Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаны ластағаны үшін 2006 жылға арналған төлемдердің ставкалары туралы
Маңғыстау облыстық мәслихатының 2006 жылғы 28 шілдедегі N 16/287 шешiмi. Маңғыстау облыстық әділет Департаментінде 2006 жылғы 18 тамызда N 1952 тіркелді
"Салық және бюджетке төленетін басқа да төлемдер туралы (Салық Кодексі)" Қазақстан Республикасы  Кодексінің 462-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 6-бабы 1-тармағы 2) тармақшасына және "Қоршаған ортаны қорғау туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының 10-бабына сәйкес облыстық мәслихат  ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластанғаны үшін 2006 жылы төленетін төлемақы ставкалары облыстағы қоршаған ортаны қорғау жөніндегі өкілетті орган - Маңғыстау облыстық қоршаған ортаны қорғау аумақтық басқармасы жасаған есептеулердің негізінде бекітілсін (қоса беріліп отыр).
2. Осы шешім Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                     Облыстық мәслихат хатшысы
М. Құрбанбаев                       Б. Шелпеков
Облыстық мәслихаттың
2006 жылғы 28 шілдедегі
N 16/287 шешіміне 1-қосымша
Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластанғаны үшін 2006 жылы төленетін төлемақы ставкалары
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі  (тонна)
Нормативтік төлем (теңге)
1.
Атмосфераға стационарлық көздерден шығарылған ластағыш заттар
Шартты т.

О ставках платы за загрязнение окружающей среды на 2006 год по Мангистауской области
Решение Маслихата Мангистауской области от 28 июля 2006 года N 16/287. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 18 августа 2006 года N 1952
В соответствии со статьей 462  Кодекса  Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", с подпунктом 2) пункта 1 статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном  управлении в Республике Казахстан" и статьей 10  Закона  Республики Казахстан "Об охране окружающей среды" областной маслихат  решил :
1. Утвердить ставки платы за загрязнение окружающей среды на 2006 год по Мангистауской области на основании расчетов, составленных уполномоченным органом в области охраны окружающей среды - Мангистауским областным территориальным управлением охраны окружающей среды  (прилагаются).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня государственной регистрации в департаменте юстиции.
Председатель сессии              Секретарь областного маслихата
М. Курбанбаев                    Б.Чельпеков
Приложение N 1
к решению областного маслихата
от  28 июля 2006 года N 16/287
Ставки платы  за загрязнение окружающей среды
на 2006 год по Мангистауской области
п/п
Показатели
Единица измерения (тонна)
Нормативные платы (тенге)
1.
Выбросы загрязняющих веществ в атмосферу от  стационарных источников
Усл. т.

21100,0
*  айыппұл санкциясын салу үшін төлем
Ескерту:  "Қошқар Ата" қалдықтар қоймасының су деңгейін қалыпты ұстауға қолданылатын ақпа сулардың төгінділері үшін нөлдік мөлшерлеме қолданылады.
Облыстық мәслихаттың
2006 жылғы 28 шілдедегі
N 16/287 шешіміне 2-қосымша
Маңғыстау облысы бойынша қоршаған ортаның ластанғаны үшін 2006 жылы мұнай-газ саласы кәсіпорындары төлейтін қосымша төлемақы ставкалары
Көрсеткіштер
Өлшем бірлігі (тонна)
Нормативтік төлем (теңге)
1.
Газ алауларын жағудан атмосфераға  ластағыш заттардың таралуы:
Шартты т.

21100,0
* - плата для предъявления штрафных санкций.
Примечание:  За объем сброса сточных вод, используемых для стабилизации уровня водного зеркала хвостохранилища "Кошкар - Ата", принимается нулевая ставка.
Приложение N 2
к решению областного маслихата
от  28 июля 2006 года N 16/287
Дополнительные ставки платы за загрязнение окружающей среды на 2006 год по Мангистауской области для предприятий нефтегазовой отрасли
п/п
Показатели
Единица измерения (тонна)
Нормативные платы (тенге)
1.
Выбросы загрязняющих веществ в атмосферу от  сжигания газа на факелах
Усл. т.