Ақмола облыстық мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N ЗС-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3C-24-6 шешімі. Ақмола облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 20 желтоқсанда N 3206 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 5 желтоқсандағы N 4С-3-12 шешімімен.
Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңының  6 бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облысының әділет департаментінде 2005 жылдың 12 желтоқсанында  N№3167  тіркелген Ақмола облыстық  мәслихатының 2005 жылғы 7 желтоқсандағы N 3С-16-4 "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы", Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 25 қаңтардағы  N№3С-17-3  (N№3174), 2006 жылғы 16 наурыздағы  N№3С-18-3  (N№3183), 2006 жылғы 16 маусымдағы N№3С-20-5 (N№3190), 2006 жылғы 29 шілдедегі  N№3С-21-2  (N№3193), 2006 жылғы 29 қыркүйектегі  N№3С-22-3  (3196), 2006 жылғы 29 қарашадағы  N№3С-23-2  (3203) шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"31 424 457,6" цифрлары "31 351 586,6" цифрларына ауыстырылсын;
"27 709 245,6" цифрлары "27 636 374,6" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"31 543 437,6" цифрлары "31 470 566,6" цифрларына ауыстырылсын.
2) 5-2 тармақта:
"420 510" цифрлары "419 971" цифрларына ауыстырылсын;
"176 110" цифрлары "175571" цифрларына ауыстырылсын.
3) 5-4 тармақта:
"2 692 915" цифрлары "2 620 583" цифрларына ауыстырылсын;
"216 403" цифрлары "216 654" цифрларына ауыстырылсын;
"527 372" цифрлары "497 089" цифрларына ауыстырылсын;
"70 500" цифрлары "28 200" цифрларына ауыстырылсын.
4) 8-6 тармақта:
"486 021" цифрлары "413 438" цифрларына ауыстырылсын.
5) Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасында:
"Түсімдер"»І бөліміндегі "31 424 457,6" цифрлары "31 351 586,6" цифрларына ауыстырылсын;
"Трансферттердің түсімдері" 04 санатындағы "27 709 245,6" цифрлары "27 636 374,6" цифрларына ауыстырылсын;
"Мемлекеттiк басқарудың жоғары тұрған органдарынан түсетiн трансферттер" 2 класындағы "25 965 037" цифрлары "25 892 166" цифрларына ауыстырылсын;
"Республикалық бюджеттен түсетiн трансферттер" 1 кіші класындағы "25 965 037" цифрлары "25 892 166" цифрларына ауыстырылсын;
"Шығындар" ІІ бөліміндегі "31 543 437,6" цифрлары "31 470 566,6" цифрларына ауыстырылсын;

О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2005 года N ЗС-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Акмолинского областного Маслихата от 8 декабря 2006 года N 3206. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 декабря 2006 года N 3206. Утратило силу - решением Акмолинского областного маслихата от 5 декабря 2007 года N 4С-3-12.
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан, статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в  решение  Акмолинского областного маслихата от 7 декабря 2005 года N 3С-16-4 "Об областном бюджете на 2006 год", зарегистрированного в Департаменте юстиции Акмолинской области от 12 декабря 2005 года (N№3167), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата: от 25 января 2006 года N№3С-17-3 (N№3174), от 16 марта 2006 года N№3С-18-3 (N№3183), от 16 июня 2006 года N№3С-20-5 (N№3190), от 29 июля 2006 года N№3С-21-2 (N№3193), от 29 сентября 2006 года N№3С-22-3 (3196), от 29 ноября 2006 года N№3С-23-2 (3203) следующие изменения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "31 424 457,6" заменить на цифры "31 351 586,6";
цифры "27 709 245,6" заменить на цифры "27 636 374,6";
в подпункте 2:
цифры "31 543 437,6" заменить на цифры "31 470 566,6".
2) В пункте 5-2:
цифры "420 510" заменить на цифры "419 971";
цифры "176110" заменить на цифры "175571".
3) В пункте 5-4:
цифры "2 692 915" заменить на цифры "2 620 583";
цифры "216 403" заменить на цифры "216 654";
цифры "527 372" заменить на цифры "497 089";
цифры "70 500" заменить на цифры "28 200".
4) В пункте 8-6:
цифры "486 021" заменить на цифры "413 438".
5) В приложении 1 к указанному решению:
в разделе I. "Доходы"»цифры "31 424 457,6" заменить на цифры "31 351 586,6";
в категории 04 "Поступления трансфертов" цифры "27 709 245,6" заменить на цифры "27 636 374,6";
в классе 2 "Трансферты из вышестоящих органов государственного управления" цифры "25 965 037" заменить на цифры "25 892 166";
в подклассе 1 "Трансферты из республиканского бюджета" цифры "25 965 037" заменить на цифры "25 892 166";
в разделе II. "Затраты"»цифры "31 543 437,6" заменить на цифры "31 470 566,6";

