"2006 жылға арналған облыстық бюджет туралы" облыстық мәслихаттың 2005 жылы 6 желтоқсандағы N 21/2 шешiмiне өзгерiстер мен толықтырулар енгiзу туралы
Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 20 қаңтардағы N 22/1 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 15 ақпанда N 1613 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010 жылғы 18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы мәслихатының 2010.06.18 маусымда N 26/15 Шешімімен
Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 24 сәуiрдегi N 548-ІІ Бюджеттiк кодексiне, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңына сәйкес, облыстық мәслихаттың 2005 жылғы 6 желтоқсандағы N 21/2 шешiмiне (2005 жылғы 29 желтоқсандағы т/н N 1609, 2006 жылғы 13 қаңтардағы "Солтүстiк Қазақстан", "Северный Казахстан" газеттерi) шешiмiне келесi өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлсiн:
1. 1 тармақта:
1 тармақшада
"21 602 142" цифрлары "30 810 270" цифрлары мен ауыстырылсын;
"15 892 836" цифрлары "25 100 964" цифрлары мен ауыстырылсын;
2 тармақшада
"21 639 502" цифрлары "31 151 639" цифрлары мен ауыстырылсын;
3 тармақшада
"-37 360" цифрлары "-341 369" цифрлары мен ауыстырылсын;
6 тармақшада
"318 000" цифрлары "13 991" цифрлары мен ауыстырылсын;
7 тармақшада
"-318 000" цифрлары "-13 991" цифрлары мен ауыстырылсын;
мына мазмұндағы жол мен толықтырылсын;
"Бюджет қаражаттары қалдықтарының қозғалысы - 304 009 мың теңге".
2. 11 тармақта:
"6 529 171" цифрлары "6 481 433" цифрлары мен ауыстырылсын;
"695 890" цифрлары "670 890" цифрлары мен ауыстырылсын;
"525 138" цифрлары "518 138" цифрлары мен ауыстырылсын;
"653 291" цифрлары "637 553" цифрлары мен ауыстырылсын.
3. Келесi мазмұндағы 12.1. тармағы мен толықтырылсын:
"Жыл басына қалыптасқан облыстық бюджеттiң бос қалдықтары есебiнен 5 қосымшаға сәйкес бюджеттiк бағдарламалар бойынша облыстық бюджеттiң шығыстарына қаражат бөлiнсiн".
4. Келесi мазмұндағы 12.2. тармағы мен толықтырылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата № 21/2 от 6 декабря 2005 года "Об областном бюджете на 2006 год"
Решение Северо-Казахстанского маслихата от 20 января 2006 года N 22/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 15 февраля 2006 года за N 1613. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18 июня 2010 года N 26/15
Сноска. Утратило силу - решением маслихата Северо-Казахстанской области от 18.06.2010 г. N 26/15
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548-П, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года N 148, внести в решение областного маслихата от 6 декабря 2005 года N 21/2 "Об областном бюджете на 2006 год" (Р/г N 1609 от 29 декабря 2005 года, 13 января 2006 года газеты "Солтүстік Қазақстан", "Северный Казахстан") следующие изменения и дополнения:
1. В пункте 1:
подпункте 1)
цифры "21 602 142" заменить цифрами "30 810 270";
цифры "15 892 836" заменить цифрами "25 100 964";
подпункте 2)
цифры "21 639 502" заменить цифрами "31 151 639;
подпункте 3)
цифры "-37 360" заменить цифрами "-341 369";
подпункте 6)
цифры "318 000" заменить цифрами "13 991";
подпункте 7)
цифры "-318 000" заменить цифрами "-13 991";
дополнить строкой следующего содержания;
"Движение остатков бюджетных средств - 304 009 тыс.тенге".
2. В пункте 11:
цифры "6 529 171" заменить цифрами "6 481 433";
цифры "695 890" заменить цифрами "670 890";
цифры "525 138" заменить цифрами "518 138";
цифры "653 291" заменить цифрами "637 553".
3. Дополнить пунктом 12.1.следующего содержания:
"Выделить за счет свободных остатков средств областного бюджета, сложившихся на начало года, на расходы областного бюджета по бюджетным программам согласно приложению 5".
