Облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 29 қарашадағы N ЗС-23-2 шешімі. Ақмола облысының әділет басқармасында 2006 жылғы 30 қарашада N 3203 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"» Заңының  6 бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2005 жылдың 12 желтоқсанында  N№3167  тіркелген Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы", Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N№3С-17-3  (N№3174), 2006 жылғы 16 наурыздағы  N№3С-18-3  (N№3183), 2006 жылғы 16 маусымдағы  N№3С-20-5  (N№3190), 2006 жылғы 29 шілдедегі  N№3С-21-2  (N№3193), 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N№3С-22-3  (3196) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"31 300 149" цифрлары "31 424 457,6" цифрларына ауыстырылсын;
"3 720 004" цифрлары "3 710 302" цифрларына ауыстырылсын;
"27 575 235" цифрлары "27 709 245,6" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"31 409 427" цифрлары "31 543 437,6" цифрларына ауыстырылсын;
3 тармақшада:
"-109278" цифрлары "-118980" цифрларына ауыстырылсын;
4 тармақшада:
"310000" цифрлары "260000" цифрларына ауыстырылсын;
"368587" цифрлары "318587" цифрларына ауыстырылсын;
4-1 тармақшамен толықтырылсын:
4-1) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - -10702 мың теңге".
2) 2 тармақта:
3 тармақшада:
"аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарының кассалық айырмашылықты жабуға бөлген несиелері - 50 000 мың теңге" жолы алынып тасталсын;
3) 6 тармақта:
"1 930 555" сандары "1 993 670, 8" сандарымен ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"800013" цифрлары "848488,8" цифрларына ауыстырылсын;
"47049" цифрлары "47035" цифрларына ауыстырылсын;
"118123" цифрлары "118414" цифрларына ауыстырылсын;
"338960" цифрлары "336830,4" цифрларына ауыстырылсын;
"3150 мың теңге - коммуналдық меншікке берілген сумен қамтамасыз ету нысандарын күрделі жөндеуден өткізу бойынша жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеуге, оның ішінде: 2000 мың теңге - Аршалы ауданы Вячеславка селосына, 1150 мың теңге - Жақсы ауданы Подгорное селосына" жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"1150 мың теңге - Жақсы ауданы Подгорное селосының сумен қамтамасыз ету нысандарын күрделі жөндеуден өткізу бойынша жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеуге";

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Акмолинского областного Маслихата от 29 ноября 2006 года N ЗС-23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 ноября 2006 года N 3203. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-12.
В соответствии с  Бюджетным  кодексом Республики Казахстан,  статьи  6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области от 12 декабря 2005 года N№3167, с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата: от 25 января 2006 года N№3С-17-3 (N№3174), от 16 марта 2006 года N№3С-18-3 (N№3183), от 16 июня 2006 года N№3С-20-5 (N№3190), от 29 июля 2006 года N№3С-21-2 (N№3193), от 29 сентября 2006 года N№3С-22-3 (N 3196) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "31 300 149" заменить на цифры "31 424 457,6";
цифры "3 720 004" заменить на цифры "3 710 302";
цифры "27 575 235" заменить на цифры "27 709 245,6";
в подпункте 2:
цифры "31 409 427" заменить на цифры "31 543 437,6";
в подпункте 3:
цифры "-109 278" заменить на цифры "-118 980";
в подпункте 4:
цифры "310 000" заменить на цифры "260 000";
цифры "368 587" заменить на цифры "318 587";
дополнить подпунктом 4-1:
"4-1) сальдо по операциям с финансовыми активами - -10702 тысячи тенге".
2) В пункте 2:
в подпункте 3:
строку "кредитов, выделенных местным исполнительным органам районов, (городов областного значения) на покрытие кассового разрыва - 50000 тысяч тенге" исключить.
3) В пункте 6:
цифры "1 930 555" заменить на цифры "1 993 670,8";
в подпункте 1:
цифры "800 013" заменить на цифры "848488,8";
цифры "47049" заменить на цифры "47035";
цифры "118123" заменить на цифры "118414";
цифры "338960" заменить на цифры "336830,4";
строку "3150 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по капитальному ремонту объектов водоснабжения, переданных в коммунальную собственность, в том числе: 2000 тысяч тенге - с.Вячеславка Аршалынского района, 1150 тысяч тенге - с.Подгорное Жаксынского района" изложить в новой редакции:
"1150 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации по капитальному ремонту объектов водоснабжения с.Подгорное Жаксынского района";

