Шығыстардың экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесін және корпоративтік төлем карточкасын қолдана отырып, бюджет ақшасы есебінен есеп айырысуды жүзеге асыруға жол берілетін мөлшерін, Шығыстардың экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесін және қазынашылықтың аумақтық бөлімшелерінің чектері бойынша қолма-қол ақшаны алуға жол берілетін көлемін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007 жылғы 2 сәуірдегі N 102 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 17 сәуірдегі Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4617 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007.07.04. N 234 бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2007.07.04. N  234  бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 20 наурыздағы N 225 қаулысымен бекітілген Республикалық және жергілікті бюджеттердің атқарылу ережесінің  142 164-тармақтарына  сәйкес  БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1)   осы бұйрықтың  1-қосымшасына  сәйкес   Шығыстардың экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесі және корпоративтік төлем карточкасын қолдана отырып, бюджет ақшасы есебінен есеп айырысуды жүзеге асыруға жол берілетін мөлшері;
2) осы бұйрықтың  2-қосымшасына  сәйкес   Шығыстардың экономикалық сыныптамасы ерекшеліктерінің тізбесі және қазынашылықтың аумақтық бөлімшелерінің чектері бойынша қолма-қол ақшаны алуға жол берілетін көлемі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Шәженова Д.М.) заңнамада белгiленген тәртiппен осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркелуiн және оның ресми бұқаралық ақпарат құралдарында кейiнгi жариялануын қамтамасыз етсiн.
3. Осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
Министр
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 2 сәуірдегі
N 102 бұйрығына
1-қосымша
Шығыстардың экономикалық сыныптамасы
ерекшеліктерінің тізбесі және корпоративтік
төлем карточкасын қолдана отырып, бюджет
ақшасы есебінен есеп айырысуды жүзеге
асыруға жол берілетін мөлшері
1-кесте
Санаты
Сыныбы
Ішкі
сыны.
бы
Ерек.
шелі.
гі
Ерекшелік
тердің
атауы
Шектеу
қойылымы
Шығындардың
тізбесі
1
1
130
Тауарлар
сатып алу
132
Дәрі-дәр.
мектер жә.
не медици.
налық мақ.
саттағы
өзге де
құралдарды
сатып алу
Шектеу
қойылады*
Дәрі-дәрмектер
мен байлап-тағу
құралдарын,
мемлекеттік
мекемелердің
медициналық
мақсаттағы
медициналық
құрал-саймандар.
ды және өзге.
лерді сатып алу
(байлап-тағу
құралдарын
дәрі-дәрмектер
мен байлайтын
құралдармен
толтыру) шығын.
дары бойынша;

Об утверждении Перечня специфик экономической классификации расходов и размеры, по которым допускается осуществление расчетов за счет бюджетных денег с применением корпоративной платежной карточки, Перечня специфик экономической классификации расходов и объем, по которым допускается получение наличных денег по чекам территориальных подразделений казначейства
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года N 102. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 апреля 2007 года N 4617. Утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 июля 2007 года N 234.
Сноска. Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 апреля 2007 года N 102 утратил силу - приказом Министра финансов Республики Казахстан от 4 июля 2007 года  N 234
В соответствии с пунктами  142 164  Правил исполнения республиканского и местных бюджетов, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 марта 2007 года N 225  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Утвердить:
1) Перечень специфик экономической классификации расходов и размеры, по которым допускается осуществление расчетов за счет бюджетных денег с применением корпоративной платежной карточки, согласно  приложению 1  к настоящему приказу;
2) Перечень специфик экономической классификации расходов и объем, по которым допускается получение наличных денег по чекам территориальных подразделений казначейства, согласно  приложению 2  к настоящему приказу.
