қайтадан өтуі мүмкін.
33. Қайта аттестаттау аттестаттау комиссиясы белгілеген мерзімде бір рет, бірақ біріншісінен 6 ай өткеннен кейін өткізіледі.
34. Аттестаталатын тұлға тестілеуден өту нәтижесінен биік баға алып, бірақта әңгімелесуден өтпей қалған жағдайда қайта аттестаттауда тестілеуге қатыспауынсыз-ақ әнгімелесуге жіберіледі.

22. Все материалы тестирования должны быть подготовлены и проверены заранее аттестационной комиссией.
24. Тестовая программа составляет 100 вопросов.
25. Общее время, отпущенное на выполнение тестовых заданий, 90 минут.
26. Подсчет правильных ответов компьютерного тестирования проводится автоматически при помощи заложенной компьютерной программы. Результаты распечатываются на принтере в двух экземплярах, один из которых выдается аттестуемому лицу.
Подсчет результатов тестирования при использовании тестовых вопросов на бумажном носителе проводится аттестационными комиссиями с использованием кодов правильных ответов в течение 3 часов. После ознакомления аттестуемое лицо расписывается на листе с результатами.
27. Отрицательным считается результат тестирования при менее 70 % правильных ответов для руководителей объектов фармацевтической деятельности, занимающихся оптовой реализацией лекарственных средств, производством лекарственных средств, а также занимающихся розничной реализацией лекарственных средств, имеющих лицензию в сфере оборота наркотических средств, психотропных веществ и прекурсоров.
Для остальной категории - менее 50 %.
28. Аттестуемое лицо, получившее при прохождении тестирования оценку ниже пороговых значений, к собеседованию не допускается и признается неаттестованным.
29. Собеседование аттестуемых лиц проводится аттестационными комиссиями.
Аттестационная комиссия проводит собеседование индивидуально с каждым аттестуемым лицом.
В процессе собеседования оценивается профессиональный уровень аттестуемого лица, умение решать тактические и организационные задачи, анализировать имеющуюся информацию и принимать соответствующее решение.
30. Решение аттестационной комиссии считается правомочным в случае присутствия на заседании не менее 2/3 состава аттестационной комиссии и определяется большинством голосов членов комиссии. При равенстве голосов голос председателя аттестационной комиссии является решающим.
31. Аттестуемое лицо, отсутствовавшее на тестировании или заседании аттестационной комиссии по уважительным причинам, проходит аттестацию после выхода на работу в сроки, определяемые аттестационной комиссией.
32. Аттестационная комиссия, изучив представленные материалы, проведя собеседование с аттестуемым лицом, принимает одно из следующих решений:
1) аттестован;
2) не аттестован.
33. Не аттестованные лица при условии повышения квалификации или переподготовки могут пройти повторную аттестацию.
34. Повторная аттестация проводится однократно в сроки, устанавливаемые аттестационной комиссией, но не ранее чем через 6 месяцев после первой.
Аттестуемое лицо, получившее оценку выше порогового значения на тестировании, но не прошедшее собеседование, при повторной аттестации допускается к собеседованию без прохождения тестирования.

