Бастауыш кәсiптiк және орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналған 2006-2007 оқу жылының мемлекеттiк бiлiм тапсырысын бекiту туралы
Қостанай облысы Әкімдігінің 2006 жылғы 7 наурыздағы N 77 қаулысы. Қостанай облысы Әділет департаментінде 2006 жылғы 23 наурызда N 3543 тіркелді. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2010 жылғы 10 қарашадағы № 08-08/3045 хатымен

Об утверждении государственного образовательного заказа на 2006 - 2007 учебный год на подготовку специалистов с начальным профессиональным и средним профессиональным образованием
Постановление Акимата Костанайской области от 7 марта 2006 года N 77. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 23 марта 2006 года за N 3543. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10 ноября 2010 года № 08-08/3045

Ескерту. Қолданылу мерзiмiнің аяқталуына байланысты күші жойылды – Қостанай облысы әкімдігінің 2010.11.10 № 08-08/3045 хатымен.
Қазақстан Республикасының "Бiлiм туралы"  Заңының 31-бабы 2-тармағының 7) тармақшасына сәйкес Қостанай облысының әкiмдiгi  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бастауыш кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналған 2006-2007 оқу жылының мемлекеттiк бiлiм тапсырысы бекiтiлсiн (1-қосымша).
2. Орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм тапсырысы бекiтiлсiн (2-қосымша).

Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо акимата Костанайской области от 10.11.2010 № 08-08/3045.
В соответствии с подпунктом 7) пункта 2  статьи 31 Закона Республики Казахстан "Об образовании" акимат Костанайской области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на 2006-2007 учебный год на подготовку специалистов с начальным профессиональным образованием (приложение 1).
2. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием (приложение 2).

3. Қостанай облысының бiлiм беру департаментi (Шек Г.Г.) бастауыш кәсiптiк және орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналып бекiтiлген мемлекеттiк бiлiм тапсырысын белгiленген тәртiп бойынша тиiстi оқу орындарында орналастырсын.
Облыс әкiмi
Әкiмдiктiң
2006 жылғы 7 наурыздағы
N 77 қаулысына 1-қосымша
Бастауыш кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға
арналған 2006-2007 оқу жылының мемлекеттiк бiлiм тапсырысы
Мамандықтардың атауы және шифрлары
Оқушылар саны
1.
4415001 Ауыл шаруашылығы өндiрiсiнiң шеберi (фермер)

3. Департаменту образования Костанайской области (Шек Г.Г.) провести размещение утвержденного государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с начальным профессиональным и средним профессиональным образованием в соответствующих учебных заведениях в установленном порядке.
Аким области
Приложение 1
к постановлению акимата
от 7 марта 2006 года N 77
Государственный образовательный заказ на 2006 - 2007 учебный год
на подготовку специалистов с начальным профессиональным образованием
п/п
Шифры и наименования профессий
Количество
учащихся
1.
4415001 Мастер сельскохозяйственного производства (фермер)