Қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы құралдары эмитенттерінің аудит шығындарын өтеу туралы нұсқаулықты бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының Өңірлік қаржы орталығының қызметтік реттеу агенттігінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 9 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 19 қаңтардағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4514 болып енгізілді. Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының 2008 жылғы 8 мамырдағы N 04.2-09/116. бұйрығымен.
Ескерту: Бұйрықтың күші жойылды - Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының 2008 жылғы 8 мамырдағы N 04.2-09/116. бұйрығымен.
Үзінді:
"Қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы құралдары эмитенттерінің аудит шығындарын өтеу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Алматы қаласының Өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 9 Төраға м.а. бұйрығының күшін жою туралы
"Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасының заңының  6-бабының  8) тармақшасына және Қазақстан Республикасы Алматы қаласының Өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Ережесінің  17-тармағының  5) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 жылғы 28 тамыздағы N 166 бекітілген Жарлығына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. "Қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы құралдары эмитенттерінің аудит шығындарын өтеу туралы нұсқаулықты бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Алматы қаласының Өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің 2007 жылғы 9 қаңтардағы N 9 Төраға м.а. бұйрығының күшін жойсын деп танылсын (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Реестрінде N 4514 тіркелген, 2007 жылғы 26 қаңтарында N 2021 (24598) "Егемен Қазақстан" жарияланған).
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығын қызметін реттеу агенттігінің Тіркеу департаментіне нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркелу Реестріне сәйкес жазбаны енгізу мақсатында Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің назарына жеткізілсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                    А. Арыстанов
____________________________________________
"Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасы  Заңының  6-бабының 8) тармақшасын және Қазақстан Республикасы Президентінің 2006 ж. 28 тамызда N 166 Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі туралы"  ереженің  17-тармағының 5) тармақшасын басшылыққа ала отырып,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы құралдары эмитенттерінің аудит шығындарын өтеу туралы нұсқаулық бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Заң басқармасы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде осы бұйрықтың мемлекеттік тіркеуден өтуі бойынша шаралар қабылдасын.
3. Агенттіктің Даму департаменті бұйрықтың Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Бұйрықтың орындалуын бақылауды өзімде қалдырамын.
5. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен соң он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Төрағаның м.а.
Қазақстан Республикасы
Алматы қаласының өңірлік
қаржы орталығының қызметін
реттеу агенттігі төрағасының
2007 жылғы 9 қаңтардағы
N 9 бұйрығымен бекітілді
Қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы
құралдары эмитенттерінің аудит шығындарын өтеу туралы
Нұсқаулық
1. Жалпы ережелер

Об утверждении Инструкции по возмещению затрат на аудит эмитентов финансовых инструментов, допущенных на специальную торговую площадку финансового центра
Приказ и.о Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 9 января 2007 года N 9. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 19 января 2007 года N 4514. Утратил силу приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 8 мая 2008 года N 04.2-09/116.
Сноска. Приказ и.о Председателя Агентства РК по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 09.01.2007 N 9 утратил силу приказом Председателя Агентства РК по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 08.05.2008 N 04.2-09/116.
Извлечение из приказа
Председателя Агентства РК по
регулированию деятельности регионального
финансового центра города Алматы
от 8 мая 2008 года N 04.2-09/116
В соответствии с подпунктом 8)  статьи 6  Закона Республики Казахстан "О региональном финансовом центре города Алматы" и подпунктом 5)  пункта 17  Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2006 года N 166, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ и.о. Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 9 января 2007 года N 9 "Об утверждении Инструкции по возмещению затрат на аудит эмитентов финансовых инструментов, допущенных на специальную торговую площадку финансового центра" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4514, опубликован в "Казахстанской правде" от 2 февраля 2007 года N 18 (25263).
2. Департаменту регистрации Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы довести настоящий приказ до сведения Министерства юстиции Республики Казахстан в целях внесения соответствующей записи в Реестр государственной регистрации нормативных правовых актов.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его подписания.
