Жеке кәсіпкердің, жеке нотариустың, адвокаттың қызметін уақытша тоқтата тұру туралы өтініш нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қаржы Министрлігі Салық Комитетінің Төрағасының 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 666 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 6 ақпанда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4538 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы N 634 бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 2008.12.30 N 634 (қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз) бұйрығымен.
---------------------- Бұйрықтан үзінді --------------------
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1.
2. Осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілерінің күші жойылды деп танылсын.
3. ...
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы Министрі                                        Б. Жәмішев
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2008 жылғы 30 желтоқсандағы
N 634 бұйрығына 37-қосымша
Қазақстан Республикасының күші жойылған кейбір нормативтік
құқықтық актілерінің тізбесі
1. ...
.......
4. "Жеке кәсіпкердің, жеке нотариустың, адвокаттың қызметін уақытша тоқтата тұру жөнінде өтініш нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы Министрлігінің Салық Комитеті Төрағасының 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 666 бұйрығы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4538 болып тіркелген, "Юридическая газета" газетінде 2007 жылғы 28 ақпандағы N 31 (1234) жарияланған).
.....
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексіне (Салық кодексі) сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған жеке кәсiпкердiң, жеке нотариустың, адвокаттың қызметін уақытша тоқтата тұру туралы өтініш нысанын бекіту туралы бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің Салық әкімшіліктендіруі басқармасы (А.М.Қыпшақов) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеуге Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Салық комитетінің ұйымдастыру-қаржылық қамтамасыз ету басқармасы (Смағұлова Г.Ә.) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде оны мемлекеттік тіркеуден соң ақпарат құралдарында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық оның алғаш рет ресми жарияланғаннан кейiн он күнтізбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Төраға
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігінің Салық
комитеті Төрағасының
2006 жылғы»29 желтоқсандағы
N 666 бұйрығына қосымша
_______________________
бойынша салық комитеті
Жеке кәсіпкердің, жеке нотариустың, адвокаттың
қызметін уақытша тоқтата тұру туралы өтініш
Мен, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер
туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің (Салық кодексі) 68-бабы
5-тармағы негізінде жеке кәсіпкер, жеке нотариус, адвокат (керегінің
астын сыз) ретінде тіркелген
____________________________________________________________________
(Жеке кәсіпкердің, жеке нотариустың, адвокаттың аты-жөні)
_______________________________________(СТН ______________________),
200__ жылдың»____» __________ мен 200__ жылдың»____» ______________
аралығындағы кезеңге қызметімді уақытша тоқтата тұру туралы
мәлімдеймін.
Қосылған құн салығын төлеушімін: иә/жоқ (керегінің астын сыз).
Аты-жөні ________________________      ______________
(қолы)
200__жыл»"____"»_________
(өтініш берілген күн)
Ескерту:
1) Осы өтінішті шаруа (фермерлік) қожалықтарына және қызметтің
жекелеген түрлеріне арналған арнаулы салық режимдерін қолданатын.
дарды қоспағанда, жеке кәсіпкерлер, жеке нотариустар, адвокаттар
тапсырады;
2) қызметін уақытша тоқтата тұру мерзімі он екі айдан аспауы тиіс.

Об утверждении формы заявления о временном приостановлении деятельности индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, адвоката
Приказ Председателя Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N 666. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 февраля 2007 года N 4538. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года N 634
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 30.12.2008 N 634 (порядок введения в действие см. п. 4 ).
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить форму заявления о временном приостановлении деятельности индивидуального предпринимателя, частного нотариуса, адвоката согласно приложению к настоящему приказу.
2. Управлению налогового администрирования Налогового комитета Министерства финансов Республики Казахстан (Кипшаков А.М.) направить настоящий приказ на государственную регистрацию в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Управлению организационно-финансового обеспечения (Смагулова Г.А.) обеспечить официальное опубликование настоящего приказа в средствах массовой информации после его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Приложение
к приказу Председателя
Налогового комитета
Министерства финансов
Республики Казахстан
от 29 декабря 2006 года N 666
Налоговый комитет
по ___________________
Заявление о временном приостановлении деятельности
индивидуального предпринимателя, частного нотариуса,
адвоката
Я, __________________________________________________________
(Ф.И.О. индивидуального предпринимателя,
___________________________________________________________________
частного нотариуса, адвоката)
________________________________(РНН _____________________________),
зарегистрированный (-ая) в качестве индивидуального предпринимателя,
частного нотариуса, адвоката (нужное подчеркнуть) на основании
пункта 5 статьи 68 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других
обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) заявляю о
временном приостановлении деятельности на предстоящий период
с "____" __________ 200__ года по "____" __________ 200__ года.
Являюсь плательщиком налога на добавленную стоимость:
да/нет (нужное подчеркнуть).
Ф.И.О.
_________________________________     ______________
(подпись)
"___ "________ 200__года
(дата подачи заявления)
МП
Примечание:
1) данное заявление представляется индивидуальными предпринимателями, за исключением применяющих специальные налоговые режимы для крестьянских (фермерских) хозяйств и отдельных видов деятельности, частными нотариусами, адвокатами;
2) срок временного приостановления деятельности должен составлять не более двенадцати месяцев.