Зеренді ауданы бойынша облыстық әкімшілік-аумақтық құрылғысына өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихаты мен Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 16 наурыздағы N ЗС-18-18 бірлескен шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 7 сәуірде N 3185 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылғысы туралы"  Заңының  3,   8,   11 баптарына  сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі мен мәслихатының бірлескен қолдаухаты негізінде және облыстың әкімшілік-аумақтық құрылғысын жетілдіру мақсатында облыс әкімдігі мен облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Зеренді ауданы бойынша облыстың әкімшілік-аумақтық құрылғысына келесі өзгерістер енгізілсін:
тұрғындардың көшіп кетулеріне байланысты келесі елді мекендер қысқартылсын және есептік көрсеткіштерден шығарылып тасталсын:
Викторовка селолық округінің Подзаводск және Туражол селолары;
Симферопольское селолық округінің Озерное селосы;
Троицкое селолық округінің Новоефремовка селосы.
2. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
Облыстық мәслихат                   Облыс әкімі
сессиясының төрағасы

О внесении изменений в административно-территориальное устройство области по Зерендинскому району
Совместное решение Акмолинского областного Маслихата и Акимата Акмолинской области от 16 марта 2006 года N ЗС-18-18. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 апреля 2006 года N 3185.
В соответствии со статьями 3, 8, 11  Закона  Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики  Казахстан", на основании совместного ходатайства акимата и маслихата Зерендинского района и в целях совершенствования административно-территориального устройства области акимат области и областной маслихат РЕШИЛИ:
1. Внести следующие изменения в административно- территориальное устройство области по Зерендинскому району:
упразднить и исключить из учетных данных, в связи с выездом жителей следующие населенные пункты:
села Подзаводск и Туражол Викторовского сельского округа;
село Озерное Симферопольского сельского округа;
село Новоефремовка Троицкого сельского округа;
2. Решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
Председатель сессии            Аким области
областного маслихата