Т.Рысқұлов ауданы Әбілхайыр ауылының бағыныстылығын өзгерту туралы
Жамбыл облыстық әкімиятының 2006 жылғы 28 қыркүйегіндегі № 240 қаулысы және Жамбыл облыстық мәслихатының 2006 жылғы 27 қазандағы № 19-21 шешімі. Жамбыл облыстық Әділет департаментінде 2006 жылғы 14 қарашада N 1650 тіркелді.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабының 3 тармағын басшылыққа ала отырып, облыстық әкімият ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Т.Рысқұлов ауданы Көгершін ауылдық округінің Әбілхайыр ауылы осы ауданның Новосельский ауылдық округіне беріліп, бағыныстылығы өзгертілсін.
2. Осы нормативтік құқықтық акт Жамбыл облысының әділет департаментінен мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат                          Облыс Әкімінің
сессиясының төрағасы                       міндетін атқарушы
О.Толеуов                                  А.Савченко
Облыстық мәслихат хатшысы
Ә.Әсілбеков

Об изменении подчиненности аула Абылхаир района Т.Рыскулов
Постановление Акимата Жамбылской области от 28 сентября 2006 года № 240 и Решение Маслихата Жамбылской области от 27 октября 2006 года № 19-21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Жамбылской области 14 ноября 2006 года за N 1650
Руководствуясь пунктом 3 статьи 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года, акимат области ПОСТАНОВИЛ и областной маслихат РЕШИЛ:
1. Изменить подчиненность аула Абылхаир Когершинского сельского округа района Т.Рыскулова передав его в Новосельский сельский округ этого района.
2. Настоящий нормативный правовой акт приобретает силу после государственной регистрации в департаменте юстиции Жамбылской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии                     Исполняющий обязанности
областного маслихата                       акима области
О.Телеуов                                  А.Савченко
Секретарь
областного маслихата
А.Асильбеков