Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралықтарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөніндегі" 2001 жылы 28 қазандағы N 419 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 30 қарашадағы N 251 Қаулысы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2012 жылғы 24 желтоқсандағы № 375 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 24.12.2012 № 375 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Қазақстан Республикасында еріксіз таратылатын банктердің тарату комиссияларының қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Басқармасы  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының
"Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы  N 419 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 1698 тіркелген), Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде N 1698 тіркелген, Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының "Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы Нұсқаулықты бекіту туралы 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы Қазақстан Республикасы қаржы рыногын және қаржылық ұйымдарды реттеу мен қадағалау жөніндегі агенттігі басқармасының 2004 жылы 16 ақпандағы  N 40 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 2777 тіркелген), Агенттік Басқармасының»Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының»Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына толықтыру мен өзгерістер енгізу туралы" 2006 жылғы 25 ақпандағы  N 39 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу  тізілімінде N 4137 тіркелген), Агенттік Басқармасының»"Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының»"Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықты бекіту жөнінде" 2001 жылғы 28 қазандағы N 419 қаулысына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы" 2007 жылғы 28 мамырдағы  N 147 қаулысымен (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4774 тіркелген) енгізілген өзгерістері мен толықтыруларымен бірге мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасындағы таратылатын банктердің аралық тарату балансының, басқа да есептерінің, тарату балансының нысандары және тарату комиссияларының оларды ұсыну мерзімдері мен тәртібі туралы нұсқаулықта:

О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 ноября 2007 года N 251. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 января 2008 года N 5074. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 24 декабря 2012 года № 375
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Национального Банка РК от 24.12.2012 № 375 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность ликвидационных комиссий принудительно ликвидируемых банков в Республике Казахстан, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство) ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года  N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 1698), с изменениями и дополнениями, внесенными постановлением Правления Агентства от 16 февраля 2004 года  N 40 "О внесении изменений и дополнений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями, зарегистрированное в Министерстве юстиции Республики Казахстан под N 1698", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 2777), постановлением Правления Агентства от 25 февраля 2006 года  N 39 "О внесении дополнения и изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4137), постановлением Правления Агентства от 28 мая 2007 года  N 147 "О внесении дополнений и изменений в постановление Правления Национального банка Республики Казахстан от 28 октября 2001 года N 419 "Об утверждении Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями", (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4774) следующие изменения и дополнения:
в  Инструкции о формах промежуточного ликвидационного баланса, иных отчетов, ликвидационного баланса ликвидируемых банков в Республике Казахстан, сроках и порядке их представления ликвидационными комиссиями, утвержденной указанным постановлением:

8-1-тармақтағы»хаттамалық» деген сөз алынып тасталсын;
10-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"10. Ай сайынғы есепке банктегі тарату барысының жай-күйі туралы түсіндірме жазба қоса беріледі, оған мына ақпарат кіреді:
1) өзгерістердің себебін көрсете отырып, есепті кезеңде банктің активтері мен міндеттемелері бойынша өзгерістер;
2) шағым-талап жұмысының сипаттамасы;
3) тарату комиссиясының банктің мүлігімен жұмысы;
4) тарату комиссиясының кредиторлармен және банктің ағымдағы борышы бойынша жұмысының сипаттамасы;
5) тарату ісіне арналған шығыстар және тартылған қызметкерлердің саны;
6) банктің тарату ісін аяқтаудың негізгі кедергілері, проблемалары және перспективалары.";
15 және 20-тармақтар "есепке" деген сөзден кейін "осы Нұсқаулықтың 10-тармағында көзделген ақпараты бар" деген сөздермен толықтырылсын;
мынадай мазмұндағы 24-1-тармақпен толықтырылсын:
"24-1. Тарату комиссиясы тарату жөніндегі есепті сотқа бергеннен кейін, уәкілетті органға ай сайын оның сотта қаралу барысы жөніндегі ақпаратты ұсынады.";
25-тармақтың 3) тармақшасындағы "банкті тарату туралы кредиторларға жазбаша хабарлау," деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 28-1-тармақпен толықтырылсын:
"28-1. Таратылатын банктің тарату балансына осы Нұсқаулықтың 32-1, 32-2-қосымшаларына сәйкес активтері мен міндеттемелерінің жай-күйі туралы есебі қоса беріледі.";
3-қосымшада:
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Тарату процесінің басындағы
кредиторлық берешек сомасы
ұлттық
валютада
шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей рублімен
басқа шетел
валютасында
5
";
6, 7, 8-бағандар алынып тасталсын;
4-қосымшада:
3-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
3
";
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
5
";
8-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
8
";
5-қосымшаның 3-бағаны мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
3
";
10-қосымшада:
4-баған алынып тасталсын;
5-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Кредитор берген талаптың сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
5
";
7-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
7
";
10-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
10
";
12-баған мынадай редакцияда жазылсын:
"
Сомасы
ұлттық валютада
шетел валютасында
АҚШ
долларымен
еуромен
ресей
рублімен
басқа шетел
валютасында
12
";
11-қосымша мынадай мазмұндағы ескертумен толықтырылсын:
"Ескерту: таратылатын банктің филиалдары бөлігінде толтырылады.";

