Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының "Өнеркәсіптік меншік объектісінің қорғау құжатының және автордың куәлігінің нысандарын бекіту туралы" 2004 жылғы 17 қыркүйектегі N 53-п бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2007 жылғы 24 сәуірдегі N 59-НҚ бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 30 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4649 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 17 наурыздағы № 158 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Әділет министрінің 17.03.2015 № 158 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының Патент  Заңын және "Тауар таңбалары, қызмет көрсету таңбалары және тауар шығарылған жерлердің атаулары туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын және "Селекциялық жетістіктерді қорғау туралы" Қазақстан Республикасының  Заңын іске асыру мақсатында,  БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының 2004 жылғы 17 қыркүйектегі  N 53-п Өнеркәсіптік меншік объектісінің қорғау құжатының және автор куәлігінің нысандарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3097, Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілер Бюллетенінде 2004 жылы N 41-44, 1031 б. жарияланған) бұйрығына келесі өзгеріс енгізілсін:
Бұйрықтың мәтініндегі "алдын ала патент" сөздер "инновациялық патент" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитетінің Зияткерлік меншік саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру басқармасы (Баржақсы Н.Б.) осы бұйрықты заңнамада бекітілген тәртіппен мемлекеттік тіркеуге жіберуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Зияткерлік меншік құқығы комитеті төрағасының орынбасары С. Е. Бекеновке жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төраға

О внесении изменения в приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан  от 17 сентября 2004 года N 53-п "Об утверждении формы охранного документа и удостоверения автора объекта промышленной собственности"
Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 24 апреля 2007 года N 59-ОД. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2007 года N 4649. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 17 марта 2015 года № 158
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 17.03.2015 № 158 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях реализации  Патентного Закона Республики Казахстан и Закона Республики Казахстан " О товарных знаках , знаках обслуживания и наименованиях мест происхождения товаров",  Закона "Об охране селекционных достижений"  ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  Приказ Председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан от 17 сентября 2004 года N 53-п "Об утверждении формы охранного документа и удостоверения автора объекта промышленной собственности" (далее - Приказ) (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3097, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2004 г., N 41-44, ст. 1031) следующее изменение:
в тексте Приказа слова "предварительный патент" заменить словами "инновационный патент".
2. Управлению по реализации государственной политики в сфере промышленной собственности Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан (Баржаксы Н.Б.) в установленном законодательством порядке обеспечить представление настоящего приказа для государственной регистрации.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя председателя Комитета по правам интеллектуальной собственности Министерства юстиции Республики Казахстан Бекенова С.Е.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель