"Алкоголь өнімімен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауды лицензиялау мәселелері туралы" қала әкімдегінің 2005 жылғы 13 шілдедегі N 830 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының әкімдігінің 2006 жылғы 28 шілдедегі N 1202 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл әділет басқармасында 2006 жылғы 2 тамызда N 13-1-46 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2007 жылғы 1 қазанда N 1419 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы 2007.10.01 N 1419 Қаулысымен
"Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы N 213 Заңының  28 бабына сәйкес,Петропавл қаласы әкімінің аппараты құрылымының өзгеруіне байланысты қала әкімдігі қаулы етеді:
1. Қала әкімдігінің "Алкоголь өнімімен (сырадан басқа) бөлшек сауда жасауды лицензиялау мәселелері туралы" 2005 жылғы 13 шілдедегі N 830  қаулысына (2005 жылғы 26 шілдедегі N 13-1-11 мемлекеттік тіркеу,"Добрый вечер" газатінің 2005 жылғы 12 тамыздағы  N 32 саны), ("Петропавл қаласы әкімдігінің "Алкоголь өнімімен(сырадан басқа)бөлшек сауда жасауды лицензиялау мәселелері туралы" 2005 жылғы 13 шілдедегі N 830 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 6 наурыздағы N 293  қаулысымен өзгерістер енгізілген),2006 жылғы 3 сәуірдегі мемлекеттік тіркеу N 13-1-35,"Проспект-СК" газетінің 2006 жылғы 14 сәуірдегі N 14 саны) мынадай енгізілсін:
Қаулының 1 тармағындағы "Уәлиев Қуатжан Серікқазыұлына" сөздері "Кәрібаев Қайрат Қалалханұлына" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің бірінші орынбасары Қ.Қ.Кәрібаевқа жүктелсін.
Қала әкімі

О внесении изменений в постановление акимата города от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)
Постановление Акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области N 1202 от 28 июля 2006 года. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 2 августа 2006 года N 13-1-46. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 октября 2007 года N 1419
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1.10.2007 N 1419
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года N 213 "О нормативных правовых актах" в связи с изменением структуры аппарата акима города Петропавловска акимат города  постановляет:
1. В постановление акимата города от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)" (государственная регистрация от 26 июля 2005 года N 13-1-11, "Добрый вечер" от 12 августа 2005 года N 32), (внесены изменения постановлением акимата города Петропавловска от 6 марта 2006 года N 293 "О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 13 июля 2005 года N 830 "О вопросах лицензирования розничной торговли алкогольной продукцией (кроме пива)", государственная регистрация от 3 апреля 2006 года N 13-1-35, газета "Проспект СК" от 14 апреля 2006 года N 14 внести следующие изменения:
в пункте 1 постановления слова "Уалиева Куатжана Серикказыевича" заменить словами "Каребаева Кайрата Калелхановича".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима города Каребаева К. К.
Аким города