Павлодар облысы Успен ауданы Павловка селосы мен Павловка ауылдық округінің атауларын өзгерту туралы
Павлодар облыстық мәслихатының 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 10/17 шешімі. Павлодар облысының әділет департаментінде 2006 жылғы 1 ақпанда N 3059 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы"  Заңы  6 бабы 1 тармағының  4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы"  Заңы  11 бабының 3)  тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 5 наурыздағы "Қазақстан Республикасындағы кәсіпорындарды, ұйымдарды, мекемелерді, темір жол станцияларын, әуежайларды, сондай-ақ физикалық-географиялық объектілерді атау мен қайта атаудың және олардың транскрипцияларын өзгертудің тәртібін бекіту туралы" N 281   қаулысына , Успен ауданы мәслихаты мен әкімдігінің 2004 жылғы 25 қарашадағы "Успен ауданының Павловка селосы мен Павловка ауылдық округінің атауларын өзгерту туралы" N 76/12 бірлескен шешіміне, облыстық ономастика комиссиясының 2004 жылғы 21 желтоқсандағы қорытындысына, облыс әкімдігінің 2006 жылғы 9 қаңтардағы "Успен ауданы Павловка селосы мен Павловка ауылдық округінің атауларын өзгерту туралы" N 8/1 қаулысына сәйкес және Павловка селосы тұрғындарының пікірлерін ескере отырып, облыстық мәслихат пен облыс әкімдігі  ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Успен ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысына мынадай  өзгерістер енгізілсін:
Успен ауданының Павловка селосы мен Павловка ауылдық округінің  атаулары Қоңыр Өзек селосы мен Қоңыр Өзек ауылдық округі болып өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау облыстық мәслихаттың азаматтардың құқығы мен заңды мүдделерін қорғау және ақпараттық саясат мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Сессия төрағасы
Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың хатшысы

О переименовании села Павловка и Павловского сельского округа Успенского района Павлодарской области.
Решение Павлодарского областного маслихата от 20 января 2006 года N 10/17. Зарегистрировано департаментом юстиции Павлодарской области 1 февраля 2006 года за N 3059.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан " О местном государственном  управлении в Республики Казахстан" и подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан.  "Об административно  - территориальном устройстве Республики Казахстан",  постановлением  Правительства Республики Казахстан от 5 марта 1996 года N 281 "Об утверждении Порядка наименования и переименования организаций, железнодорожных станций, аэропортов, а также физико - географических объектов Республики Казахстан и изменении транскрипции их названий", совестными решениями маслихата и акимата Успенского района от 25 ноября 2004 года N 76/12 "О переименовании села Павловка, Павловского сельского округа Успенского района", заключением ономастической комиссии от 21 декабря 2004 года, с учетом мнения жителей села Павловка и        постановлением акимата области N 8/1 от 9 января 2006 года "Об изменениях в административно - территориальном устройстве Успенского района   Павлодарской области", областной маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Внести в административно - территориальное устройство Успенского района   следующие изменения:
переименовать:
село Павловка и Павловский сельский округ Успенского района в село Коныр Озек и Конырозекский сельский округ Успенского района.
2. Контроль за выполнением данного решения возложить на постоянную комиссию областного маслихата по вопросам обеспечения прав, законных интересов граждан и информационной политики.
Председатель сессии С. Сулейменов
Аким области К. Нурпеисов
Секретарь областного маслихата Р. Гафуров