"Қаланы көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту Ережелерін бекіту туралы" 2004 жылғы 14 мамырдағы N 6-7 шешімге өзгерістер енгізу туралы
Семей қалалық мәслихатының 2006 жылғы 23 маусымдағы N 29-8 шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласының Әділет басқармасында 2006 жылғы 20 шілдеде N 5-2-43 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 8/71-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2008.06.20 N 8/71-IV шешімімен.
Қала прокурорының қалалық мәслихаттың "Қаланы көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту Ережелерiн бекiту туралы" 2004 жылғы 14 мамырдағы N 6-7 шешiмiне 12.05.2006 жылғы N 7-07-199-06 наразылығын "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағының 8) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Конституциясының 39 бабына, Қазақстан Республикасы Жер Кодексiнiң 65 бабына сәйкес қарастырып, қалалық мәслихат ШЕШТI:
1. Қала прокурорының наразылығы қанағаттандырылсын.
2. Қалалық мәслихаттың "Қаланы көркейту, көгалдандыру және санитарлық тазарту Ережелерiн бекiту туралы" 2004 жылғы 14 мамырдағы N 6-7 шешiмiне келесi өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) 1 тараудың 1 тармағында "бөлiнген территорияның периметрi бойынша қашықтығы 15 метр территория, ал көше жағынан көшенiң "қызыл сызығынан" ары емес" деген сөздер "бөлінген территорияның периметрi бойынша қашықтығы 5 метр территория, ал көше жағынан көшенiң "қызыл сызығынан" ары емес" деген сөздермен ауыстырылсын;
2) 2 тараудың 2 тармағы 14) тармақшасында "бекiтiлген территорияда және оған жанама учаскелерде" деген сөздер "оларға бөлінген учаскелерде" деген сөздермен ауыстырылсын;
3) 3 тарау 8 тармақ келесi редакцияда мазмұндалсын "Көшелердi, алаңдарды, аяқжолдарды тазалау кәсiпорындар, мекемелер, ұйымдар және жеке тұрғын үй құрылыстарының иелерiмен оларға бөлінген территориялар шегiнде жүргiзiледi";
4) 3 тараудың 16 тармағында "оларға құрылыстан радиусы 15 метр болатын жанама территорияда" деген сөздер "оларға бөлінген территорияларда" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Берiлген шешiм Шығыс Қазақстан облыстық әдiлет департаментi Семей қаласының әдiлет басқармасында мемлекеттiк тiркеуден өткен күннен бастап заңды күшiне енедi.
Қалалық мәслихаттың хатшысы

О внесении изменений в решение от 14 мая 2004 года N 6-7 "Об утверждении Правил благоустройства, озеленения и санитарной очистки города"
Решение Семипалатинского городского Маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июня 2006 года N 29-8. Зарегистрировано в Управлении юстиции города Семипалатинска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 20 июля 2006 года за N 5-2-43. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 20 июня 2008 года N 8/71-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 20.06.2008 N 8/71-IV.
Рассмотрев протест прокурора города N 7-07-199-06 от 12.05.2006 года на решение городского маслихата N 6-7 от 14 мая 2004 года "Об утверждении Правил благоустройства, озеленения и санитарной очистки города" в соответствии с пп 8) п 1 ст 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", ст. 39 Конституции Республики Казахстан, ст 65 Земельного Кодекса Республики Казахстан городской маслихат РЕШИЛ:
1. Протест прокурора города удовлетворить.
2. Внести в решение городского маслихата N 6-7 от 14 мая 2004 года "Об утверждении Правил благоустройства, озеленения и санитарной очистки города следующие изменения:
1) в п. 1 гл. 1 слова "территория на расстоянии 15 метров по периметру отведенной территории, а со стороны улицы - не далее "красной линии" улицы" заменить словами "территория на расстоянии 5 метров по периметру отведенной территории, а со стороны улицы - не далее "красной линии" улицы;
2) в пп. 14) п. 2 гл. 2 слова "на закрепляемой территории и на прилегающих к ней участках" заменить словами "на отведенных им участках";
3) п. 8 гл. 3 изложить в следующей редакции: "Уборка улиц, площадей, тротуаров производится предприятиями, учреждениями, организациями и владельцами индивидуальных жилых домостроений в пределах отведенной им территории";
4) в п. 16 гл. 3 слова "прилегающих к ним территориях в радиусе 15 метров от строения" заменить словами "отведенных им территориях".
2. Настоящее решение вступает в законную силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции города Семипалатинска Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области.
Секретарь городского
маслихата