2006-2007 оқу жылына арналған орта кәсіптік білім бар мамандарды даярлауға мемлекеттік білім беру тапсырысы туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 2 маусымдағы N 125 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы әділет департаментінде 2006 жылғы 3 шілдедегі N 1624 тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011 жылғы 17 қазандағы N 01.04-08/2964 хаты)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы әкімі аппаратының 2011.10.17 N 01.04-08/2964 хаты)
"Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 Заңы, 27 бабы, 2 тармағына, "Бiлiм туралы" Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 7 маусымдағы N 389 Заңы, 31 бабы, 2 тармағының 7) тармақшасына сәйкес  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 1010 бiрлiгiнде 2006-2007 оқу жылына арналған орта кәсiптiк бiлiмi бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттiк бiлiм беру  тапсырысы бекiтiлсiн (iлгерiде -мемлекеттiк тапсырыс).

О государственном образовательном заказе на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2006-2007 учебный год
Постановление Акимата Северо-Казахстанской области от 02 июня 2006 года N 125. Зарегистрировано Департаментом юстиции по Северо-Казахстанской области от 03 июля 2006 года N 1624. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17 октября 2011 года N 01.04-08/2964)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Северо-Казахстанской области от 17.10.2011 N 01.04-08/2964)
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 7) пункта 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 7 июня 1999 года N 389 "Об образовании" акимат области  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на подготовку специалистов со средним профессиональным образованием на 2006-2007 учебный год в количестве 1010 единиц (далее - государственный заказ), согласно приложению.