Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының XXIII сессиясының 2006 жылғы 5 қазандағы N 344 шешімі. Қарағанды облысының әділет Департаментінде 2006 жылғы 12 қазанда N 1818 тіркелді
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне , Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес, облыстық Мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1804 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2005 жылғы 10 желтоқсандағы N 245-246 (19914) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2005 жылғы 13 желтоқсандағы N 149 (20232) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 27 желтоқсандағы ХVІІІ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 272 шешімімен , (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1809 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 17 қаңтардағы N 11 (19938) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 17 қаңтардағы N 7 (20246) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 2 наурыздағы ХІХ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 291 шешімімен , (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1811 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 21 наурыздағы N 55-56 (19983) сандарында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 21 наурыздағы N 37 (20273) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 16 наурыздағы ХХ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 298 шешімімен , (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1812 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 11 сәуірдегі N 70 (19997) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 11 сәуірдегі N 43 (20282) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 3 маусымдағы ХХІ сессиясының "Қарағанды облыстық Мәслихатының 2005 жылғы 2 желтоқсандағы ХVІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 314 шешімімен , (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1815 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 20 маусымдағы N 120 (20047) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 22 маусымдағы N 77 (20313) санында, 2006 жылғы 24 маусымдағы N 75 (20314) санында, 2006 жылғы 27 маусымдағы N 76 (20315) санында жарияланған, Қарағанды облыстық Мәслихатының 2006 жылғы 5 маусымдағы ХХІІ сессиясының "2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" N 233 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" N 322 шешімімен , (нормативтік-құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіміне - N 1816 болып тіркелген), "Орталық Қазақстан" газетінің 2006 жылғы 18 шілдедегі N 140 (20 067) санында, "Индустриальная Караганда" газетінің 2006 жылғы 20 шілдедегі N 86 (20325) санында, 2006 жылғы 22 шілдедегі N 87 (20326) санында жарияланған, өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:

О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение XXIII сессии Карагандинского областного маслихата от 5 октября 2006 года N 344. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 октября 2006 года за N 1818
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", областной Маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1804), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 10 декабря 2005 года N 245-246 (19914), "Индустриальная Караганда" от 13 декабря 2005 года N 149 (20232), внесены изменения и дополнения решением XVIII сессии Карагандинского областного Маслихата от 27 декабря 2005 года N 272 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1809), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 17 января 2006 года N 11 (19938), "Индустриальная Караганда" от 17 января 2006 года N 7 (20246), решением XIX сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 марта 2006 года N 291 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1811), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 21 марта 2006 года N 55-56 (19983), "Индустриальная Караганда" от 21 марта 2006 года N 37 (20273), решением XX сессии Карагандинского областного Маслихата от 16 марта 2006 года N 298 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1812), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 11 апреля 2006 года N 70 (19997), "Индустриальная Караганда" от 11 апреля 2006 года N 43 (20282), решением XXI сессии Карагандинского областного Маслихата от 3 июня 2006 года N 314 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1815), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 20 июня 2006 года N 120 (20047), "Индустриальная Караганда" от 22 июня 2006 года N 77 (20313), от 24 июня 2006 года N 75 (20314), от 27 июня 2006 года N 76 (20315), решением XXII сессии Карагандинского областного Маслихата от 5 июля 2006 года N 322 "О внесении изменений и дополнений в решение XVII сессии Карагандинского областного Маслихата от 2 декабря 2005 года N 233 "Об областном бюджете на 2006 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1816), опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 18 июля 2006 года N 140 (20067), "Индустриальная Караганда" от 20 июля 2006 года N 86 (20325), от 22 июля 2006 года N 87 (20326), следующие изменения и дополнения:

"15-9. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Жезқазған қаласы бюджетінің кіріс бөлігінің шығындарына өтемақыға 541775 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
15-10. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Жаңаарқа ауданының бюджетіне мектепке дейінгі балалар мекемелерін материалдық-техникалық жарақтандыруға 7500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
15-11. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Қарқаралы ауданының бюджетіне Қарағайлы кентіндегі мәдениет объектісіне күрделі жөндеу жүргізу үшін жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге 2000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
15-12. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында Приозерск қаласының бюджетіне білім беру объектілерінің техникалық жағдайын бағалауға 3629 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
15-13. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін:
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердің физика, биология, химия кабинеттерін оқу құралдарымен жарақтандыруға осы шешімнің 7-17 қосымшасына сәйкес;
жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелер үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға осы шешімнің 7-18 қосымшасына сәйкес.
15-14. 2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарының құрамында облыстық маңызы бар аудандар мен қалалар бюджеттеріне электрондық құжат айналдыру жүйесін ендіруге осы шешімнің 7-19 қосымшасына сәйкес ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
7) 16 тармақта:
"218975" сандары "118975" сандарына ауыстырылсын";
"118045" сандары "58045" сандарына ауыстырылсын";
"100930" сандары "60930" сандарына ауыстырылсын";
8) 19 тармақ алынып тасталсын;
9) көрсетілген шешімнің 1, 7-13, 7-15 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;