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Шаженова Д.М.) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и его последующее опубликование в официальных средствах массовой информации в установленном законодательством порядке.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
Министр
Приложение 1
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 апреля 2007 года N 102
Перечень
специфик экономической классификации расходов и размеры,
по которым допускается осуществление расчетов за счет
бюджетных денег с применением корпоративной
платежной карточки
Таблица 1
Ка-
те-
го-
рия
Класс
Под-
класс
Спе-
ци-
фика
Наименование
специфик
Установление
ограничения
Перечень
затрат
1
1
130
Приобретение
товаров
132
Приобретение
медикаментов
и прочих
средств
медицинского
назначения
Ограничение
устанавли-
вается*
По затра-
там, свя-
занным с
приобрете-
нием
аптечки,
а также
медикамен-
тов и
прочих
средств
медицин-
ского
назначения
для нужд
государ-
ственного
учреждения
(медика-
менты и
перевязоч-
ные сред-
ства для
пополнения
аптечки);

139
Өзге де
тауарлар
сатып алу
Шектеу
қойылады*
140
Қыз.
меттер
мен
жұмыс.
тарды
сатып
алу
146
Ғимарат.
тарды, үй-
жайларды
ұстау,
оларға
қызмет
көрсету,
ағымдағы
жөндеу,
жабдықтар
мен басқа да негізгі
құралдар.
ды жөндеу
Шектеу
қойылады*
Ғимараттың ішкі
үй-жайларын
және қасбетін,
сондай-ақ оның
маңындағы аумақ.
ты таза ұстау;
ғимараттардың
маңындағы
аумақтарды
абаттандыру мен
көгалдандыруды
жүргізу және
ғимарттардың
ішіндегі жасыл
желектерге күтім
жасау; ғимарат.
тардың ішкі
үй-жайларын және
оның маңындағы
аумақты сани.
тарлық өңдеу
шығындары бойын
ша;
* - шектеу бір айлық өлшемде барлық ерекшеліктер бойынша жалпы
сомасы 50-айлық көрсеткіштен аспайтын мөлшерде белгіленеді
2-кесте
Санаты
Сыныбы
Ішкі
сыны.
бы
Ерек.
шелі.
гі
Ерекшелік
тердің
атауы
Шектеу
қойылымы
Шығындардың
тізбесі
1
1
130
Тауарлар
сатып алу
139
Өзге де
тауарлар
сатып алу
Шектеу
қойыл.
майды
Мемлекеттік
саясатта іске
асыратын және
техникалық
реттеу мен
метреология
саясында бақылау-
қадағалау өкілет
тіктерін іске
асыратын мемле.
кеттік мекеме.
лердің шығындары
бойынша мемле.
кеттік қадағалау.
ды жүзеге асыру
үшін тауарлардың
үлгілерін сатып
алу мен сынауға,
олардың сапасына
және оларды сала.
да іске асуының
қауіпсіздігіне
байланысты,
Жанар-жағар май
құнын төлеуге
байланысты қарулы
күштердің Әуе
қорғанысының
әскери-көлік
авиация күштері.
нің ұшуын жүзеге
асыру, Қазақстан
Республикасының
құқық қорғау
органдарының
алыс және жақын
шетелдерге қыз.
меттік іссапарға
шығуы кезіндегі
төлемдер бойынша
140
Қызметтер
мен жұмыс.
тарды са.
тып алу
149
Өзге де
қызметтер
мен жұмыс.
тар
Шектеу қойыл.
майды
Аэропорт қыз.
метінің төлем.
деріне байланыс.
ты шығындар бойын
ша
150
Басқа да
ағымдағы
шығындар
157
Ерекше
шығындар
Шектеу қойыл.
майды
159
Өзге де
ағымдағы
шығындар
Шектеу
қойыл.
майды
1) мәдени, спорт
тық және басқа
да іс-шаралардың
жеңімпаздары мен
қатысушыларына
әр түрлі сыйлық.
тар, жүлделер,
естелік сыйлық.
тар, ақшалай
сыйақылар, жеке
тұлғаларға басқа
да ақшалай төлем.
дер;
2) бостандығын
шектеу, қамау
немесе бостан.
дығынан айыру
түрінде жазасын
өтеуден босатыла.
тын түлғалар үшін
тұратын жеріне
дейін жол жүру
билеттерін сатып
алу;
3) сапарға шығу
арқылы өткізіле.
тін іс-шараларға
байланысты шы.
ғындар (жол жүру,
тұру, тамақтану);
4) бюджеттік
бағдарлама әкім.