Председатель                               А. Арыстанов
Руководствуясь подпунктом 8)  статьи 6  Закона Республики Казахстан "О региональном финансовом центре города Алматы" и подпунктом 5)  пункта 17  Положения об Агентстве Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 28 августа 2006 года N 166,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую Инструкцию по возмещению затрат на аудит эмитентов финансовых инструментов, допущенных на специальную торговую площадку финансового центра.
2. Юридическому управлению Агентства по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы (далее - Агентство) принять меры по государственной регистрации приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту развития Агентства обеспечить официальное опубликование приказа в средствах массовой информации Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением приказа оставляю за собой.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Председателя
Утверждена
приказом и.о. Председателя
Агентства Республики Казахстан
по регулированию деятельности
регионального финансового
центра города Алматы
от 9 января 2007 года N 9
Инструкция по возмещению затрат на аудит эмитентов
финансовых инструментов, допущенных на специальную торговую
площадку финансового центра
1. Общие положения

1. Осы қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы құралдары эмитенттерінің аудит шығындарын өтеу туралы Нұсқаулық (бұдан соң - Нұсқаулық) "Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы туралы" Қазақстан Республикасы Заңының  6-бабының  8) тармақшасын жете талдау мақсатында қабылданды және Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы құралдарын шығару бойынша эмитенттердің қаржы есептілігі аудитінің шығындарын өтеу барысын реттейді.
2. Нұсқаулықта келесі ұғымдар қолданылады:
1) аудит шығындарын өтеу - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілген қаржы құралдары эмитенттеріне аудит шығындарына кететін қаражатын төлеу;
2) қаржы құралдарын орналастыру - арнайы сауда алаңында қаржы құралдарын сату;
3) арнайы сауда алаңы - Алматы қаласы территориясында қызмет ететін, өкілетті орган анықтайтын, қаржы орталығы қатысушылары қаржы құралдарымен сауданы жүзеге асыратын қор биржасының сауда алаңы;
4) қаржы орталығы қызметін реттейтін уәкілетті орган (бұдан соң - уәкілетті орган) - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығы қызметін мемлекеттік реттеуді жүзеге асыратын мемлекеттік орган;
5) қаржы құралы - қаржы орталығының арнайы сауда алаңында айналымға жіберілген бағалы қағаздар (туынды бағалы қағаздарды қосқанда) және қаржы нарығының басқа да активтері;
6) эмитент - эмиссиялық бағалы қағаздарды шығаруды жүзеге асыратын тұлға.
2. Эмитенттің аудит шығындарын қайтару мақсатында
жолдаған өтінішін қарастыру
3. Аудит шығындарын қайтару мақсатында эмитент уәкілетті органға Нұсқаулыққа қосымшаға сәйкес формада келесі құжаттарды қоса тіркей отырып, өтініш жолдайды:
1) эмитенттің қаржы есептілігі аудитін жүргізуге аудиторлық ұйыммен жасаған келісімінің түпнұсқасы немесе нотариалды расталған көшірмесі;
2) аудит шығындарының төленуін растайтын құжат түпнұсқасы және көшірмесі (құжат көшірмесінің нақтылығы тексерілгеннен соң, түпнұсқа эмитентке қайтарылады);
3) эмитенттердің ресми тізімге енгізілген қаржы құралдарын қаржы орталығының арнайы сауда алаңында орналастыру фактісін растайтын құжат;
4) аудиторлық ұйымның аудиторлық ұйымдарға қойылатын біліктілік талаптарына сәйкестігін растайтын құжаттар;
5) аудиторлық ұйымның эмитентпен аффилиирленбегенін дәлелдейтін жазбаша растау, және Қазақстан Республикасы резиденттері үшін - аудиторлық ұйымдардың "Аудиторлық қызмет туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес аудит жүргізу құқықтарының шектелмейтінін нақтылайтын жазбаша растау;

1. Настоящая Инструкция по возмещению затрат на аудит эмитентов финансовых инструментов, допущенных на специальную торговую площадку финансового центра (далее - Инструкция) принята в целях детализации подпункта 8)  статьи 6  Закона Республики Казахстан "О региональном финансовом центре города Алматы" и регламентирует процедуру возмещения затрат эмитентов на аудит финансовой отчетности при выпуске финансовых инструментов, допущенных на специальную торговую площадку регионального финансового центра города Алматы.
