Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXII сессиясының 2006 жылғы 5 шілдедегі N 322 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 14 шілдеде N 1816 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1804 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2005 жылғы 10 желтоқсандағы N 245-246 (19914) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 149 (20232) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы ХVІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 272 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1809 болып тіркелген, 2006 жылғы 17 қаңтардағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 11 (19938) санында, 2006 жылғы 17 қаңтардағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 7 (20246) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 2 наурыздағы ХІХ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 291 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1811 болып тіркелген, 2006 жылғы 21 наурыздағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 55-56 (19983) сандарында, 2006 жылғы 21 наурыздағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 37 (20273) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы ХХ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 298 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1812 болып тіркелген, 2006 жылғы 11 сәуірдегі "Орталық Қазақстан" газетінің N 70 (19997) санында, 2006 жылғы 11 сәуірдегі "Индустриальная Караганда" газетінің N 43 (20282) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 3 маусымдағы ХХІ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 314 шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, (нормативтік - құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1815 болып тіркелген, 2006 жылғы 20 маусымдағы "Орталық Қазақстан" газетінің N 120 (20047) санында, 2006 жылғы 22 маусымдағы "Индустриальная Караганда" газетінің N 77 (20313) санында, 2006 жылғы 24 маусымдағы N 75 (20314) санында, 2006 жылғы 27 маусымдағы N 76 (20315) санында жарияланған, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение XXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 5 июля 2006 года N 322. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 июля 2006 года за N 1816
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1804, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 декабря 2005 года N 245-246 (19914), "Индустриальная Караганда" от 13 декабря 2005 года N 149 (20232), внесены изменения и дополнения решением XVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27 декабря 2005 года N 272 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1809, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 17 января 2006 года N 11 (19938), "Индустриальная Караганда" от 17 января 2006 года N 7 (20246), решением XIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 марта 2006 года N 291 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1811, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 21 марта 2006 года N 55-56 (19983), "Индустриальная Караганда" от 21 марта 2006 года N 37 (20273), решением XX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16 марта 2006 года N 298 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1812, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 11 апреля 2006 года N 70 (19997), "Индустриальная Караганда" от 11 апреля 2006 года N 43 (20282), решением XXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 3 июня 2006 года N 314 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1815, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 20 июня 2006 года N 120 (20047), "Индустриальная Караганда" от 22 июня 2006 года N 77 (20313), от 24 июня 2006 года N 75 (20314), от 27 июня 2006 года N 76 (20315) следующие изменения и дополнения:

1) 1 тармақтағы:
1) тармақшада:
"43847803" сандары "44879992" сандарына ауыстырылсын;
"14946087" сандары "15643276" сандарына ауыстырылсын;
"28851385" сандары "29186385" сандарына ауыстырылсын;
2) тармақшада:
"43976879" сандары "45012080" сандарына ауыстырылсын;
3) тармақшада:
"129076" сандары "132088" сандарына ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"84653" сандары "87665" сандарына ауыстырылсын;
6) тармақшада:
"84653" сандары "87665" сандарына ауыстырылсын;
2) 3-4 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"3-4. 2006 жылға арналған облыстық бюджет кірістерінің құрамында Теміртау қаласындағы индустриалдық саябақтың инфрақұрылымын салуға республикалық бюджеттен 335000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін";
3) 4 тармақтағы бірінші абзацтағы "2006 жылға" деген сөздер "2006 жылдың бірінші жартыжылдығына" деген сөздерге ауыстырылсын";
4) 4-1 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"4-1. 2006 жылдың екінші жартыжылдығына облыстық бюджетке, облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
Ақтоғай, Бұқар жырау, Жаңаарқа, Қарқаралы, Нұра, Осакаров аудандарына, Балқаш, Қарағанды, Приозерск, Шахтинск қалаларына - 100 пайыз, Абай ауданына - 85 пайыз, Ұлытау ауданына - 0 пайыз, Шет ауданына - 67 пайыз, Жезқазған қаласына - 85 пайыз, Қаражал қаласына - 75 пайыз, Саран қаласына - 90 пайыз, Сәтпаев қаласына - 0 пайыз, Теміртау қаласына - 57 пайыз.
2) әлеуметтік салық бойынша:
Ақтоғай, Жаңаарқа, Қарқаралы, Шет аудандарына 50 пайыздан, Абай ауданына - 30 пайыз, Бұқар жырау, Нұра, Осакаров аудандарына - 55 пайыздан, Ұлытау ауданына - 0 пайыз.
Балқаш, Жезқазған, Қарағанды, Приозерск, Саран, Теміртау қалаларына 30 пайыздан, Қаражал қаласына - 25 пайыз, Сәтпаев қаласына - 0 пайыз, Шахтинск қаласына - 42 пайыз";
5) 15-4) тармақта:
"583977" сандары "733977" сандарына ауыстырылсын;
6) 15-5) тармақ алынып тасталсын;
7) 15-7) тармақта:
"190000" сандары "390000" сандарына ауыстырылсын;
8) 15-8 тармақпен келесі мазмұнда толықтырылсын:
"15-8. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Теміртау қаласының бюджетіне индустриалдық саябақтың инфрақұрылымын салуға 335000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін";
9) 16) тармақта:
"118045" сандары "218975" сандарына ауыстырылсын;
екінші абзацтағы "68045" сандары "118045" сандарына ауыстырылсын;
үшінші абзацтағы "50000" сандары "100930" сандарына ауыстырылсын;

