Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 198/23-III "Астана қаласында туристік саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған Бағдарламасы туралы" шешіміне өзгерістер және толықтырулар енгізу туралы
Астана қаласы Мәслихатының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 330/41-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 31 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 457 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 194/31-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.03.31 N 194/31-IV Шешімімен
__________________________________
Астана қаласы әкімдігінің ұсынысын қарап, Қазақстан Республикасының»"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңның 6-бабын басшылыққа ала отырып Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 17 қарашадағы N 198/23-III "Астана қаласында туристік саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған Бағдарламасы туралы" (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде 424 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 27 желтоқсанда "Астана хабары", 2006 жылғы 07 қаңтарда "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланды) шешіміне келесі өзгерістер және толықтырулар енгізілсін:
осы шешіммен бекітілген, Астана қаласында туристік саланы дамытудың 2006-2008 жылдарға арналған бағдарламаның 8-тарауында:
1 тармақтың:
2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Астана қаласында туристік кластердің дамуына мониторинг және талдау жүргізу";
3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Қазақтан Республикасы Туризм және спорт министрлігіне есеп беру";
2-тармақтың, 6-бағанындағы "6 360" деген сандар "5 000" деген сандармен ауыстырылсын;
5-тармақтың 6-бағанындағы "9 540" деген сандар "5 000" деген сандармен ауыстырылсын;
7-тармақтың 2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Республикалық және қалалық іс-шаралар шеңберінде ақпараттық турлар өткізу";
9-тармақтың 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "ТСМ-ге есеп беру";
10-тармақтың 6-бағанындағы "8 480" деген сандар "10 200" деген сандармен ауыстырылсын;
11-тармақтың 6-бағанындағы "500" деген сандар "1 500" деген сандармен ауыстырылсын;
12-тармақтың 6-бағаны "2007 жыл - 1 000" деген сөздермен және сандармен толықтырылсын;
13-тармақтың 6-бағанындағы "636" деген сандар "1 000" деген сандармен ауыстырылсын;
14-тармақтың:
2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Елорданың көрнекті орындарымен таныстыру бойынша ұйымдастырылған балалар тобын Астанада қабылдау жөнінде шаралар қабылдау";
6-бағанындағы "2 650" деген сандар "5 625" деген сандармен ауыстырылсын;
3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "ТСМ-ге ақпарат";
17-тармақтың 6-бағанындағы "636" деген сандар "1 000" деген сандармен ауыстырылсын;
20-тармақтың:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Астаны от 17 ноября 2005 года N 198/23-III "О Программе развития туристской отрасли в городе Астане на 2006-2008 годы"
Решение Маслихата города Астаны от 26 декабря 2006 года N 330/41-III. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Астаны от 31 января 2007 года N 457. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 194/31-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 194/31-IV
Рассмотрев предложения акимата города Астаны, руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Астаны от 17 ноября 2005 года N 198/23-III "О Программе развития туристской отрасли в городе Астане на 2006-2008 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 424, опубликовано в газетах "Астана хабары" 27 декабря 2005 года, "Вечерняя Астана" 07 января 2006 года) следующие изменения и дополнения:
в главе 8 Программы развития туристской отрасли в городе Астане на 2006-2008 годы, утвержденной указанным решением:
в пункте 1:
графу 2 изложить в следующей редакции "Проводить мониторинг и анализ развития туристского кластера в городе Астане":
графу 3 изложить в следующей редакции: "Отчет в Министерство туризма и спорта РК";
