Бөрлі елді мекенінің санатын өзгерту туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 11 желтоқсандағы N 33-23 шешімі және Батыс Қазақстан облыс әкімдігінің 2006 жылғы 13 қазандағы N 315 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2006 жылғы 22 желтоқсанда N 2979 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы", "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңдарына сәйкес, Бөрлі аудандық мәслихаты мен әкімдігінің бірлескен 2006 жылғы 7 қыркүйектегі N 28-5, 2006 жылғы 5 қазандағы N 520 шешімі мен қаулысы негізінде облыстық мәслихат пен әкімдігі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Бөрлі кенттік елді мекені" санаты "Бөрлі ауылдық елді мекені" санатына өзгертілсін.
2. "Бөрлі кенттік округі" тиісінше "Бөрлі ауылдық округі" болып қайта аталсын.
3. Осы шешімі және қаулысы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                 Облыс әкімі
Облыстық мәслихат хатшысы

Об изменении категории населенного пункта Бурлин
Решение Западно-Казахстанского областного Маслихата от 11 декабря 2006 года N 33-23 и постановление Акимата Западно-Казахстанской области от 13 октября 2006 года N 315. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 22 декабря 2006 года N 2979
В соответствии с Законами Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" и на основании совместных решения маслихата и постановления акимата Бурлинского района от 7 сентября 2006 года N 28-5, от 6 октября 2006 года N 520 маслихат и акимат области РЕШИЛИ:
1. Изменить категорию "поселковый населенный пункт Бурлин" в категорию "сельский населенный пункт Бурлин".
2. "Бурлинский поселковый округ" соответственно переименовать в "Бурлинский сельский округ".
3. Настоящее решение и постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Председатель сессии                    Аким области
Секретарь областного маслихата