"4880" цифрлары "4869" цифрларына ауыстырылсын;
"7473" цифрлары "6100" цифрларына ауыстырылсын;
"1100" цифрлары "1009" цифрларына ауыстырылсын;
"9091" цифрлары "8930" цифрларына ауыстырылсын;
"19837" цифрлары "16860,4" цифрларына ауыстырылсын;
"2000 мың теңге - Аршалы ауданының Аршалы кентіне кіре берістегі көпірді жөндеуге" деген жолдан кейін келесі жолдармен толықтырылсын:
"8528 мың теңге - Қорғалжын ауданының Дружба мектеп-интернаты үшін жұмсақ құралдар, жабдықтар және жиһаз сатып алуға;
9000 мың теңге - Сандықтау ауданы Балқашын N№1 ОМ үшін жабдықтар, жиһаз сатып алуға;
28841 мың теңге - Атбасар ауданының жылумен қамтамасыз ету кәсіпорындарының тұрақты жұмысын қамтамасыз ету үшін;
7000 мың теңге - Ерейментау ауданының жылумен қамтамасыз ету мекемелерінің жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге;
1572 мың теңге - Қорғалжын ауданының шақырту пунктінің жылу жүйесін күрделі жөндеуден өткізуге";
2 тармақшада:
"1 130 542" цифрлары "1 145 182" цифрларына ауыстырылсын;
"32024" цифрлары "31016" цифрларына ауыстырылсын;
"46188" цифрлары "46187,5" цифрларына ауыстырылсын;
"484014" цифрлары "484822" цифрларына ауыстырылсын;
"173335" цифрлары "173155,7" цифрларына ауыстырылсын;
"3600 мың теңге - Есіл ауданының Есіл қаласында 44 пәтерлі тұрғын үйдің құрылысын аяқтау бойынша жобалау - сметалық құжаттарды дайындауға және мемлекеттік сараптау жүргізуге" жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"3600 мың теңге - Есіл ауданының Есіл қаласында 44 пәтерлі тұрғын үйдің жобалау - сметалық құжаттарын дайындауға және олардың инженерлік-коммуникациялық жүйелеріне, жайғастыруға, құрылыстың аяқталуына мемлекеттік сараптау жүргізуге";
"20000 мың теңге - Көкшетау қаласындағы 320 орынға мектепке дейінгі балалар ұйымының құрылысына" деген жолдан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"5072 мың теңге - Қорғалжын ауданының "Өрлеу" ШЖҚ МКК-ның жарғылық капиталын арттыруға;
10000 мың теңге - Қорғалжын ауданының "Нұра топтама су құбыры" МКК-ның жарғылық капиталын арттыруға;
149000»цифрлары 148947,8»цифрларына ауыстырылсын;
4) 8-1 тармақта:
"109344" цифрлары "243354,6" цифрларына ауыстырылсын;
"58763" цифрлары "77569,4" цифрларына ауыстырылсын;
"50581" цифрлары "165785,2" цифрларына ауыстырылсын.
5) 8-6 тармағымен толықтырылсын:
"8-6) 2006 жылы пайдаланылмаған 486021 мың теңге сомасындағы мақсатты трансферттер республикалық бюджетке қайтарылуы көзделсін.
6) 13 тармақта:
"471465" цифрлары "346856,8" цифрларына ауыстырылсын;
"80000" цифрлары "67769" цифрларына ауыстырылсын;
"32000" цифрлары "85000" цифрларына ауыстырылсын;
"309465" цифрлары "194087,8" цифрларына ауыстырылсын;
"облыстың жергілікті атқарушы органының бюджеттер
бойынша нақты барының тапшылығын жабуға арналған  резерві 50 000 мың теңге сомасында" жолы алынып тасталсын.