в пункте 8-1 слово "протокольного" исключить;
пункт 10 изложить в следующей редакции:
"10. К ежемесячному отчету прилагается пояснительная записка о состоянии ликвидационного процесса в банке, содержащая следующую информацию:
1) изменения по активам и обязательствам банка за отчетный период с указанием причин изменения;
2) характеристику претензионно-исковой работы;
3) работу ликвидационной комиссии с имуществом банка;
4) характеристику работы ликвидационной комиссии с кредиторами и по текущей задолженности банка;
5) расходы на ликвидационное производство и численность привлеченных работников;
6) основные препятствия, проблемы и перспективы завершения ликвидационного производства банка.";
пункты 15 и 20 дополнить следующими словами ", содержащая информацию, предусмотренную пунктом 10 настоящей Инструкции";
дополнить пунктом 24-1 следующего содержания:
"24-1. Ликвидационная комиссия после представления отчета о ликвидации в суд, ежемесячно представляет в уполномоченный орган информацию о ходе его рассмотрения в суде.";
в подпункте 3) пункта 25 слова "письменных уведомлениях кредиторов о ликвидации банка," исключить;
дополнить пунктом 28-1 следующего содержания:
"28-1. К ликвидационному балансу ликвидируемого банка прилагается отчет о состоянии активов и обязательств согласно Приложению 32-1 к настоящей Инструкции.";
в Приложении 3:
графу 5 изложить в следующей редакции:
"
Сумма кредиторской задолженности
на начало ликвидационного процесса
в иностранной валюте
в нацио-
нальной
валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
5
";
графы 6, 7, 8 исключить;
в Приложении 4:
графу 3 изложить в следующей редакции:
"
Сумма
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
3
";
графу 5 изложить в следующей редакции:
"
Сумма
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
5
";
графу 8 изложить в следующей редакции:
"
Сумма
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
8
";
графу 3 Приложения 5 изложить в следующей редакции:
"
Сумма
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
3
";
в приложении 10:
графу 4 исключить;
графу 5 изложить в следующей редакции:
"
Сумма заявленного кредитором требования
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
5
";
графу 7 изложить в следующей редакции:
"
Сумма
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
7
";
графу 10 изложить в следующей редакции:
"
Сумма
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
10
";
графу 12 изложить в следующей редакции:
"
Сумма
в нацио-
нальной
валюте
в иностранной валюте
в долларах
США
в евро
в российских
рублях
в иной
иностранной
валюте
12
";
Приложение 11 дополнить примечанием следующего содержания:
"Примечание: заполняется в разрезе филиалов ликвидируемого банка.";

16-қосымшада 3-бағанның атауында тыныс белгілері және "(баланстан тыс)" деген сөз алынып тасталсын;
осы қаулының қосымшасына сәйкес 32-1, 32-2-қосымшалармен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Қаржы ұйымдарын тарату департаменті (З.С. Жұмабаева):
1) Заң департаментімен (Н.В. Сәрсенова) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне, "Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы" заңды тұлғалар бірлестігіне және банктердің тарату комиссияларына мәлімет үшін жіберсін.
4. Агенттіктің Төраға қызметі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары М.Б. Байсыновқа жүктелсін.
Қазақстан Республикасы Қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2007 жылғы 30 қараша N 251
қаулысына қосымша
"Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 32-1-қосымша
N 13-нысан
20    жылғы "    "
(банктің атауы) активтерінің жай-күйі туралы есебі
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Баланстық
шоттың
нөмірі
Тарату
процесі-
нің
басында
Тарату
балан-
сын жа-
сау күніне
Тарату
процесінің
басындағы
деректер-
мен салы-
стырғанда-
ғы өзге-
рістер
1
2
3
4
5
6
1
Ақша
2
Тазартылған қымбат
металдар
3
Корреспонденттік
шоттар
4
Бағалы қағаздар
5
Бағалы қағаздар
бойынша есептелген
сыйақы
6
Оның ішінде
салымдар:
6.1
Есептелген сыйақы
7
Берілген заемдар,
оның ішінде:
7.1
заңды тұлғаларға:

в приложении 16 в наименовании столбца 3 знаки препинания и слово "(внебалансового)" исключить;
дополнить Приложениями 32-1, 32-2 согласно  приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня его государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту ликвидации финансовых организаций (Жумабаева З.С.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления довести его до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" и ликвидационных комиссий банков.
4. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Байсынова М.Б.
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору
финансового рынка и финансовых
организаций
от 30 ноября 2007 года N 251
"Приложение 32-1
к Инструкции о формах
промежуточного ликвидационного
баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса
ликвидируемых банков в Республике
Казахстан, сроках и порядке их
представления ликвидационными
комиссиями
Форма N 13
Отчет о состоянии активов (наименование банка)
на "__" _________ 20__года
в тысячах тенге
N
Показатели
Номер
балан-
сового
счета
На начало
ликвида-
ционного
процесса
На дату
составления
ликвида-
ционного
баланса
Изменения
по сравнению
с данными
на начало
ликвида-
ционного
процесса
1
2
3
4
5
6
1
Деньги
2
Аффинированные
драгоценные металлы
3
Корреспондентские
счета
4
Ценные бумаги
5
Начисленное
вознаграждение
по ценным бумагам
6
Вклады, в том числе:
6.1
Начисленное
вознаграждение
7
Выданные займы,
в том числе:
7.1
юридическим лицам:

12.1
Құрылған (белгі-
ленген) негізгі
қаражат
12.2
Жер, үй және
ғимарат
12.3
Компьютерлік жабдық
12.4
Көлік құрал-
жабдықтары
12.5
Басқа негізгі
қаражат
12.6
Материалдық емес
активтер
13
Басқа активтер
Актив бойынша жиынтығы,
оның ішінде:
Резервтер (провизиялар)
Теріс түзету шоты
Есептелген амортизация
Тарату
комиссиясының  (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)       (қолы)
Төрағасы
Бас бухгалтер
(тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)       (қолы)
Орындаушы
телефоны       (тегі, аты, бар болса - әкесінің аты)       (қолы).
Қазақстан Республикасындағы
таратылатын банктердің аралық
тарату балансының, басқа да
есептерінің, тарату балансының
нысандары және тарату
комиссияларының оларды ұсыну
мерзімдері мен тәртібі туралы
нұсқаулыққа 32-2-қосымша
N№14-нысан
20     жылғы "     "
(банктің атауы) міндеттемелерінің жай-күйі туралы есебі
мың теңгемен
N
Көрсеткіштер
Символдар
Тарату
процесі-
нің
басында
Тарату
балан-
сын жа-
сау
күніне
Тарату
процесі-
нің басы-
ндағы де-
ректермен
салыстыр-
ғандағы
өзгеріс-
тер
1
2
3
4
5
6
1
Міндеттемелер оның ішінде:
100
1.1
Жеке тұлғалардың
талаптары, тараты-
латын банк мерзім-
дік төлемдерді ка-
питалдандыру жолы-
мен өмірі немесе
денсаулығына зиян
келтіргені үшін
олардың алдында
жауап береді
101
1.2
Еңбек шарты бойынша
жұмыс істеген тұл-
ғаларға еңбекақы
мен өтемақыны, Мем-
лекеттік әлеуметтік
сақтандыру қорына
әлеуметтік аударым
бойынша берешекті
төлеу бойынша, жа-
лақыдан ұсталған
алиментті және мін-
детті зейнетақы жарналарын, сондай-
ақ авторлық шарттар
бойынша сыйақылар
төлеу бойынша
102
1.3
Депозиттерге мін-
детті кепілдік бе-
руді жүзеге асыра-
тын ұйымдардың еріксіз таратыла-
тын банкке ұсыныла-
тын есеп айырысуға
сәйкес кепілдік бе-
рілген депозиттер
бойынша төленген
(төленетін) өтемақы
сомалары бойынша
103
1.4
Жеке тұлғалардың
депозиттері мен ақ-
ша аударымдары
бойынша талаптары,
сондай-ақ жинақтау-
шы зейнетақы қорла-
рының зейнетақы ак-
тивтері есебінен
жүзеге асырылған
депозиттер бойынша
талаптары; өмірді
сақтандыру саласы
бойынша тартылған
қаражат есебінен
жүзеге асырылған
сақтандыру ұйымда-
рының депозиттері
бойынша
104
1.5
Тек қана қайырым-
дылық қызметімен
айналысатын коммер-
циялық емес ұйым-
дармен, Ұлы Отан
соғысы ардагерлері-
нің ұйымдарымен
және оған теңесті-
рілген тұлғалардың
ұйымдарымен есеп
айырысулар. Қазақс-
тан Республикасы
Мүгедектерінің ер-
ікті қоғамымен, Қа-
зақ зағиптар қоға-
мымен, Қазақ саңы-
раулар қоғамымен
және осы заңды тұл-
ғалардың меншігі
болып табылатын жә-
не олардың қаржысы
есебінен қүрылған
өндірістік ұйымдар-
мен, олардың банк-
тік шоттарында бар
және депозитте ор-
наластырылған қар-
жысы бойынша басқа
да мүгедектер ұйым-
дарымен есеп айыр-
ысулар

12.1
Строящиеся
(устанавливаемые)
основные средства
12.2
Земля, здания
и сооружения
12.3
Компьютерное
оборудование
12.4
Транспортные
средства
12.5
Прочие основные
средства
12.6
Нематериальные
активы
13
Прочие активы
Итого по активу,
в том числе:
Резервы (провизии)
Счет отрицательной
корректировки
Начисленная амортизация
Председатель
ликвидационной
комиссии         ________________________________________   _____________
(фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Главный          ________________________________________   _____________
бухгалтер         (фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)
Исполнитель      ________________________________________   _____________
телефон           (фамилия, имя, при наличии - отчество)      (подпись)".
"Приложение 32-2
к Инструкции о формах
промежуточного ликвидационного
баланса, иных отчетов,
ликвидационного баланса
ликвидируемых банков в Республике
Казахстан, сроках и порядке их
представления ликвидационными
комиссиями
Форма N 14
Отчет о состоянии обязательств (наименование банка)
на "__" _________ 20__года
в тысячах тенге
N
Показатели
Сим-
волы
На начало
ликвида-
ционного
процесса
На дату
состав-
ления
ликвида-
ционного
баланса
Изменения
по сравнению
с данными на
начало лик-
видационного
процесса
1
2
3
4
5
6
1.
Обязательства
в том числе:
100
1.1.
Требования физических
лиц, перед которыми
ликвидируемый банк
несет ответственность
за причинение вреда
жизни или здоровью,
путем капитализации
соответствующих
повременных платежей
101
1.2
По оплате труда и
выплате компенсаций
лицам, работавшим по
трудовому договору,
задолженностей по
социальным отчислениям
в Государственный фонд
социального страхования,
по уплате удержанных
из заработной платы
алиментов и обязательных
пенсионных взносов,
а также вознаграждений
по авторским договорам
102
1.3
Требования организации,
осуществляющей обяза-
тельное гарантирование
депозитов, по сумме
выплаченного (выплачи-
ваемого) ею возмещения
по гарантируемым
депозитам согласно
расчету, представленному
принудительно ликвиди-
руемым банком
103
1.4
Требования физических
лиц по депозитам и
переводам денег, а также
требования по депозитам,
осуществленным за счет
пенсионных активов
накопительных пенсионных
фондов; по депозитам
страховых организаций
осуществленным за счет
средств, привлеченных
по отрасли страхование
жизни
104
1.5
Расчеты с некоммерчес-
кими организациями,
занимающимися исключи-
тельно благотворительной
деятельностью, организа-
циями ветеранов Великой
Отечественной войны и
организациями лиц
приравненных к ним.
Добровольным обществом
инвалидов Республики
Казахстан, Казахским
обществом слепых,
Казахским обществом
глухих и производствен-
ными организациями,
являющимися собствен-
ностью этих юридических
лиц и созданными за
счет их средств,
другими организациями
инвалидов по имеющимся
их средствам на
банковских счетах и
помещенным на депозит