Ақмола облысы әкімдігінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N а-2/49 "Ақмола облысында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесін бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 22 ақпандағы N А-2/68 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 15 наурызда N 3182 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2009 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/11 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, Қазақстан Республикасының "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңын орындау мақсатында облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысы әкімдігінің 2003 жылғы 11 ақпандағы N а-2/49 "Ақмола облысында әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесін бекіту туралы" (Ақмола облысының әділет департаментінде 2003 жылғы 25 ақпанда N 1570 болып тіркелген,
2003 жылғы 4 наурызда N 26 "Акмолинская правда" газетінде жарияланған) қаулысына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
4-тармақ алынып тасталсын;
5-тармақ келесі мазмұнды жаңа редакцияда берілсін:
"Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М.Бекмағамбетовке жүктелсін";
Әлеуметтік жұмыс орындарын ұйымдастыру және қаржыландыру Ережесінде:
3-тармақтың 2-тармақшасындағы "жұмыспен қамту мәселелері бойынша" деген сөздер алынып тасталсын;
барлық мәтін бойынша ""Жұмыспен қамту орталығы" Мемлекеттік мекемесі (ММ) (жұмыспен қамту мәселелері бойынша уәкілетті орган)"» сөздері "Уәкілетті орган" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Ғ.М.Бекмағамбетовке жүктелсін.
Облыс әкімі

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 11 февраля 2003 года N а-2/49 "Об утверждении Правил по организации и финансирования социальных рабочих мест в Акмолинской области"
Постановление Акимата Акмолинской области от 22 февраля 2006 года N А-2/68. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 15 марта 2006 года N 3182. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 21 января 2009 года № А-1/11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21 января 2009 года № А-1/11
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", в целях реализации Закона Республики Казахстан "О занятости населения» акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил по организации и финансирования социальных рабочих мест в Акмолинской области" от 11 февраля 2003 года N а-2/49 (зарегистрированное в департаменте юстиции Акмолинской области 25 февраля 2003 года N 1570, опубликованное в газете "Акмолинская правда" N 26 от 04 марта 2003 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 4 исключить;
пункт 5 изложить в новой редакции следующего содержания:
"Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.";
в Правилах по организации и финансирования социальных рабочих мест:
в подпункте 2 пункта 3 слова "по вопросам занятости" исключить;
по всему тексту слова "Государственное учреждение (ГУ) "Центр занятости" (уполномоченный орган по вопросам занятости) заменить словами "Уполномоченный орган".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Бекмагамбетова Г.М.
Аким области