Сыртқы жарнама (көрнекі) объектілерін орналастыру үшін төлем ставкалары туралы
III шақырылған Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының XXVII сессиясының 2006 жылғы 23 қарашадағы N 27/6 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2006 жылғы 11 желтоқсанда N 5-4-48 тіркелді. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының 2009.02.18 N 13/13 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Өскемен қалалық мәслихатының  2009.02.18 N 13/13 шешімімен.

О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы
Решение XXVII сессии Усть-Каменогорского городского Маслихата III созыва от 23 ноября 2006 года N 27/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Усть-Каменогорска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 11 декабря 2006 года за N 5-1-48. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 18 февраля 2009 года N 13/13
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата от 18 февраля 2009 года N 13/13.

"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабына және "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасы Кодексінің 491 бабының 2 тармағына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жалпыға ортақ пайдаланылатын автомобиль жолдарының бөлінген белдеуінде және Өскемен қаласының аумағында орналастыратын қоса берілген төлем ставкалары бекітілсін.

В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и пунктом 2 статьи 491 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" Усть-Каменогорский  городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые ставки платы по объектам рекламы, размещаемым в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования и на территории города Усть-Каменогорска.

2. Өскемен қалалық мәслихатының "Сыртқы жарнама (көрнекі) объектілерін орналастыру үшін төлем ставкалары туралы" 2004 жылғы 11 қарашадағы N 9/8 (тіркеу нөмірі 2037, 2004 жылғы 4 желтоқсандағы "Дидар" газетінде, 2004 жылғы 4 желтоқсандағы "Рудный Алтай"  газетінде жарияланған); 2005 жылғы 6 маусымдағы N 14/3 "Сыртқы жарнама (көрнекі) объектілерін орналастыру үшін төлем ставкалары туралы" 2004 жылғы 11 қарашадағы N 9/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (тіркеу нөмірі 2382, 2005 жылғы 25 маусымдағы "Дидар"  газетінің N№62, 2005 жылғы 28 маусымдағы "Рудный Алтай" газетінің N 97 сандарында жарияланған); 2005 жылғы 29 қарашадағы N 18/8 "Сыртқы жарнама (көрнекі) объектілерін орналастыру үшін төлем ставкалары туралы" 2004 жылғы 11 қарашадағы N 9/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (тіркеу нөмірі 5-1-19, 2006 жылғы 1 қаңтардағы "Дидар" газетінің N 1, 2006 жылғы 5 қаңтардағы "Рудный Алтай" газетінің N 1 сандарында жарияланған); 2006 жылғы 14 ақпандағы N 20/17 «Сыртқы жарнама (көрнекі) объектілерін орналастыру үшін төлем ставкалары туралы 2004 жылғы 11 қарашадағы N 9/8 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (тіркеу нөмірі 5-1-30, 2006 жылғы 18 наурыздағы "Дидар" газетінің N 27 және 2006 жылғы 28 наурыздағы "Рудный Алтай" газетінің N 45-46 сандарында жарияланған) шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившими силу решения Усть-Каменогорского городского маслихата "О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы" от 11 ноября 2004 года N№9/8 (регистрационный номер 2037, опубликовано 4 декабря 2004 года в газете "Дидар", 4 декабря 2004 года в газете "Рудный Алтай"); от 6 июня 2005 года N 14/3 "О внесении изменений в решение от 11 ноября 2004 года N 9/8 "О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы" (регистрационный номер 2382, опубликовано 25 июня 2005 года в газете "Дидар" N 62, 28 июня 2005 года в газете "Рудный Алтай" N 97); от 29 ноября 2005 года N 18/8 "О внесении изменений в решение от 11 ноября 2004 года N 9/8 "О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы" (регистрационный номер 5-1-19, опубликовано 1 января 2006 года в газете "Дидар" N 1, 5 января 2006 года в газете "Рудный Алтай" N 1); от 14 февраля 2006 года N 20/17 "О внесении изменений в решение от 11 ноября 2004 года N 9/8 "О ставках платы за размещение объектов наружной (визуальной) рекламы" (регистрационный номер 5-1-30, опубликовано 18 марта 2006 года в газете "Дидар" N 27 и 28 марта 2006 года "Рудный Алтай" N 45-46).