шіліктерінің
өткізетін іс-ша.
ралары бойынша
(республиканың
жан-жақты аймақ.
тардағы өкіл.
дері, жақын,
алыс шетелдер.
ден), қатысушы.
лардың сапарға
шығу шығындарын
өтеу,  өкілдік.
тердің шығындары
бойынша;
5) аумақтық
талғамалы сайлау
комиссиясының
өткізуі:
кандидаттардың
сайлау алдындағы
көпшілік іс-шара.
лар өткізуі және
үгіт насихат ма.
териалдарын шығаруы;
кандидаттардың
көліктік шығын.
дары (көлік
жалдау, жанар-
жағармай);
кандидаттардың
жалақысын өтеу
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2007 жылғы 2 сәуірдегі
N 102 бұйрығына
2-қосымша
Шығыстардың экономикалық сыныптамасы
ерекшеліктерінің тізбесі және қазынашылықтың аумақтық
бөлімшелерінің чектері бойынша қолма-қол ақшаны алуға
жол берілетін көлемі
1-кесте
Санаты
Сыныбы
Ішкі
сыныбы
Ерек.
шелігі
Ерекшелік
тердің
атауы
Шектеу
қойылымы
Шығындардың
тізбесі
1
1

139
Приобретение
прочих
товаров
Ограничение
устанавлива-
ется*
140
Приобретение
услуг и
работ
146
Содержание,
обслужива-
ние, текущий
ремонт
зданий,
помещений,
ремонт
оборудования
и других
основных
средств
Ограничение
устанавли-
вается*
По затра-
там,
связанным
с приобре-
тением
товарно-
материаль-
ных
запасов на
содержание
в чистоте
внутренних
помещений
и фасада
здания,
а также
прилегаю-
щей к нему
территории
и уход за
зелеными
насаждени-
ями внутри
зданий
* - ограничение устанавливается в общей сумме по всем
спецификам в течение месяца в размере, не превышающем
50-кратный месячный расчетный показатель
Таблица 2
Ка-
те-
го-
рия
Класс
Под-
класс
Спе-
ци-
фика
Наменование
специфик
Установление
ограничения
Перечень
затрат
1
1
130
Приобретение
товаров
139
Приобретение
прочих
товаров
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам
государственных
учреждений,
реализующих
государственную
политику и
осуществляющих
контрольно-
надзорные
полномочия
в области
технического
регулирования
и метрологии,
связанным
с покупкой
и испытанием
образцов
товаров для
осуществления
государственно-
го надзора
за их качеством
и безопаснос-
тью в сфере
их реализации;
по затратам,
связанным с
оплатой
стоимости ГСМ,
при
осуществлении
перелетов
военно-
транспортной
авиации Сил
воздушной
обороны
Вооруженных
сил, право-
охранительных
органов
Республики
Казахстан
в служебные
командировки
в страны
дальнего и
ближнего
зарубежья
140
Приобретение
услуг и
работ
149
Прочие
работы и
услуги
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
оплатой услуг
аэропорта
150
Другие
текущие
затраты
157
Особые
затраты
Ограничение
не устанав-
ливается
159
Прочие
текущие
затраты
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с:
1) выплатой
различных
премий, призов,
памятных
подарков,
денежных
вознаграждений
победителям
и участникам
культурных,
спортивных и
других
мероприятий,
других денежных
выплат физи-
ческим лицам;
2) приобрете-
нием проездных
билетов для
лиц, освобож-
даемыми от
отбывания
наказания в
виде
ограничения
свободы, ареста
или лишения
свободы, до
места
жительства;
3) по проведе-
нию выездных
мероприятий
(проезд,
проживание,
питание);
4) предста-
вительскими
затратами, в
части
возмещения
расходов по
проезду
участников
(представи-
тели, различных
регионов
республики,
ближнего,
дальнего
зарубежья)
мероприятий
проводимых
администрато-
рами бюджетных
программ
5) проведени-
ем выборов
территориаль-
ных избиратель-
ных комиссий:
выступления
кандидатов в
государствен-
ных средствах
массовой
информации;
проведение
публичных
предвыборных
мероприятий
кандидатов и
выпуск
агитационных
материалов;
транспортные
затраты
кандидатов
(аренда
транспорта,
горюче-
смазочных
материалов);
возмещение
заработной
платы
кандидатов
Приложение 2
к приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 2 апреля 2007 года N 102
Перечень
специфик экономической классификации расходов и объем,
по которым допускается получение наличных денег по чекам
территориальных подразделений казначейства  ~
Таблица 1
Ка-
те-
го-
рия
Класс
Под-
класс
Спе-
ци-
фика
Наименование
специфик
Установление
ограничения
Перечень
затрат
1
1

130
Тауарлар
сатып алу
132
Дәрі-дәр.