в пункте 2, в графе 6 цифры "6360" заменить цифрами "5000";
в пункте 5, в графе 6 цифры "9 540" заменить цифрами "5000";
в пункте 7 графу 2 изложить в следующей редакции: "Проводить информационные туры в рамках республиканских и городских мероприятий";
в пункте 9, графу 3 изложить в следующей редакции: "Информация в МТС";
в пункте 10, в графе 6 цифры "8 480" заменить цифрами "10 200";
в пункте 11, в графе 6 цифры "500" заменить цифрами "1 200";
в пункте 12, графу 6 дополнить цифрами и словами "2007 год - 1000";
в пункте 13, в графе 6 цифры "636" заменить цифрами "1000";
в пункте 14:
графу 2 изложить в следующей редакции: "Принимать меры по приему в Астане организованных детских групп по ознакомлению с достопримечательностями столицы";
в графе 6 цифры "2 650" заменить цифрами "5 625";
графу 3 изложить в следующей редакции: "Информация в МТС";
в пункте 17, в графе 6 цифры "636" заменить цифрами "1000";
в пункте 20:

2-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "Астана қаласы" Астана демалыс" және Алматы қаласы "KITF" халықаралық туристік көрмелеріне, сондай-ақ 6 шетелдік көрмеге қатысу; жергілікті турагенттер және туроператорлар арасында алдыңғы қатарлы туристік технологияларды тарату";
3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын: "ТСМ-ге бекітілген график бойынша есеп беру. БАҚ арқылы ақпараттандыру";
6-бағанындағы "6603,8" деген сандар "8517,36" деген сандармен ауыстырылсын;
мынадай редакциядағы 14-1, 14-2, 14-3-тармақтармен толықтырылсын:
(Қосымша)
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласының
өнеркәсіп және кәсіпкерлік
департаментінің директоры
(Ө және КД)
Астана қаласы мәслихатының
2006 жылғы 26 желтоқсандағы
N 330/41-ІІІ шешіміне қосымша
Астана қаласында туристік саланы дамытудың
2006-2008 жылдарға арналған Бағдарламасын іске асыру
жөніндегі шаралардың жоспарына толықтырма
14-1
Мүгедек балалардың қатысуымен "Астана-менің отанымның елордасы" әлеуметтік жобасын іске асыруды қамтамасыз ету
ТСМ-ге ақпарат
КӨД
Жыл сайын
2007 жыл - 1500 2008 жыл - 1590
Жергілікті бюджет
14-2
Елорданың алдыңғы қатарлы спортшыларының қатысуымен спорттық балалар-жасөспірім туризмін дамыту бойынша іс-шаралар өткізу жөнінде шаралар қабылдау
ТСМ-ге ақпарат
КӨД
Жыл сайын
2007 жыл - 2000 2008 жыл - 2120
Жергілікті бюджет
14-3
"Шеберлер ауылы" тұрақты жұмыс істеп тұратын көрмені ұйымдастыруға жәрдемдесу
ТСМ-ге ақпарат
КӨД Мүдделі Мемлекеттік органдармен бірлесіп
Жыл сайын
2007 жыл - 11800 2008 жыл - 12508
Жергілікті бюджет

графу 2 изложить в следующей редакции: "Принимать участие в международных туристских выставках "Астана-Отдых" в г. Астане и "КITF" в г. Алматы, а также в 6 зарубежных выставках; распространять передовые туристические технологии среди местных турагентов и туроператоров";
графу 3 изложить в следующей редакции: "Отчет в МТС по утвержденному графику. Информированные через СМИ".
в графе 6 цифры "6603,8" заменить цифрами "8517,36".
Дополнить пунктами 14-1, 14-2, 14-3, следующего содержания: (Приложение).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь маслихата
города Астаны
СОГЛАСОВАНО
Директор
департамента предпринимательства и
промышленности города Астаны (ДП и П)
Приложение
к решению маслихата
города Астаны
от 26 декабря 2006 года N 330/41-III
Дополнение к плану мероприятий по реализации Программы
развития туристской отрасли в городе Астане на 2006-2008 годы
14-1.
Обеспечить
реализацию
социального
проекта
"Астана -
столица моей
Родины" с
участием
детей-инвалидов
Инфор-
мация
в МТС
ДПП
В
течение
года
2007
год
-1 500
2008
год -
1590
Местный
бюджет
14-2.
Принять меры
по проведению
мероприятий по
развитию
спортивного
детско-юноше-
ского туризма
с участием
ведущих
спортсменов
столицы
Инфор-
мация
в МТС
ДПП
В
течение
года
2007
год -
2 000
2008
год -
2 120
Местный
бюджет
14-3.
Содействовать
организации
постоянно
действующей
выставки
"Шеберлер
ауылы".
Инфор-
мация
в МТС
ДПП
совме-
стно с
заин-
тере-
сован-
ными
госу-
дар-
ствен-
ными
орга-
нами
В
течение
года
2007
год -
11800
2008
год -
12 508
Местный
бюджет