"15-9. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 541775 тысяч тенге на компенсацию потерь доходной части бюджета города Жезказган.
15-10. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету Жанааркинского района на материально-техническое оснащение детских дошкольных учреждений в сумме 7500 тысяч тенге.
15-11. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджету Каркаралинского района на разработку проектно-сметной документации для проведения капитального ремонта объекта культуры поселка Карагайлы в сумме 2000 тысяч тенге.
15-12. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты на оценку технического состояния объектов образования города Приозерск в сумме 3629 тысяч тенге.
15-13. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования согласно приложению 7-17 к настоящему решению;
создание лингафонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования согласно приложению 7-18 к настоящему решению.
15-14. Учесть, что в составе расходов областного бюджета на 2006 год предусмотрены целевые текущие трансферты бюджетам районов и городов областного значения на внедрение системы электронного документооборота согласно приложению 7-19 к настоящему решению.";
7) в пункте 16:
цифры "218975" заменить цифрами "118975";
цифры "118045" заменить цифрами "58045";
цифры "100930" заменить цифрами "60930";
8) пункт 19 исключить;
9) приложения 1, 7-13, 7-15 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению;

131846
1
Әскери мұқтаждар
12848
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
12848
003
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12848
2
Төтенше жағдайлар жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
118998
250
Облыстың жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаменті (басқармасы)
118998
001
Жұмылдыру дайындығы, азаматтық қорғаныс және авариялармен табиғи апаттардың алдын алуды және жоюды ұйымдастыру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
30008
005
Облыстық ауқымдағы жұмылдыру дайындығы және жұмылдыру
34351
006
Облыстық ауқымдағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
54639
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3312602
1
Құқық қорғау қызметi
3312602
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
3312602
001
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы қызметін қамтамасыз ету
3186106
002
Облыс аумағында қоғамдық тәртiптi қорғау және қоғамдық қауiпсiздiктi қамтамасыз ету
125377
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
1119
04
Бiлiм беру
5897131
2
Жалпы бастауыш, жалпы негізгі, жалпы орта бiлiм беру
2295656
260
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы (бөлімі)
803719
006
Балалар мен жеткіншектерге спорт бойынша қосымша білім беру
680316
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
123403
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1491937
003
Арнайы оқыту бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
534597
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық ұйымдары үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
13998
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
325151
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
13254
013
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу  жабдығымен жарақтандыру
181890
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
261827
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

131846
1
Военные нужды
12848
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
12848
003
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12848
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
118998
250
Департамент (Управление) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий области
118998
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) по мобилизационной подготовке, гражданской обороне и организации предупреждения и ликвидации аварий и стихийных бедствий
30008
005
Мобилизационная подготовка и мобилизация областного масштаба
34351
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций областного масштаба
54639
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3312602
1
Правоохранительная деятельность
3312602
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
3312602
001
Обеспечение деятельности исполнительного органа внутренних дел, финансируемого из областного бюджета
3186106
002
Охрана общественного порядка и обеспечение общественной безопасности на территории области
125377
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
1119
04
Образование
5897131
2
Начальное общее, основное общее, среднее общее образование
2295656
260
Управление (Отдел) физической культуры и спорта области
803719
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
680316
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
123403
261
Департамент (Управление) образования области
1491937
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным программам
534597
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных областных организаций образования
13998
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
325151
007
Проведение школьных олимпиад и внешкольных мероприятий областного масштаба
13254
013
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях среднего общего образования
181890
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
261827
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования

1077403
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
495050
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамасыз ету
495050
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
510525
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
510525
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
71828
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
71828
2
Әлеуметтiк көмек
507371
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
507371
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
105825
005
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
10542
009
Қалалық телекоммуникация желiлерiнiң абоненттерi болып табылатын, әлеуметтiк жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшiн абоненттiк төлем тарифiнiң көтерiлуiн өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
950
015
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге аз қамтылған жанұялардан 18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге ағымдағы нысаналы трансферттер
340600
016
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді арнайы гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге, және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсетуіне ағымдағы нысаналы трансферттер
49454
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
65223
256
Облыстың жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
65223
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
65132
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
91
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1417500
1
Тұрғын үй шаруашылығы
1317500
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
1317500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер
387500
012
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) бюджеттерге инженерлік  коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға берілетін даму трансферттері
930000
2
Коммуналдық шаруашылық
100000
271
Облыстың құрылыс департаменті (басқармасы)
100000
014
Приозерск қаласының инфрақұрылымын қолдауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджетіне ресми ағымдағы нысаналы трансферттер

1077403
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
495050
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
495050
261
Департамент (Управление) образования области
510525
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
510525
271
Департамент (Управление) строительства
71828
008
Развитие объектов социального обеспечения
71828
2
Социальная помощь
507371
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
507371
003
Социальная поддержка инвалидов
105825
005
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
10542
009
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
950
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
340600
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответсвии с индивидуальной программой
49454
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
65223
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных программ области
65223
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
65132
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
91
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1417500
1
Жилищное хозяйство
1317500
271
Департамент (Управление) строительства
1317500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
387500
012
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
930000
2
Коммунальное хозяйство
100000
271
Департамент (Управление) строительства
100000
014
Целевые текущие трансферты бюджету района (города областного значения) на поддержание инфраструктуры города Приозерска