2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2006 жылғы 21 желтоқсандағы № 39-4 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Орал қаласының әділет басқармасында 2006 жылғы 26 желтоқсанда № 7-1-56 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2008 жылғы 31 наурыздағы № 6-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихатының 2008.03.31 № 6-11 Шешімімен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1 тармақшасы, Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы, Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 85 бабы, облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 20 желтоқсандағы № 33-30 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (2006 жылғы 21 желтоқсандағы тіркеу № 2977) шешімі негізінде Орал қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Кірістер - 13 641 133 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 529 450 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 133 099 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 4 914 186 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 5 064 398 мың теңге;
Шығындар - 12 201 907 мың теңге;
Операциялық айырым - 1 439 226 мың теңге;
Таза бюджеттен кредиттеу - 0;
Қаржы активтер операциясымен айырым - 0;
Бюджет тапшылығы (профициті) - 1 439 226 мың теңге;
Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - -1 439 226 мың теңге, соның ішінде:
Қарыздар түсімі - 1 100 000 мың теңге;
Қарыздарды өтеу - -3 513 120 мың теңге;
Бюджет қаражаты қалдықтарының қозғалысы - 973 894 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007.10.22 № 2-2 (2007.01.01 бастап күшіне енеді) Шешімімен.
2. 2007 жылға арналған қалалық бюджет түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджеттік Кодексі, Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңы, облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 20 желтоқсандағы № 33-30 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімі негізінде және осы шешімнің 4 тармағына сәйкес қалыптасады.
3. Қазақстан Республикасының "2007 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабы басшылыққа алынсын.
4. 2007 жылға арналған облыстық мәслихатпен белгіленген кірістерді бөлу нормативі келесі кіші класстармен есептелсін:
1) Жеке табыс салығының қалалық бюджетке бөлінетін мөлшері - 32,3 пайыз;
2) әлеуметтік салығының қалалық бюджетке бөлінетін мөлшері - 32,3 пайыз.
5. 2007 жылға арналған бюджеттік алулардың мөлшері 7463 мың теңге сомасында белгіленсін.

О городском бюджете на 2007 год
Решение Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2006 года № 39-4. Зарегистрировано Управлением юстиции города Уральска Западно-Казахстанской области 26 декабря 2006 года № 7-1-56. Утратило силу - решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31 марта 2008 года № 6-11
Сноска. Утратило силу - Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 31.03.2008 № 6-11.
В соответствии с подпунктом 1 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан", Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год", статьей 85 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, решением областного маслихата от 20 декабря 2006 года  №33-30 "Об областном бюджете на 2007 год" (регистрационный № 2977 от 21 декабря 2006 года), Уральский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Доходы - 13 641 133 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям - 3 529 450 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 133 099 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 4 914 186 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 5 064 398 тысячи тенге;
Затраты - 12 201 907 тысяч тенге;
Операционное сальдо - 1 439 226 тысячи тенге;
Чистое бюджетное кредитование - 0;
Сальдо по операциям с финансовыми активами - 0;
Дефицит (профицит) бюджета - 1 439 226 тысячи тенге;
Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 439 226 тысячи тенге, в том числе:
поступления займов - 1 100 000 тысяч тенге;
погашение займов - -3 513 120 тысяч тенге;
движение остатков бюджетных средств - 973 894 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции Решения Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22.10.2007 № 2-2 (вступает в силу с 01.01.2007).
2. Поступления в городской бюджет на 2007 год формируются в соответствии с Бюджетным Кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год", решением областного маслихата от 20 декабря 2006 года № 33-30 "Об областном бюджете на 2007 год" и согласно пункта 4 настоящего решения.
3. Принять к руководству статью 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2007 год".
4. Учесть норматив распределения доходов, установленного областным маслихатом на 2007 год по следующим подклассам доходов:
1) Индивидуальный подоходный налог зачисляется в городской бюджет в размере - 32,3 %;
2) Социальный налог зачисляется в городской бюджет в размере - 32,3 %.
5. Установить на 2007 год размер бюджетных изъятий в областной бюджет в сумме 7 463 тысячи тенге.

