Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2007 жылғы 23 мамырдағы N 117 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 12 маусымдағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4729 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011 жылғы 6 тамыздағы № 496 бұйрығымен
Күші жойылды - ҚР Көлік және коммуникация министрінің міндетін атқарушының 2011.08.06 № 496 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасының "Сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері туралы" және "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне сәйкестендіру нөмірлерінің ұлттық тізілімдері мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" Заңдарын іске асыру мақсатында  БҰЙЫРАМЫН:
1. "Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы" Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 429 а-І бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3232 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3936 тіркелген, "Заң газетінің" 2005 жылғы 9 желтоқсандағы N 230-231 (944-965) санында жарияланған, "Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 429 а-І бұйрығына толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 9 қарашадағы N 341-І бұйрығымен; Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4335 болып тіркелген, "Заң газетінің" 2006 жылғы 16 тамыздағы N 149 (1129) санында, "Ресми газетінің" 2006 жылғы 16 қыркүйектегі N 38 (300) санында жарияланған, "Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 429 а-І бұйрығына толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2006 жылғы 26 шілдедегі N 188 бұйрығымен енгізілген толықтырулармен бірге Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 ж., N 3-8, 22-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Шығындары республикалық бюджеттен субсидиялануға жататын әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша темір жолмен жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушыларды ашық тендер негізінде анықтау жөніндегі конкурсты өткізу ережесінде:
көрсетілген Ережеге 1-қосымшада:
"СТН" деген аббревиатура "БСН" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 2-қосымшада:
"СТН" деген аббревиатура "ЖСН" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге 4-қосымшада:
"СТН" деген аббревиатура "БСН/ЖСН" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
көрсетілген Ережеге Әлеуметтік маңызды облысаралық қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын жүзеге асыратын тасымалдаушылардың шығындарын субсидиялау туралы шартқа қосымшада:
"СТН" деген аббревиатура "БСН/ЖСН" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.

О внесении изменений в некоторые приказы Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан
Приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 мая 2007 года № 117. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 12 июня 2007 года № 4729. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 6 августа 2011 года № 496
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра транспорта и коммуникаций РК от 06.08.2011 № 496.
В целях реализации Законов Республики Казахстан "О национальных реестрах идентификационных номеров" и "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам национальных реестров идентификационных номеров",  ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 429а-I "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3232, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан 2005 г., N 3-8, ст.22, с дополнениями, внесенными приказами Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 9 ноября 2005 года N 341-I "О внесении дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 429а-I "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3936, опубликованный в газете "Юридическая газета" от 9 декабря 2005 года N 230-231 (944-965); от 26 июля 2006 года N 188 "О внесении дополнений в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 429а-І "Об утверждении Правил проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4335, опубликованный в газетах "Юридическая газета" от 16 августа 2006 года N 149 (1129), "Официальная газета" от 16 сентября 2006 года N 38 (300), следующие изменения:
в  Правилах проведения конкурса на основе открытого тендера по определению перевозчиков, осуществляющих железнодорожные пассажирские перевозки по социально значимым межобластным сообщениям, убытки которых подлежат субсидированию из республиканского бюджета, утвержденных указанным приказом:
в приложении 1 к указанным Правилам:
аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурой "БИН";
в приложении 2 к указанным Правилам:
аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурой "ИИН";
в приложении 4 к указанным Правилам:
аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурой "БИН/ИИН";
в приложении к Договору о субсидировании убытков перевозчика, связанных с осуществлением пассажирских перевозок по социально значимым межобластным сообщениям к указанным Правилам:
аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурой "БИН/ИИН".

2. "Жүк тасымалдау ережесін бекіту туралы" Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 429-І  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 3294 болып тіркелген, Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4000 болып тіркелген, "Заң газетінің" 2006 жылғы 17 наурыздағы N 47-48 (1027-1028) санында, "Ресми газетінің" 2006 жылғы 25 наурыздағы N 13 (275) санында жарияланған, "Жүк тасымалдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2004 жылғы 23 қарашадағы N 429-1 бұйрығына толықтыру енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрінің 2005 жылғы 22 желтоқсандағы N 409-І бұйрығымен енгізілген толықтырумен бірге Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттік органдарының нормативтік құқықтық актілері бюллетенінде жарияланған, 2005 жылғы  қыркүйектегі, N 18, 156-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жүк тасымалдау ережесінде:
29-тармақтың бесінші абзацындағы "(СТН)" деген аббревиатура "(БСН/ЖСН)" деген аббревиатурамен ауыстырылсын;
353-тармақтағы "СТН" деген аббревиатура "ЖСН" деген аббревиатурамен ауыстырылсын.
3. Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникация министрлігінің Қатынас жолдары комитеті (М.Ж. Оразбеков) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне ұсынуды қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрық 2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізіледі.
Министр

2. Внести в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года  N 429-I "Об утверждении Правил перевозок грузов" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 3294, опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан сентябрь 2005 г. N 18 ст. 156, с дополнением, внесенным приказом Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 22 декабря 2005 года  N 409-I "О внесении дополнения в приказ Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан от 23 ноября 2004 года N 429-I "Об утверждении Правил перевозок грузов", зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4000, опубликованный в газетах "Юридическая газета" от 17 марта 2006 г. N 47-48 (1027-1028), "Официальная газета" от 25 марта 2006 г. N 13 (275), следующие изменения:
в  Правилах перевозок грузов, утвержденных указанным приказом:
в абзаце пятом пункта 29 аббревиатуру "(РНН)" заменить аббревиатурой "(БИН/ИИН)";
в пункте 353 аббревиатуру "РНН" заменить аббревиатурой "ИИН".
3. Комитету путей сообщения Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан (Уразбеков М.Ж.) обеспечить представление настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан для государственной регистрации.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 13 августа 2010 года.
Министр