35. Аттестаттау комиссиясының шешімі отырысқа қатысып отырған төраға, аттестаттау комиссиясының мүшелері мен хатшысы қол қойған отырыс хаттамасымен ресімделеді.
36. Аттестатталатын тұлға аттестаттау комиссиясының шешімімен таныстырылуы тиіс.
37. Аттестаттау комиссиясының шешімі аттестаттау өткізілген күннен кейінгі 15 күн ішінде аттестаттау комиссиясын шешімі дәрілік заттар айналымы саласындағы мемлекеттік органның бірінші басшысының немесе аумақтық бөлімше басшысының бұйрығымен бекітіледі.
39. Аттестаттау комиссиясының бекітілген шешімдері аттестатталатын тұлғаның аттестаттау парағына енгізіледі. Аттестаттау парағының бір данасы аттестаттаудан өткен адамға беріледі. Аттестаттау парағының нәтижелері бар екінші данасы аттестаттау комиссиясында сақталады.
40. Аумақтық бөлімшелер дәрілік заттар айналымы саласындағы органға аттестаттау комиссиясының шешімі шығарылған күннен бастап бір ай ішінде өткізілген аттестаттаудың нәтижелері туралы есеп береді.
Фармацевтикалық қызметті жүзеге
асыратын жеке тұлғаларды
мерзімдік аттестаттау ережесіне
қосымша
АТТЕСТАТТАУ ПАРАҒЫ
Тегі, аты, әкесінің аты ____________________________________________
____________________________________________________________________
Туған күні, айы, жылы ______________________________________________
Білімі, біліктілігін арттыруы, қайта даярлықтан өтуі туралы мәліметтер__________________________________________________________
____________________________________________________________________
Лауазымы және тағайындалған (осы лауазымға бекітілгендегі) мерзімі____________________________________________________________
Жалпы еңбек өтілі __________________________________________________
Осы лауазымдағы еңбек өтілі ________________________________________
Біліктілік санаты мен атағы ________________________________________
____________________________________________________________________
Дауыс беру қорытындысы бойынша қызметкер жұмысының бағасы _________ ____________________________________________________________________
Отырыста аттестаттау комиссиясының ________ мүшесі қатысты
Дауыс саны:
"дауыс беру нәтижесіне қарсы емес" _________
"дауыс беру нәтижесіне қарсы" ______________
дауыс беру нәтижесі бойынша қалыс қалды» ____________
Аттестаттау комиссиясының төрағасы _______________________________
Т.А.Ә., қолы
Аттестаттау комиссиясының хатшысы ______________________________
Т.А.Ә., қолы
Аттестаттау комиссиясының мүшелері: _________________________________
_________________
Т.А.Ә.                         қолы
_________________________________    _________________
Т.А.Ә.                         қолы
_________________________________    _________________
Т.А.Ә.                         қолы
_________________________________    _________________
Т.А.Ә.                         қолы
Аттестаттаудың өткізілген күні ___________________________________
Аттестаттау парағымен таныстым _______________________________________________________________                 (аттестатталатын тұлғаның қолы және күні)
Мөрдің орны

35. Решение аттестационной комиссии оформляется протоколом заседания, который подписывается председателем, членами аттестационной комиссии и секретарем, присутствовавшими на заседании комиссии.
36. Аттестуемое лицо должно быть ознакомлено с решением аттестационной комиссии.
37. Решение аттестационной комиссии утверждается в течение 15 дней со дня проведения аттестации приказом первого руководителя государственного органа в сфере обращения лекарственных средств или руководителя территориального подразделения.
38. Утвержденные решения аттестационной комиссии заносятся в аттестационный лист аттестуемого лица.
39. Один экземпляр аттестационного листа вручается лицу, проходившему аттестацию.
Второй экземпляр аттестационного листа с результатами хранится в аттестационной комиссии.
40. Территориальные подразделения представляют в государственный орган в сфере обращения лекарственных средств отчет о результатах проведенной аттестации в течение месяца со дня вынесения решения аттестационной комиссией.
Приложение
к Правилам периодической
аттестации специалистов,
осуществляющих
фармацевтическую деятельность
АТТЕСТАЦИОННЫЙ ЛИСТ
Фамилия, имя, отчество __________________________________________
_________________________________________________________________
Дата рождения____________________________________________________
Сведения об образовании, о повышении квалификации, переподготовке
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Должность и дата назначения (утверждения на эту должность)_______
_________________________________________________________________
_________________________________________________________________
Общий трудовой стаж______________________________________________
Стаж работы на данной должности__________________________________
Наличие квалификационной категории и званий______________________
_________________________________________________________________
Оценка деятельности работника по результатам голосования_________
_________________________________________________________________
На заседании присутствовало ______ членов аттестационной комиссии
Количество голосов:
"за" _______
"против" _______
"воздержалось" _______
Председатель аттестационной комиссии ____________________________
Ф.И.О. подпись
Секретарь аттестационной комиссии _______________________________
Ф.И.О. подпись
Члены аттестационной комиссии:
_____________________________    _____________
Ф.И.О.                  подпись
_____________________________    _____________
Ф.И.О.                   подпись
_____________________________    _____________
Ф.И.О.                   подпись
_____________________________    _____________
Ф.И.О.                   подпись
Дата проведения аттестации ___________________
С аттестационным листом ознакомился
_________________________________________________________________
(подпись аттестуемого лица и дата)
Место для печати