6. 2007 жылға арналған жергілікті атқарушы органдардың резерві - 80 386 мың теңге сомасында бекітілсін, соның ішінде:
қаланың жергілікті атқарушы органының шұғыл шығындарға арналған резерві - 35 748 мың теңге;
табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайларды жою үшін қаланың жергілікті атқарушы органының төтенше резерві - 7 000 мың теңге;
соттардың шешімдері бойынша міндеттемелерді орындауға арналған қаланың жергілікті атқарушы органының резерві - 37 638 мың теңге.
Ескерту. 6 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007.07.16 № 47-2, 2007.10.22 № 2-2 (2007.01.01 бастап күшіне енеді) Шешімдерімен.
7. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелердің тауарлар өткізу мен қызмет көрсетуден түсетін түсімдері Қазақстан Республикасы Үкіметі және Бюджеттік кодексімен белгіленген тәртіптерге сәйкес пайдаланылсын.
8. 2007 жылға арналған қалалық бюджетте нысаналы трансферттер 5 064 398 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
облыстық бюджеттен - 1 989 511 мың теңге, соның ішінде:
- тұрғын-үй құрылысы объектілеріне инженерлік-коммуникациялық желілер салуға нысаналы инвестициялық трансферттер - 261 601 мың теңге,
- қызметтік жеңіл автомобильдерді ұстауға арналған шығындардың нормативін және жанар-жағармай материалдары шығыстарының лимитін ұлғайтуға кеткен шығыстарды өтеуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 4 882 мың теңге,
- қос қатысушыларына және мүгедектеріне коммуналдық қызмет саласындағы шығындарды өтеуге біржолғы төлемдер төлеуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 25 140 мың теңге,
- үйден оқып, тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдың қамтамасыз етуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 7 650 мың теңге,
- табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 18 893 мың теңге;
- жолдарды жөндеуге нысаналы трансферттер - 490 500 мың теңге,
- Жастар МҮ күрделі жөндеуге нысаналы трансферттер - 81 000 мың теңге,
- абаттандыру бойынша арнайы техника сатып алуға нысаналы трансферттер - 48 800 мың теңге,
- махаллаішілік аумақтарды және балалар спорт алаңдарын абаттандыруға нысаналы трансферттер - 100 000 мың теңге,
- мемлекеттік қалақұрылысы кадастрының автоматтандырылған ақпараттық-графикалық жүйесін жасауға нысаналы трансферттер - 81 800 мың теңге,
- жалпы білім беретін мектептерге 31 биология кабинетін сатып алуға нысаналы трансферттер - 43 400 мың теңге,
- Орал қаласындағы № 26 орта мектептің күрделі жөндеуін аяқтауға нысаналы трансферттер - 40 000 мың теңге,

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2007 год в размере 80 386 тысяч тенге, в том числе:
резерв местного исполнительного органа на неотложные затраты - 35 748 тысяч тенге;
чрезвычайный резерв местного исполнительного органа города для ликвидации чрезвычайных ситуаций природного и техногенного характера - 7 000 тысяч тенге;
резерв местного исполнительного органа города на исполнение обязательств по решениям судов - 37 638 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными Решениями Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 16.07.2007 № 47-2, от 22.10.2007 № 2-2 (вступает в силу с 01.01.2007).
7. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственными местным исполнительным органам, используются ими в порядке, определяемом Бюджетным Кодексом и Правительством Республики Казахстан.
8. Учесть, что в городском бюджете на 2007 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 5 064 398 тысячи тенге, в том числе:
из областного бюджета - 1 989 511 тысяч тенге, из них:
- целевые инвестиционные трансферты на строительство инженерно-коммуникационных сетей к объектам жилищного строительства - 261 601 тысяча тенге,
- целевые текущие трансферты на возмещение расходов по увеличению норматива затрат на содержание служебных легковых автомобилей и лимита расхода горюче-смазочных материалов - 4 882 тысячи тенге,
- целевые текущие трансферты на единовременную выплату участникам и инвалидам ВОВ по возмещению расходов в сфере коммунальных услуг - 23 910 тысяч тенге,
- целевые текущие трансферты на материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому -  7 650 тысячи тенге,
- целевые текущие трансферты на выплату государственных пособий детям до 18 лет из малообеспеченных семей - 18 893 тысяч тенге;
- целевые трансферты на ремонт дорог - 490 500 тысяч тенге,
- целевые трансферты на капитальный ремонт ДК Молодежи - 81 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на приобретение спецтехники по благоустройству - 48 800 тысяч тенге,
- целевые трансферты на благоустройство внутриквартальных территорий и детских спортивных площадок - 100 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на создание автоматизированной информационно-графической системы государственного градостроительного кадастра - 81 800 тысяч тенге,
- целевые трансферты на приобретение 31 кабинета биологии для общеобразовательных школ - 43 400 тысяч тенге,
- целевые трансферты на завершение капитального ремонта СШ № 26 города Уральска - 40 000 тысяч тенге,

