Облыс әкімиятының "Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2006-2007 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы" 2006 жылғы 31 мамырдағы N 177 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы әкімиятының 2006 жылғы 29 тамыздағы N 296. Маңғыстау облысының Әділет Департаментінде 2006 жылғы 11 қазанда N 1956 тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012 жылғы 11 шілдедегі № 01-30-1018 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Маңғыстау облысы әкімдігінің 2012.07.11  № 01-30-1018 хатымен.
" Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару  туралы", " Білім туралы " Қазақстан Республикасының Заңдарына, "Қазақстан Республикасында орта кәсiптiк бiлiм берудi одан әрi дамыту жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2000 жылғы 15 мамырдағы N 721  қаулысына сәйкес және Бейнеу ауданында "Бейнеу гуманитарлық экономикалық колледжі" Мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорынының ашылуына байланысты, облыс әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Облыс әкімиятының "Бастауыш және орта кәсiптiк бiлiм беру оқу орындарында мамандарды даярлаудың 2006-2007 оқу жылына арналған мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын бекiту туралы" 2006 жылғы 31 мамырдағы N 177 "Маңғыстау облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 27 маусымда N 1947 болып тіркелген, "Маңғыстау" газетінің 2006 жылғы 13 шілдедегі N 112-113 (6918) санында жарияланған)  қаулысына төмендегідей толықтырулар мен өзгерістер енгізілсін:
1) "Ақтау қаласы N 1 кәсіптік лицейі" 3 тармақтағы "0825001 Сатушы, бақылаушы-кассир, 25, 9 сынып, орысша, 2 жыл 10 ай" сөздері алынып тасталсын, "0807001 электр жабдықтарын жөндеу электрик-слесары" мамандығы сөздері 25, 9 сынып, қазақша, 2 жыл 10 ай" сөздермен толықтырылсын.
2) мынадай 13 тармақпен толықтырылсын:
13. Бейнеу гуманитарлық-экономиқалық колледжі
0306002 Қазақ тілі және әдебиеті
25
11
сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
0301002 Мектепке дейінгі тәрбие
25
11
сынып
қазақша
2 жыл 10 ай
Жиыны:
50
көрсетілген қаулы қосымшасының "Орта кәсіптік білім беретін оқу орындары бойынша" тармағындағы "915" саны "965", "Облыс бойынша" тармағындағы "1725" саны "1775" санымен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалауын бақылау облыс әкiмiнiң орынбасары Г.С. Сейтмағанбетоваға жүктелсiн.
3. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi                            Қ.Көшербаев

О внесении дополнений и изменений в постановление Акимата Мангистауской области от 31 мая 2006 года N 177 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2006-2007 учебный год"
Постановление Акимата Мангистауской области от 29 августа 2006 года N 296. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 11 октября 2006 года N 1956. Утратило силу письмом Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Мангистауского областного акимата от 11 июля 2012 года № 01-30-1018
В соответствии с Законами Республики Казахстан " О местном   государственном управлении в Республике Казахстан", " Об образовании ",  постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 мая 2000 года N 721 "О мерах по дальнейшему развитию начального и среднего профессионального образования в Республике Казахстан" и в связи с открытием в Бейнеуском районе Государственного коммунального казенного предприятия "Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж", акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в  постановление Акимата Мангистауской области от 31 мая 2006 года N 177 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов в учебных заведениях начального и среднего профессионального образования на 2006-2007 учебный год" (зарегистрированного в Департаменте юстиции Мангистауской области 27 июня 2006 года N 1947, опубликованного в газете "Огни Мангистау" от 11 июля 2006 года N 110 (9810) следующие изменения и дополнения в приложении к указанному постановлению:
1) в пункте 3 "Профессиональный лицей № 1 г.Актау исключить слова "0825001 Продавец, контролер-касир, 25, 9 классов, русский, 2 года 10 мес." в специальности "0807001 Слесарь-электрик по ремонту электрооборудования" дополнить словами "25, 9 классов, казахский, 2 года 10 мес.".
2) дополнить пунктом 13
13. Бейнеуский гуманитарно-экономический колледж
0306002 Казахский язык и литература
25
11
классов
казахский
2 года 10 мес.
0301002 Дошкольное воспитание
25
11
классов
казахский
2 года 10 мес.
Итого
50
в приложении к указанному постановлению в графе "По учебным заведениям среднего профессионального образования" цифру "915" заменить на цифру "965", в графе "По области" цифру "1725" заменить на цифру "1775".
2. Контроль за исполнение данного постановления возложить на заместителя акима области Сейтмаганбетову Г. С.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня опубликования.
Аким области                          К.Кушербаев