"Бiлiм беру" 04 функционалдық тобындағы  "4 826 777,8" цифрлары "4 826 238,8" цифрларына ауыстырылсын;
"Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер" 9 кіші функциясындағы "1 488 101,4" цифрлары "1 487 562,4" цифрларына ауыстырылсын;
"Облыстың құрылыс департаменті" 271 әкімгері бойынша "459 055" цифрлары "458 516" цифрларына ауыстырылсын;
"Білім беру объектілерін салуға және қайта жаңартуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер" 4 бағдарламасы бойынша "420 510" цифрлары "419 971" цифрларына ауыстырылсын;
"Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары"»10 функционалдық тобындағы "4 301 796" цифрлары "4 302 047" цифрларына ауыстырылсын;
"Ауыл шаруашылығы" 1 кіші функциясындағы "2 823 129,4" цифрлары "2 823 380,4" цифрларына ауыстырылсын;
"Облыстың ауыл шаруашылығы департаменті" 255 әкімгері бойынша "2 823 129,4" цифрлары "2 823 380,4" цифрларына ауыстырылсын;
"Тұқым шаруашылығын дамытуды қолдау" 2 бағдарламасы бойынша "216 324,6" цифрлары "216 575,6"» цифрларына ауыстырылсын;
"Трансферттер" 15 функционалдық тобындағы "4 868 537" цифрлары "4 795 954" цифрларына ауыстырылсын;
"Трансферттер"»1 кіші функциясындағы "4 868 537"» цифрлары "4 795 954" цифрларына ауыстырылсын;
"Облыстық қаржы департаменті" 257 әкiмгерi бойынша "4 868 537" цифрлары "4 795 954" цифрларына ауыстырылсын;
"Нысаналы трансферттерді қайтару" 11 бағдарламасы бойынша "593 069" цифрлары "520 486" цифрларына ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының әділет департаментінде тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Шешім ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат        Облыстық мәслихаттың
сессиясының төрағасы     хатшысы

в функциональной группе 04 "Образование" цифры "4 826 777,8" заменить на цифры "4 826 238,8";
в подфункции 9 "Прочие услуги в области образования" цифры "1 488 101,4" заменить на цифры "1 487 562,4";
по администратору 271 "Департамент строительства" цифры "459 055" заменить на цифры "458 516";
по программе 4 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования"» цифры "420 510" заменить на цифры "419 971";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения" цифры "4 301 796" заменить на цифры "4 302 047";
в подфункции 1 "Сельское хозяйство" цифры "2 823 129,4" заменить на цифры "2 823 380,4";
по администратору 255 "Департамент сельского хозяйства области" цифры "2 823 129,4" заменить на цифры "2 823 380,4";
по программе 2 "Поддержка развития семеноводства" цифры "216 324,6" заменить на цифры "216 575,6";
в функциональной группе 15 "Трансферты" цифры "4 868 537" заменить на цифры "4 795 954";
в подфункции 1 "Трансферты" цифры "4 868 537" заменить на цифры "4 795 954";
по администратору 257 "Департамент финансов" области»цифры "4 868 537" заменить на цифры "4 795 954";
по программе 11 "Возврат целевых трансфертов"» цифры "593 069" заменить на цифры "520 486".
2. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области.
3. Решение вводится в действие после его официального опубликования.
Председатель сессии       Секретарь Акмолинского
Акмолинского областного   областного маслихата
маслихата