4. Дополнить пунктом 12.2.следующего содержания:

"257.011.000 "Мақсатты трансферттердi қайтару" бюджеттiк бағдарлама бойынша облыстық бюджет шығыстарында 2005 қаржылық жылы ағымында пайдаланылмаған (соңына дейiн пайдаланылмаған) 14 588 мың теңге сомасында республикалық бюджеттiң мақсаттық трансферттерiн қайтару қарастырылсын".
5. Келесi мазмұндағы 12.3. тармағы мен толықтырылсын:
"2006 жылға арналған облыстық бюджет шығыстарында бюджеттiк инвестициялық жобаларды қаржыландыруды аяқтауға 79 895 мың теңге сомасында, соның iшiнде мына бюджеттiк бағдарламалар бойынша: 271.005.011 "Бiлiм объектiлерiн дамыту. Республикалық бюджеттiң ресми трансферттерi есебiнен бағдарламаны iске асыру" - 31 989 мың теңге; 271.005.015 "Бiлiм объектiлерiн дамыту. Жергiлiктi бюджет есебiнен бағдарламаны iске асыру" - 19 460 мың теңге; 271.007.011 "Денсаулық сақтау объектiлерiн дамыту. Республикалық бюджеттiң ресми трансферттерi есебiнен бағдарламаны iске асыру" - 19 925 мың теңге; 271.007.015 "Денсаулық сақтау объектiлерiн дамыту. Жергiлiктi бюджет есебiнен бағдарламаны iске асыру" - 2 150 мың теңге; 271.006.000 "Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектiлерiн дамыту" - 1 133 мың теңге; 271.008.015 "Әлеуметтiк қамтамасыз ету объектiлерiн дамыту. Республикалық бюджеттiң ресми трансферттерi есебiнен бағдарламаны iске асыру" - 5 238 мың теңге жоспарлық ассигнацияны арттыру ескертiлсiн".

"Предусмотреть в расходах областного бюджета возврат неиспользованных (недоиспользованных) в течение 2005 финансового года целевых трансфертов республиканского бюджета в сумме 14 588 тыс. тенге по бюджетной программе 257.011.000 "Возврат целевых трансфертов".
5. Дополнить пунктом 12.3.следующего содержания:
"Учесть в расходах областного бюджета на 2006 год увеличение плановых ассигнований на завершение финансирования бюджетных инвестиционных проектов в сумме 79 895 тыс. тенге, в том числе по бюджетным программам: 271.005.011 "Развитие объектов образования. Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета" - 31 989 тыс. тенге; 271.005.015 "Развитие объектов образования. Реализация программы за счет средств местного бюджета" - 19 460 тыс. тенге; 271.007.011 "Развитие объектов здравоохранения. Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета" - 19 925 тыс. тенге; 271.007.015 "Развитие объектов здравоохранения. Реализация программы за счет средств местного бюджета" - 2 150 тыс. тенге; 271.006.000 "Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы" - 1 133 тыс. тенге; 271.008.015 "Развитие объектов социального обеспечения. Реализация программы за счет средств местного бюджета" - 5 238 тыс. тенге".

