Тасқала ауданының кейбір елді мекендерінің бағыныстылығын өзгерту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 1 шілдедегі N 28-11 шешімі және Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2006 жылғы 12 маусымдағы N 192 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 2 тамызда N 2972 тіркелді.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 11 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес және Тасқала ауданының мәслихаты мен әкімдігінің 2006 жылғы 20 сәуірдегі N 21-4 бірлескен шешімдері негізінде, Тасқала ауданының кейбір елді мекендерінің бағыныстылығын өзгертуге байланысты, облыстық мәслихат пен әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Тасқала ауданындағы кейбір елді мекендердің әкімшілік бағыныстылығы өзгертілсін:
1) Ермольчев елді мекені Амангелді селолық округінің әкімшілік және аумақтық бағыныстылығынан Шежін селолық округінің әкімшілік және аумақтық бағыныстылығына берілсін;
2) Жемшін елді мекені қосшы селолық округінің әкімшілік және аумақтық бағыныстылығынан Мерей селолық округінің әкімшілік және аумақтық бағыныстылығына берілсін;
3) Черная-Падина елді мекені Мерей селолық округінің әкімшілік және аумақтық бағыныстылығынан Ақтау селолық округінің әкімшілік және аумақтық бағыныстылығына берілсін.
Сессия төрағасы                    Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

Об изменении подчиненности некоторых населенных пунктов Таскалинского района
Решение Западно-Казахстанского областного Маслихата от 1 июля 2006 года N 28-11 и постановление Акимата Западно-Казахстанской области от 12 июня 2006 года N 192. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 2 августа 2006 года N 2972.
В соответствии со статьей 11 Закона Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" и статьей 6 Закона "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и на основании совместного решения маслихата и акимата Таскалинского района от 20 апреля 2006 года N 21-4, в связи с изменением подчиненности некоторых пунктов Таскалинского района, маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Изменить подчиненность некоторых населенных пунктов Таскалинского района:
1) село Ермольчево из административного и территориального подчинения Амангельдинского сельского округа передать в административное и территориальное подчинение Чижинскому сельскому округу;
2) село Жемшин из административного и территориального подчинения Косшинского сельского округа передать в административное и территориальное подчинение Мерейскому сельскому округу;
3) село Черная-Падина из административного и территориального подчинения Мерейского сельского округа передать в административное и территориальное подчинение Актаускому сельскому округу.
Председатель сессии                Аким области
Секретарь областного маслихата