Бір жолғы талондар құнының ставкаларын белгілеу туралы
Тараз қалалық мәслихатының 2006 жылғы 30 наурыздағы N 20-7 Шешімі. Тараз қалалық Әділет басқармасында 2006 жылғы 18 сәуірінде 27 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Тараз қалалық мәслихатының 2010 жылғы 30 қыркүйектегі № 33-20 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қалалық мәслихатының 2010.09.30 № 33-20 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің 373-бабына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:

Об установлении ставок стоимости разовых талонов
Решение Таразского городского Маслихата от 30 марта 2006 года N 20-7. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Тараз 18 апреля 2006 года за N 27.Утратило силу решением Таразского городского маслихата от 30 сентября 2010 года № 33-20
Сноска.Утратило силу решением Таразского городского маслихата от 30.09.2010 № 33-20
В соответствии со статьей 373 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" городской маслихат РЕШИЛ:

1. Базарларда кәсіпкерлік қызметпен айналысатын тұлғалар үшін бір жолғы талондар құнының ставкалары N 1 қосымшаға сай, арагедік сипаттағы кәсіпкерлік қызметіндегі жеке тұлғаларға берілетін бір жолғы талондар құнының ставкалары N 2 қосымшаға сай мөлшерде белгіленсін.
2. Тараз қалалық мәслихатының 2006 жылғы 9 ақпандағы N 19-4 "Бір жолғы талондардың құнын белгілеу туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6-1-26 нөмірімен тіркелген, 2006 жылдың 29 наурызында "Жамбыл-Тараз" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

1. Установить ставки стоимости разовых талонов для физических лиц, осуществляющих реализацию на рынках согласно приложению N 1 и для физических лиц, предпринимательская деятельность которых носит эпизодический характер согласно приложению N 2.
2. Признать утратившим силу решение Таразского городского маслихата от 9 февраля 2006 года N 19-4 "Об установлении ставок стоимости разовых талонов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6-1-26, опубликованное 29 марта 2006 года в газете "Жамбыл-Тараз").