Облыс әкімдігінің 2003 жылғы 29 қаңтардағы N 17 "Ақтөбе облысының мемлекеттік коммуналдық меншік объектілерін (мүлікті) мүліктік жалдау (жалға алу) тәртібі жәйлі қағидаларды бекіту туралы" қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы (Ақтөбе облысы Әділет басқармасында 2003 ж. 24.02.2005 номерімен тіркелген)
Ақтөбе облыстық әкімиятының 2006 жылғы 28 қыркүйектегі N 326 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 6 қазанда N 3189 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2009 жылғы 12 қарашадағы № 331 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысының әкімдігінің 2009.11.12  № 331 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Азаматтық кодексінің 192 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 27 бабына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақтөбе облысының мемлекеттік коммуналдық меншік объектілерін (мүлікті) мүліктік жалдау (жалға алу) тәртібі жайлы қағидаларды бекіту туралы" Ақтөбе облысы әкімдігінің 2003 жылғы 29 қаңтардағы N 17 қаулысына мынадай өзгерістер енгізілсін:
қаулының 3 бөлімінің және оған қоса берілген ережедегі:
"Облыстық коммуналдық меншік басқармасы" сөздері "Ақтөбе облыстық қаржы департаменті" сөздерімен ауыстырылсын және "Қаратаев А.Б." сөзі алынып тасталсын;
қаулының 4 бөлімінің "Гилимов С.К." сөзі "Мұқашев С.Ш." сөзіне ауыстырылсын;
Ереженің 2 бөлімінің 3 тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
Коммуналдық меншік объектілерін мүліктік жалға беру "Ақтөбе облыстық қаржы департаменті" ММ-мен және аудандық қаржы бөлімдерімен жүзеге асырылады (одан әрі - Жалға беруші);
Ереженің 3 бөлімінің 10 тармағы мынадай мазмұндағы 6 тармақшамен толықтырылсын:
"Бюджет алдында қарыздың жоқтығы туралы мәлімет";
Ереженің 9 бөлімінің 42 тармағының бірінші азат жолында "тоқсан" сөздерін, "жыл" сөзіне ауыстыру және "Жалгердің қызмет түрін ескеретін коэффициент" мынадай редакцияда мазмұндалсын:
________________________________________________________________
р/б   Жалгердің                                           К4
қызмет түрі                                         мәні
_________________________________________________________________
1    мемлекеттік мекемелер мен кәсіпорындар              1,0
2    мектептерде қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындары     0,8
3    қоғамдық тамақтандыру кәсіпорындар                  1,3
4    кондитер бұйымдары өндірісі                         1,3
5    білім беру қызметі, мәдени орталықтар               1,3

О внесении изменений и дополнений в постановление акимата области от 29 января 2003 года N 17 "Об утверждении Правил о порядке предоставления в имущественный найм (аренду) объектов государственной коммунальной собственности (имущества) Актюбинской области" (зарегистрирован в Управлении Юстиции Актюбинской области за N 2005 от 24.02.2003г.)
Постановление Акимата Актюбинской области от 28 сентября 2006 г N 326. Зарегистрировано в Департаменте юстиции Актюбинской области от 6 октября 2006 года за N 3189. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12 ноября 2009 года № 331
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Актюбинской области от 12.11.2009 № 331.
В соответствии со статьями 192 Гражданского кодекса Республики Казахстан и 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата области от 29 января 2003 года N 17 "Об утверждении Правил о порядке предоставления в имущественный найм (аренду) объектов государственной коммунальной собственности (имущества) Актюбинской области" следующие изменения и дополнения:
в пункте 3 постановления и в приложенных к нему Правилах слова: "Областное управление коммунальной собственности" заменить словами "Департамент финансов Актюбинской области" и исключить слово "Каратаев А.Б.";
в пункте 4 постановления, слово "Гилимова С.К." заменить на "Мукашева С.Ш.";
пункт 3 раздела 2 Правил, изложить в следующей редакции: Сдача в имущественный найм (аренду) объектов аренды коммунальной собственности осуществляется ГУ "Департамент финансов Актюбинской области" и районными отделами финансов (далее - Арендодатель);
пункт 10 раздела 3 Правил дополнить подпунктом 6 следующего содержания: "Сведений об отсутствии задолженности перед бюджетом";
в пункте 42 раздела 9 Правил в первом абзаце слова "квартал" заменить на "год", а также "Коэффициент, учитывающий вид деятельности арендатора" изложить в следующей редакции:
_____________________________________________________________
N                   Вид деятельности               Значение
п/п                   Арендатора                       К4
_____________________________________________________________
1       государственные учреждения и предприятия         1,0
2       предприятия общественного питания в школах       0,8
3       предприятия общественного питания,               1,3
4       производство кондитерских изделий                1,3
5       образовательная деятельность, культурные центры  1,3

6    медициналық қызметтер, дәріханалар                  1,5
7    коммерциялық қызмет                                 1,7
8    өндіріс                                             1,7
9    банк, қамсыздандыру қызметі                         2,0
10   басқа түрлері                                       1,6
__________________________________________________________________
2. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді.
3. Ақтөбе облыс әкімшілігінің 2006 жылғы 18 тамыздағы N 282 қаулысы бұзылсын.
Облыс әкімі

6       медицинские услуги, аптеки                       1,5
7       коммерческая деятельность                        1,7
8       производство                                     1,7
9       банковская, страховая деятельность               2,0
10      прочие виды                                      1,6
_____________________________________________________________
2. Настоящее постановление вступает в действие после государственной регистрации в органах юстиции.
3. Отменить постановление акимата Актюбинской области от 18 августа 2006 года N 282.
Аким области