Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N ЗС-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 шілдедегі N ЗС-21-2 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 29 шілдеде N 3193 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық әділет департаментінде 2005 жылдың 12 желтоқсанында  N№3167  тіркелген облыстық  мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне (әділет департаментінде 2006 жылдың 30 қаңтарында N№3174 тіркелген облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 25 қаңтардағы N№3С-17-3, 2006 жылдың 21 наурызында N№3183 тіркелген облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 16 наурыздағы N№3С-18-3, 2006 жылдың 21 маусымында N№3190 тіркелген облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 16 маусымдағы N№3С-20-5 шешімдерімен өзгерістер енгізілген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"31 206 716" цифрлары "31 271 897" цифрларына ауыстырылсын;
"27 509 117" цифрлары "27 574 298" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"31 315 994" цифрлары "31 381 175" цифрларына ауыстырылсын.
2) 5-1 тармақта:
"1 774 812" цифрлары "1 772 692" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"1 608 362" цифрлары "1 606 242" цифрларына ауыстырылсын;
"665167" цифрлары "663047" цифрларына ауыстырылсын.
3) 5-2 тармақта:
"1 177 956" цифрлары "1 414 422" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"757446" цифрлары "993912" цифрларына ауыстырылсын;
"35799" цифрлары "119520" цифрларына ауыстырылсын;
"10400 мың. теңге - арнайы (коррекциялық) білім беру ұйымдарын арнайы техникалық және компенсаторлық құралдармен қамтамасыз етуге" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"190352 мың теңге - мемлекеттік жалпы орта білім беру мекемелерінің физика, химия, биология бөлмелерін оқыту құрал-жабдықтарымен жетілдіруге";
"98410" цифрлары "65816" цифрларына ауыстырылсын;
"16670" цифрлары "11657" цифрларына ауыстырылсын.
4) 5-4 тармақта:
"2374003" цифрлары "2692915" цифрларына ауыстырылсын;
"211030" цифрлары "216403" цифрларына ауыстырылсын;
"569053" цифрлары "527372" цифрларына ауыстырылсын;
"96557" цифрлары "406497" цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 7 декабря 2005 года N ЗС-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Акмолинского областного Маслихата от 29 июля 2006 года N ЗС-21-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 29 июля 2006 года N 3193. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-12.
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан, статьи 6  Закона   Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области от 12 декабря 2005 года N№3167 (с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями сессий областного маслихата от 25 января 2006 года N№3С-17-3, зарегистрированным в Департаменте юстиции от 30 января 2006 года N№3174, от 16 марта 2006 года N№3С-18-3, зарегистрированным в Департаменте юстиции от 21 марта 2006 года N№3183 и от 16 июня 2006 года N№3С-20-5, зарегистрированным в Департаменте юстиции от 21 июня 2006 года N№3190) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "31 206 716" заменить на цифры "31 271 897";
цифры "27 509 117" заменить на цифры "27 574 298";
в подпункте 2:
цифры "31 315 994" заменить на цифры "31 381 175".
2) В пункте 5-1:
цифры "1774812" заменить на цифры "1772692";
в подпункте 1:
цифры "1608362" заменить на цифры "1606242";
цифры "665167" заменить на цифры "663047".
3) В пункте 5-2:
цифры "1177956" заменить на цифры "1414422";
в подпункте 1:
цифры "757446" заменить на цифры "993912";
цифры "35799" заменить на цифры "119520";
после строки "10400 тысяч тенге - на обеспечение специальных (коррекционных) организаций образования специальными техническими и компенсаторными средствами"» дополнить строкой следующего содержания:
"190352 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования";
цифры "98410" заменить на цифры "65816";
цифры "16670" заменить на цифры "11657".
4) В пункте 5-4:
цифры "2374003" заменить на цифры "2 692 915";
цифры "211030" заменить на цифры "216403";
цифры "569053" заменить на цифры "527372";
цифры "96557" заменить на цифры "406497";

"88000" цифрлары "70500" цифрларына ауыстырылсын;
"135097" цифрлары "197877" цифрларына ауыстырылсын.
5) 5-6 тармақта:
"910622" цифрлары "840351" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"850622" цифрлары "780351" цифрларына ауыстырылсын;
"100000 мың теңге - Егіндікөл ауданы Егіндікөл селосында поселкелік су жинағыш заборлардың жүйесін және алаңдарын қайта жабдықтауға" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"30000 мың теңге - Бұланды ауданының Новобратское және Буденовка селоларының су құбырларын тарату жүйелерімен қайта жабдықтауға";
"33702 мың теңге - Жарқайың ауданы Уәлиханов селолық округінің Достық кентінің су құбырларын тарату жүйелерімен қайта жабдықтауға;
"88383" цифрлары "70767" цифрларына ауыстырылсын;
"119990" цифрлары "15000" цифрларына ауыстырылсын;
"100000 мың теңге - Щучье ауданы Щучье қаласында су құбырларының жүйесін қайта жабдықтауға" деген жолдардағы "100000" цифрлары "97500" цифрларына ауыстырылсын;
"89671" цифрлары "84600" цифрларына ауыстырылсын;
"40352" цифрлары "38320" цифрларына ауыстырылсын;
"11000" цифрлары "9236" цифрларына ауыстырылсын.
6) 5-7 тармақта:
"588900" цифрлары "178066" цифрларына ауыстырылсын.
7) 5-8 тармақта:
"79062" цифрлары "72090" цифрларына ауыстырылсын;
"22782" цифрлары "16464" цифрларына ауыстырылсын;
"56280" цифрлары "55626" цифрларына ауыстырылсын.
8) 13 тармақта:
"Облыстың жергілікті атқарушы органының 2006 жылға арналған резерві 460567 мың теңге сомасында бекітілсін, оның ішінде:" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"соттардың шешiмдерi бойынша мiндеттемелердi орындауға арналған облыстық жергілікті атқарушы органының резерві 80000 мың теңге көлемінде";
"360567" цифрлары "330567" цифрларына ауыстырылсын;
"облыстың жергілікті атқарушы органының жедел шығындарға арналған резерві 50000 мың теңге сомасында"» жолы алынып тасталсын;
"облыстың жергілікті атқарушы органының аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерінің кассалық алшақтықты жабуға арналған  резерві 50000 мың теңге сомасында" жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"облыстың жергілікті атқарушы органының бюджеттер бойынша тапшылықты жабуға арналған резервi 50000 мың теңге сомасында".

цифры "88000" заменить на цифры "70500";
цифры "135097" заменить на цифры "197877".
5) В пункте 5-6:
цифры "910622" заменить на цифры "840351";
в подпункте 1:
цифры "850622" заменить на цифры "780351";
после строки "100000 тысяч тенге - на реконструкцию поселковых сетей и площадки водозаборных сооружений в с.Егиндыколь Егиндыкольского района"» дополнить строками следующего содержания:
"30000 тысяч тенге - на реконструкцию водопровода с разводящими сетями сел Новобратское и Буденовка Буландынского района;
33702 тысяч тенге - на реконструкцию разводящих сетей водопровода поселка Достык Валихановского сельского округа Жаркаинского района";
цифры "88383" заменить на цифры "70767";
цифры "119990" заменить на цифры "15000";
в строке "100000 тысяч тенге - на реконструкцию водопроводных сетей в г.Щучинск Щучинского района" цифры "100000" заменить на цифры "97500";
цифры "89671" заменить на цифры "84600";
цифры "40352" заменить на цифры "38320";
цифры "11000" заменить на цифры "9236".
6) В пункте 5-7:
цифры "588900" заменить на цифры "178066".
7) В пункте 5-8:
цифры "79062" заменить на цифры "72090";
цифры "22782" заменить на цифры "16464";
цифры "56280" заменить на цифры "55626".
8) В пункте 13:
после строки "Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2006 год в сумме 460567 тысячи тенге, в том числе:" дополнить строкой следующего содержания:
"резерв местного исполнительного органа области на исполнение обязательств по решениям судов в сумме 80000 тысяч тенге";
цифры "360567" заменить на цифры "330567";
строку "резерв местного исполнительного органа области на неотложные затраты в сумме 50000 тысяч тенге"
исключить;
строку "резерв местного исполнительного органа области на покрытие кассового разрыва бюджетов районов (городов областного значения) в сумме 50000 тысяч тенге" изложить в новой редакции:
"резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности по бюджетам в сумме 50000 тыс. тенге".

9) Жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Шешім ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат        Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы     хатшысы
Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы
29 шілдедегі N ЗС-21-2 шешіміне
1 қосымша
Облыстық мәслихаттың шешіміне

9) Приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
3. Решение вводится в действие после его официального опубликования.
Председатель сессии        Секретарь
областного маслихата       областного маслихата
Приложение 1
к решению областного маслихата
от 29 июля 2006г. N ЗС-21-2
Приложение 1
к решению областного маслихата