2. В Инструкции используются следующие понятия:
1) возмещение затрат на аудит - оплата эмитенту расходов по возмещению затрат на аудит эмитентов финансовых инструментов, допущенных на специальную торговую площадку регионального финансового центра города Алматы;
2) размещение финансовых инструментов - продажа финансовых инструментов на специальной торговой площадке;
3) специальная торговая площадка - торговая площадка фондовой биржи, функционирующей на территории города Алматы и определяемой уполномоченным органом, на которой участники финансового центра осуществляют торги финансовыми инструментами;
4) уполномоченный орган по регулированию деятельности финансового центра (далее - уполномоченный орган) - государственный орган, осуществляющий государственное регулирование функционирования регионального финансового центра города Алматы;
5) финансовый инструмент - ценные бумаги (включая производные ценные бумаги) и иные активы финансового рынка, допущенные к обращению на специальной торговой площадке;
6) эмитент - лицо, осуществляющее выпуск эмиссионных ценных бумаг.
2. Рассмотрение заявления эмитента на возмещение
затрат на аудит
3. Для возмещения затрат на аудит эмитентом представляется в уполномоченный орган заявление по форме согласно приложению к Инструкции с приложением следующих документов:
1) оригинал или нотариально удостоверенную копию договора с аудиторской организацией на проведение аудита финансовой отчетности эмитента;
2) оригинал и копию документа, подтверждающего факт оплаты расходов на аудит (после проверки достоверности копии документа оригинал возвращается эмитенту);
3) документ, подтверждающий факт размещения эмитентом финансовых инструментов, включенных в официальный список, на специальной торговой площадке финансового центра;
4) документы, подтверждающие соответствие аудиторской организации квалификационным требованиям к аудиторским организациям;
5) письменное подтверждение аудиторской организации о ее неаффилированности с эмитентом, а также для резидента Республики Казахстан - об отсутствии у аудиторской организации ограничений прав на проведение аудита в соответствии с  Законом  Республики Казахстан "Об аудиторской деятельности";

6) эмитент өкіліне берілген эмитент атынан құжаттар өткізу және алу құқығын иеленуге нотариалды расталған сенімхат (эмитент-жеке тұлғалар үшін) немесе заңды тұлғаның бірінші басшысының атынан мөрімен куәландырылған сенімхат (заңды тұлғалар-эмитенттер үшін).
Өткізілген құжаттар жоғарыдағы талаптарға сай болмаған жағдайда, сонымен қатар құжаттар пакеті толық емес түрде өткізілген жағдайда, өтініш уәкілетті органға өткізілген күннен бастап 5 күн көлемінде қарастырылмаусыз қайтарылады.
4. Аудит шығындарын өтеуге өтініш ағымдағы жылдың бірінші мамырына дейін қабылданады.
5. Эмитенттерге аудит шығынын өтеу аудит шығындарын өтеуге өтініш берілген жылдан кейінгі келесі жылдың бірінші мамырына дейін жүзеге асырылады.
6. Уәкілетті орган өтініштерді өткізілген күннен бастап 30 күнтізбелік күн ішінде қарастырады.
7. Қарастыру нәтижелеріне сәйкес, уәкілетті орган аудит шығындарын өтеу немесе өтеуден бас тарту туралы шешім қабылдайды, оны шешім қабылданғаннан кейін бес жұмыс күні ішінде эмитентке жіберіледі.
8. Уәкілетті органның аудит шығындарын өтеу туралы шешімі органның басшысы немесе оның міндетін атқарушының бұйрығы түрінде рәсімделеді.
9. Аудит шығындарын өтеуден бас тарту жағдайында, уәкілетті орган шешімінде бас тартудың түбегейлі және дәйекті себептері көрсетіледі.