- Орал қаласындағы жеке меншікке берілетін жер учаскелеріне төленетін базалық ставкаларды, түзету коэффициентерін, бағалық аймақтарға бөлуді әзірлеуге нысаналы трансферттер - 21 000 мың теңге,
- жер қатынастары бөлімінің мемлекеттік қызметшілерінің біліктілігін арттыруға нысаналы трансферттер - 20 мың теңге;
- "Жасыл ел" Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шараларды іске асыруға нысаналы трансферттер - 7 930 мың теңге,
- Достық-Дружба даңғылы, 206/2 орналасқан көрме залын күрделі жөндеуге нысаналы трансферттер - 4 425 мың теңге,
- тұрғын-үй құрылысын дамыту Мемлекеттік бағдарламаны іске асыру шегінде тұрғын-үйлерді абаттандыруға нысаналы трансферттер - 140 000 мың теңге;
- Орал Су Арнасы" МКК жарғылық капиталын толықтыруға нысаналы трансферттер - 60 000 мың теңге,
- ескі бағдаршам нысандарын ауыстыруға және жаңасын орнатуға нысаналы трансферттер - 52 400 мың теңге,
- жылу энергетика инфрақұрылымын дамыту жөніндегі іс-шараларды іске асыруға нысаналы трансферттер - 491 400 мың теңге,
- № 44 ОМ ағымдағы жөндеуге нысаналы трансферттер - 400 мың теңге, автокөліктерді сатып алуға нысаналы трансферттер- 9 500 мың теңге;
республикалық бюджеттен - 3 074 887 мың теңге, соның ішінде:
- салық ставкаларының өзгеруіне байланысты бюджеттің кіріс бөлігінің шығындарын өтеуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 455 292 мың теңге,
- мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына (3%) аударымдарды қосқандағы мемлекеттік қызметшілерге, мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшісі болып табылмайтын қызметкерлеріне және қазыналық кәсіпорындар қызметкерлеріне жалақы төлеуге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер - 537 915 мың теңге,
- жалпы орта білім беретін мекемелердің үлгілік штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 114 930 мың теңге,
- жағадан іске қосылатын білім беру объектілерін ұстауға нысаналы ағымдағы трансферттер - 83 280 мың теңге,
- жалпы орта білім беретін мекемелерді Интернетке қосуға және олардың трафигін төлеуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 6 240 мың теңге,
- жалпы орта білім беретін мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін оқулықтар мен оқу әдістемелік кешендер сатып алуға және жеткізуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 4 716 мың теңге,
- жалпы орта білім беретін мекемелерде лингафондың және мультимедиялық кабинеттер құруға нысаналы ағымдағы трансферттер - 21 522 мың теңге,
- жалпы орта білім беретін мекемелерде физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдықтармен жарақтандыруға нысаналы ағымдағы трансферттер - 33 545 мың теңге,
- орта білім беретін мекемелердің кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді үйрену жөнінде оқу, анықтамалық және электрондың әдебиеттерді сатып алуға және жеткізуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 111 мың теңге,

