Аннуитеттік сақтандыруды жүзеге асыруға құқық беретін лицензиясы бар сақтандыру ұйымының сыйлықақы жөніндегі аннуитет шартын жасасу нысандарын белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 25 маусымдағы N 185 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет Министрлігінде 2007 жылғы 16 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4809 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 17 шілдедегі № 128 қаулысымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 17.07.2015 № 128 қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 2-тармақтан қараңыз.
"Қызметкер еңбек (қызмет) мiндеттерiн атқарған кезде оның өмiрi мен денсаулығына зиян келтiргенi үшiн жұмыс берушiнiң азаматтық-құқықтық жауапкершiлiгiн мiндеттi сақтандыру туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағының 7) тармақшасын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес аннуитеттік сақтандыруды жүзеге асыруға құқық беретін лицензиясы бар сақтандыру ұйымының сыйлықақы жөніндегі аннуитет шартын жасасу нысандары белгіленсін.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енеді.
3. Стратегия және талдау департаменті (М.С. Бөбеев):
1) Заң департаментімен (М.Б. Байсынов) бірлесіп, осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он күндік мерзімде оны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, сақтандыру (қайта сақтандыру) ұйымдарына және "Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттіктің Төраға қызметі (Е.Н. Заборцева) осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялауды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Ғ.Н. Өзбековке жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2007 жылғы 25 маусымдағы
N 185 қаулысына қосымша
Аннуитеттік сақтандыруды жүзеге асыруға құқық беретін
лицензиясы бар сақтандыру ұйымының сыйлықақы жөніндегі
аннуитет шартын жасасу нысандары

Об установлении формы заключения страховой организации, имеющей лицензию на право осуществления аннуитетного страхования, о страховой премии по договору аннуитета
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 июня 2007 года N 185. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 июня 2007 года N 4809. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 17 июля 2015 года № 128
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 17.07.2015 № 128.
В целях реализации подпункта 7) пункта 2  статьи 20 Закона Республики Казахстан от 7 февраля 2005 года "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности работодателя за причинение вреда жизни и здоровью работника при исполнении им трудовых (служебных) обязанностей", Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Установить форму заключения страховой организации, имеющей лицензию на право осуществления аннуитетного страхования, о страховой премии по договору аннуитета, в соответствии с приложением к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Бубеев М.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Байсынов М.Б.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, страховых (перестраховочных) организаций и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Службе Председателя Агентства (Заборцева Е.Н.) обеспечить публикацию настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Узбекова Г.Н.
Председатель
Приложение к постановлению
Правления Агентства Республики
Казахстан по регулированию и
надзору финансового рынка и
финансовых организаций
от 25 июня 2007 года N 185
Форма заключения страховой организации, имеющей лицензию
на право осуществления аннуитетного страхования, о страховой
премии по договору аннуитета

1. Сақтанушы туралы ақпарат:
Атауы
Тұратын орны
Телефон, факс, e-mail
Байланыс жасайтын адам
Бірінші басшы
2. Пайда алушы туралы ақпарат (екі және одан артық
тұлғалармен сақтандыру шарты жасалған жағдайда,
нысанда әрбір тұлға бойынша деректемелері
көрсетіледі):
Фамилиясы, аты-жөні, бар болса - әкесінің аты
Туған күні/жасы
Жынысы
Мамандығы
Мекен-жайы
Телефон, факс, e-mail
Отбасылық жағдайы
Төлқұжаттық деректері
Шарт жасау себебі (қайтыс болу, мүгедектігі, кірісті жоғалту)
Аннуитеттік сақтандыру шартының мерзімі =
Сақтандыру төлемі  =
Аннуитеттік фактор (индекстеуді ескеріп есептелетін) =
Сыйлықақы мөлшерлемесі =
Жиынтық сыйлықақы мөлшері =
Орындаушы: .

1. Информация о страхователе:
Наименование
Место нахождения
Телефон, факс, e-mail
Контактное лицо
Первый руководитель
2. Информация о выгодоприобретателе (в случае заключения
договора страхования по двум и более лицам, в форме
указываются реквизиты по каждому лицу):
Фамилия, имя, при
наличии - отчество
Дата рождения/возраст
Пол
Профессия
Место жительства
Телефон, факс,e-mail
Семейное положение
Паспортные данные
Причина заключения
договора (смерть,
инвалидность, потеря
дохода)
Срок договора аннуитетного страхования =
Страховая выплата =
Аннуитетный фактор (рассчитываемый с учетом индексации) =
Ставка премии =
Размер суммарной премии =
Исполнитель: