Көкпекті ауданы Куйбышев селолық округінің атауын өзгерту туралы
Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2006 жылғы 24 қарашадағы N 819 қаулысы және Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2006 жылғы 5 желтоқсандағы N 20/325-III шешімі. Шығыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 21 желтоқсанда N 2438 тіркелді
«"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңы  6-бабының  1-тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасы Заңы  11-бабының  4) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихатының 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 11-6 және әкімдігінің 2004 жылғы 27 желтоқсандағы N 709 бірлескен шешімі мен қаулысы негізінде Шығыс Қазақстан облыстық мәслихаты  ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ  және   Шығыс Қазақстан облысының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Куйбышев селолық округі Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті ауданы Қойгелді Аухадиев атындағы селолық округіне қайта аталсын.
2. Шығыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2005 жылғы 31 мамырдағы N 11/164-ІІІ шешімі және Шығыс Қазақстан облысы әкімдігінің 2005 жылғы 20 мамырдағы N 200 қаулысы жойылсын.
3. Осы шешім мен қаулы 2005 жылғы 31 мамырдан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                  Облыс әкімі
Облыстық мәслихаттың
хатшысы

О переименовании Куйбышевского сельского округа Кокпектинского района
Постановление Восточно-Казахстанского областного Акимата от 24 ноября 2006 года N 819 и решение Восточно-Казахстанского областного Маслихата от 5 декабря 2006 года N 20/325-III. Зарегистрировано Департаментом юстиции Восточно-Казахстанской области 21 декабря 2006 года за N 2438
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1  статьи 6  Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", подпунктом 4)  статьи 11  Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", на основании совместного решения маслихата от 27 декабря 2004 года N 11-6 и постановления акимата Кокпектинского района от 27 декабря 2004 года  N 709 Восточно-Казахстанский областной маслихат  РЕШИЛ  и Восточно-Казахстанский областной акимат  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Переименовать Куйбышевский сельский округ Кокпектинского района Восточно-Казахстанский области в сельский округ имени Койгельды Аухадиева Кокпектинского района Восточно-Казахстанский области.
2. Решение Восточно-Казахстанского областного маслихата от 31 мая 2005 года N 11/164-III и постановление Восточно-Казахстанского областного акимата от 20 мая 2005 года N 200 отменить.
3. Настоящее решение и постановление вводится в действие с 31 мая  2005 года.
Председатель сессии              Аким области
Секретарь областного
маслихата