2007 жылғы арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы
Ақтөбе қалалық мәслихатының кезекті отыз бесінші сессиясының 2006 жылғы 26 желтоқсандағы N 284 шешімі. Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2007 жылғы 9 қаңтарда N 3-1-63 тіркелді. Орындау мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық әділет басқармасының 2008 жылғы 10 қаңтардағы N 1-06/82 хатымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148-ІІ "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6,   7 баптарына, Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің  63 бабына сәйкес Ақтөбе қалалық мәслихаты  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2007 жылға арналған қалалық бюджет N 1 қосымша сәйкес мына көлемде бекітілсін:
1) түсімдер - 19960534 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 6172978 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 399000 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7652022 мың теңге;
трансферттер түсімі - 5736534 мың теңге;
2) шығындар - 18622351 мың теңге;
3) операциялық сальдо - 1338183 мың теңге;
4) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге;
5) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы (профицит) - 2157000 мың теңге;
7) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - (-2157000) мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 ақпандағы N 309, 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 3292007 жылғы 17 шілдедегі N 358, 2007 жылғы 30 қазандағы N 16шешімдерімен.
2. Қалалық бюджет кірістері Қазақстан Республикасының Бюджеттік  Кодексіне және Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңына сәйкес қалыптасады деп белгіленсін.
2-1. Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің 111, 116 баптарына сәйкес және Ақтөбе қаласының салық комитетінің ұсыныстары негізінде, түсімдердің жылдық көлемі 831000 мың теңгеге көбейтілсін, соның ішінде:
1) 101201 "Төлем көзінен ұсталатын жеке табыс салығы" 26794 мың теңгеге;
2) 101202 "Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 30000 мың теңгеге;
3) 104101 "Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық" 25000 мың теңгеге;
4) 105202 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген арақ" 270600 мың теңгеге;

О бюджете города Актобе на 2007 год
Решение очередной тридцать пятой сессии Маслихата города Актобе Актюбинской области от 26 декабря 2006 года N 284. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Актобе Актюбинской области 9 января 2007 года за N 3-1-63. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмом управления юстиции города Актобе Актюбинской области от 10 января 2008 года N 1-06/82
В соответствии со статьями и Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан"»от 23 января 2001 года 148-II,  статьи 63 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан маслихат города Актобе  РЕШИЛ:
1.   Утвердить городской бюджет на 2007 год согласно  приложению N 1 в следующих объемах:
1) доходы - 19960534 тыс.тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 6172978 тыс.тенге;
неналоговым поступлениям - 399000 тыс.тенге;
поступления от продажи основного  капитала - 7652022 тыс.тенге;
поступлениям трансфертов - 5736534 тыс.тенге.
2) затраты- 18622351 тыс.тенге;
3) операционное сальдо - 1338183 тыс.тенге;
4) чистое бюджетное кредитование - 0 тыс.тенге;
5) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тыс.тенге;
6) дефицит (профицит) бюджета - 2157000 тыс.тенге;
7) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - (-2157000) тыс.тенге. <*>
Сноска. В пункт 1 внесены изменения -  решением внеочередной тридцать шестой сессии Маслихата города Актобе от 12 февраля 2007 года N 309,  решением внеочередной тридцать восьмой сессии Маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329,  решением внеочередной сороковой сессии Маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года N 358 и   решением внеочередной второй сессии Маслихата города Актобе от 30 октября 2007 года N 16.
2. Установить, что доходы городского бюджета формируются в соответствии с Бюджетным  кодексом Республики Казахстан и  Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год".
2-1. В соответствии со статьями  111 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548, на основании предложения налогового комитета по г. Актобе увеличить годовой объем поступлений на 831000 тыс.тенге, в том числе:
1) 101201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты" на 26794,0 тыс. тенге;
2) 101202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" на 30000,0 тыс.тенге;
3) 104101 "Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей" на 25000,0 тыс.тенге;
4) 105202 "Водка, произведенная на территории Республики Казахстан" на 270600 тыс.тенге;

5) 105223 "Құмар ойын бизнесі" 32606 мың теңгеге;
6) 108102 "Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж" 45000 мың теңгеге;
7) 206109 "Жергілікті бюджеттегі салыққа жатпайтын өзге де түсімдер" 151000 мың теңгеге;
8) 303101 "Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер" 250000 мың теңгеге.
2-2. Заңнама өзгеру негізінде және бюджеттің сапалы орындалуы мақсатында салықтың келесі түрлеріне жылдық көлемі түсімдері 8000 мың теңгеге азайтылсын, соның ішінде:
1) 101203 "Қызметін біржолғы талон бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 8000 мың теңгеге.
Ескерту. 2 тармақ 2-1, 2-2 тармақшаларымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 сәуірдегі
N 329 шешімімен.
2-3. Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуірдегі N 548 Бюджеттік Кодексінің  111 116-бабтарына сәйкес және Ақтөбе қаласының салық комитетінің ұсыныстары негізінде түсімдердің жылдық көлемі 650 млн. теңгеге көбейтілсін, соның ішінде:
101202»"Кәсіпкерлік  қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 150 млн. теңгеге;
104101»"Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық" 15 млн. теңгеге;
104308»"Елді мекендер жерлеріне заңды тұлғалардан, жеке кәсіпкерлерден, жеке нотариустар мен адвокаттардан алынатын жер  салығы" 5 млн. теңгеге;
108102»"Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың, шетел соттары мен төрелік соттардың шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж" 50 млн. теңгеге;
204105»"Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар" 30 млн. теңгеге;
303101»"Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер" 400 млн. теңгеге.
Ескерту. 2 тармақ 2-3 тармақшаcымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 358 шешімімен.
2-4. Бюджеттің сапалы орындалуы мақсатында және Ақтөбе қалалық салық комитетінің ұсыныстары негізінде түзету келесі түсімдер бойынша енгізілсін:

5) 105223 "Игорный бизнес на 32606,0 тыс.тенге;
6) 108102 "Госпошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по выдачи дубликата исполнительного листа, с заявлении о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов" на 45000 тыс. тенге;
7) 206109 "Прочие неналоговые поступления" на 151000,0 тыс.тенге;
8) 303101 "Поступления от продажи земельных участков" на 250000,0 тыс. тенге.
2-2. На основании изменений в законодательстве и в целях более качественного исполнения бюджета уменьшить годовой объем поступлений на 8000,0 тыс. тенге, в том числе:
1) 101203 "Индивидуальный подоходный налог с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам" на 8000,0 тыс. тенге. <*>
Сноска. Пункт 2 дополнен подпунктами 2-1, 2-2 -  решением внеочередной тридцать восьмой сессии Маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329.
2-3. В соответствии со статьями  111 , 116 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548, на основании предложения налогового комитета по г.Актобе  увеличить годовой объем поступлений на 650 млн. тенге, в том числе:
101202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" на 150 млн. тенге;
104101 "Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей" на 15 млн. тенге;
104308 "Земельный налог с юридических лиц, индивидуальных предпринимателей, частных нотариусов и адвокатов на земли населенных пунктов" на 5 млн. тенге;
108102 "Госпошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда по выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлений о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов" на 50 млн. тенге;
204105 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами"»на 30 млн. тенге;
303101 "Поступления от продажи земельных участков" на 400 млн. тенге. <*>
Сноска. Пункт 2 дополнен подпунктом 2-3 -  решением внеочередной сороковой сессии Маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года N 358.
2-4. В целях качественного исполнения бюджета, на основании предложения налогового комитета по г.Актобе произвести корректировку по следующим видам поступлений:

1. Жылдық көлемі 1 млрд. 130 млн. 538 мың теңгеге көбейтілсін, соның ішінде:
101201 "Төлем көздеріне салынатын кірістерден жеке табыс салығы" 43 млн. 260 мың теңгеге;
101202 "Кәсіпкерлік қызметпен айналысатын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы" 30 млн. теңгеге;
103101 "Әлеуметтік салық" 17 млн. теңгеге;
104101 "Заңды тұлғалардың және жеке кәсіпкерлердің мүлкіне салынатын салық" 120 млн. теңгеге;
104401 "Заңды тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық" 13 млн. теңгеге;
104402 "Жеке тұлғалардың көлік құралдарына салынатын салық" 25 млн. теңгеге;
105223 "Құмар ойын бизнесі" 5 млн. 78 мың теңгеге;
105291 "Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін дизель отыны" 900 мың теңгеге;
105296 "Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін, өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин" 9 млн. теңгеге;
105297 "Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланалатын дизель отыны" 3 млн. 100 мың теңгеге;
105401 "Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым" 2 млн. теңгеге;
108102 "Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (түпнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж салығы" 15 млн. теңгеге;
201504 "Комуналдық меншікке мүлікті жалға беруден түсетін кірістер" 6 млн. теңгеге;
202102 "Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырыатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түскен түсімдер" 1 млн. 200 мың теңгеге;
204105 "Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар" 10 млн.теңгеге;
303101 "Жер учаскелерін сатудан түсетін түсімдер" 830 млн. теңгеге.
2. Жылдық көлемі 1 млрд. 130 млн. 538 мың теңгеге азайтылсын, соның ішінде:
105202 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген арақ" 638 млн. 600 мың теңгеге азайтылсын;
105203 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген күшті ликер - арақ бұйымдары және басқа да күшті алкогольді ішімдіктер" 7 млн. теңгеге азайтылсын;
105207 "Қазақстан Республикасының аумағында өндірілген сыра" 3 млн. 600 мың теңгеге азайтылсын;
105290 "Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін бензин (авиациялық бензинді қоспағанда)" 1 млн. 400 мың теңгеге азайтылсын;

1. Увеличить годовой объем поступлений на 1 млрд. 130 млн. 538 тыс. тенге, в том числе:
101201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемый у источника выплаты" на 43 млн. 260 тыс. тенге;
101202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемый у источника выплаты" на 30 млн. тенге;
103101 "Социальный налог" на 17 млн. тенге;
104101 "Налог на имущество юридических лиц и индивидуальных предпринимателей" на 120 млн. тенге;
104401 "Налог на транспортные средства с юридических лиц" на 13 млн. тенге;
104402 "Налог на транспортные средства с физических лиц" на 25 млн. тенге;
105223 "Игорный бизнес" на 5 млн. 78 тыс. тенге;
105291 "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" на 900 тыс. тенге;
105296 "Бензин (за исключением авиационного), реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый
на собственные производственные нужды" на 9 млн. тенге;
105297 "Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды" на 3 млн. 100 тыс. тенге;
105401 "Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей" на 2 млн. тенге;
108102 "Госпошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определении суда по выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлении о вынесении судебного приказа, а также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностранных судов и арбитражей, копий (дубликатов) документов" на 15 млн. тенге;
201504 "Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности" на 6 млн. тенге;
202102 "Поступления от реализации услуг, представляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета" на
1 млн. 200 тыс. тенге;
204105 "Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными государственными органами» на 10 млн. тенге;
303101 "Поступления от продажи земельных участков" на 830 млн. тенге.
2. Уменьшить годовой объем поступлений на 1 млрд. 130 млн. 538 тыс.тенге:
105202 "Водка, произведенная на территории Республики Казахстан" уменьшить на 638 млн. 600 тыс. тенге;
105203 "Крепкие ликероводочные изделия и прочие крепко-алкогольные напитки, произведенные на территории Республики Казахстан" уменьшить на 7 млн. тенге;
105207 "Пиво, произведенное на территории Республики Казахстан" уменьшить на 3 млн. 600 тыс. тенге;
105290 "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом" уменьшить на 1 млн. 400 тыс. тенге;

105292 "Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістің мұқтаждарына пайдаланылатын бензин" 660 мың тенгеге азайтылсын;
105293 "Өндірушілерге бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны" 300 мың теңгеге азайтылсын.
301103 "Жеке азаматтардан үй сатудан түсетін түсімдер" 478 млн. 978 мың теңгеге азайтылсын.
Ескерту. 2 тармақ 2-4 тармақшаcымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 30 қазандағы N 16 шешімімен.
3. Облыстық мәслихаттың "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімімен жалпы мемлекеттік салықтар түсімдерінің жалпы сомасы қалаға мынадай мөлшерде бөлінгені еске алынсын:
1) төлем көздеріне салынған кірістерден жеке табыс салығы - 5 пайыз;
2) әлеуметтік салық - 5 пайыз.
4. Қазақстан Республикасы Бюджеттік Кодексінің 49-шы бабына сәйкес, 1 тармағының 1,2 тармақшаларда қаралғандарды қоспағанда, түсімдер қалалық бюджет кірісіне толық есептелсін.
5. Қазақстан Республикасының 2006 жылдың 8 желтоқсанындағы N 194 - III ҚРЗ "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы"  Заңына сәйкес басшылыққа алынып тиісті бюджет кірісі:
Біртұтас бюджеттік классификацияның кірістер классификациясының "Әлеуметтік салық" коды бойынша-бұрын зейнетақы қорына, зейнетақы төлеу жөніндегі Мемлекеттік орталыққа, міндетті медициналық сақтандыру Қорына, мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру Қорына, жұмыспен қамтуға көмектесу Қорына, сол сияқты, бұрын Жол қорына түсіп келген, автомобиль жолдарын пайдалануға аударылған жарналар бойынша қарыз;
"Өндірушілер көтерме түрде сататын өздері шығаратын бензин (авиациялықтан басқасы)" коды бойынша-бұрын Жол қорына түскен, бензиннен алынатын алым бойынша қарыз;
"Өндірушілер көтерме түрде сататын өздері шығаратын дизель отыны" коды бойынша-бұрын Жол қорына түскен, дизель отынынан алынған алым бойынша қарыз есептелінеді.
6. Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, көрсетілген қорға аударылған есептелген соманың үстіндегі мемлекеттік әлеуметтік қамсыздандыру Қорынан төленетін еңбекке уақытша жарамсыздық, жүктілік, босануға, бала тууға байланысты жұмыс берушілер есептейтін жәрдемақылар мөлшерінің артуы нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсанда пайда болған жағымсыз сальдо еңбек ақы қорының 3 пайыз шегінде әлеуметтік салықты есептеу шотына ай сайын есептеледі.

105292 "Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды" уменьшить на 660 тыс. тенге;
105293 "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды" уменьшить на 300 тыс. тенге.
301103 "Поступления от продажи гражданам квартир" на 478 млн. 978 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 2 дополнен подпунктом 2-4  решением внеочередной второй сессии Маслихата города Актобе от 30 октября 2007 года N 16.
3. Принять к сведению, что  решением областного маслихата "Об областном бюджете на 2007 год" городу установлено распределение общей суммы поступлений от общегосударственных налогов в следующих размерах:
1) индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты 5 процентов;
2) социальный налог 5 процентов.
4. Зачислять полностью в доход городского бюджета поступления в соответствии со  статьей 49 "Бюджетного Кодекса РК" за исключением, предусмотренных подпунктами 1, 2  пункта 1.
5. Принять к руководству, что согласно  Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" от 8 декабря 2006 года N 194-III ЗРК в доход соответствующего бюджета зачисляются:
по коду "Социальный налог" классификации доходов единой бюджетной классификации - задолженность по взносам, ранее перечислявшимся в Пенсионный фонд, Государственный центр по выплате пенсий, Фонд обязательного медицинского страхования, Фонд государственного социального страхования, Фонд содействия занятости, а также отчисления пользователей автомобильных дорог, ранее поступавшие в Дорожный фонд;
по коду "Бензин" (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями оптом - задолженность по сбору с бензина, ранее поступавшему в Дорожный фонд;
по коду "Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом" - задолженность по сбору с дизельного топлива, ранее поступавшему в Дорожный фонд.
6. В соответствии со  статьей 6 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 3-х процентов от фонда заработной платы.

7. Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы N 308 шешімінің 5 тармағына сәйкес 2007 жылға Ақтөбе қалалық бюджетінен облыстық бюджетке 2106817 мың теңге мөлшерінде алып қою белгіленді.
8. Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджеті туралы" Заңына сәйкес 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап мыналарды басшылыққа алу белгіленді:
еңбек ақының аз мөлшері - 9752 теңге;
негізгі зейнетақылық төлем мөлшері - 3000 теңге;
зейнетақының аз мөлшері - 7236 теңге;
жәрдемақылар және басқа әлеуметтік төлемдерді есептеу, сондай-ақ айыппұлдар, салықтар және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес басқа да төлемдер есептеу үшін айлық есептік көрсеткіш - 1092 теңге.
негізгі әлеуметтік төлемдер мөлшерін есептеу үшін күнкөрістің аз мөлшерінің көлемі - 8861 теңге.
9. Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою және кезек күттірмес шығындар үшін қала әкімінің 2007 жылға арналған резерві 37901 мың теңге болып бекітілсін.
10. 2006 жылға арналған қалалық бюджеттің ағымдағы бюджеттік бағдарламасының тізбесі N 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2006 жылға арналған қалалық бюджетті дамытудың қалалық бағдарламасының тізбесі N 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. Қалалық бюджетті орындау процесінде қысқартуға жатпайтын қалалық бюджет бағдарламасының тізбесі N 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. Бюджеттік бағдарламалардың ұйымдастырушылары болып табылатын қалалық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы органдардың тізбесі N 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Осы шешім әділет органында тіркелген бастап күшіне енеді.
15. 2007 жылғы 1 қаңтардағы Бюджет қаржысының ерікті қалдықтары есебінен жалпы сомасы 957 млн. 701 мың теңге бөлінсін:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 4 млн. 294 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасына 1 млн. 853 мың теңге, "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 640 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын үй салу" бағдарламасына 303 млн. 746 мың теңге, "Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасына 108 млн. 580 мың теңге, "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" бағдарламасына 4 млн. 300 мың теңге, "Дене шынықтыру және спорт объектілерін дамыту" бағдарламасына 13 млн. 600 мың теңге, "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына 5 млн. теңге, "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 145 млн. 441 мың теңге, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 256 мың теңге, "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасына 1 млн. 500 мың теңге;

7. В соответствии с  пунктом 5 решения областного маслихата N 308 от 12 декабря 2006 года установлен размер бюджетного изъятия на 2007 год из бюджета г.Актобе в областной бюджет в сумме 2106817 тыс.тенге.
8. Принять к руководству, что в соответствии с  Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год"»с 1 января 2007 года установлены:
минимальный размер заработной платы - 9752 тенге;
размер базовой пенсионной выплаты - 3000 тенге;
минимальный размер пенсии - 7236 тенге;
месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан -1092 тенге;
величину прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 8861 тенге.
9. Утвердить резерв акима города на 2007 год в сумме 37901 тыс.тенге для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера и на неотложные затраты.
10. Утвердить перечень текущих бюджетных программ городского бюджета на 2007 год согласно  приложению N 2.
11. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2007 год согласно  приложению N 3.
12. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения городского бюджета согласно  приложению N 4.
13. Утвердить перечень исполнительных органов, финансируемых из городского бюджета, являющихся администраторами бюджетных программ согласно  приложению N 5.
14. Настоящее решение вступает в силу с даты регистрации в органах юстиции.
15. Свободные остатки бюджетных средств на 1 января 2007 года в общей сумме 957 млн. 701 тыс. тенге выделить:
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программу "Общеобразовательное образование" 4 млн. 294 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программы "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" 1 млн. 853 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 640 тыс. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Строительство жилья" 303 млн. 746 тыс. тенге, "Развитие объектов образования" 108 млн. 580 тыс.тенге, "Развитие теплоэнергетической системы" 4 млн. 300 тыс. тенге, "Развитие объектов физической культуры и спорта" 13 млн. 600 тыс. тенге, "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" 5 млн. тенге, "Развитие объектов благоустройства" 145 млн. 441 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела строительства" 256 тыс. тенге, "Развитие систем водоснабжения 1 млн. 500 тыс. тенге;

"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бағдарламасына 84 млн. теңге, "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасына 7 млн. теңге, "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 55 млн. теңге, "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 22 млн. 650 мың теңге, "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 33 млн. 740 мың теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасына 28 млн. 169 мың теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 512 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының резерві" бағдарламасына 300 мың теңге, "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 47 млн. теңге, "Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 852 мың теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 47 млн. 500 мың теңге;
"Ақтөбе қаласы экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 12 млн. 512 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 1 млн. теңге, "Дене шынықтыру және спорт бөлімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 128 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 16 млн. 860 мың теңге, "Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" бағдарламасына 10 млн. 500 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 256 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 256 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 128 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 128 мың теңге.

ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 84 млн. тенге, "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" 7 млн. тенге, "Освещение улиц в населенных пунктах" 55 млн. тенге, "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 22 млн. 650 тыс.тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 33 млн. 740 тыс.тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 28 млн. 169 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 512 тыс.тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программы "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты" 300 тыс.тенге, "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 47 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела финансов" 852 тыс. тенге;
ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 47 млн. 500 тыс. тенге;
ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе» на программу "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" 12 млн. 512 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программы "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 1 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта" 128 тыс. тенге;
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программы "Поддержка культурно-досуговой работы" 16 млн. 860 тыс. тенге, "Функционирование районных (городских) библиотек" 10 млн. 500 тыс. тенге;
ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 256 тыс. тенге;
ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" 256 тыс. тенге;
ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства" 128 тыс. тенге;
ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 128 тыс. тенге. <*>

Ескерту. 15-тармақпен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 ақпандағы N 309 шешімімен.
16. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 қаңтардағы N 108 "Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 19 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысы негізінде Бюджет қаржысының ерікті қалдықтар есебінен "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына 32 млн.1 мың теңге бөлінгенін, қолданылмаған арнайы трансферттер 39 млн. 929 мың теңге сомасында қайтарылғанын назарға алу.
Ескерту. 16-тармақпен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 ақпандағы N 309 шешімімен.
17. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 5 ақпандағы N 332 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген 73 млн. теңге мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына, республикалық бюджеттен бөлінген 11 млн. 56 мың теңге "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Электрондық үкімет шеңберінде адам капиталын дамыту" бағдарламасына бағытталғанын назарға алу.
17-1. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 4 сәуірдегі отызыншы сессиясының N 336 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер, бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 50 млн. теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 150 млн. теңге, "Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" бағдарламасына 30 млн. теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасына 6 млн. теңге, "Қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына 100 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 590 мың теңге;
17-2. Осы шешіммен бұрын республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы 7 млн. теңгеге кемітілді.
Ескерту. 17-тармақпен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 ақпандағы N 309 шешімімен, 17 тармақ 17-1, 17-2 тармақшаларымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 329 шешімімен.

Сноска. Решение дополнено пунктом 15 -  решением внеочередной тридцать шестой сессии Маслихата города Актобе от 12 февраля 2007 года N 309.
16. Принять к сведению, что на основании постановления акимата города Актобе от 19 января 2007 года N 108 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города от 5 января 2007 года N 1" за счет свободных остатков выделено ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Развитие и обустройство инженерно - коммуникационной инфраструктуры" 32 млн. 1 тыс. тенге, произведен возврат неиспользованных целевых трансфертов 39 млн. 929 тыс. тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 16 -  решением внеочередной тридцать шестой сессии Маслихата города Актобе от 12 февраля 2007 года N 309.
17. Принять к сведению, что решением сессии областного маслихата от 5 февраля 2007 года за N№332 выделены целевые трансферты из областного бюджета на программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" в сумме 73 млн. тенге и направлены ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" г. Актобе», из республиканского бюджета на программу "Развитие человеческого капитала в рамках электронного" правительства» - 11 млн. 56 тыс. тенге и направлены ГУ "Отдел образования города Актобе". <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 17 -  решением внеочередной тридцать шестой сессии Маслихата города Актобе от 12 февраля 2007 года N 309.
17-1. Принять к сведению, что решением тридцатой сессии областного маслихата от 4 апреля 2007 года N 336 выделенные целевые трансферты из областного бюджета, направлены:
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 50 млн. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 150 млн. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 30 млн. тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 6 млн. тенге, "Организация сохранения эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности" 100 млн. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 590 тыс. тенге;
17-2. Данным решением уменьшены целевые трансферты ранее выделенные из республиканского бюджета ГУ "Отдел образования города Актобе" по программе "Общеобразовательное обучение" на 7 млн. тенге. <*>
Пункт 17 дополнен подпунктами 17-1, 17-2 -  решением  внеочередной тридцать восьмой сессии Маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329.

«17-3. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 11 шілдедегі отыз екінші сессиясының N 371 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру" бағдарламасына 20 млн. теңге,»"Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 63 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жалпы білім беру" бағдарламасына Қызылжар поселкесіндегі мектепті электр жүйелеріне қосуға 6 млн. 732 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасына 10 млн. 460 мың теңге;
17-4. Республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер бағытталғаны еске алынсын:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу" бағдарламасына 14 млн. 411 мың теңге;
«     "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 4 млн. теңге;
«     "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жылу - энергетикалық жүйені дамыту" бағдарламасына 21 млн. 567 мың теңге, "Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасына Қызылжар поселкесіндегі 340 орынды орта мектеп құрылысын аяқтауға 141 млн. 89 мың теңге, "Шанхай мөлтек ауданында 1200 орынды орта мектеп құрылысына 423 млн. 540 мың теңге, "Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және жайластыру" бағдарламасына Ақтөбе қаласының жаңа тұрғын үйлеріне инженерлік - коммуникациялық инфрақұрылым объектілерінің құрылысына 2 млрд. теңге;
17-5. Осы шешіммен бұрын облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер»"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Тұрғын үй салу" бағдарламасы бойынша 170 млн. теңгеге,»"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша жанармай алуға бөлінген қаражат 1 млн. 37 мың теңгеге кемітілді;
17-6. Осы шешіммен бұрын республикалық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер»"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы бойынша қалалық телекоммуникациялар желілері абоненттері болып табылатын әлеуметтік - қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлемдері тарифінің көтерілуіне өтемақыға бөлінген қаражат 4 млн. 216 мың теңгеге кемітілді. <*>

17-3. Принять к сведению, что решением тридцать второй сессии областного маслихата от 11 июля 2007 года N 371 выделенные целевые трансферты из областного бюджета, направлены:
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 20 млн. тенге, "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 63 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел образования города Актобе» на программу "Общеобразовательное обучение" для подключения к электрическим сетям для школы в поселке Кызылжар 6 млн. 732 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 10 млн. 460 тыс. тенге;
17-4. Выделенные целевые трансферты из республиканского бюджета, направлены:
ГУ "Отдел образования города Актобе» на программу "Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования" 14 млн. 411 тыс. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программу "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 4 млн. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Развитие теплоэнергетической системы" 21 млн. 567 тыс. тенге, "Развитие объектов образования" на завершение строительства средней школы на 340 мест в поселке Кызылжар 141 млн. 89 тыс. тенге и на строительство средней школы на 1200 мест в микрорайоне Шанхай 423 млн. 540 тыс. тенге, "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры" на строительство объектов инженерно - коммуникационной инфраструктуры к новым жилым кварталам города Актобе 2 млрд. тенге;
17-5. Уменьшить целевые трансферты, ранее выделенные из областного бюджета ГУ "Отдел строительства города Актобе" по программе "Строительство жилья" на 170 млн. тенге, ГУ "Отдел образования города Актобе" по программе "Общеобразовательное обучение" из средств на приобретение топлива на 1 млн. 37 тыс. тенге;
17-6. Уменьшить целевые трансферты, ранее выделенные из республиканского бюджета ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" по программе "Жилищная помощь" из средств на компенсацию повышения тарифов абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций на сумму 4 млн. 216 тыс. тенге. <*>

Ескерту. 17 тармақ 17-3, 17-4, 17-5, 17-6 тармақшаларымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 358 шешімімен.
17-7. Облыстық мәслихаттың 2007 жылғы 12 қазандағы кезектен тыс екінші сессиясының N 13 шешімімен облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылық бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылық бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 500 мың теңге бағытталғаны еске алынсын.
17-8. Осы шешіммен бұрын облыстық бюджеттен бөлінген мақсатты трансферттер кемітілді:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша 2 млн. 483 мың теңгеге;
"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 560 мың теңгеге.
17-9. Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 17 тамыздағы N 2360 "Ақтөбе қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы N 1 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" қаулысымен "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 241 мың теңгеге кемітілгені еске алынсын.
Ескерту. 17 тармақ 17-7, 17-8, 17-9 тармақшаларымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 30 қазандағы N 16 шешімімен.
18. Қазақстан Республикасы Бірыңғай бюджеттік сыныптамасына Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 29 желтоқсандағы N 1317 "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2004 жылғы 24 желтоқсандағы N 1362 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысымен енгізілген өзгерістерге байланысты "Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендерді жер шаруашылық орналастыру" бағдарламасының жоспарлық тағайындаулары кемітіліп, "Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру" бағдарламасы 5 млн. 288 мың теңге сомасына көбейтілсін. <*>
18-1. "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының қоры" бағдарламасы бойынша қаражаттары 3 млн. 968 мың теңгеге кемітіліп, "Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына бағытталсын;
18-2. "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 46 млн. 326 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 18 млн. 900 мың теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасына 27 млн. 426 мың теңге бағытталсын;

