Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы N 3С-18-3 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 21 наурызда N 3183 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
Ақмола облыстық Әділет департаментінде 2005 жылдың 12 желтоқсанында N 3167 тіркелген Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Әділет департаментінде 2006 жылдың 30 қаңтарында N 3174 тіркелген облыстық мәслихаттың 2006 жылдың 25 қаңтардағы N№3С-17-3 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген)  шешіміне  өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
4 тармақшада:
"-318587" цифрлары "-58587" цифрларына ауыстырылсын;
"100000" цифрлары "360000" цифрларына ауыстырылсын;
5 тармақшада:
"210309" цифрлары "-49691" цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақшада:
"-210309" цифрлары "49691" цифрларына ауыстырылсын;
2) келесі мазмұндағы 5-9 тармағымен толықтырылсын:
"5-9. 2006 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен облыстық әкімдіктің қаулысымен белгіленген тәртіпте тұрғын үй саясатын жүзеге асыру шеңберінде аудандардың (қалалардың) бюджеттеріне кредит беруге тұрғын ұй құрылысына нольдік сыйақы (мүдделі) ставкасымен 260000 мың тең сомасында кредиттер бөлу көзделгені ескерілсін".
3) 6 тармақта:
"1 356 255" цифрлары "1 656 255" цифрларына ауыстырылсын;
6 тармақтың 2 тармақшасында:
"745563" цифрлары "1 045 563" цифрларына ауыстырылсын;
"203414 мың теңге - инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жайғастыруға және дамытуға" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдар қосылсын:
"300000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы спорттық ойын-сауық орталығының құрылысына".

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год
Решение Акмолинского областного Маслихата от 16 марта 2006 года N 3С-18-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 21 марта 2006 года N 3183. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-12.
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан, статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированного в управлении юстиции Акмолинской области от 12 декабря 2005 года N№3167 (с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением сессии областного маслихата от 25 января 2006 года N 3С-17-3, зарегистрированным в Департаменте юстиции от 30 января 2006 года N№3174) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 4:
цифры "-318587" заменить на цифры "-58587";
цифры "100000" заменить на цифры "360000";
в подпункте 5:
цифры "210309" заменить на цифры "-49691";
в подпункте 6:
цифры "210309" заменить на цифры "49691".
2) Дополнить пунктом 5-9. следующего содержания:
"5-9. Учесть, что в областном бюджете на 2006 год из республиканского бюджета предусмотрены кредиты в сумме 260000 тысяч тенге на кредитование бюджетов районов (городов) на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения (интереса) в рамках реализации жилищной политики в порядке, определяемом постановлением акимата области".
3) В пункте 6:
цифры "1 356 255" заменить на цифры "1 656 255";
в подпункте 2 пункта 6:
цифры "745563" заменить на цифры "1 045 563";
после строки "203414 тысяч тенге - на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" дополнить строкой следующего содержания:
"300000 тысяч тенге - на строительство спортивно-развлекательного центра в городе Кокшетау".