- целевые трансферты на разработку базовой ставки платы за земельные участки, предоставляемые в частную собственность в городе Уральске, поправочных коэффициентов, ценового зонирования - 21 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на повышение квалификации государственных служащих отдела земельных отношений - 20 тысяч тенге,
- целевые трансферты на реализацию мероприятий в рамках Государственной программы "Жасыл ел" - 7 930 тысяч тенге,
- целевые трансферты на капитальный ремонт выставочного зала, расположенного по проспекту Достык-Дружба, 206/2 - 4 425 тысяч тенге,
- целевые трансферты на благоустройство жилых домов в рамках реализации Государственной программы развития жилищного строительства - 140 000 тысяч тенге;
- целевые трансферты на увеличение уставного капитала ГКП "Орал Су Арнасы" - 60 000 тысяч тенге,
- целевые трансферты на установку новых и замену старых светофорных объектов - 52 400 тысяч тенге,
- целевые трансферты на реализацию мероприятий по развитию теплоэнергетической инфраструктуры - 491 400 тысяч тенге,
- целевые трансферты на текущий ремонт СШ № 44 - 400 тысяч тенге,
- целевые трансферты на приобретение автомашин - 9 500 тысяч тенге;
из республиканского бюджета - 3 074 887 тысяч тенге, из них:
- целевые текущие трансферты на возмещение потерь доходной части бюджета, в связи с изменением ставок налогов - 455 292 тысячи тенге,
- целевые текущие трансферты на выплату заработной платы государственным служащим, работникам государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, работникам казенных предприятий - 537 915 тысяч тенге, включая социальные отчисления (3 %), перечисляемые в государственный фонд социального страхования,
- целевые текущие трансферты на обеспечение содержания типовых штатов организаций среднего общего образования - 114 930 тысяч тенге,
- целевые текущие трансферты на содержание вновь вводимых объектов образования - 83 280 тысяч тенге,
- целевые текущие трансферты на подключение к Интернету и оплату трафика организаций среднего общего образования - 6 240 тысяч тенге,
- целевые текущие трансферты на приобретение и доставку учебников и методических пособий для обновления книжного фонда библиотек организаций среднего общего образования - 4 716 тысяч тенге,
- целевые текущие трансферты на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов организаций среднего общего образования - 21 522 тысячи тенге,
- целевые текущие трансферты на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии организаций среднего общего образования - 33 545 тысяча тенге,
- целевые текущие трансферты на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы для обновления библиотечного фонда по изучению государственного языка организаций среднего образования - 111 тысяч тенге,

- мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз етуге және мүгедекті оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызметтер көрсетуіне нысаналы ағымдағы трансферттер - 23 162 мың теңге,
- қалалық телекоммуникация желілерінің абоненттері болып табылатын әлеуметтік жағынан қорғалатын азаматтардың телефон үшін абоненттік төлем тарифтерінің көтерілуін өтеуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 1 980 мың теңге,
- табысы аз отбасылардың 18 жасқа дейінгі балаларына мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге нысаналы ағымдағы трансферттер - 7 000 мың теңге,
- мемлекеттік басқару деңгейлері арасындағы уәкілеттіктердің аражігін ажырату шеңберінде берілетін әкімшілік функцияларға нысаналы ағымдағы трансферттер - 4 164 мың теңге,
- соның ішінде ауыл шаруашылығы бөліміне - 696 мың теңге,
- жер қатынастары бөліміне - 3 468 мың теңге,
- инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға және жайластыруға нысаналы трансферттер - 1 307 000 мың теңге;
- электрондық үкімет шеңберінде адами капиталды дамытуға нысаналы трансферттер - 14 472 мың теңге,
- мемлекеттік тілде оқытатын 1200 орындық мектеп құрылысына нысаналы трансферттер - 423 540 мың теңге,
- мемлекеттік орта жалпы білім жүйесіне интерактивтік оқыту жүйесін енгізуге нысаналы трансферттер - 30 219 мың теңге,
- жергілікті бюджетке түсетін ойын бизнесіне арналған акциздің жойылуына байланысты, бюджеттік түсімдердің шығындарын өтеуге нысаналы трансферттер - 5 799 мың теңге.
Ескерту. 8 тармаққа өзгерту енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007.02.27 № 40-3, 2007.05.11 № 45-2, 2007.07.16 № 47-2, 2007.10.22 № 2-2 (2007.01.01 бастап күшіне енеді) Шешімдерімен.
9. 2007 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында Қазақстан Республикасының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын-үй құрылысын дамыту Мемлекеттік бағдарламасына сәйкес сыйақылардың нөлдік ставкасы бойынша тұрғын-үй құрылысына кредит 1 100 000 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
9-1. 2007 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында Қазақстан Республикасының 2005-2007 жылдарға арналған тұрғын-үй құрылысын дамыту Мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде ипотекалық тұрғын-үй құрылысына 3 513 120 мың теңге сомасында берілген кредитті облыстық бюджетке қайтару қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 9-1 тармақпен толықтырылды - Батыс Қазақстан облысы Орал қалалық мәслихаттың 2007.10.22 № 2-2 (2007.01.01 бастап күшіне енеді) Шешімімен.
10. 2007 жылға арналған қалалық бюджет шығындарында күрделі сипаттағы шығындарға 187 198 мың теңге қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:

- целевые текущие трансферты на предоставление услуг по обеспечению нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, специалистами жестового языка и индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида - 23 162 тысячи тенге,
- целевые текущие трансферты на компенсацию роста тарифа абонентской платы за телефон социально защищаемым гражданам, являющимся абонентами городской сети телекоммуникаций - 1 980 тысяч тенге,
- целевые текущие трансферты на выплату государственных пособий детям до 18 лет из малообеспеченных семей - 7 000 тысяч тенге,
- целевые текущие трансферты на выполнение административных функций в рамках разграничения полномочий между уровнями государственного управления - 4 164 тысячи тенге, в том числе отделу сельского хозяйства - 696 тысяч тенге, отделу земельных отношений - 3 468 тысяч тенге,
- целевые трансферты на развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 1 307 000 тысяч тенге;
- целевые трансферты на развитие человеческого капитала в рамках электронного правительства - 14 472 тысячи тенге,
- целевые трансферты на строительство школы на 1 200 мест с государственным языком обучения - 423 540 тысяч тенге,
- целевые трансферты на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования - 30 219 тысяч тенге,
- целевые трансферты на возмещение потерь поступлений в бюджет, в связи с отменой акциза на игорный бизнес, поступающего в местный бюджет - 5 799 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 с изменениям, внесенными Решениями Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 27.02.2007 № 40-3, от 11.05.2007 № 45-2, от 16.07.2007 № 47-2, от 22.10.2007 № 2-2 (вступает в силу с 01.01.2007).
9. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2007 год предусмотрен кредит на строительство жилья по нулевой ставке вознаграждения согласно Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в сумме 1 100 000 тысяч тенге.
9-1. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2007 год предусмотрен возврат кредита в областной бюджет, выданного на строительство ипотечного жилья в рамках Государственной программы развития жилищного строительства в Республике Казахстан на 2005-2007 годы в сумме 3 513 120 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с Решением Уральского городского маслихата Западно-Казахстанской области от 22.10.2007 № 2-2 (вступает в силу с 01.01.2007).
10. Учесть, что в расходах городского бюджета на 2007 год предусматриваются затраты капитального характера - 187 198 тысяч тенге, в том числе:

1 орта жалпы білім беретін мектепті күрделі жөндеуге - 83 041 мың теңге;
мектептердегі биология кабинеттері үшін құрал-жабдықтар сатып алуға - 15 487 мың теңге;
мультимедиялық кабинеттері үшін құрал-жабдықтар сатып алуға - 33 486 мың теңге;
білім беру жүйесін ақпараттандыруға - 11 584 мың теңге;
кітаптарды сатып алуға және жеткізуге - 43 600 мың теңге.
11. 2007 жылға арналған қалалық бюджеттің бюджеттік бағдарламаларға бөлінген, бюджеттік инвестициялық жобаларын (бағдарламаларын) және Заңды тұлғалардың капиталын қалыптастыруға немесе ұлғайтуға іске асыруға бағытталған бюджеттік даму бағдарламалар тізбесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
12. 2007 жылға арналған қалалық бюджетті орындау барысында секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 3 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
13. 2007 жылға арналған кенттік округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
14. Орал қалалық мәслихатының тұрақты комиссияларына әр тоқсан сайын бағдарламалар әкімшілерінің есебін тыңдау жүктелсін.

капитальный ремонт средней общеобразовательной школы № 1 - 83 041 тысяча тенге;
приобретение оборудования для кабинетов биологии в школах - 15 487 тысяч тенге;
приобретение оборудования для мультимедийных кабинетов - 33 486 тысяч тенге;
информатизация системы образования - 11 584 тысячи тенге;
приобретение и доставка учебников - 43 600 тысяч тенге.
11. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2007 год с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ) и на формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц, согласно приложению 2.
12. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестированию в процессе исполнения местного бюджета на 2007 год, согласно приложению 3.
13. Утвердить перечень бюджетных программ поселковых округов на 2007 год, согласно приложению 4.
14. Поручить постоянным комиссиям Уральского городского маслихата ежеквартально заслушивать отчеты администраторов программ.

123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімінің аппараты
001
Зачаганск кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Круглоозерное кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Деркөл кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
Желаев кенттік округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
001
Функционирование аппарата акима Зачаганского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Круглоозерновского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Деркульского поселкового округа
Функционирование аппарата акима Желаевского поселкового округа