9 061
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
560 860
018
Білім берудің жаңа енгізілген объектілерінің ұстауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
892 047
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
50 847
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 652
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 676
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пунктілеріне жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 981
113
Жергілікті бюджеттердің трансферттері
10 000
271
Құрылыс департаменті (Басқармасы)
1 107 065
005
Білім беру объектілерін дамыту
1 107 065
5
Денсаулық сақтау
9 745 402
253
Облыстық денсаулық сақтау департаменті (Басқармасы)
8 087 125
001
Облыстық денсаулық сақтау департаментінің (Басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
50 747
004
Бастапқы санитарлық-медициналық көмек және денсаулық сақтау ұйымдары мамандарының бағыты бойынша стационарлық медициналық көмек көрсету
3 340 279
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қан, оның компоненттері мен препараттарын өндіру
63 737
006
Ана мен баланы қорғау
47 710
007
Салауатты өмір сүруді насихаттау
3 963
009
Айналадағылар үшін қауіп төндіретін және әлеуметтік-елеулі аурулармен ауыратын адамдарға медициналық көмек көрсету
1 403 644
010
Халыққа бастапқы медициналық-санитралық көмек көрсету
2 324 410
011
Жедел және шұғыл көмек көрсету
31 900
012
Төтенше жағдайларда халыққа медициналық көмек көрсету
147 710
013
Патологоанатомиялық союды жүргізу
10 319
014
Халықты жеке ауру түрлері бойынша арнайы азық-түлік және дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
341 094
016
Елді мекен шегінен тыс жерлерге жазылуға тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
5 560
018
Ақпараттық-талдау орталықтары қызметтерін қамтамасыз ету
7 708
017
Індеттік тексеру бақылауын өткізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
680
019
Туберкулезбен ауыратын ауруларды туберкулезға қарсы дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету

9 061
017
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
560 860
018
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
892 047
019
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
50 847
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно-методических комплексов для обновления библиотечных фондов государственных учреждений среднего общего образования
30 652
021
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
30 676
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
4 981
113
Трансферты из местных бюджетов
10 000
271
Департамент (Управление) строительства
1 107 065
005
Развитие объектов образования
1 107 065
5
Здравоохранение
9 745 402
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
8 087 125
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) здравоохранения области
50 747
004
Оказание стационарной медицинской помощи по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и организаций здравоохранения
3 340 279
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
63 737
006
Охрана материнства и детства
47 710
007
Пропаганда здорового образа жизни
3 963
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим социально значимыми заболеваниями и заболеваниями, представляющими опасность для окружающих
1 403 644
010
Оказание первичной медико-санитарной помощи населению
2 324 410
011
Оказание скорой и неотложной помощи
31 900
012
Оказание медицинской помощи населению в чрезвычайных ситуациях
147 710
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
10 319
014
Обеспечение специализированными продуктами питания и лекарственными средствами населения  по отдельным видам заболеваний
341 094
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
5 560
018
Обеспечение деятельности информационно-аналитическиз центров
7 708
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
680
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами

39 215
020
Диабетпен ауыратын ауруларды диабетке қарсы дәрі-дәрмекпен қамтамасыз ету
148 609
021
Онкологиялық аурумен ауыратын ауруларды химия құралдарымен қамтамасыз ету
104 857
022
Бүйректік жетіспеушілігі бар ауруларды дәрілік құралдармен, диализаторлармен, шығын материалдарымен және бүйрек отырғызылғаннан кейінгі ауруларды  дәрілік құралдармен қамтамасыз ету
14 983
269
Облыс мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаменті (Басқармасы)
550 963
001
Мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету
220 911
002
Халықтың санитарлық-эпидемиологиялық салауаттылығы
277 609
003
Індетке қарсы күрес
3 311
007
Халықтың иммундық алдын алуда жүргізу үшін дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа иммунды биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алуға
49 132
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 107 314