3. Аудит шығындарын өтеу
10. Аудит шығындары арнайы сауда алаңы тізіміне қаржы құралдарын енгізу алдында, бағалы қағаздары Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының арнайы сауда алаңы тізіміне енгізілген немесе енгізілетін эмитенттер талаптарына сай қаржы есептілігі аудитін өткізбеген эмитенттерге өтеледі, сонымен қатар, Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі төрағасының 2006 жылғы 8 қыркүйектегі  N 5  бұйрығымен бекітілген талаптарға сай (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде N 4408 тіркелген) бағалы қағаздарға қатысты өтеледі.
11. Аудит шығындарын өтеу арнайы сауда алаңында ресми тізімге енгізілген эмитенттің қаржы құралдарының орналастыруы аяқталғаннан соң, тек айналым мерзімі бір жылдан асатын эмитент шығарған қаржы құралдары бойынша жүзеге асырылады.
12. Бір эмитенттің аудит шығындарын өтеу сомасы Республикалық бюджет комиссиясының тиісті жылға арналған шешіміне сай анықталады.
Аудит шығындарын өтеу, бұл жағдайда, берілген бағдарлама бойынша тиісті қаржы жылына өкілетті органға бөлінген бюджет қаражаты шеңберінде жүзеге асырылады.

6) нотариально удостоверенная доверенность (для эмитентов - физических лиц) либо доверенность от имени первого руководителя юридического лица заверенная его печатью (для эмитентов - юридических лиц), выданная на представителя эмитента на право предоставления и получения документов от имени эмитента.
В случае несоответствия представленных документов вышеуказанным требованиям, а также представления неполного пакета документов, заявление возвращается без рассмотрения в течение 5 рабочих дней со дня его представления в уполномоченный орган.
4. Заявления на возмещение затрат на аудит принимаются до первого мая текущего года.
5. Возмещение эмитентам затрат на аудит осуществляется до первого мая года, следующего за годом подачи заявления на возмещение затрат на аудит.
6. Уполномоченный орган рассматривает заявление в течение 30 календарных дней со дня его представления.
7. По результатам рассмотрения уполномоченный орган принимает решение о возмещении затрат на аудит, либо отказе в таком возмещении, которое направляется эмитенту в течение пяти рабочих дней со дня вынесения решения.
8. Решение уполномоченного органа о возмещении затрат на аудит оформляется приказом его руководителя либо лица, исполняющего его обязанности.
9. При отказе в возмещении затрат на аудит в решении уполномоченного органа указываются исчерпывающие и обоснованные причины такого отказа.
3. Возмещение затрат на аудит
10. Возмещение затрат на аудит производится тем эмитентам, которые до включения финансовых инструментов в список специальной торговой площадки не проводили аудит финансовой отчетности в соответствии с требованиями к эмитентам, чьи ценные бумаги предполагаются к включению или включены в список специальной торговой площадки регионального финансового центра города Алматы, а также к таким ценным бумагам, утвержденными  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 8 сентября 2006 года N 5 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4408)
11. Возмещение затрат на аудит производится после завершения размещения финансовых инструментов эмитента, включенных в официальный список, на специальной торговой площадке и только по финансовым инструментам, выпущенным эмитентом, срок обращения которых превышает один год.
12. Сумма возмещения затрат на аудит на одного эмитента определяется в соответствии с решением Республиканской бюджетной комиссии на соответствующий год.
При этом, возмещение затрат на аудит осуществляется в рамках бюджетных средств, выделенных уполномоченному органу на соответствующий финансовый год по данной программе.

13. Қаржы есептілігі аудитін жүзеге асыратын аудиторлық ұйымды эмитент өз еркімен анықтайды, және қаржы құралдары Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының арнайы сауда алаңына жіберілуі мақсатында, Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Төрағасының 2006 жылғы 8 қыркүйектегі  N 9  бұйрығымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Реестрінде N 4413 тіркелген) бекітілген біліктілік талаптарына сәйкес болуы шарт.
14. Аудит шығындары эмитентке тек бір рет өтеледі.
4. Қорытынды ережелер
Осы Нұсқаулықта реттелмеген басқа мәселелер Қазақстан Республикасы заңнамасына сәйкес шешіледі.
