Тараз қаласының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелерін, алаңдардың (алаңқай) орынын бекіту туралы
Тараз қалалық әкімиятының 2006 жылғы 09 сәуірдегі № 329 қаулысы. Тараз қалалық әділет басқармасында 2006 жылғы 19 мамырда 32 нөмірімен тіркелді. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қаңтардағы № 74 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Жамбыл облысы Тараз қаласы әкімдігінің 27.01.2014 № 74 қаулысымен.

Об утверждении дислокации временных торговых точек, площадей (площадок) по реализации плодоовощной продукции и бахчевых культур на территории города Тараза
Постановление Акимата города Тараз от 09 апреля 2006 года № 329. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Тараз 19 мая 2006 года за № 32. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 27 января 2014 года № 74
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Тараз Жамбылской области от 27.01.2014 № 74.

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 5 мамырдағы "Тұтыну рыногындағы бағаны тұрақтандыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" № 430 қаулысының орындалуын және бәсекелестікті көтеру мақсатында, Қазақстан Республикасының Жер кодексінің 3243 баптарының негізінде, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабын басшылыққа ала отырып, Тараз қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В целях повышения уровня конкуренции, во исполнение постановления Правительства Республики Казахстан № 430 от 5 мая 2005 года "О некоторых мерах по стабилизации цен на потребительском рынке", на основании статей 3243 Земельного кодекса Республики Казахстан и руководствуясь статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении Республики Казахстан", акимат города Тараза ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес, жалпы пайдаланудағы жерлерде Тараз қаласының аумағында жеміс-көкөніс және бақша өнімдерін сататын уақытша сауда нүктелері, алаңдардың (алаңқай) орындары бекітілсін.
2. "Тараз қаласы әкімдігінің кәсіпкерлік бөлімі" мемлекеттік мекемесі (Мамедов Н.М.) маусымдық сипаттағы азық-түлік өнімдерін сату үшін тиісті шаралар қолданып, кәсіпкерлердің арасында жеміс-көкөніс өнімдерін жергілікті базарларға және сауда алаңдарына жеткізуді ұлғайтуға және қол жетімділікті кеңейтуге ықпал ететін қажетті түсіндіру жұмысын ұйымдастырсын.

1. Утвердить дислокацию временных торговых точек, площадей (площадок) по реализации плодоовощной продукции и бахчевых культур на территории города Тараза на землях общего пользования, согласно приложению.
2. Государственному учреждению "Отдел предпринимательства акимата города Тараза" (Мамедов Н.М.) принять необходимые меры для реализации продовольственной продукции сезонного характера, организовать необходимую разъяснительную работу среди предпринимателей, способствующую увеличению поставок и расширению доступа плодоовощной продукции на местные рынки и торговые площадки.