мектер
және меди
циналық
мақсат.
тағы өзге
де құрал.
дарды са.
тып алу
Шектеу
қойылады*
Дәрі-дәрмектер
мен байлап-тағу
құралдарын,
мемлекеттік
мекемелердің
медициналық
мақсаттағы
медициналық
құрал-саймандар.
ды және өзгелер.
ді сатып алу
(байлап-тағу
құралдарын
дәрі-дәрмектер
мен байлайтын
құралдармен толтыру) шығын.
дары бойынша;
139
Өзге де
тауарлар
сатып алу
Шектеу
қойылады*
140
Қыз.
меттер
мен
жұмыс.
тарды
сатып
алу
146
Ғимарат.
тарды,
үй-жайлар
ды ұстау,
оларға
қызмет
көрсету,
ағымдағы
жөндеу,
жабдықтар
мен басқа
да негіз.
гі құрал.
дарды жөндеу
Шектеу
қойылады*
Ғимараттың ішкі
үй-жайларын және
қасбетін, сон.
дай-ақ оның
маңындағы аумақ.
ты таза ұстау;
ғимараттардың
маңындағы аумақ.
тарды абаттан.
дыру мен көгал.
дандыруды жүр.
гізу және ғимарт
тардың ішіндегі
жасыл желектерге
күтім жасау;
ғимараттардың
ішкі үй-жайларын
және оның маңын.
дағы аумақты
санитарлық өңдеу
шығындары бойынша;
* - шектеу бір айлық өлшемде барлық ерекшеліктер бойынша
жалпы сомасы 50-айлық көрсеткіштен аспайтын мөлшерде белгіленеді
~ - тізім мемлекеттік мекемелердің төлем карточкаларының
қызмет ету бойынша орналасқан жерінде пункттер мен құрылымдар
болмаған кезде пайдаланылады
2- кесте
Санаты
Сыныбы
Ішкі
сыныбы
Ерек.
шелігі
Ерекшелік
тердің
атауы
Шектеу
қойылымы
Шығындардың
тізбесі
1
1
110
Жалақы
111
Негізгі
жалақы
Шектеу
қойыл.
майды
Депутаттардың,
саяси қызметші
лердің негізгі
жалақысының
төлемдеріне
байланысты
шығындары
бойынша
112
Қосымша
ақшалай
төлемдер
Шектеу
қойыл.
майды
Депутаттардың,
саяси қызметші
лердің қосымша
ақшалай төлем.
деріне байла.
нысты шығын.
дары бойынша
113
Өтемақы
төлемдері
Шектеу
қойыл.
майды
Депутаттардың,
саяси қызметші
лердің өтемақы
төлемдеріне
байланысты
шығындары
бойынша
120
Жұмыс
беру.
шілер.
дің
жарна.
лары
121
Әлеумет.
тік салық
Шектеу
қойыл.
майды
Уақытша жұмыс.
қа жарамсыз.
дығы бойынша,
жүктілігі мен
босануы бойын.
ша төлемде.
ріне шығын.
дары бойынша
130
Тауар.
лар
сатып
алу
139
Өзге де
тауарлар
сатып алу
Шектеу
қойыл.
майды
Мемлекеттік
саясатта іске
асыратын және
техникалық
реттеу мен
метреология
саясында бақы.
лау-қадағалау
өкілеттік.
терін іске
асыратын
мемлекеттік
мекемелердің
шығындары
бойынша мемле.
кеттік қадаға.
лауды жүзеге
асыру үшін
тауарлардың
үлгілерін са.
тып алу мен
сынауға, олар.
дың сапасына
және оларды
сала да іске
асуының қауіп.
сіздігіне
байланысты
150
Басқа да
ағымдағы
шығындар
151
Ел ішін.
дегі іс-
сапарлар
мен қыз.
меттік
сапарлар
Шектеу
қойыл.
майды
Іссапарда бол.
ған уақыт үшін
тәуліктік бара
тын жерге және
кері жол жүру
жөніндегі, тұр
ғын үй-жайды
жалдау жөнін.
дегі шығыстар
бойынша төлем.
дер; және де
Қазақстан
Республикасы.
ның заңнамасы.
мен белгілен.
ген басқа да
шығыстар
152
Елден тыс
жерлерге
іссапар.
лар мен
қызметтік
сапарлар
Шектеу
қойыл.
майды
Іссапарда бол.
ған уақыт үшін
тәуліктік бара
тын жерге және
кері жол жүру
жөніндегі,
тұрғын үй-жай.
ды жалдау жө.
ніндегі шығыс.
тар бойынша
төлемдер; және
де Қазақстан
Республикасы.
ның заңнамасы.
мен белгілен.
ген басқа да
шығыстар

130
Приобретение
товаров
132
Приобретение
медикаментов
и прочих
средств
медицинского
назначения
Ограничение
устанавли-
вается*
По затратам,
связанным с
приобретением
аптечки, а
также
медикаментов
и прочих
средств
медицинского
назначения
для нужд
государствен-
ного
учреждения
(медикаменты
и перевязоч-
ные средства
для пополне-
ния аптечки)
139
Приобретение
прочих
товаров
Ограничение
устанавли-
вается*
140
Приобретение
услуг и
работ
146
Содержание,
обслуживание,
текущий
ремонт
зданий,
помещений,
ремонт
оборудования
и других
основных
средств
Ограничение
устанавли-
вается*
По затратам,
связанным с
приобретением
товарно-
материальных
запасов на
содержание в
чистоте
внутренних
помещений и
фасада
здания, а
также
прилегающей
к нему
территории и
уход за
зелеными
насаждениями
внутри зданий
* - ограничение устанавливается в общей сумме по всем спецификам
в течение месяца в размере, не превышающем 50-кратный месячный
расчетный показатель
~ - перечень используется при отсутствии по месту расположения
государственного учреждения пунктов и устройств по обслуживанию
платежных карточек
Таблица 2
Ка-
те-
го-
рия
Класс
Под-
класс
Спе-
ци-
фика
Наименование
специфик
Установление
ограничения
Перечень
затрат
1
1
110
Заработная
плата
111
Основная заработная плата
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
выплатой
основной
заработной
платы
депутатам,
политическим
служащим
112
Дополнитель-
ные денежные
выплаты
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
дополнитель-
ной денежной
выплаты
депутатам,
политическим
служащим
113
Компенсаци-
онные
выплаты
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
оплатой
компенсаци-
онных выплат
депутатам,
политическим
служащим
120
Взносы
работо-
дателей
121
Социальный
налог
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
выплатой
пособий по
временной
нетрудоспо-
собности, по
беременности
и родам
130
Приобретение
товаров
139
Приобретение
прочих
товаров
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам
государ-
ственных
учреждений,
реализующих
государ-
ственную
политику и
осуществля-
ющих
контрольно-
надзорные
полномочия
в области
технического
регулиро-
вания и
метрологии,
связанным с
покупкой и
испытанием
образцов
товаров для
осуществле-
ния государ-
ственного
надзора за
их качеством
и безопас-
ностью в
сфере их
реализации
150
Другие
текущие
затраты
151
Командировки
и служебные
разъезды
внутри
страны
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
выплатой
суточных на
время нахож-
дения в ко-
мандировке,
оплатой
расходов по
проезду к
месту
назначения
и обратно;
оплатой
расходов по
найму жилого
помещения;
а также
прочим
затратам,
установлен-
ным законо-
дательством
Республики
Казахстан
152
Командировки
и служебные
разъезды за
пределы
страны
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
выплатой
суточных на
время нахож-
дения в ко-
мандировке,
оплатой
расходов по
проезду к
месту
назначения
и обратно;
оплатой
расходов по
найму жилого
помещения;
а также
прочим
затратам,
установлен-
ным законо-
дательством
Республики
Казахстан

157
Ерекше
шығындар
Шектеу
қойыл.
майды
159
Өзге де
ағымдағы
шығындар
Шектеу
қойыл.
майды
1) мәдени,
спорттық және
басқа да іс-
шаралардың
жеңімпаздары
мен қатысушы.
ларына әр түр.
лі сыйлықтар,
жүлделер, есте
лік сыйлықтар,
ақшалай сыйақы
лар, жеке тұл.
ғаларға бас.
қада ақшалай
төлемдер;
2) бостандығын
шектеу, қамау
немесе бостан.
дығынан айыру
түрінде жаза.
сын өтеуден
босатылатын
түлғалар үшін
тұратын жері.
не дейін жол
жүру билет.
терін сатып
алу;
3) сапарға
шығу арқылы
өткізілетін
іс-шараларға
байланысты
шығындар (жол
жүру, тұру,
тамақтану);
4) бюджеттік
бағдарлама
әкімшілікте.
рінің өткізе.
тін іс-шара.
лары бойынша
(республиканың
жан-жақты
аймақтардағы
өкілдері, жа.
қын, алыс ше.
телдерден),
қатысушылардың
сапарға шығу
шығындарын
өтеу, өкілдік.
тердің шығын.
дары бойынша;
5) аумақтық
талғамалы сай.
лау комиссия.
сының өткізуі:
кандидаттардың
сайлау алдын.
дағы көпшілік
іс-шаралар
өткізуі және
үгіт-насихат
материалдарын
шығаруы;
кандидаттардың
көліктік шығын
дары (көлік
жалдау, жанар-
жағармай);
кандидаттардың
жалақысын өтеу
1
3
330
Жеке тұл.
ғаларға
ағымдағы
трансферт
тер
332
Жеке тұл.
ғаларға
берілетін
транс.
ферттер
Шектеу
қойыл.
майды
Шұғыл әскери
қызметшілерге
төленетін
азық-түлік
үлесін ақшалай
үстеме ақы
мен төлеуге,
әскери (арнау.
лы) оқу орын.
дарындағы
курсанттардың
демалысқа
кетуі кезіне
байланысты
шығындар
бойынша

157
Особые
затраты
Ограничение
не устанав-
ливается
159
Прочие
текущие
затраты
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с:
1) выплатой
различных
премий,
призов,
памятных
подарков,
денежных
вознагражде-
ний
победителям
и участникам
культурных,
спортивных
и других
мероприятий,
других
денежных
выплат
физическим
лицам;
2) приобре-
тением
проездных
билетов для
лиц, осво-
бождаемыми
от отбывания
наказания в
виде ограни-
чения свобо-
ды, ареста
или лишения
свободы, до
места
жительства;
3) затратами
по проведе-
нию выездных
мероприятий
(проезд,
проживание,
питание);
4) предста-
вительскими
затратами,
в части
возмещения
расходов по
проезду
участников
(представи-
тели, раз-
личных
регионов
республики,
ближнего,
дальнего
зарубежья)
мероприятий
проводимых
администра-
торами
бюджетных
программ;
5) проведе-
нием выборов
территори-
альных изби-
рательных
комиссий:
выступления
кандидатов
в государ-
ственных
средствах
массовой
информации;
проведение
публичных
предвыборных
мероприятий
кандидатов
и выпуск
агитационных
материалов;
транспортные
затраты
кандидатов
(аренда
транспорта,
горюче-
смазочных
материалов);
возмещение
заработной
платы
кандидатов
1
3
330
Текущие
трансферты
физическим
лицам
332
Трансферты
физическим
лицам
Ограничение
не устанав-
ливается
По затратам,
связанным с
выплатой
денежной
компенсации
взамен
продоволь-
ственного
пайка, вы-
плачиваемая
военнослужа-
щим срочной
службы,
курсантам
военных
(специаль-
ных) учебных
заведений
при убытии
в отпуск