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
35 703
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 071 611
6
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1 308 966
256
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаменті (басқармасы)
951 333
001
Жұмыспен қамтылу мен әлеуметтік бағдарламаларды үйлестіру департаментінің (басқармасы) қызметін қамтамасыз ету
52 960
002
Жалпы үлгідегі мүгедектер мен қарттарды әлеуметтік қамтамсыз ету
488 204
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау көрсету
65 742
009
Қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын, әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифінің көтерілуін өтеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
2 734
011
Жәрдемақыларды және басқа әлеуметтік төлемдерді есепке алу, төлеу және жеткізу бойынша қызметтерді төлеу
84
015
Аз қамтамасыз етілген отбасыларынан шыққан 18 жасқа толмаған балаларға жәрдемақы төлеу үшін (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
300 000
016
Мұқтаж мүгедектерді қажетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызметтерін қамтамасыз ету үшін (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
30 591
113
Жергілікті бюджеттерден трансферттер
11 018
261
Облыстық білім беру департаменті (Басқармасы)
296 312
015
Жетім балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
296 312
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
61 321
008
Әлеуметтік қамсыздандыру объектілерін дамыту
61 321
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық департаменті (басқармасы)
1 137 500
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 137 500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қоры тұрғын-үйлерін салу үшін   аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер

39 215
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
148 609
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
104 857
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
14 983
269
Департамент (Управление) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
550 963
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) государственного санитарно-эпидемиологического надзора
220 911
002
Санитарно-эпидемиологическое благополучие населения
277 609
003
Борьба с эпидемиями
3 311
007
Централизованный закуп вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
49 132
271
Департамент (Управление) строительства
1 107 314
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
35 703
007
Развитие объектов здравоохранения
1 071 611
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
1 308 966
256
Департамент (Управление) координации занятости и социальных  программ
951 333
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) координации занятости и социальных  программ
52 960
002
Социальное обеспечение престарелых и инвалидов общего типа
488 204
003
Социальная поддержка инвалидов
65 742
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на компенсацию повышения тарифа абонентской платы за телефон социально-защищаемым гражданам, являющимся абонентами городских сетей телекоммуникаций
2 734
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
84
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для выплаты государственных пособий на детей до 18 лет из малообеспеченных семей
300 000
016
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение нуждающихся инвалидов специальными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индиви
30 591
113
Трансферты из местных бюджетов
11 018
261
Департамент (Управление) образования области
296 312
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
296 312
271
Департамент (Управление) строительства
61 321
008
Развитие объектов социального обеспечения
61 321
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 137 500
271
Департамент (Управление) строительства
1 137 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам  районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда

1 107 065
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 107 065
005
Білім беру нысандарын дамыту
1 107 065
Бағдарламаны республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен жүзеге асыру
803 769
соның ішінде:
Жамбыл ауданы Пресновка селосында мемлекеттік тілде оқытатын 400 орындық мектеп құрылысы
100 000
Аққайың ауданы Полтавка селосында 180 орындық орта мектеп құрылысы
111 780
Петропавл қаласы Победа көшесі бойына 320 орындық бассейны бар бала бақша құрылысы
100 000
Петропавл қаласының 19 шағын ауданында мемлекеттік тілде оқытатын 1100 орындық, сауықтыру кешені бар мектеп құрылысы
274 994
Тимирязев ауданы Тимирязево селосында қазақ тілін оқытатын 400 орындық 150 орындық жататын корпусы бар мектеп-интернатының құрылысы
216 995
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаты есебінен іске асыру
303 296
соның ішінде:
Тимирязев ауданы Мичурино селосында 180 орындық орта мектебі құрылысының аяқтау
83 749
Уәлиханов ауданы Жасқайрат селосында қазақ тілін оқытатын 90 орындық орта мектебі құрылысының аяқтау
67 939
Мамлют ауданы Мамлютка қаласындағы Мамлют санаторлық мектеп-интернатына арналған 32 орындық оқу шеберханасымен 150 орындық жатын корпусының құрылысын аяқтау
75 508
Айыртау ауданы Қарасай батыр атындағы 120 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын орта мектеп салу
48 500
Есіл ауданы Ақтас селосында 90 орынға арналған қазақ тілінде оқытатын негізгі мектептік құрылысына ЖСҚ әзірлеу
1 500
Мамлют ауданы Мамлютка қаласында санаторлық мектеп-интернатын орналастыру үшін асхана ғимаратын реконструкциялау
9 800
Петропавл қаласында бала бақша салуға жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеу
6 300
Петропавл қаласында 360 орынға арналған дарындағы балалар үшін мектеп-интернатын салуға жобалау-сметалық құжаттарды әзірлеу
10 000
05
Денсаулық сақтау
1 107 314
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 107 314
006
Санитарлық-эпидемиологиялық қызмет объектілерін дамыту
35 703
соның ішінде:
Есіл ауданына санэпидем қызметі үй жайын салуды аяқтау
14 995
Тимирязев ауданында санитарлық-эпидемиологиялық қызмет ғимаратын реконструкциялау
10 076
Ақжар, Жамбыл, М.Жұмабаев, Қызылжар және Уәлиханов аудандарында мемлекеттік санитарлық-эпидемиологиялық қадағалау басқармасы ғимаратының құрылысына ЖСҚ әзірлеу
6 700
Петропавл қаласында лабораториялық корпустың құрылысына ЖСҚ әзірлеу
3 932
007
Денсаулық сақтау объектілерін дамыту
1 071 611
Бағдарламаны республикалық бюджеттің ресми трансферттері есебінен жүзеге асыру
639 729
соның ішінде:
М.Жұмабаев ауданы Булаев қаласында 90 жолығушы емханасы бар 50 койкалық туберкулезге қарсы диспансерін салу

1 107 065
271
Департамент (Управление) строительства
1 107 065
005
Развитие объектов образования
1 107 065
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
803 769
в том числе:
Строительство школы с государственным языком обучения на 400 мест в селе Пресновка Жамбылского  района
100 000
Строительство средней школы на 180 мест в селе Полтавка Аккайынского района
111 780
Строительство детского сада на 320 мест с бассейном по улице Победы в  городе Петропавловске
100 000
Строительство школы с казахским языком обучения на 1100 мест с оздоровительным комплексом в 19 микрорайоне города Петропавловска
274 994
Строительство школы-интерната с казахским языком обучения на 400 мест со спальным корпусом на 150 мест в селе Тимирязево Тимирязевского района
216 995
Реализация программы за счет средств местного бюджета
303 296
в том числе:
Завершение строительства средней школы на 180 мест в с.Мичурино Тимирязевского района
83 749
Завершение строительства средней школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Жаскайрат Уалихановского района
67 939
Завершение строительства спального корпуса на 150 мест с учебными мастерскими на 32 места для санаторной школы-интерната в г. Мамлютка Мамлютского района
75 508
Строительство средней школы с казахским языком обучения на 120 мест в ауле Карасай батыра Айыртауского района
48 500
Изготовление ПСД на строительство основной школы с казахским языком обучения на 90 мест в с.Актасс Есильского района
1 500
Реконструкция здания столовой для санаторной школы-интерната в г.Мамлютка Мамлютского района
9 800
Изготовление проектно-сметной документации на строительство детского сада в г.Петропавловске
6 300
Изготовление проектно-сметной документации на строительство школы-интерната для одаренных детей на 360 мест в г.Петропавловске
10 000
05
Здравоохранение
1 107 314
271
Департамент (Управление) строительства
1 107 314
006
Развитие объектов санитарно-эпидемиологической службы
35 703
в том числе:
Завершение строительства здания санэпидслужбы в Есильском районе
14 995
Реконструкция здания санитарно-эпидемиологической службы в Тимирязевском районе
10 076
Изготовление ПСД на строительство зданий управления государственного санитарно-эпидемиологического надзора в Акжарском, Жамбылском, М.Жумабаева, Кызылжарском и Уалихановском районах
6 700
Изготовление ПСД на строительство лабораторного корпуса в  г. Петропавловске
3 932
007
Развитие объектов здравоохранения
1 071 611
Реализация программы за счет официальных трансфертов из республиканского бюджета
639 729
в том числе:
Строительство противотуберкулезного диспансера на 50 коек с поликлиникой на 90 посещений в городе Булаево района имени М.Жумабаева

358 842
Ақжар ауданы Талшық селосында 200 жолығушы емханасы бар 100 койкалық орталық аудандық ауруханасын салу
280 887
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен жүргізу
431 882
соның ішінде:
Ақжар ауданы Ленинград селосында туберкулезге қарсы диспансеріне монша, гараж, кір жуатын орын құрылысын аяқтау