Сноска. Пункт 17 дополнен подпунктами 17-3, 17-4, 17-5, 17,6  решением внеочередной сороковой сессии Маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года N 358.
17-7. Принять к сведению, что решением внеочередной второй сессии областного маслихата от 12 октября 2007 года №13 выделены целевые трансферты из областного бюджета на программу «Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства» в сумме 500 тыс. тенге и направлены ГУ «Отдел сельского хозяйства города Актобе".
17-8. Данным решением уменьшены целевые трансферты, ранее выделенные из областного бюджета:
ГУ "Отдел образования города Актобе" по программе "Общеобразовательное обучение" на 2 млн. 483 тыс. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" по программе "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 560 тыс. тенге.
17-9. Принять к сведению, что постановлением акимата города Актобе от 17 августа 2007 года N№2360 "О внесении изменений и дополнений в постановление акимата города от 5 января 2007 года N№1»уменьшены  целевые трансферты, ранее выделенные из областного бюджета ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" по программе "Развитие транспортной инфраструктуры" на 241 тыс. тенге.
Сноска. Пункт 17 дополнен подпунктами 17-7, 17-8, 17-9  решением внеочередной второй сессии Маслихата города Актобе от 30 октября 2007 года N 16.
18. В связи с внесенными изменениями в  постановление Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2006 года N№1317 "Об утверждении Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" плановые назначения ГУ "Отдел земельных отношений г. Актобе" уменьшить по программе "Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов» и увеличить по программе" Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков аулов (сел), аульных (сельских) округов» в сумме 5 млн. 288 тыс. тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 18 -  решением внеочередной тридцать шестой сессии Маслихата города Актобе от 12 февраля 2007 года N 309.
18-1. ГУ "Отдел финансов города Актобе" уменьшить средства по программе "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты" 3 млн. 968 тыс. тенге и направить на программу "Резерв местного исполнительного органа на исполнение обязательств по решениям судов";
18-2. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства по программе "Развитие объектов благоустройства" на 46 млн. 326 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 18 млн. 900 тыс. тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 27 млн. 426 тыс. тенге;

18-3. "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 1 млн. 757 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын;
18-4. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 863 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 368 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 495 мың теңге бағытталсын;
18-5. "Ақтөбе қаласы экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша қаражаттары 500 мың теңгеге кемітіліп, "Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 342 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 158 мың теңге бағытталсын;
18-6. "Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасы бойынша қаражаттары 1 млн. теңгеге кемітіліп, "Аудандық (қалалық) кітапханалардың жұмыс істеуі" бағдарламасына бағытталсын;
18-7. "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша қаражаттары 119 млн. 800 мың теңгеге кемітіліп, "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 99 млн. 800 мың теңге және "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві" бағдарламасына 20 млн. теңге бағытталсын;
18-8. "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша қаражаттары 12 млн. теңгеге кемітіліп, "18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасына бағытталсын;
18-9. "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің 7-ші функционалдық топтағы "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасы бойынша қаражаттары 41 млн. 500 мың теңгеге кемітіліп, 10-шы функционалдық топтағы "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасына бағытталсын.
Ескерту. 18-тармақпен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 12 ақпандағы N 309 шешімімен. 18 тармақ 18-1, 18-2, 18-3, 18-4, 18-5, 18-6, 18-7, 18-8, 18-9 тармақшаларымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 329 шешімімен.
18-10.»"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Тұрғын үй көмегі" бағдарламасы бойынша 12 млн. теңге, "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 270 мың теңге,»"Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 1 млн. 800 мың теңге,»"Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 13 млн. 100 мың теңге сомасына азайтылып,»"18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасына 12 млн. 330 мың теңге,»"Еңбекпен қамту бағдарламасы"» бағдарламасына 10 млн. 530 мың теңге,»"Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бағдарламасына 300 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 4 млн. 10 мың теңге бағытталсын;
18-11.»"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 6 млн. 435 мың теңге сомасына азайтылып,»"Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету» бағдарламасына 3 млн. 485 мың теңге,»"Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 2 млн. 950 мың теңге бағытталсын;
18-12.»"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жылу - энергетикалық жүйені дамыту" бағдарламасы бойынша 4 млн. 300 мың теңге,»"Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша 60 млн. теңге сомасына азайтылып,»"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 60 млн. теңге,»"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау" бағдарламасына 1 млн. 62 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 741 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердің, ауылдардың (селолардың), ауылдық (селолық) округтердің шекарасын белгілеу кезінде жүргізілетін жерге орналастыру" бағдарламасына 500 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Ауыл шаруашылығы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 330 мың теңге,»"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 338 мың теңге,"Көлік жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 1 млн. 329 мың теңге бағытталсын;
18-13.»"Ақтөбе қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 1 млн. 500 мың теңге сомасына азайтылып,»"Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын. <*>

18-3. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" на 1 млн. 757 тыс. тенге и направить ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима";
18-4. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на 863 тыс. тенге и направить ГУ "Аппарат акима города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 368 тыс. тенге, ГУ" Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 495 тыс. тенге;
18-5. ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" на 500 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел внутренней политики города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела внутренней политики" 342 тыс. тенге, ГУ "Отдел предпринимательства г. Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 158 тыс. тенге;
18-6. ГУ "Отдел культуры и развития языков г.Актобе" уменьшить средства по программе "Поддержка культурно-досуговой работы" на 1 млн.тенге и направить на программу "Функционирование районных(городских) библиотек";
18-7. ГУ "Отдел образования г.Актобе" уменьшить средства по программе "Общеобразовательное обучение" на 119 млн. 800 тыс. тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 99 млн. 800 тыс. тенге и ГУ "Отдел финансов города Актобе» на программу "Резерв местного исполнительного органа на исполнение обязательств по решениям судов" 20 млн.тенге;
18-8. ГУ "Отдел занятости и социальных программ г. Актобе" уменьшить средства по программе "Государственная адресная социальная помощь" на 12 млн. тенге и направить на программу "Государственные пособия на детей до 18 лет";
18-9. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства в 7-ой функциональной группе по программе "Развитие системы водоснабжения" на 41 млн. 500 тыс. тенге и направить в 10-ую функциональную группу на программу "Развитие системы водоснабжения". <*>
Сноска. Пункт 18 дополнен подпунктами 18-1, 18-2, 18-3, 18-4, 18-5, 18-6, 18-7, 18-8, 18-9  решением внеочередной тридцать восьмой сессии Маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329.
18-10. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" уменьшить средства по программам "Жилищная помощь" на 12 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 270 тыс. тенге, "Государственная адресная социальная помощь" 1 млн. 800 тыс. тенге, "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" 13 млн. 100 тыс. тенге, и направить на программы "Государственные пособия на детей до 18 лет" 12 млн. 330 тыс. тенге, "Программа занятости" 10 млн. 530 тыс. тенге, "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" 300 тыс. тенге, ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программу "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 4 млн. 10 тыс. тенге;
18-11. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение жильем отдельных категорий граждан" на 6 млн. 435 тыс. тенге и направить их на программы "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 3 млн. 485 тыс. тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 2 млн. 950 тыс. тенге;
18-12. ГУ "Отдел строительства города Актобе" уменьшить средства по программам "Развитие теплоэнергетической системы" на 4 млн. 300 тыс. тенге, "Развитие объектов благоустройства" 60 млн. тенге и направить ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц" 60 млн. тенге, ГУ "Отдел образования города Актобе" на программу "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных  бюджетных инвестиционных проектов (программ)" 1 млн. 62 тыс. тенге, ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 741 тыс. тенге, ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Землеустройство, проводимое при установлении границ городов районного значения, районов в городе, поселков, аулов, (сел), аульных (сельских) округов" 500 тыс. тенге, ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства" 330 тыс. тенге, ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 338 тыс. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 1 млн. 329 тыс. тенге;
18-13. ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" на 1 млн. 500 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 1 млн. 500 тыс. тенге. <*>

Ескерту. 18-тармақ 18-10, 18-11, 18-12, 18-13 тармақшаларымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 358 шешімімен.
18-14. "Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 9 млн. 200 мың тенге, "Ақпараттық жүйелер құру" 1 млн. 95 мың теңге сомасына азайтылып, "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасына 4 млн. 365 мың теңге, "Ақтөбе қаласының мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Маслихат қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 5 млн. 930 мың теңге бағытталсын;
18-15. "Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасы бойынша 4 млн. 450 мың теңге, "Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының қоры" бағдарламасы бойынша 4 млн. 630 мың теңге, "Табиғи және техногендік мағынадағы төтенше жағдайларды жою үшін қаланың жергілікті органдарының төтенше қоры" бағдарламасы бойынша 1 млн. 221 мың теңге, "Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу" бағдарламасы бойынша 211 мың теңге сомасына азайтылып, "Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 391 мың теңге, "Ақтөбе қаласының мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Маслихат қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 50 мың теңге, "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Балалар мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 7 млн. 71 мың теңге бағытталсын;
18-16. "Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасы бойынша 15 млн. 94 мың теңге сомасына азайтылып, "Балалар мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 11 млн. 553 мың тенге, "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 541 мың теңге, "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 3 млн. теңге бағытталсын;
18-17. "Ақтөбе қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 2 млн. 560 мың теңге сомасына азайтылып, "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 74 мың теңге, "Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 136 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 350 мың теңге бағытталсын;

Сноска. Пункт 18 дополнен подпунктами 18-10, 18-11, 18-12, 18-13  решением внеочередной сороковой сессии Маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года N 358.
18-14. ГУ "Аппарат акима города Актобе" уменьшить средства по программам "Обеспечение деятельности акима" на 9 млн. 200 тыс. тенге, "Создание информационных систем" на 1 млн. 95 тыс. тенге и направить на программу "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" 4 млн. 365 тыс. тенге, ГУ "Аппарат маслихата города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности маслихата" 5 млн. 930 тыс. тенге;
18-15. ГУ "Отдел финансов города Актобе" уменьшить средства по программам "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" на 4 млн. 450 тыс. тенге, "Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты" на 4 млн. 630 тыс. тенге, "Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера» на 1 млн. 221 тыс. тенге, "Проведение оценки имущества в целях налогообложения" 211 тыс. тенге, и направить на программу "Обеспечение деятельности отдела финансов" 3 млн. 391 тыс. тенге, ГУ "Аппарат маслихата города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности маслихата" 50 тыс. тенге, ГУ "Отдел образования города Актобе" на программу "Дополнительное образование для детей и юношества" 7 млн. 71 тыс. тенге;
18-16. ГУ "Отдел образования города Актобе" уменьшить средства по программе "Общеобразовательное обучение" на 15 млн. 94 тыс. тенге и направить на программу "Дополнительное образование для детей и юношества" 11 млн. 553 тыс. тенге, ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 541 тыс. тенге, ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 3 млн. тенге;
18-17. ГУ "Отдел экономики и бюджетного планирования города Актобе" уменьшить средства по программе "Обеспечение деятельности отдела экономики и бюджетного планирования" на 2 млн. 560 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ" 2 млн. 74 тыс. тенге, ГУ "Отдел внутренней политики" на программу "Обеспечение деятельности отдела внутренней политики" 136 тыс. тенге, ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 350 тыс. тенге;