Қаржы орталығының арнайы сауда
алаңына жіберілген қаржы құралдары
эмитенттерінің аудит шығындарын
өтеу туралы нұсқаулыққа Қосымша
Қаржы орталығының қызметін реттейтін
уәкілетті орган Басшысына
Аудит шығындарын өтеуге
Өтініш
Алматы қ.                               "___" ____________200__ ж.
____________________________________________________________________
(эмитенттің толық атауы)
_____________________________________________________________ атынан
(аты-жөні, лауазымы)
Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу
Агенттігінен "____" __________ 200_ ж."____" ______________ 200_ ж.
аралығындағы, келесі аудиторлық ұйым жүзеге асырған
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
(аудиторлық ұйымның толық атауы, заңды мекен-жайы)
аудит шығындарын өтеуін өтінеді.
Бұған қоса:
1) жоғарыдағы аудиторлық ұйыммен аудиторлық қызмет көрсетуге "___"
_________ 200 _ ж. N____ келісім жасалғанын;
2) аудит шығындары "___" ___________200 _ ж. төленгенін;
____________________________________________________________________
(аудит шығындарының төленгенін растайтын құжат, нөмірі және күні)
3) Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының арнайы сауда алаңының
ресми тізіміне енгізілген қаржы құралдары "___" ___________200__ ж.
орналастырудың аяқталу күні)
орналастырылғанын;
4) аудиторлық ұйым біздің ұйыммен аффилиирленбегенін, және
(Қазақстан Республикасы резиденттері үшін) "Аудиторлық қызмет
туралы" Қазақстан Республикасының  Заңына  сәйкес аудит жүргізу
құқықтары шектелмегенін растаймын.
Төлемнің келесі шотқа жіберілуін сұраймын:
____________________________________________________________________
(шот нөмірі және банк реквизиттері)
__________________________
(аты-жөні)
__________________________
(қолы)
М.О.

13. Аудиторская организация, осуществляющая аудит финансовой отчетности, определяется эмитентом самостоятельно и должна соответствовать квалификационным требованиям к аудиторским организациям для допуска финансовых инструментов на специальную торговую площадку регионального финансового центра города Алматы, утвержденным  приказом  Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 8 сентября 2006 года N 9 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4413).
14. Затраты на аудит возмещаются эмитенту однократно.
4. Заключительные положения
15. Иные вопросы, неурегулированные настоящей Инструкцией, разрешаются в соответствии с законодательством Республики Казахстан.
Приложение
к Инструкции
по возмещению затрат
на аудит эмитентов
финансовых инструментов,
допущенных на специальную
торговую площадку
финансового центра
Руководителю
уполномоченного органа
по регулированию деятельности
финансового центра
____________________________
Заявление
на возмещение затрат на аудит
г. Алматы                                   "___" ________ 200 г.
_________________________________________________________________
( полное наименование эмитента )
в лице __________________________________________________________
( Ф.И.О., должность )
просит Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельнос-
ти регионального финансового центра города Алматы возместить зат-
раты на аудит с "___"________ 200__ г. по "__"_______ 200_ г.,
осуществленный следующей аудиторской организацией:
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
( полное наименование аудиторской организации с указанием
__________________________________________________________________
юридического адреса )
При этом подтверждаю, что:
1) договор на оказание аудиторских услуг с вышеуказанной аудиторс-
кой организацией был заключен "__ " ______ 200_г. N __.
2) оплата затрат на аудит была произведена "__" _____ 200_г.
__________________________________________________________________
( документ, подтверждающий оплату расходов на аудит, номер и дата )
3) финансовые инструменты, включенные в официальный список специа-
льной торговой площадки финансового центра города Алматы, были раз-
мещены "__" ___________________________ 200__ г.
( дата окончания размещения ).
4) аудиторская организация не имеет аффилированности с нашей орга-
низацией и (для резидентов Республики Казахстан) не имеет ограниче-
ний в правах на проведение аудита в соответствии с законом Респуб-
лики Казахстан "Об аудиторской деятельности".
Прошу произвести оплату на следующий счет:
__________________________________________________________________
( номер счета и реквизиты банка )
________________________
(Ф.И.О.)
________________________
(подпись)
МП.