25 860
Жамбыл ауданы Благовещенка селосындағы 350 койкалық (АЕПМ) арнайы емдеу-профилакториялық мекеме етіп аудандық аурухана ғимаратын қайта құру
202 930
Айыртау ауданы Айыртау селосында фельдшерлік-акушерлік пункт салу
34 200
Аққайың ауданы Астраханка селосында фельдшерлік-акушерлік пункт салу
34 200
Ақжар ауданы Ұялы селосында фельдшерлік-акушерлік пункт салу
34 200
Тимирязев ауданы Москворецкое селосында фельдшерлік пункт салу
34 200
Уәлиханов ауданы Кішкене көл селосында орталық аудандық ауруханасына балалар консультациясы қосымша құрылысын салу
27 000
Петропавл қаласындағы Балалар үйіне кір жуатын орын салу
39 292
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
61 321
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
61 321
008
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін дамыту
61 321
Бағдарламаны жергілікті бюджет қаражаттары есебінен жүргізу
61 321
соның ішінде:
Тайынша ауданы Тайынша қаласында әкімшілік ғимаратын 81 орындық жалпы үлгідегі қарттар және мүгедектерге арналған интернат-үйіне жаңалау
5 762
СҚО Тайынша ауданы Тайынша қаласындағы әкімшілік тұрмыстық корпусты жалпы түрдегі қарттарға арналған $Надежда үй-интернатына жаңалау және аумағын және инженерлік салаларын көркейту
27 722
СҚО Тайынша ауданы Тайынша қаласындағы ғимаратты жалпы үлгідегі қарттарға арналған $Надежда$ үй-интернатына монша, кір жуатын орын, жұмыс кабинеттеріне жаңалау және көкөніс сақтайтын орын, өтпе, гараж салу
24 364
Петропавл қаласындағы Тірек-қозғалыс аппараты зақымдалған мүгедек балаларды сауықтыру және бейімдеу эксперименталдық орталығында дәліз астындағы 1 қабатты салу
2 300
Қызылжар ауданы Бескөл селосындағы емхананың емдеу кабинеттерін Мүгедектерді реабилитациялау орталығы үшін тамақтану блогына жаңарту және пандус орнату
1 173
07
Тұрғын-үй-коммуналдық шаруашылық
1 137 500
271
Құрылыс департаменті (басқармасы)
1 137 500
010
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын-үйлерін салуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
387 500
соның ішінде аудандар бойынша:
Айыртау
7 100
Ақжар
4 956
Аққайың
4 200
Есіл
5 800
Жамбыл
4 200
М.Жұмабаев
4 200
Қызылжар
4 806
Мамлют
4 510
Ғ.Мүсірепов
5 885
Тайынша

358 842
Строительство центральной районной больницы на 100 коек с поликлиникой на 200 посещений в селе Талшик Акжарского района
280 887
Реализация программы за счет средств местного бюджета
431 882
в том числе:
Завершение строительства бани, гаража, прачечной противотуберкулезного диспансера в с.Ленинградское Акжарского района
25 860
Завершение реконструкции здания районной больницы под специализированное лечебно-профилактическое учреждение (СЛПУ) на 350 коек в с. Благовещенка Жамбылского района
202 930
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в с. Айыртау Айыртауского района
34 200
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в  с.Астраханка Аккайынского района
34 200
Строительство фельдшерско-акушерского пункта в с.Уялы Акжарского района
34 200
Строительство фельдшерского пункта в с.Москворецкое Тимирязевского района
34 200
Строительство пристройки к детской консультации центральной районной больницы в с.Кишкенеколь Уалихановского района
27 000
Строительство прачечной для Дома ребенка в г.Петропавловске
39 292
06
Социальное обеспечение и социальная помощь
61 321
271
Департамент (Управление) строительства
61 321
008
Развитие объектов социального обеспечения
61 321
Реализация программы за счет средств местного бюджета
61 321
в том числе:
Реконструкция административного здания под дом-интернат на 81 место для престарелых и инвалидов общего типа в г.Тайынша Тайыншинского района
5 762
Реконструкция административного бытового корпуса под дом-интернат для престарелых и инвалидов общего типа "Надежда" в г.Тайынша Тайышинского района, благоустройство территории и инженерные сети
27 722
Реконструкция здания под баню, прачечную, рабочие кабинеты и строительство овощехранилища для дома-интерната для престарелых и инвалидов общего типа "Надежда" в г.Тайынша Тайыншинского района
24 364
Строительство 1 этажа под верандой в Экспериментальном центре реабилитации и адаптации детей-инвалидов с поражением опорно-двигательного аппарата в г.Петропавловске
2 300
Реконструкция процедурных кабинетов поликлиники с.Бишкуль Кызылжарского района на пищевой блок для Центра Реабилитации инвалидов и устройство пандуса
1 173
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 137 500
271
Департамент (Управление) строительства
1 137 500
010
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья государственного коммунального жилищного фонда
387 500
в том числе по районам:
Айыртауский
7 100
Акжарский
4 956
Аккайынский
4 200
Есильский
5 800
Жамбылский
4 200
М.Жумабаева
4 200
Кызылжарский
4 806
Мамлютский
4 510
Г.Мусрепова
5 885
Тайыншинский