18-18. "Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасы бойынша 4 млн. 279 мың теңге, "Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасы бойынша 13 млн. 806 мың теңге, "Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" бағдарламасы бойынша 8 млн. 230 мың теңге сомасына азайтылып, "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 178 мың теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 85 мың теңге, "Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 57 мың теңге, "Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сәулет және қала құрылысы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 183 мың теңге, "Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бағдарламасына 495 мың теңге, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Білім беру объектілерін дамыту" бағдарламасына 20 млн. теңге, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 487 мың теңге, "Ақтөбе қаласының кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Кәсіпкерлік бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 150 мың теңге, "Кәсіпкерлік қызметті қолдау" бағдарламасына 1 млн. 680 мың теңге бағытталсын;
18-19. "Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еңбекпен қамту бағдарламасы" бағдарламасы бойынша 2 млн. 633 мың теңге, "Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 590 мың теңге, "Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек" бағдарламасы бойынша 4 млн. 887 мың теңге, "1999 жылдың 26 шілдісінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау" бағдарламасы бойынша 61 мың теңге сомасына азайтылып, "Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету" бағдарламасына 14 мың теңге, "18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар" бағдарламасына 5 млн. 178 мың теңге, "Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасына 1 млн. 880 мың теңге, "Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау" бағдарламасына 58 мың теңге, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 1 млн. 41 мың теңге бағытталсын;

18-18. ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" уменьшить средства по программам "Обеспечение санитарии населенных пунктов" на 4 млн. 279 тыс. тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" на 13 млн. 806 тыс. тенге, "Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" на 8 млн. 230 тыс. тенге и направить на программу "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 178 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог» 85 тыс. тенге, ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 57 тыс. тенге, ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства" на программу "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" 3 млн. 183 тыс. тенге, ГУ "Отдел физической культуры и спорта" на программу "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях» 495 тыс. тенге, ГУ «Отдел строительства города Актобе" на программы "Развитие объектов образования" 20 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела строительства" 487 тыс. тенге, ГУ "Отдел предпринимательства города Актобе" на программы "Обеспечение деятельности отдела предпринимательства" 150 тыс. тенге, "Поддержка предпринимательской деятельности" 1 млн. 680 тыс. тенге;
18-19. ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" уменьшить средства по программам "Программа занятости" на 2 млн. 633 тыс. тенге, "Государственная адресная социальная помощь" на 590 тыс. тенге, "Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов" на 4 млн. 887 тыс. тенге, "Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики» на 61 тыс. тенге и направить на программы "Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому» 14 тыс. тенге, «Государственные пособия на детей до 18 лет» 5 млн. 178 тыс. тенге, "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства» 1 млн. 880 тыс. тенге, "Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы» 58 тыс. тенге, ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства" 1 млн. 41 тыс. тенге;

18-20. "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасы бойынша 2 млн. 646 мың теңге, "Сумен жабдықтау жүйесін дамыту" бағдарламасы бойынша 487 мың теңге сомасына азайтылып, "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 133 мың теңге бағдарламасына бағытталсын;
18-21. "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру" бағдарламасына 2 млн. 96 мың теңге сомасына азайтылып, "Ауыл шаруашылық бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын;
18-22. "Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендер құрылысының бас жоспарларын әзірлеу" бағдарламасы бойынша 524 мың теңге сомасына азайтылып, "Ақтөбе қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ауыл шаруашылық бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 515 мың теңге, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 9 мың теңге бағытталсын;
18-23. "Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жастар саясаты саласындағы өңірлік бағдарламаларды іске асыру" бағдарламасы бойынша 61 мың теңге сомасына азайтылып, "Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Құрылыс бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына бағытталсын.
Ескерту. 18-тармақ 18-14, 18-15, 18-16, 18-17, 18-18, 18-19, 18-20, 18-21, 18-22, 18-23 тармақшаларымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 30 қазандағы N 16 шешімімен.
19. Түсімдер өсімінің есебінен түскен 823 мың теңге қаражаттар бағытталсын:
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 18 млн. теңге, "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 122 млн. теңге, "Көлік инфрақұрылымын дамыту" бағдарламасына 18 млн. теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 299 млн. теңге, "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуын ұйымдастыру" бағдарламасына 2 млн. теңге, "Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру"бағдарламасына 65 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтармен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу" бағдарламасына 17 млн. теңге, "Жалпы білім беру" бағдарламасына 86 млн. 500 мың. теңге, "Балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 7 млн. 500 мың. теңге, "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарынің қызметін қамтамасыз ету" 32 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 8 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 55 млн. теңге;

18-20. ГУ "Отдел строительства города Актобе» уменьшить средства по программам «Развитие объектов благоустройства» на 2 млн. 646 тыс. тенге, "Развитие системы водоснабжения" 487 тыс. тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства" 3 млн. 133 тыс. тенге;
18-21. ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" уменьшить средства по программе "Организация санитарного убоя больных животных" на 2 млн. 96 тыс. тенге и направить на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства";
18-22. ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства" уменьшить средства по программе "Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов" на 524 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел сельского хозяйства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела сельского хозяйства" 515 тыс. тенге, ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства»9 тыс. тенге;
18-23. ГУ "Отдел внутренней политики города Актобе" уменьшить средства по программе "Реализация региональных программ в сфере молодежной политики" на 61 тыс. тенге и направить ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела строительства".
Сноска. Пункт 18 дополнен подпунктами   18-14, 18-15, 18-16, 18-17, 18-18, 18-19, 18-20, 18-21, 18-22, 18-23 решением внеочередной второй сессии Маслихата города Актобе от 30 октября 2007 года N 16.
19. За счет увеличения доходов на 823 млн. тенге средства направить:
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Актобе" на программы "Освещение улиц в населенных пунктах" 18 млн. тенге, "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 122 млн. тенге, "Развитие транспортной инфраструктуры" 18 млн. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 299 млн. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 2 млн. тенге, "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 65 млн. тенге;
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организаций образования" 17 млн. тенге, "Общеобразовательное обучение" 86 млн. 500 тыс. тенге, "Дополнительное образование для детей и юношества" 7 млн. 500 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения 32 млн. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 8 млн. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц" 55 млн. тенге;

"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 12 млн. теңге, "Тұрғын үй салу" бағдарламасына 78 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. теңге.
Ескерту. 19-тармақпен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 329 шешімімен.
19-1. Кірістер өсімінің есебінен түскен 650 млн. теңге қаражат бағытталсын:
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 133 млн. 600 мың. теңге,»"Балалар мен жасөспірімдер үшін қосымша білім беру" бағдарламасына 8 млн. 50 мың  теңге,»"Аудандық (қалалық) деңгейде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу" 2 млн. 900 мың теңге,»"Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 24 млн. 800 мың теңге,»"Білім беру бөлімінің  қызметін қамтамасыз ету" 2 млн. 100 мың теңге;
«     "Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Мәдени-демалыс жұмысын қолдау"» бағдарламасына 6 млн. 200 мың теңге;
«"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 10 млн. 550 мың теңге, "Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командалардың мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы" бағдарламасына 800 мың теңге,»"Дене шынықтыру және спорт бөлімінің" қызметін қамтамасыз ету" 1 млн. 700 мың теңге;
«"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің»"Қала әкімі қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 9 млн. 200 мың теңге;
«"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату" бағдарламасына 5 млн. теңге;
«"Ақтөбе қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Белгілі тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу" бағдарламасына 3 млн. 200 мың теңге;
«"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 3 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 50 млн. теңге, "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" бағдарламасына 112 млн. теңге,»"Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану" 34 млн. 900 мың теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 98 млн. 900 мың теңге,»"Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 7 млн. теңге,»"Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бағдарламасына 80 млн. теңге,»"Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" бағдарламасына 25 млн. теңге;
«"Ақтөбе қаласының құрылыс бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Көркейту объектілерін дамыту" бағдарламасына 24 млн. теңге;
«"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің»"Елді мекендер құрылысының бас жоспарларын әзірлеу" бағдарламасына 7 млн. теңге.

ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программы "Развитие объектов благоустройства" 12 млн. тенге, "Строительства жилья" 78 млн. тенге;
ГУ "Аппарат акима г.Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 3 млн. тенге. <*>
Сноска. Решение дополнено пунктом 19 -  решением внеочередной тридцать восьмой сессии Маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329.
19-1. За счет увеличения доходов на 650 млн. тенге средства направить:
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Общеобразовательное обучение" 133 млн. 600 тыс. тенге, "Дополнительное образование для детей и юношества" 8 млн. 50 тыс. тенге, "Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба" 2 млн. 900 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности  организаций дошкольного воспитания и обучения» 24 млн. 800 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела образования" 2 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы" 6 млн. 200 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программы "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 10 млн. 550 тыс. тенге, "Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях" 800 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта" 1 млн. 700 тыс. тенге;
ГУ "Аппарат акима г.Актобе" на программу "Обеспечение деятельности акима" 9 млн. 200 тыс. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе: на программу "Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность" 5 млн. тенге;
ГУ "Отдел занятости и социальных программ города Актобе" на программу "Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства" 3 млн. 200 тыс. тенге;
ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 3 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на программы
"Освещение улиц в населенных пунктах" 50 млн. тенге, "Обеспечение санитарии населенных пунктов" 112 млн. тенге,
"Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах" 34 млн. 900 тыс. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 98 млн. 900 тыс. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 7 млн. тенге, "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 80 млн. тенге, "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" 25 млн. тенге;
ГУ "Отдел строительства города Актобе" на программу "Развитие объектов благоустройства" 24 млн. тенге;
ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе" на программу "Разработка генеральных планов застройки населенных пунктов»7 млн. тенге. <*>

