"Болашақ" халықаралық стипендиясын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 27 маусымдағы N 333 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 5 қарашадағы N 531 Бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2007 жылғы 23 қарашадағы Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5007 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2008 жылғы 12 маусымдағы N 340 Бұйрығымен
Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің 2008 жылғы 12 маусымдағы  N 340  Бұйрығымен
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  3-тармақтан  қараңыз.
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Болашақ" халықаралық стипендиясын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2007 жылғы 27 маусымдағы  N 333  бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеудің тізілімінде N 4832 тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Берілген бұйрықпен бекітілген 7-қосымшада:
3-тармақта "пәндік емтихан тапсырады." деген сөзден кейін мынадай мазмұндағы сөздермен: ", "Клиникалық ординатура" бағдарламасы бойынша оқуға ниет білдірген үміткерлерден басқа.";
Берілген бұйрықпен бекітілген 8-қосымшада:
6-бағанда, реттік номері 11, жолдарда "N+1" қорытындыны комиссия береді" деген сөздер мен сандар "TCF 699-дан 200" деген сөздер мен сандарға алмастырылсын.
2. Дамыту стратегиясы департаменті (С. Ырсалиев) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен мемлекеттік тіркеуге жіберсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Білім және ғылым вице-министрі К. Шәмшидиноваға жүктелсін.
Министр

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 333 "О некоторых мерах по реализации международной стипендии "Болашак"
Приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 5 ноября 2007 года N 531. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 ноября 2007 года N 5007. Утратил силу приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 12 июня 2008 года N 340
Сноска. Утратил силу  приказом  и.о. Министра образования и науки РК от 12.06.2008 N 340 (порядок введения в действие см.  п. 8 ).
ПРИКАЗЫВАЮ :
1. Внести в  приказ  Министра образования и науки Республики Казахстан от 27 июня 2007 года N 333 "О некоторых мерах по реализации международной стипендии "Болашак" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 4832) следующие дополнения и изменения:
в  приложении 7 , утвержденным указанным приказом:
в пункте 3 после слов "предметные экзамены." дополнить словами следующего содержания: ", кроме претендентов, желающих обучаться по программе "Клиническая ординатура".";
в  приложении 8 , утвержденным указанным приказом:
в графе 6 строки, порядковый номер 11, слова и цифры "N+I" заключение дает комиссия" заменить словами и цифрами "TCF 200 из 699".
2. Департаменту стратегии развития (Ирсалиев С.А.) направить настоящий приказ в установленном порядке на государственную регистрацию.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра образования и науки Республики Казахстан Шамшидинову К.Н.
Министр