Өскемен қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгiлеу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 21 тамыздағы N 4656 қаулысы. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2006 жылғы 28 тамызда N 5-1-40 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 27 сәуірдегі N 6857 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қаласы әкімдігінің 2010.04.27 N 6857 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 31 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңының 27 бабына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2005 жылғы 21 сәуірдегі N 371 "Ішкі сауда Ережесін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Өскемен қаласының әкімдігі  ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Өскемен қаласында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін қосымшаға сай орындар белгiленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
Өскемен қаласы әкiмiнің
міндетін атқарушы
Келісілген:
Өскемен қаласы бойынша
ШҚО Мемсанэпидқадағалау департаменті
басқармасының бастығы
Өскемен қаласы бойынша
Ішкі істер басқармасы
жол полициясы бөлімінің бастығы
Өскемен қаласы әкімдігінің
2006 жылғы 21 тамыздағы
N 4656 қаулысына қосымша
Көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар

Об определении мест для осуществления выездной торговли в городе Усть-Каменогорске
Постановление Акимата города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области от 21 августа 2006 года N 4656. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно - Казахстанской области 28 августа 2006 года за N 5-1-40. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 27 апреля 2010 года № 6857
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Усть-Каменогорска от 27.04.2010 № 6857.
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О регулировании торговой деятельности", постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2005 года N 371 "Об утверждении Правил внутренней торговли" акимат города Усть-Каменогорска  ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в городе Усть-Каменогорске согласно приложению.
2. Контроль за выполнением данного постановления оставляю за собой.
Исполняющий обязанности
акима города Усть-Каменогорска
Согласовано:
Начальник Управления
Департамента Госсанэпиднадзора ВКО
по городу Усть-Каменогорску
Начальник отдела дорожной полиции
Управления внутренних дел
города Усть-Каменогорска
Приложение
к постановлению акимата
города Усть-Каменогорска
от 21 августа 2006 года N 4656
МЕСТА
для осуществления выездной торговли в городе Усть-Каменогорске