Ескерту. 19-тармақ 19-1 тармақшасымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 17 шілдедегі N 358 шешімімен.
19-2. Салықтың кейбір түрлері бойынша жоспарлық түсімдердің көбеюі есебінен құрылған 478 млн. 978 мың теңге қаражат бағытталсын:
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 56 млн. 900 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының білім беру бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жалпы білім беру" бағдарламасына 49 млн. 500 мың теңге, "Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету" 23 млн. теңге, "Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 5 млн. теңге, "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау" 1 млн. 100 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру" бағдарламасына 24 млн. 184 мың теңге, "Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау" 54 млн. теңге, "Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру" бағдарламасына 7 млн. 725 мың теңге, "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" бағдарламасына 107 млн. 700 мың теңге, "Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру" бағдарламасына 80 млн. теңге, "Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі" бағдарламасына 22 млн. 981 мың теңге, "Қаланың коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру" бағдарламасына 30 млн. теңге, "Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 400 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жер қатынастары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 700 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 1 млн. 320 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 2 млн. 900 мың теңге, "Дене шынықтыру және спорт бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 854 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының ішкі саясат бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ішкі саясат бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" 2 млн. 400 мың теңге;

Сноска. Пункт 19 дополнен подпунктом 19-1  решением внеочередной сороковой сессии Маслихата города Актобе от 17 июля 2007 года N 358.
19-2. Средства, образованные за счет увеличения плановых поступлений по отдельным видам налогов в сумме 478 млн. 978 тыс. тенге направить:
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц" 56 млн. 900 тыс. тенге;
ГУ "Отдел образования города Актобе" на программы "Общеобразовательное обучение" 49 млн. 500 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения" 23 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела образования"  5 млн. тенге, "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)" 1 млн. 100 тыс. тенге;
ГУ "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" на программы "Освещение улиц в населенных пунктах" 24 млн. 184 тыс. тенге, "Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)" 54 млн. тенге, "Организация сохранения государственного жилищного фонда" 7 млн. 725 тыс. тенге, "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" 107 млн. 700 тыс. тенге, "Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок" 80 млн. тенге, "Функционирование системы водоснабжения и водоотведения" 22 млн. 981 тыс. тенге, "Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)" 30 млн. тенге, "Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог" 2 млн. 400 тыс. тенге;
ГУ "Отдел земельных отношений города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела земельных отношений" 700 тыс. тенге;
ГУ "Отдел архитектуры и градостроительства города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" 1 млн. 320 тыс. тенге;
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программы "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне" 2 млн. 900 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела физической культуры и спорта" 854 тыс. тенге;
ГУ "Отдел внутренней политики города Актобе" на программу "Обеспечение деятельности отдела внутренней политики" 2 млн. 400 тыс. тенге;

"Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына 3 млн. 614 мың теңге, "Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" бағдарламасына 2 млн. 700 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ 19-2 тармақшасымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 30 қазандағы N 16 шешімімен.
20. Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден түскен түсімдер 5 млн. 700 мың теңге қаражаттар бағытталсын:
"Ақтөбе қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткізу" бағдарламасына 500 мың теңге;
"Ақтөбе қаласының қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту" бағдарламасына 5 млн. теңге;
"Ақтөбе қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар" бағдарламасына 200 мың теңге.

ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программы "Поддержка культурно-досуговой работы" 3 млн. 614 тыс. тенге, "Обеспечение деятельности отдела культуры и развития языков" 2 млн. 700 тыс. тенге. <*>
Сноска. Пункт 19 дополнен подпунктом 19-2  решением внеочередной второй сессии Маслихата города Актобе от 30 октября 2007 года N 16.
20. Поступление средств от приватизации объектов коммунальной собственности в сумме 5 млн. 700 тыс.тенге направить:
ГУ "Отдел физической культуры и спорта города Актобе" на программу "Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения ) уровне" 500 тыс. тенге;
ГУ "Отдел финансов города Актобе" на программу "Формирование и увеличение уставного капитала юридических лиц" 5 млн. тенге;
ГУ "Аппарат акима г.Актобе" на программу "Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности" -200 тыс. тенге. <*>

Ескерту. 20-тармақпен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 16 сәуірдегі N 329 шешімімен.
20-1. Коммуналдық меншік объектілерін жекешелендіруден түскен түсімдер 7 млн. 386 мың теңге қаражаттар "Ақтөбе қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мәдени-демалыс жұмысын қолдау" бағдарламасына бағытталсын.
Ескерту. 20-тармақ 20-1 тармақшасымен толықтырылды - Ақтөбе қалалық мәслихатының 2007 жылғы 30 қазандағы N 16 шешімімен.

Сноска. Решение дополнено пунктом 20 -  решением внеочередной тридцать восьмой сессии Маслихата города Актобе от 16 апреля 2007 года N 329.
20-1. Поступление средств от приватизации объектов коммунальной собственности в сумме 7 млн. 386 тыс. тенге направить ГУ "Отдел культуры и развития языков города Актобе" на программу "Поддержка культурно-досуговой работы. <*>
Сноска. Пункт 20 дополнен подпунктом 20-1  решением внеочередной второй сессии Маслихата города Актобе от 30 октября 2007 года N 16.

1800
91
Өндірушілер көтерме саудада сататын өзі өндіретін дизель отыны
3060
92
Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістің мұқтаждарына пайдаланылатын бензин
640
93
Өндірушілерге бөлшек саудада өткізетін өз өндірісінің, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
300
96
Өндірушілер бөлшек саудада өткізетін, өз өндірісінің (авиациялықты қоспағанда), сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланатын бензин
62602
97
Заңды және жеке тұлғалар бөлшек саудада өткізетін, сондай-ақ өз өндірістік мұқтаждарына пайдаланылатын дизель отыны
30278
3
Табиғи ж ә не бас қ а ресурстарды пайдаланғаны  үшін түсетін түсімдер
125000
15
Жер учаскелерін пайдаланғаны үшін төлем
125000
4
Кәсіпкерлік ж ә не кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар
176500
01
Жеке кәсіпкерлерді мемлекеттік тіркегені үшін алынатын алым
16000
02
Жекелеген қызмет түрлерімен айналысу құқығы үшін лицензиялық алым
19000
03
Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркегені және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркегені үшін алынатын алым
9500
04
Аукциондардан сатудан алынатын алым
5000
05
Жылжымалы мүлікті кепілдікке және кеменің немесе жасалып жатқан кеменің ипотекасын салуды мемлекеттік тіркегені үшін алым
8000
14
Көлік құралдарын мемлекеттік тіркегені үшін алым
14000
18
Жылжымайтын мүлікке және олармен мәміле жасау құқығын мемлекеттік тіркегені үшін алым
35000
20
Жергілікті маңызы бар және елді мекендердегі жалпы пайдаланудағы автомобиль жолдарының белдеуінде бөлінген сыртқы (көрнекі) жарнамаларды орналастырғаны үшін төлем ақы
70000
08
Заңды қ  мәнді іс- әрекеттерді жасағаны  үшін ж ә не (немесе) оған уәкілеттігі бар мемлекеттік органдардың немесе лауазымды адамдардың  құ жаттар бергені  үшін алынатын міндетті төлемдер
215580
1
Мемлекеттік баж
215580
02
Сотқа берілетін талап арыздардан, ерекше өндірістегі істер бойынша арыздардан  (шағымдардан), жүгіну шағымдарынан, атқару парағының көшірмесін беру туралы мәселе бойынша сот анықтамасына жеке шағымдардан, сот бұйрығын шығару туралы арыздардан, сондай-ақ соттың шет ел соттары мен төрелік соттарының шешімдері бойынша атқару парақтарын, құжаттардың көшірмелерін (телнұсқаларын) бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
200000
04
Азаматтық хал актілері тіркегені, азаматтарға азаматтық хал актілерін тіркегені туралы қайта куәліктер бергені үшін, сондай-ақ туу, неке, некені бұзу, өлім туралы актілердің жазбаларын өзгерту, толықтыру, түзету мен қалпына келтіруге байланысты куәліктерді бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
5500
05
Шетелге баруға және Қазақстан Республикасына басқа мемлекеттерден адамдарды шақыруға құқық беретін құжаттарды ресімдегені үшін, сондай-ақ осы құжаттарға өзгерістер енгізгені үшін алынатын мемлекеттік баж

1800
91
Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями оптом
3060
92
Бензин (за исключением авиационного) собственного производства, реализуемый производителями в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
640
93
Дизельное топливо собственного производства, реализуемое производителями в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
300
96
Бензин (за исключением авиационного) реализуемый юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемый на собственные производственные нужды
62602
97
Дизельное топливо, реализуемое юридическими и физическими лицами в розницу, а также используемое на собственные производственные нужды
30278
3
Поступления за использование природных и других ресурсов
125000
15
Плата за пользование земельными участками
125000
4
Сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности
17 65 00
01
Сбор за государственную регистрацию индивидуальных предпринимателей
16000
02
Лицензионный сбор за право занятия отдельными видами деятельности
19000
03
Сбор за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств
9500
04
Сбор с аукционов
5000
05
Сбор за государственную регистрацию залога движимого имущества и ипотеки судна или строящегося судна
8000
14
Сбор за государственную регистрацию транспортных средств
14000
18
Сбор за государственную регистрацию прав на недвижимое имущество и сделок с ним
35000
20
Плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования местного значения и в населенных пунктах
70000
08
Обязательные платежи, взимаемые за совершение юридически значимых действий и (или) выдачу документо в уполномоченными на то государ ственными органами или должностными лицами
215580
1
Государственная пошлина
215580
02
Государственная пошлина, взимаемая с подаваемых в суд исковых заявлений, с заявлений (жалоб) по делам особого производства, с апелляционных жалоб, с частных жалоб на определение суда о выдаче дубликата исполнительного листа, с заявлениий о вынесении судебного приказа, а  также за выдачу судом исполнительных листов по решениям иностр-анных судов и арбитражей,  копий (дубликатов) документов
200000
04
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию акта гражданского состояния, выдачу гражданам  повторных свидетельств о регистрации акта гражданского состояния, а также свидетельств в связи с изменением, дополнением, исправлением и восстановлением записи актов о рождении, браке, расторжении брака, смерти
5500
05
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов на право выезда за границу и приглашение в Республику Казахстан лиц из других государств, а также за внесение изменений в эти документы

850
06
Шетелдіктердің паспорттарына немесе оларды ауыстыратын құжаттарына Қазақстан Республикасынан кету және Қазақстан Республикасына келу құқығына виза бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
3000
07
Қазақстан Республикасының азаматтығын алу, Қазақстан Республикасының азаматтығын қалпына келтіру және Қазақстан Республикасының азаматтығын тоқтату туралы құжаттарды ресімдегені үшін алынатын мемлекеттік баж
210
08
Тұрғылықты жерін тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
4200
09
Аңшылық құқығына рұқсат бергені үшін алынатын мемлекеттік баж
320
10
Жеке және заңды тұлғалардың азаматтық қызметтік қарудың (аңшылық суық қаруды, белгі беретін қаруды, ұңғысыз атыс қаруын, механикалық шашыратқыштарды, көзден жас ағызатын немесе тітіркендіретін заттар толтырылған аэрозольді және басқа құрылғыларды, үрлемелі қуаты 7,5 Дж-дан аспайтын пневматикалық қаруды қоспағанда және калибрі 4,5 миллиметрге дейінгілерін қоса алғанда) әрбір бірлігін  тіркегені және қайта тіркегені үшін алынатын мемлекеттік баж
550
12
Қаруды және оның оқтарын сақтауға немесе сақтау мен алып жүруге, тасымалдауға, Қазақстан Республикасының аумағына әкелуге және Қазақстан Республикасынан әкетуге рұқсат бергені үшін мемлекеттік баж
950
2
САЛЫ Қ ТЫ Қ  ЕМЕС   ТҮСІМДЕР 399000
01
Мемлекет меншігінен түсетін түсімдер
36000
5
Мемлекет меншігіндегі  мүлікті жалға  беруден  түсетін кірістер
36000
04
Коммуналдық меншікке мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
36000
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
2000
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтер көрсетуді) өткізуінен түсетін түсімдер
2000
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер көрсететін қызметтерді сатудан түсетін түсімдер
2000
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын,  сондай-а қ Қ Р  Ұлттық  Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын ж ә не қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар,  өндіріп алулар
190000
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасы) ұсталатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
190000
05
Жергілікті мемлекеттік органдар салатын әкімшілік айыппұлдар мен санкциялар
190000
06
Бас қ а да салы қ ты қ  емес   түсімдер
171000
1
Салы ққ а жатпайтын  бас қ а да түсімдер
171000
09
Жергілікті бюджетке түсетін салыққа жатпайтын басқа да түсімдер
171000
3
НЕГІЗГІ   КАПИТАЛДЫ
САТУДАН   ТҮСЕТІН ТҮСІМДЕР

850
06
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу визы к паспортам иностранцев или заменяющим их документам на право выезда из Республики Казахстан и въезда в Республику Казахстан
3000
07
Государственная пошлина, взимаемая за оформление документов о приобретении гражданства Республики Казахстан, восстановлении в гражданстве Республики Казахстан и прекращении гражданства Республики Казахстан
210
08
Государственная пошлина, за регистрацию места жительства
4200
09
Государственная пошлина, взимаемая за выдачу разрешений на право охоты
320
10
Государственная пошлина, взимаемая за регистрацию и перерегистрацию каждой единицы гражданского, служебного оружия физических и юридических лиц (за исключением холодного охотничьего, сигнального, огнестрельного бес-ствольного, механических распылителей, аэрозольных и других устройств, снаряженных слезоточивыми или раздража-ющими веществами, пневматического оружия с дульной энергией не более 7,5 Дж и калибра до 4,5 мм включительно)
550
12
Государственная пошлина за выдачу разрешений на хранение или хранение и ношение, транспортировку, ввоз на территорию Республики Казахстан и вывоз из Республики Казахстан оружия и патронов к нему
950
2
НЕНАЛОГОВЫЕ ПОСТУПЛЕНИЯ
3990 00
01
Доходы от государственной собственности
3 6 000
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
3 6 000
04
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности
36000
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20 00
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20 00
02
Поступления от реализации услуг, предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
2000
04
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
1 9 0000
1
Штрафы, пеня, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального банка Республики Казахстан
1 9 0000
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые местными  государственными органами
190000
06
Прочие неналоговые поступления
171 000
1
Прочие неналоговые поступления
171 000
09
Другие неналоговые поступления в местный бюджет
171000
3
ПОСТУПЛЕНИЯ
ОТ ПРОДАЖИ ОСНОВНОГО КАПИТАЛА

021
Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
4
Білім беру
01
Мектепке дейінгі тәрбие ж ә не оқыту
464
Білім беру б өлімі
009
Мектепке дейінгі тәрбие ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
02
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта білім беру
464
Білім беру б өлімі
003
Жалпы білім  беру
005
Мемлекеттік білім беру ұйымдары үшін оқулықтармен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
006
Балалар мен жас өспірімдер үшін қосымша білім беру
007
Аудандық (қалалық) деңгейде мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
010
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
09
Білім беру   саласындағы  өзге де қызметтер
464
Білім беру б өлімі
001
Білім беру бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
108
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
116
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
467
Құрылыс бөлімі
002
Білім беру объектілерін дамыту
6
Әлеуметтік көмек ж ә не  әлеуметтік қамсыздандыру
02
Әлеуметтік көмек
451
Жұмыспен  қамту ж ә не  әлеуметтік бағдарламалар б өлімі
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
006
Тұрғын үй көмегі
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
009
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
016
18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
09
Әлеуметтік көмек ж ә не  әлеуметтік  қамтамасыз ету салаларындағы  өзге де  қызметтер
451
Жұмыспен  қамту ж ә не  әлеуметтік бағдарламалар б өлімі
001
Жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімнің қызметін қамтамасыз ету
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
012
Ақпараттық жүйелер құру
013
Белгіліленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
7
Тұрғын  ү й - коммуналды қ шаруашылық
01
Тұрғын үй шаруашылығы
458
Тұрғын-үй коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуынды ұйымдастыру

021
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
4
Образование
0 1
Дошкольное воспитание и обучение
464
Отдел образования
009
Обеспечение деятельности  организаций дошкольного воспитания и обучения
0 2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
464
Отдел образования
003
Общеобразовательное обучение
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных организации образования
006
Дополнительное образование для детей и юношества
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий районного (городского) масштаба
010
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
0 9
Прочие услуги в области образования
464
Отдел образования
001
Обеспечение деятельности отдела образования
108
Разработка и экспертиза технико - экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
116
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
467
Отдел строительства
002
Развитие объектов образования
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
0 2
Социальная помощь
451
Отдел занятости и социальных программ
002
Программа занятости
005
Государственная адресная социальная помощь
006
Жилищная помощь
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
0 9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
451
Отдел занятости и социальных программ
001
Обеспечение деятельности отдела занятости и социальных программ
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
012
Создание информационных систем
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
7
Жилищно - коммунальное хозяйство
0 1
Жилищное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда

1.1.112.001.000.
Мәслихат қызметін қамтамасыз ету
1.1.112.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
1.1.112.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1.1.112.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1.1.112.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.1.112.001.100.
Депутаттық қызмет
1.1.112.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
1.1.112.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.112.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.112.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.112.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) технологиялық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.1.112.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.112.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
Қ ала  әкімінің  аппараты
1.1.122.001.000.
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету
1.1.122.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
1.1.122.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1.1.122.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1.1.122.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.1.122.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
1.1.122.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) технологиялық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.1.122.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.1.122.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
1.1.122.116.000.
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
2.1.122.005.000.
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару щеңберіндегі іс-шаралар

1.1.112.001.000.
Обеспечение деятельности маслихата
1.1.112.001.003.
Аппараты местных органов
1.1.112.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
1.1.112.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1.1.112.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
1.1.112.001.100.
Депутатская деятельность
1.1.112.002.000.
Создание информационных систем
1.1.112.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
1.1.112.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
1.1.112.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1.1.112.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.1.112.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.1.112.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
Аппарат акима города
1.1.122.001.000.
Обеспечение деятельности акима
1.1.122.001.003.
Аппараты местных органов
1.1.122.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
1.1.122.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1.1.122.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
1.1.122.002.000.
Создание информационных систем
1.1.122.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
1.1.122.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
1.1.122.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1.1.122.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.1.122.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.1.122.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
2.1.122.005.000.
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

2.2.122.006.000.
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
2.2.122.006.100.
Төтенше жағдайлардың алдын алу және жою жөніндегі іс-шаралар
Қаржы бөлімі
1.2.452.001.000.
Қаржы бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
1.2.452.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
1.2.452.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1.2.452.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1.2.452.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.2.452.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
1.2.452.003.000.
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1.2.452.004.000.
Біржолғы талондарды беру жөніндегі жұмысты және біржолғы талондарды іске асырудан сомаларды жинаудың толықтығын қамтамасыз етуді ұйымдастыру
1.2.452.010.000.
Коммуналдық меншікті жекешелендіруді ұйымдастыру
1.2.452.011.000.
Коммуналдық меншікке түскен мүлікті есепке алу, сақтау, бағалау және сату
1.2.452.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) технологиялық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.2.452.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.2.452.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
13.9.452.012.000.
Шұғыл шығындарға арналған қаланың жергілікті орындаушы органының резерві
13.9.452.013.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін қаланың жергілікті атқарушы органының төтенше резерві
13.9.452.014.000.
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
13.9.452.015.000.
Соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
14.1.452.005.000.
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
14.1.452.005.100.
Қарыздар бойынша сыйақылар (мүдделер) төлеу
14.1.452.005.101.
Қарызды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер
15.1.452.006.000.
Нысаналы трансферттерді қайтару
15.1.452.007.000.
Бюджеттік алулар
15.1.452.008.000.
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорына берілетін трансферттер