1) в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "43847803" заменить цифрами "44879992";
цифры "14946087" заменить цифрами "15643276";
цифры "28851385" заменить цифрами "29186385";
в подпункте 2):
цифры "43976879" заменить цифрами "45012080";
в подпункте 3):
цифры "129076" заменить цифрами "132088";
в подпункте 5):
цифры "84653" заменить цифрами "87665";
в подпункте 6):
цифры "84653" заменить цифрами "87665";
2) дополнить пунктом 3-4 следующего содержания:
"3-4. Учесть, что в составе доходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 335000 тысяч тенге на строительство инфраструктуры индустриального парка в городе Темиртау.";
3) в пункте 4 в абзаце первом слова "на 2006 год" заменить словами "на первое полугодие 2006 года";
4) дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Установить на второе полугодие 2006 года нормативы распределения доходов в областной бюджет, в бюджеты районов и городов областного значения в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
Актогайского, Бухар-Жырауского, Жанааркинского, Каркаралинского, Нуринского, Осакаровского, районов, городов Балхаш, Караганды, Приозерск, Шахтинск - 100 процентов, Абайского района - 85 процентов, Улытауского района - 0 процентов, Шетского района - 67 процентов, города Жезказган - 85 процентов, города Каражал - 75 процентов, города Сарань - 90 процентов, города Сатпаев - 0 процентов, города Темиртау - 57 процентов.
2) по социальному налогу:
Актогайского, Жанааркинского, Каркаралинского, Шетского районов по 50 процентов, Абайского района - 30 процентов, Бухар-Жырауского, Нуринского, Осакаровского районов по 55 процентов, Улытауского района - 0 процентов.
городов Балхаш, Жезказган, Караганды, Приозерск, Сарань, Темиртау по 30 процентов, города Каражал - 25 процентов, города Сатпаев - 0 процентов, города Шахтинск - 42 процента";
5) в пункте 15-4):
цифры "583977" заменить цифрами "733977";
6) пункт 15-5) исключить;
7) в пункте 15-7):
цифры "190000" заменить цифрами "390000";
8) дополнить пунктом 15-8 следующего содержания:
"15-8. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые трансферты на развитие бюджету города Темиртау на строительство инфраструктуры индустриального парка в сумме 335000 тысяч тенге";
9) в пункте 16):
цифры "118045" заменить цифрами "218975";
в абзаце втором цифры "68045" заменить цифрами "118045";
в абзаце третьем цифры "50000" заменить цифрами "100930";

131846
1
Әскери мұқтаждар
12848
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
12848
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12848
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
118998
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
118998
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
30008
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
34351
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
54639
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3313048
1
Құқық қорғау қызметi
3313048
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3313048
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы қызметін қамтамасыз ету
3186552
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
125377
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1119
04
Бiлiм беру
5556818
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2033490
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
803219
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
679816
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
123403
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1230271
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
534597
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
13998
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
306689
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
7754
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
261827
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
32817
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

131846
1
Военные нужды
12848
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
12848
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12848
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
118998
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
118998
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
30008
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
34351
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
54639
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3313048
1
Правоохранительная деятельность
3313048
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3313048
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
3186552
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
125377
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1119
04
Образование
5556818
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
2033490
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
803219
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
679816
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
123403
261
Департамент (Управление) образования области
1230271
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
534597
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
13998
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
306689
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
7754
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
261827
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
32817
020
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования

507371
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
105825
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
10542
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
950
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
340600
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
49454
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
65223
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
65223
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
65132
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
91
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1417500
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1317500
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1317500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
387500
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге инженерлік  коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
930000
2
Коммуналдық шаруашылық
100000
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
100000
014
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне ресми ағымдағы нысаналы трансферттер
100000
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
2086090
1
Мәдениет саласындағы қызмет
972264
262
Облыстың мәдениет департаменті (басқармасы)
722966
001
Мәдениет департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
24990
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
116419
005
Жергілікті маңызы бар тарихи-мәдени мұралардың сақталуын және оған қол жетімді болуын қамтамасыз ету
129481
007
Жергілікті маңызы бар театр және музыка өнерін қолдау
452076
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
249298
016
Мәдениет объектілерін дамыту

507371
003
Социальная поддержка инвалидов
105825
005
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10542
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
950
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
340600
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
49454
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
65223
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
65223
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных программ
65132
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
91
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1417500
1
Жилищное хозяйство
1317500
271
Департамент (Управление) строительства
1317500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
387500
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
930000
2
Коммунальное хозяйство
100000
271
Департамент (Управление) строительства
100000
014
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на поддержание инфраструктуры города Приозерска
100000
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2086090
1
Деятельность в области культуры
972264
262
Департамент (Управление) культуры области
722966
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) культуры
24990
003
Поддержка культурно-досуговой работы
116419
005
Обеспечение сохранности историко-культурного наследия и доступа к ним
129481
007
Поддержка театрального и музыкального искусства
452076
271
Департамент (Управление) строительства
249298
016
Развитие объектов культуры