Міндетті экологиялық аудит жөніндегі қорытындының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасының Қоршаған ортанды қорғау министрінің 2007 жылғы 13 ақпандағы N 43-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 24 ақпандағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4554 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2015 жылғы 12 мамырдағы № 343 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Энергетика министрінің 12.05.2015 № 343 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 17-бабындағы  14) тармақшасына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған міндетті экологиялық аудит жөніндегі қорытындының нысаны бекітілсін.
2. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Қоршаған ортаны қорғау министрлігінің құрылымдық және аумақтық бөлімшелерінің мәліметіне жеткізілсін.
3. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланғаннан кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау министрінің
2007 жылғы»13 ақпандағы
N 43-Ө бұйрығымен бекітілді
Міндетті экологиялық аудит жөніндегі
қорытындының нысаны
200__ жылғы»"___" ____________                        N ______
_________________________________ басшысына
(аудитке жататын субъектінің аты-жөні немесе
толық атауы (жеке немесе заңды тұлға)
СТН (ЖСН, БСН)*______________________________
Табиғат пайдаланушының тіркеу нөмірі**_______
Мекен-жайы _________________________________
Міндетті экологиялық аудит жөніндегі қорытынды
Қоршаған ортаны қорғау министрлігі (аумақтық бөлімше)
Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық
кодексінің 17-бабындағы 14) тармақшасына сәйкес
____________________________________________________________________
(аудитке жататын субъектінің аты-жөні немесе толық атауы)
міндетті экологиялық аудит өткізу туралы шешім қабылдады.
Аудитке жататын субъектінің мекен-жайы:_______________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Аудитке жататын субъектінің шаруашылық және өзге де қызметімен
байланысты қоршаған орта үшін болатын мүмкін қауіп-қатерлердің
сипаты:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Міндетті экологиялық аудит өткізу  үшін негіздер:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Қоршаған ортаны қорғау саласындағы уәкілетті органға
міндетті экологиялық аудиттің нәтижелері бойынша экологиялық
аудиторлық есеп берудің (алған кезден бастап алты айдан аспайтын)
мерзімі:_________
Қазақстан Республикасы
Қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің
(аумақтық бөлімшенің)
басшысы
Мөр                                 Күні
Ескертпе:
Міндетті экологиялық аудит жөніндегі қорытынды Қоршаған ортаны
қорғау министрлігінің (аумақтық бөлімшенің) ресми бланкісінде
ресімделеді.
* Жеке сәйкестендiру нөмiрi (ЖСН) және бизнес-сәйкестендiру
нөмiрi (БСН) бар болған жағдайда көрсетiледi.
** Табиғат пайдаланушының тіркеу нөмірі берілген жағдайда
көрсетiледi.

Об утверждении формы заключения об обязательном экологическом аудите
Приказ Министра охраны окружающей среды Республики Казахстан от 13 февраля 2007 года N 43-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 24 февраля 2007 года N 4554. Утратил силу приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 12 мая 2015 года № 343
Сноска. Утратил силу приказом Министра энергетики РК от 12.05.2015 № 343 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 14)  статьи 17 Экологического кодекса Республики Казахстан,  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму заключения об обязательном экологическом аудите.
2. Довести настоящий Приказ до сведения структурных и территориальных подразделений Министерства охраны окружающей среды Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Министр
Утверждена
приказом Министра
охраны окружающей среды
Республики Казахстан
от 13 февраля 2007 года N 43-п
Форма
заключения об обязательном экологическом аудите
"___" __________200__года                                 N _______
Руководителю ______________________________
(Ф.И.О. или полное наименование аудируемого
субъекта (физическое или юридическое лицо)
РНН (ИИН, БИН)*_________________________
Учетный номер природопользователя**____
Адрес _____________________________________
Заключение об обязательном экологическом аудите
В соответствии с подпунктом 14) статьи 17 Экологического
кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года Министерство
охраны окружающей среды (территориальное подразделение) приняло
решение о проведении обязательного экологического
аудита______________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество или полное наименование аудируемого субъекта)
Местонахождение аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Характер возможных рисков для окружающей среды, связанных с
хозяйственной и иной деятельностью аудируемого субъекта:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Основания для проведения обязательного экологического аудита:
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
____________________________________________________________________
Срок представления экологического аудиторского отчета по
результатам обязательного экологического аудита в уполномоченный
орган в области охраны окружающей среды:____________________________
_______________________(не более шести месяцев с момента получения).
Руководитель
Министерства охраны окружающей среды
Республики Казахстан
(территориального подразделения)
Печать                                                    Дата
Примечание:
Заключение об обязательном экологическом аудите оформляется на официальном бланке Министерства охраны окружающей среды (территориального подразделения).
* Индивидуальный идентификационный номер (ИИН) и бизнес-идентификационный номер (БИН) указываются в случае их наличия.
** Учетный номер природопользователя указывается в случае его присвоения.