2.2.122.006.000.
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
2.2.122.006.100.
Мероприятия по предупреждению и ликвидации чрезвычайных ситуаций
Отдел финансов
1.2.452.001.000.
Обеспечение деятельности Отдела финансов
1.2.452.001.003.
Аппараты местных органов
1.2.452.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
1.2.452.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1.2.452.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
1.2.452.002.000.
Создание информационных систем
1.2.452.003.000.
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1.2.452.004.000.
Организация работы по выдаче разовых талонов и обеспечение полноты сбора сумм от реализации разовых талонов
1.2.452.010.000.
Организация приватизации коммунальной собственности
1.2.452.011.000.
Учет, хранение, оценка и реализация имущества, поступившего в коммунальную собственность
1.2.452.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
1.2.452.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
1.2.452.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1.2.452.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.2.452.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.2.452.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
13.9.452.012.000.
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) на неотложные затраты
13.9.452.013.000.
Чрезвычайный резерв местного исполнительного органа района (города областного значения) для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
13.9.452.014.000.
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
13.9.452.015.000.
Резерв местного исполнительного органа на исполнение обязательств по решениям судов
14.1.452.005.000.
Обслуживание долга местных исполнительных органов
14.1.452.005.100.
Выплаты вознаграждений (интересов) по займам
14.1.452.005.101.
Выплаты комиссионных за размещение займа
15.1.452.006.000.
Возврат целевых трансфертов
15.1.452.007.000.
Бюджетные изъятия
15.1.452.008.000.
Трансферты в Национальный фонд Республики Казахстан

15.1.452.008.100.
Жоспарлы түсімдер есебінен берілетін трансферттер
15.1.452.008.101.
Жоспардан тыс түсімдер есебінен берілетін трансферттер
15.1.452.016.000.
Нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару
16.1.452.009.000.
Жергілікті атқарушы органдардың борышын өтеу
Экономика ж ә не бюджеттік жоспарлау б өлімі
1.5.453.001.000.
Экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
1.5.453.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
1.5.453.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
1.5.453.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
1.5.453.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1.5.453.002.000.
Ақпараттық жүйелер құру
1.5.453.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.5.453.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.5.453.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.5.453.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
1.5.453.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
1.5.453.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
13.9.453.003.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оған сараптама жүргізу
Тұрғын й коммуналды қ  шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3.1.458.021.000.
Елді мекендерде жол жүру қозғалысын реттеу бойынша жабдықтар мен құралдарды пайдалану
7.1.458.002.000.
Мемлекеттік қажеттіліктер үшін жер учаскелерін алып қою, соның ішінде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлікті иеліктен айыру
7.1.458.003.000.
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақтаулуынды ұйымдастыру
7.1.458.004.000.
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
7.1.458.005.000.
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
7.1.458.006.000.
Қазақстан Республикасының сейсмоқауіпті өңірлерінде орналасқан тұрғын үйлердің сейсмотұрақтылығын қолдауға бағытталған іс-шаралар
7.2.458.008.000.
Коммуналдық шаруашылықты дамыту үшін несие беру
7.2.458.012.000.
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі

15.1.452.008.100.
Трансферты за счет плановых поступлений
15.1.452.008.101.
Трансферты за счет сверхплановых поступлений
15.1.452.016.000.
Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов
16.1.452.009.000.
Погашение долга местного исполнительного органа
Отдел экономики и бюджетного планирования
1.5.453.001.000.
Обеспечение деятельности Отдела экономики и бюджетного планирования
1.5.453.001.003.
Аппараты местных органов
1.5.453.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
1.5.453.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
1.5.453.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
1.5.453.002.000.
Создание информационных систем
1.5.453.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
1.5.453.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
1.5.453.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
1.5.453.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
1.5.453.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
1.5.453.115.000.
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
13.9.453.003.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных  бюджетных инвестиционных проектов (программ) и проведение его экспертизы
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
3.1.458.021.000.
Эксплуатация оборудования и средств по регулированию дорожного движения в населенных пунктах
7.1.458.002.000.
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
7.1.458.003.000.
Организация сохранения государственного жилищного фонда
7.1.458.004.000.
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
7.1.458.005.000.
Снос аварийного и ветхого жилья
7.1.458.006.000.
Мероприятия, направленные на поддержание сейсмоустойчивости жилых зданий, расположенных в сейсмоопасных регионах Республики Казахстан
7.2.458.008.000.
Кредитование для развития коммунального хозяйства
7.2.458.012.000.
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения

7.2.458.026.000.
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7.2.458.026.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілген трансферттер есебінен іске асыру
7.2.458.026.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражатты есебінен іске асыру
7.3.458.015.000.
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
7.3.458.016.000.
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7.3.458.017.000.
Жерлеу орындарын күтіп-ұстап және туысы жоқтарды жерлеу
7.3.458.018.000.
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру
12.1.458.022.000.
Көлік инфрақұрылымын дамыту
12.1.458.022.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
12.1.458.022.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
12.1.458.022.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
12.1.458.023.000.
Көлік жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
12.1.458.023.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
12.1.458.023.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
12.1.458.023.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
12.9.458.024.000.
Кентішілік (қалаішілік) және ауданішілік қоғамдық жолаушылар тасымалдарын ұйымдастыру
13.9.458.001.000.
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімінің қызметін қамтамасыз ету
13.9.458.001.003.
Жергілікті органдардың аппараттары
13.9.458.001.007.
Мемлекеттік қызметшілердің біліктілігін арттыру
13.9.458.001.008.
Мемлекеттік органдардың ғимараттарын, үй-жайлары және құрылыстарын күрделі жөндеу
13.9.458.001.009.
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
13.9.458.020.000.
Ақпараттық жүйелер құру
13.9.458.100.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.106.000.
Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін жергілікті атқарушы органның төтенше резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.107.000.
Жергілікті атқарушы органның шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.108.000.
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың (бағдарламалардың) техникалық-экономикалық негіздемелерін әзірлеу және оларға сараптама жасау
13.9.458.109.000.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің шұғыл шығындарға арналған резервінің есебінен іс-шаралар өткізу
13.9.458.115.000.
Жергілікті атқарушы органы резервінің қаражаты есебінен соттардың шешімдері бойынша жергілікті атқарушы органдардың міндеттемелерін орындау
Білім беру бөлімі

7.2.458.026.000.
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности
7.2.458.026.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
7.3.458.015.000.
Освещение улиц в населенных пунктах
7.3.458.016.000.
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7.3.458.017.000.
Содержание мест захоронений и захоронение безродных
7.3.458.018.000.
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
12.1.458.022.000.
Развитие транспортной инфраструктуры
12.1.458.022.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
12.1.458.022.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
12.1.458.022.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
12.1.458.023.000.
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
12.1.458.023.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
12.1.458.023.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
12.1.458.023.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
12.9.458.024.000.
Организация внутрипоселковых (внутригородских) внутрирайонных общественных пассажирских перевозок
13.9.458.001.000.
Обеспечение деятельности отдела жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
13.9.458.001.003.
Аппараты местных органов
13.9.458.001.007.
Повышение квалификации государственных служащих
13.9.458.001.008.
Капитальный ремонт зданий, помещений и сооружений государственных органов
13.9.458.001.009.
Материально-техническое оснащение государственных органов
13.9.458.020.000.
Создание информационных систем
13.9.458.100.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва Правительства Республики Казахстан
13.9.458.106.000.
Проведение мероприятий за счет чрезвычайного резерва местного исполнительного органа для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера
13.9.458.107.000.
Проведение мероприятий за счет резерва местного исполнительного органа на неотложные затраты
13.9.458.108.000.
Разработка и экспертиза технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов (программ)
13.9.458.109.000.
Проведение мероприятий за счет резерва Правительства Республики Казахстан на неотложные затраты
13.9.458.115.000
Выполнение обязательств местных исполнительных органов по решениям судов за счет средств резерва местного исполнительного органа
Отдел образования

4.9.464.116.000.
Электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамыту
6.2.464.008.000.
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
6.2.464.008.100.
Қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жүру
Жұмыспен  қамту және  әлеуметтік бағдарламалар б өлімі
6.2.451.002.000.
Еңбекпен қамту бағдарламасы
6.2.451.002.100.
Қоғамдық жұмыстар
6.2.451.002.101.
Жұмыссыздарды кәсіби  даярлау және қайта даярлау
6.2.451.002.102.
Халықты жұмыспен қамту саласында азаматтарды әлеуметтік қорғау жөніндегі қосымша шаралар
6.2.451.003.000.
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
6.2.451.004.000.
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек көрсету
6.2.451.005.000.
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6.2.451.005.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілген трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.005.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
6.2.451.005.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.006.000.
Тұрғын үй көмегі
6.2.451.006.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.006.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
6.2.451.006.019.
Бағдарламаны облыстық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.007.000.
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша  азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6.2.451.008.000.
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
6.2.451.008.100.
Қалалық, қалааралық және жергілікті бағыттардағы қоғамдық көліктің барлық түрлеріне (таксиден басқасына) жүруге жеңілдіктер
6.2.451.009.000.
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
6.2.451.010.000.
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6.2.451.014.000.
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
6.2.451.015.000.
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
6.2.451.016.000.
18 жасқа дейін балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
6.2.451.016.011.
Бағдарламаны республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебінен іске асыру
6.2.451.016.015.
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру

4.9.464.116.000.
Развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства
6.2.464.008.000.
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
6.2.464.008.100.
Льготный проезд на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
Отдел занятости и социальных программ
6.2.451.002.000.
Программа занятости
6.2.451.002.100.
Общественные работы
6.2.451.002.101.
Профессиональная подготовка и переподготовка безработных
6.2.451.002.102.
Дополнительные меры по социальной защите граждан в сфере занятости населения
6.2.451.003.000.
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
6.2.451.004.000.
Оказание социальной помощи специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, проживающим в сельской местности, по приобретению топлива
6.2.451.005.000.
Государственная адресная социальная помощь
6.2.451.005.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
6.2.451.005.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
6.2.451.005.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
6.2.451.006.000.
Жилищная помощь
6.2.451.006.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
6.2.451.006.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета
6.2.451.006.019.
Реализация программы за счет трансфертов из областного бюджета
6.2.451.007.000.
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6.2.451.008.000.
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
6.2.451.008.100.
Льготы по проезду на всех видах общественного транспорта-городского, пригородного и местного сообщения (кроме такси)
6.2.451.009.000.
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық kаhарманы", почетных званий республики
6.2.451.010.000.
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6.2.451.014.000.
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
6.2.451.015.000.
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
6.2.451.016.000.
Государственные пособия на детей до 18 лет
6.2.451.016.011.
Реализация программы за счет трансфертов из республиканского бюджета
6.2.451.016.015.
Реализация программы за счет средств местного бюджета