цифры "4880" заменить на цифры "4869";
цифры "7473" заменить на цифры "6100";
цифры "1100" заменить на цифры "1009";
цифры "9091" заменить на цифры "8930";
цифры "19837" заменить на цифры "16860,4";
после строки "2000 тысяч тенге - на ремонт моста в подъездной части к п.Аршалы Аршалынского района"» дополнить строками следующего содержания:
"8528 тысяч тенге - на приобретение мягкого инвентаря, оборудования и мебели для Дружбинской школы - интернат Коргалжынского района;
9000 тысяч тенге - на приобретение оборудования и мебели для Балкашинской СШ№N 1 Сандыктауского района;
28841 тысяча тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Атбасарского района;
7000 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Ерейментауского района;
1572 тысячи тенге - на проведение капитального ремонта системы отопления призывного пункта Коргалжынского района";
в подпункте 2:
цифры "1 130 542" заменить на цифры "1 145 182";
цифры "32024" заменить на цифры "31016";
цифры "46188" заменить на цифры "46187,5";
цифры "484014" заменить на цифры "484822";
цифры "173335" заменить на цифры "173155,7";
строку "3600 тысяч тенге - на разработку проектно-сметной документации и проведение ее госэкспертизы по завершению строительства "44-х квартирного жилого дома в г.Есиль Есильского района» изложить в новой редакции:
"3600 тысяч тенге - на разработку проектно-сметных документаций и проведение их госэкспертиз на инженерно-коммуникационные сети, благоустройство и на завершение строительства 44-х квартирного жилого в г.Есиль Есильского района";
после строки "20000 тысяч тенге - на строительство детской дошкольной организации на 320 мест в г.Кокшетау" дополнить строками следующего содержания:
"5072 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала ГКП на ПХВ "Орлеу" Коргалжынского района;
10000 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала ГКП "Нуринский групповой водопровод» Коргалжынского района";
цифры "149000" заменить на цифры "148947,8".
4) В пункте 8-1:
цифры "109344" заменить на цифры "243354,6";
цифры "58763" заменить на цифры "77569,4"
цифры "50581" заменить на цифры "165785,2".
5) Дополнить пунктом 8-6:
"8-6. Предусмотреть возврат в республиканский бюджет неиспользованных в 2006 году целевых трансфертов в сумме 486021 тысячи тенге".
6) В пункте 13:
цифры "471465" заменить на цифры "346856,8";
цифры "80000" заменить на цифры "67769";
цифры "32000" заменить на цифры "85000";
цифры "309465" заменить на цифры "194087,8";
строку "резерв местного исполнительного органа области на покрытие дефицита наличности по бюджетам в сумме 50000 тысяч тенге" исключить.

301 100,0
7
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
9 687,0
13
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыру
165 140,0
17
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
266 448,0
19
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
32 075,0
20
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
36 146,0
21
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
108 356,0
22
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 244,0
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
953 922,1
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
953 922,1
8
Бастауыш кәсіптік білім беру
953 922,1
4
Орта кәсіби бiлiм беру
548 650,3
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
49 136,0
2
Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандар даярлау
49 136,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
499 514,3
9
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
499 514,3
5
Қосымша кәсіби білім беру
141 394,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
55 889,0
7
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
55 889,0
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
15 574,0
3
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
15 574,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
69 931,0
10
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
69 931,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
1 488 101,4
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 029 046,4
1
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
43 537,0
2
Ақпараттық жүйелер құру
625,0
11
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық- медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
26 065,0
18
Жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

301 100,0
7
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
9 687,0
13
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения)  на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования.
165 140,0
17
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных
учреждений общего среднего образования
266 448,0
19
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика  государственных
учреждений среднего общего образования
32 075,0
20
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
36 146,0
21
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
108 356,0
22
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
4 244,0
3
Начальное профессиональное образование
953 922,1
261
Департамент (Управление) образования области
953 922,1
8
Начальное профессиональное образование
953 922,1
4
Среднее профессиональное образование
548 650,3
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
49 136,0
2
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
49 136,0
261
Департамент (Управление) образования области
499 514,3
9
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
499 514,3
5
Дополнительное профессиональное образование
141 394,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
55 889,0
7
Повышение квалификации
и переподготовка кадров
55 889,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
15 574,0
3
Повышение квалификации
и переподготовка кадров
15 574,0
261
Департамент (Управление) образования области
69 931,0
10
Повышение квалификации и переподготовка кадров
69 931,0
9
Прочие услуги в области образования
1 488 101,4
261
Департамент (Управление) образования области
1 029 046,4
1
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования
43 537,0
2
Создание информационных систем
625,0
11
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-
медико-педагогической консультативной помощи населению
26 065,0
18
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования