Ақмола облысы әкімдігінің "Қазақстан Республикасының шеңберінде медициналық көрсеткіштері бойынша жіберілетін науқастар, олармен еріп баратын тұлғалардың жолақысын төлеу ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 18 сәуірдегі N А-4/133 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 27 қазандағы N А-9/367 қаулысы. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 5 желтоқсанда N 3204 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 16 сәуірдегі № А-4/116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.04.16 № № А-4/116 қаулысымен
Қазақстан Республикасының "Қазақстан  Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңына , Ақмола облысы әкімдігінің 2005 жылғы 4 мамырдағы "Азаматтардың кейбір категорияларына санаторлық- курорттық емдеудің ережелерін бекіту туралы»N А-5/152  қаулысына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақмола облысының әкімдігінің "Қазақстан Республикасының шеңберінде медициналық көрсеткіштері бойынша жіберілетін науқастар, олармен еріп баратын тұлғалардың жолақысын төлеу Ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 18 сәуірдегі N А-4/133 (Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылғы 3 мамырда N 3124 тіркеліп, 2005 жылғы 14 маусымдағы "Акмолинская правда" газетінде жарияланған)  қаулысына келесі толықтырулар енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының атауындағы және 1 тармақтағы "медициналық көрсеткіштері бойынша емделуге жіберілетін" сөздерінен кейін "санаторлық-курорттық емделуге жіберілетін мүгедек-балалар" сөздерімен толықтырылсын;
жоғары көрсетілген қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасы шеңберінде медициналық көрсеткіштері бойынша жіберілетін науқастар, оларға еріп баратын тұлғалардың жол ақысын төлеу Ережелеріне:
атауындағы және әрі қарай мәтін бойынша "медициналық көрсеткіштері бойынша емделуге жіберілетін" сөздерінен кейін "санаторлық-курорттық емделуге жіберілетін мүгедек-балалар" сөздерімен толықтырылсын.
2. Ақмола облысы әкімдігінің 2006 жылғы 29 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасының шеңберінде медициналық көрсеткіштері бойынша жіберілетін науқастар, олармен еріп баратын тұлғалардың жолақысын төлеу Ережесін бекіту туралы" 2005 жылғы 18 сәуірдегі
N а-4/133 қаулысына толықтыру енгізу туралы»N а-8/312 қаулысы күшін жойсын.
3.Ақмола облысы әкімінің осы қаулысы Ақмола облысының әділет департаментінде тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап енгізіледі.
Облыс әкімі

О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 18 апреля 2005 года N А-4/133 "Об утверждении Правил оплаты стоимости проезда больных, направляемых по медицинским показателям на лечение, и лиц сопровождающих их, в пределах Республики Казахстан"
Постановление Акимата Акмолинской области от 27 октября 2006 года N А-9/367. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2006 года N 3204. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 16 апреля 2010 года № А-4/116
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акмолинской области от 16.04.2010 № А-4/116
В соответствии с  Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан",  постановлением акимата Акмолинской области от 04 мая 2005 года N А-5/152 "Об утверждении Правил предоставления санаторно-курортного лечения отдельным категориям граждан" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление акимата Акмолинской области "Об утверждении Правил оплаты стоимости проезда больных, направляемых по медицинским показателям на лечение, и лиц сопровождающих их, в пределах Республики Казахстан" от 18 апреля 2005 года N А - 4/133 (зарегистрированное в Департаменте юстиции Акмолинской области N 3124 3 мая 2005 года, опубликованного в газете "Акмолинская правда" от 14 июня 2005 года) следующие дополнения:
в наименовании вышеуказанного постановления и в пункте 1 после слов "направляемых по медицинским показаниям на лечение" дополнить словами ", детей- инвалидов, направляемых на санаторно-курортное лечение";
в Правилах оплаты стоимости проезда больных, направляемых по медицинским показаниям на лечение, и лиц сопровождающих их, в пределах Республики Казахстан, утвержденных вышеуказанным постановлением:
в наименовании и далее по тексту после слов направляемых по медицинским показаниям на лечение»дополнить словами ", детей-инвалидов, направляемых на санаторно-курортное лечение".
2. Отменить постановление акимата Акмолинской области "О внесении дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 18 апреля 2005 года N№а-4/133 "Об утверждении Правил оплаты стоимости проезда больных, направляемых по медицинским показателям на лечение, и лиц сопровождающих их, в пределах Республики Казахстан » от 29 сентября 2006 года N№а-8/312 .
3. Настоящее постановление акима области вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области