Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін балық шаруашылық су тоғандарын (телімдерін) пайдаланушыларға бекітіп беру туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 2 тамыздағы N A-7/261 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 14 тамызда N 3194 тіркелді
Ескерту.1-тармақты және қосымшаны қоспағанда, қаулының күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 23.10.2015 № А-11/494 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" Қазақстан Республикасының Заңына , "Балық аулау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 18 наурыздағы N 246 қаулысына, "Балық шаруашылығы су тоғандарын (телімдерін) бекітіп беру бойынша конкурс өткізу ережесін және конкурсқа қатысушыларға қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 4 ақпандағы  N 102 қаулысына сәйкес, әлеуетті табиғат пайдаланушыларға балық шаруашылығы су тоғандарын (телімдерін) бекітіп беру және кәсіптік, спорттық-әуесқой балық аулау және басқа да су жануарларын өндіру құқығын беру жөніндегі конкурстық комиссияның N 11 хаттамасы негізінде облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін Ақмола облысының балық шаруашылық су тоғандары (телімдері) пайдаланушыларға қосымшаға сәйкес 10 жыл мерзімге бекітіліп берілсін.
2. Осы қаулының күші 2006 жылдың 5 шілдесінен бастап қалыптасқан құқықтық қатынастарға таралады.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Қ.М.Отаровқа жүктелсін.
4. Осы қаулы Ақмола облыстық әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді.
Облыс әкімі м.а.
Ақмола облысы әкімдігінің
2006 жылғы 2 тамыздағы
N а-7/261 қаулысына 1-қосымша
Кәсіптік балық аулау жүргізу үшін пайдаланушыларға
10 жыл мерзімге бекітіліп берілетін Ақмола облысы балық
шаруашылық су тоғандарының (телімдері)
ТІЗІМІ
р/с
Табиғатты пайдаланушылардың атауы
Су тоғандарының атаулары
Ақкөл ауданы
1
"Әсель-2" ШҚ
Селеті бөгені N 5 телімі
"Сенім-2006" ЖШС
Тасмола әуіті
Аршалы ауданы
1
"Кузмичев АА" ЖК
Сейтен көлі
2
"Депершмидт" ЖК
Шөптікөл көлі
3
"Нам" ЖК
Қызыл көл бөгеті
4
"Сенім-2006" ЖШС
Тазкөл көлі
5
"Атамекен" ЖК
Жалтыркөл көлі N 2 телімі, Вячеславск бөгені, N 7 телімі
Атбасар ауданы
1
"Жасмин-М" ЖШС
Полистиновский әуітінің телімі
2
"Алтындән" ЖШС
Жданов әуіті
3
"Сивяков" ЖК
Барлыкөл көлі
Бұланды ауданы
1
"Богдановка" ЖШС
Алакөл көлі
Еңбекшілдер ауданы
1
"Нечитайло" ЖК
Машдвор әуіті, Бақыр әуіті
Ерейментау ауданы
1
"Шошанова" ЖК
Жарлыкөл, Ойнақ көлдері және Қоржынкөл көлінің N 2 телімі
2
"Әсель-2" ШҚ
Селеті бөгені, N 6 телімі
Есіл ауданы
1
"Лазуков" ЖК
Артықкөл көлі, N 2 бөгетше
Зеренді ауданы
1
"Еңбек Көкшетау" РМК
Ивановка бөгеті
2
"Қожагелдинов Р.Е." ЖК
Подлесный бөгеті
3
"Көкшетау жолдары" ЖШС
Жылымды бөгеті
Қорғалжын ауданы
1
(Абраев) БА және АОАҚ
Сабынды гидроторабынан Ұялы Шалқарға дейін, Мортықтан Біртабан көліне дейін, Камни телімінен Қызыл мешіт теліміне дейін
2
"Ілясов" ЖК

О закреплении за пользователями рыбохозяйственных водоемов (участков) для осуществления промыслового рыболовства
Постановление Акимата Акмолинской области от 2 августа 2006 года N A-7/261. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 14 августа 2006 года N 3194
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 23.10.2015 № А-11/494, за исключением пункта 1 и приложения (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с Законом Республики Казахстан "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира", постановлением правительства Республики Казахстан от 18 марта 2005 года N 246 "Об утверждении Правил рыболовства", постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 февраля 2005 года N 102 "Об утверждении Правил проведения конкурса по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) и квалификационных требований, предъявляемых к участникам конкурса", на основании протокола N 11 заседания конкурсной комиссии по закреплению рыбохозяйственных водоемов (участков) за потенциальными природопользователями акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Закрепить за пользователями сроком на 10 лет рыбохозяйственные водоемы (участки) Акмолинской области для осуществления промыслового рыболовства согласно приложению.
2. Действие настоящего постановления распространяется на правоотношения, возникшие с 5 июля 2006 года.
3. Контроль за исполнением настоящего  постановления возложить на заместителя акима области Отарова К.М.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Акмолинской области.
И.о. акима области
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 2 августа 2006 года N а-7/261
Перечень рыбохозяйственных водоемов (участков) Акмолинской области, закрепленных за пользователями сроком на 10 лет для осуществления промыслового рыболовства
п/п
Наименование природопользователей
Наименование водоемов
Аккольский район
1
КХ "Асель-2"
Уч. Селетинского в/х N 5
2
ТОО "Сенім 2006"
Пр. Тасмола
Аршалынский район
1
ИП "Кузьмичев АА"
Оз. Сейтенское
2
ИП "Депершмидт"
Оз. Шоптыколь
3
ИП "Нам"
Пл. Красное озеро
4
ТОО "Сенім 2006"
Оз. Тазгуль
5
ИП "Атамекен"
Оз. Жалтырколь уч. N 2, Вячеславское в/х. уч N 7
Атбасарский район
1
ТОО "Жасмин-М"
Уч. пр. Палестиновский
2
ТОО "Алтындан"
Ждановский пруд
3
ИП "Сивяков"
Оз. Барлыколь
Буландынский район
1
ТОО "Богдановка"
Оз. Алаколь
Енбекшильдерский район
1
ИП "Нечитайло"
Пр. Машдвор, пр Бакыр
Ерейментауский район
1
ИП "Шошанова"
Оз. Жарлыколь, оз. Ойнак и уч. оз.Куржунколь уч.N 2
2
КХ "Асель-2"
Уч. Селетинского В/Х N 6
Есильский район
1
ИП "Лазуков"»
оз Артыкколь, Дамба N 2
Зерендинский район
1
РГП "Енбек Кокшетау"
Плотина Ивановка
2
ИП "Кожагельдинов Р.Е."
Плотина Подлесненская
3
ТОО "Кокшетау жолдары"
Пл. Жылымды
Коргалжынский район
1
АООО и Р (Абраев)
От Сабундинского гидроузла до Уялы Шалкар, от Мортык до оз. Биртабан, от уч. Камни до уч. Красная мечеть.
2
ИП "Ильясов"

Шалқар көлі N 5 телімі, Жәнібек Шалқар көлі N 4 телімі
3
"Біләлов" ЖК
Құмдыкөл көлінің N 2 оңтүстік бөлігі, Ұялы Шалқар көлі N 6 телімі
4
"Құлманов" ЖК
Шолақ көлінің N 2 оңтүстік бөлігі, Жұмай көлі N 1 телімі, Жәнібек Шалқар көлі N 5 телімі
Сандықтау ауданы
1
"Новоникольское" ЖШС ӨКФ
Құмдыкөл көлі N 2,3 телімдері
2
"Сенім - 2006" ЖШС
Сарыкөл көлі
Целиноград ауданы
1
"Самал жай" ЖШС
Кіші Барлыкөл көлі, Ақпан бөгеті
Шортанды ауданы
1
"Яворский" ЖК
Барышевка бөгеті
2
"Сигитал" ЖШС
Ключи бөгеті
Щучье ауданы
1
"Ляхов" ЖК
Новое бөгеті
2
"Маржықпаева" ЖК
Лобановка әуіті
ШҚ - шаруа қожалығы
ЖШС - жауапкершілігі шектеулі серіктестік
ЖК - жеке кәсіпкер
РМК - республикалық мемлекеттік кәсіпорын
БА және АОАҚ - балық аулаушылар және Ақмола облыстық аңшылар қоғамы
ЖШС ӨКФ - жауапкершілігі шектеулі серіктестік өндірістік коммерциялық фирма

оз. Шалкар уч. N 5, оз. Жанибек Шалкар уч N 4.
3
ИП "Билялов"
Оз. Кумдыколь южная часть N 2, оз. Уялы Шалкар уч. N 6.
4
ИП "Кульманов"
Оз. Шолак южная часть N 2,
оз. Жумай уч. N 1, оз. Жанибек Шалкар уч. N 5
Сандыктауский район
1
ТОО ПКФ "Новоникольское"
Оз. Кумдыколь уч N 2,3
2
ТОО "Сенім - 2006"
Оз. Сарыколь
Целиноградский район
1
ТОО "Самал жай"»
Оз. Малый Барлыколь, пл. Акпан
Шортандинский район
1
ИП "Яворский"
Пл. Барышевка
2
ТОО "Сигитал"
Пл. Ключи
Щучинский район
1
ИП "Ляхов"
Пл. Новая
2
ИП "Маржикпаева"
Пр. Лобановский
КХ - крестьянское хозяйство
ТОО - товарищество с ограниченной ответственностью
ИП - индивидуальный предприниматель
РГП - республиканское государственное предприятие
АООО и Р - Акмолинское областное общество охотников и рыболовов
ТОО ПКФ - товарищество с ограниченной ответственностью производственная коммерческая фирма