"Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң 2002 жылғы 13 ақпандағы N 31-ө бұйрығына толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрлігінің 2007 жылғы 6 тамыздағы N 191-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 17 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 4882 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009 жылғы 28 шілдедегі N 237-ө Бұйрығымен.
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2009.07.28 N 237-ө бұйрығымен.
Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң тәртiбiн нақтылау мақсатында БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтiк қорғау министрiнiң "Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң ережесiн бекiту туралы" 2002 жылғы 13 ақпандағы N 31-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1782 тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде жарияланған, 2002 жыл, N 18, 592-құжат), 2002 жылғы 11 сәуiрдегi N 78-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1821 тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде жарияланған, 2002 жыл, N 21, 619-құжат), 2002 жылғы 23 қазандағы N 246-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2061 тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде жарияланған, 2003 жыл, N 3, 776-құжат), 2004 жылғы 1 наурыздағы N 47-ө (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2731 тiркелген және Қазақстан Республикасы орталық атқарушы және өзге де мемлекеттiк органдарының нормативтiк құқықтық актiлерi Бюллетенiнде жарияланған, 2005 жыл, N 19, 175-құжат) бұйрықтармен өзгерiстер мен толықтырулар енгiзiлген бұйрығына мынадай толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген Бұйрықпен бекiтiлген Атаулы әлеуметтiк көмек алуға үмiткер адамның (отбасының) жиынтық табысын есептеудiң ережесiнде:
10-тармағының екінші абзацы:
"және төтенше жағдайлар салдарынан денсаулығына және мүлкiне келтірілген зиянды өтеу" деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении дополнения в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 31-п "Об утверждении Правил определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи"
Приказ и.о. Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 6 августа 2007 года N 191-п. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 августа 2007 года N 4882. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 28 июля 2009 года N 237-п
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения РК от 28.07.2009 N 237-п.
В целях детализации порядка исчисления совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи, ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 13 февраля 2002 года N 31-п "Об утверждении Правил определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1782 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, N 18, ст. 592), внесены изменения и дополнения приказами от 11 апреля 2002 года N 78-п (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 1821 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2002 год, N 21, ст. 619), от 23 октября 2002 года N 246-п (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2061 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2003 год, N 3, ст. 776), от 1 марта 2004 года N 47-п (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 2731 и опубликованный в Бюллетене нормативных правовых актов центральных исполнительных и иных государственных органов Республики Казахстан, 2005 год, N 19, ст. 175), следующее дополнение:
в Правилах определения совокупного дохода лица (семьи), претендующего на получение адресной социальной помощи, утвержденных указанным Приказом:
абзац 2 пункта 10 дополнить словами:
"и возмещения ущерба, причиненного здоровью и имуществу вследствие чрезвычайных ситуаций".

2. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және өз күшiн 2007 жылғы 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға қолданады.
Министрдің міндетін атқарушы
Келісілді:
Қазақстан Республикасы
Статистика жөніндегі
Агенттігі Төрағасының
міндетін атқарушы
2007 жылғы 6 тамыз

2. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяет свое действие на отношения, возникшие с 1 января 2007 года.
И.о. Министра
Согласован:
И.о. Председателя
Агентства Республики
Казахстан по статистике
6 августа 2007 года