Солтүстік Қазақстан облысының елді мекендерінің атауларын өзгерту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 21 желтоқсандағы N 312 бірлескен шешімі мен қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Әділет Департаменті 2007 жылғы 17 қаңтарда N 1635 тіркелді
Ескерту. Барлық мәтін бойынша "селолық", "селосы" деген сөздер "ауылдық", "ауылы" деген сөздермен ауыстырылды - бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.06.2017 № 242 қаулысымен және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.06.2017 № 14/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабына сәйкес, аудандық мәслихаттар мен Ғабит Мүсрепов атындағы және Уәлиханов аудандары әкiмдерінің ұсынысы бойынша тиісті аумақ тұрғындарының пікірлерін есепке алып Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТТІ және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Кіріспеге орыс тілінде өзгеріс енгізілді, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді - бірлескен Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 14.06.2017 № 242 қаулысымен және Солтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 14.06.2017 № 14/5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Солтүстiк Қазақстан облысы Ғабит Мүсрепов атындағы аудан Нежинск ауылдық округінің Западное ауылы Тоқсан би ауылы болып және Солтүстiк Қазақстан облысы Уәлиханов ауданы Амангелді ауылдық округiнiң Озерное ауылы Тілеусай ауылы болып қайта аталсын.
2. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкiмi Т. Мансұров
Облыстық мәслихат хатшысы Е. Әубәкіров
Облыстық мәслихаттың ХХVІI
сессиясының төрағасы С. Чепурко

О переименовании населенных пунктов Северо-Казахстанской области
Совместное постановление Акимата Северо-Казахстанской области и решение маслихата Северо-Казахстанской области от 21 декабря 2006 года N 312. Зарегистрировано Департаментом юстиции Северо-Казахстанской области 17 января 2007 года N 1635
Сноска. По всему тексту слово "аул" заменено словом "село" совместным постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14.06.2017 № 242 и решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 14.06.2017 № 14/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующих территорий и по предложению маслихатов и акиматов района имени Габита Мусрепова и Уалихановского района, акимат Северо-Казахстанской области ПОСТАНОВИЛ и Северо-Казахстанской областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. В преамбуле слова "им. Габита Мусрепова" заменены словами "имени Габита Мусрепова" совместным постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 14.06.2017 № 242 и решением Северо-Казахстанского областного маслихата от 14.06.2017 № 14/5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Переименовать село Западное Нежинского сельского округа района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области в село Токсан би, село Озерное Амангельдинского сельского округа Уалихановского района в село Тлеусай.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Т. Мансуров
Секретарь облмаслихата Е. Аубакирова
Председатель XXVIІ сессии
областного маслихата С. Чепурко