Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының»"Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы N 300 қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2007 жылғы 30 қарашадағы N 258 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2008 жылғы 15 қаңтарда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 5093 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010 жылғы 3 қыркүйектегі № 130 Қаулысымен.
Күші жойылды - ҚР Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының 2010.09.03 № 130 (2010.11.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Қолданушылардың назарына!!!
Қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін  2-тармақтан қараңыз.
Екінші деңгейдегі банктердің қызметін реттейтін нормативтік құқықтық актілерді жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігінің Басқармасы (бұдан әрі -Агенттік)  ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесін бекіту және Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі Басқармасының "Қазақстан Республикасының кейбір нормативтік құқықтық актілеріне қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2005 жылғы 27 тамыздағы N 310 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" 2006 жылғы  N 300 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде N 4520 тіркелген) мынадай өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы екінші деңгейдегі банктерінің есеп беру ережесінде:
1-тармақта "18" деген цифр "19" деген цифрмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы 2-1-тармақпен толықтырылсын:
"2-1. Банк есептілігін уәкілетті органға осы Ереженің 1, 3, 7, 14, 19-қосымшаларына сәйкес электронды тасымалдауышта ай сайын есеп беру айынан кейін келетін айдың жетінші жұмыс күнінің Астана қаласының сағаты бойынша сағат 18-00-ден кешіктірмей ұсынады.";
осы қаулының қосымшасына сәйкес 19-қосымшасымен толықтырылсын.

О внесении изменения и дополнений в постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года № 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года № 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций"
Постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 30 ноября 2007 года № 258. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 января 2008 года № 5093. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 3 сентября 2010 года № 130
Сноска. Утратило силу постановлением Правления АФН РК от 03.09.2010 № 130 (вводится в действие с 01.11.2010).
В целях совершенствования нормативных правовых актов, регулирующих деятельность банков второго уровня, Правление Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций (далее - Агентство)  ПОСТАНОВЛЯЕТ :
1. Внести в постановления Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 25 декабря 2006 года  N 300 "Об утверждении Правил представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан и внесении изменения в постановление Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций от 27 августа 2005 года N 310 "О внесении изменений и дополнений в некоторые нормативные правовые акты Республики Казахстан по вопросам регулирования и надзора финансового рынка и финансовых организаций" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под N 4520) следующие изменение и дополнения:
в  Правилах представления отчетности банками второго уровня Республики Казахстан, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 1 цифру "18" заменить цифрой "19";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Банк представляет в уполномоченный орган отчетность в соответствии с приложениями 1, 3, 7, 14, 19 к настоящим Правилам на электронном носителе ежемесячно не позднее 18.00 часов времени города Астаны седьмого рабочего дня месяца, следующего за отчетным месяцем.";
дополнить приложением 19 согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап он төрт күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
3. Стратегия және талдау департаменті (Г.А.Ділімбетова):
1) Заң департаментімен (Н.В.Сәрсенова) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуден өткізу шараларын қолға алсын;
2) Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап он күндік мерзімде осы қаулыны Агенттіктің мүдделі бөлімшелеріне,»"Қазақстан қаржыгерлерінің қауымдастығы"»заңды тұлғалар бірлестігіне жіберсін.
4. Ақпараттық технологиялар басқармасы (А.Ж. Бейсенбаев) 2008 жылғы 1 шілдеге дейінгі мерзімде»Екінші деңгейдегі банктердің есептілік-статистикалық ақпаратын жинау және өңдеу» автоматтандырылған ақпараттық шағын жүйенің жетілдіруін қамтамасыз етсін.
5. Агенттіктің Төраға қызметі осы қаулыны Қазақстан Республикасының бұқаралық ақпарат құралдарында жариялау шараларын қолға алсын.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының орынбасары Е.Л.Бахмутоваға жүктелсін.
Төраға
Қазақстан Республикасы қаржы
нарығын және қаржы ұйымдарын
реттеу мен қадағалау агенттігі
Басқармасының
2007 жылғы 30»қарашадағы
N 258 қаулысына қосымша
Қазақстан Республикасы екінші
деңгейдегі банктерінің есеп
беру ережесіне 19-қосымша
Заемдар бойынша мерзімі өткен берешек  туралы есеп
______________________________________________
(банктің атауы)
200____ жылғы»"___"»«________» жағдай бойынша
(мың теңге)
Заемдар бойынша мерзімі өткен берешек
мерзімдер
Стан-
дарт-
тық
күмәнді
Үміт-
сіз
Барлы-
ғы
1 са-
нат
тағы кү-
мән-
ді-
лер
1 са-
нат
тағы кү-
мән-
ді-
лер
1 са-
нат
тағы кү-
мән-
ді-
лер
1 са-
нат
тағы кү-
мән-
ді-
лер
1 са-
нат
тағы кү-
мән-
ді-
лер
1
2
3
4
5
7
8
9
10
30
күнге
дейін
Негізгі борыш бойынша
Заем бойынша сый
ақылар бойынша
30-60
күн
Негізгі борыш бойынша
Заем бойынша сый
ақылар бойынша
60-90
күн
Негізгі борыш бойынша
Заем бойынша сый
ақылар бойынша
90-180
күн
Негізгі борыш бойынша
Заем бойынша сый
ақылар бойынша
180
астам
күн
Негізгі борыш бойынша
Заем бойынша сый
ақылар бойынша
Барлығы
Негізгі борыш бойынша
Заем бойынша сый
ақылар бойынша
Басшы            _________________________    ___________
(фамилиясы және аты)        (қолы)
Бас бухгалтер:   _________________________    ___________
(фамилиясы және аты)        (қолы)
Орындаушы:    ______________________________  ______________________
(лауазымы, фамилиясы және аты)  (қолы)(телефон нөмірі)
Есепке қол қойылған күні   200_____ жылғы»"_____"» __________
Мөрдің орны".

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении четырнадцати дней со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
3. Департаменту стратегии и анализа (Дилимбетова Г.А.):
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) принять меры к государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан настоящего постановления;
2) в десятидневный срок со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан довести настоящее постановление до сведения заинтересованных подразделений Агентства, Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана".
4. Управлению информационных технологий (Бейсенбаев А.Ж.) в срок до 1 июля 2008 года обеспечить доработку Автоматизированной информационной подсистемы "Сбор и обработка отчетно-статистической информации от банков второго уровня".
5. Службе Председателя Агентства принять меры к публикации настоящего постановления в средствах массовой информации Республики Казахстан.
6. Контроль исполнения настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Агентства Бахмутову Е.Л.
Председатель
Приложение
к постановлению Правления
Агентства Республики Казахстан
по регулированию и надзору финансового
рынка и финансовых организаций
от 30 ноября 2007 года N 258
"Приложение 19
к Правилам представления
отчетности банками второго уровня
Республики Казахстан
Отчет о просроченной задолженности по займам
______________________________________________
(наименование банка)
по состоянию на "___" "________" 200____ года
(в тысячах тенге)
Просроченная задолженность по займам
Сроки
Стан-
дарт-
ные
Сомнительные
Без-
надеж-
ные
В
с
е
г
о
Сом-
нитель-
ные 1
кате-
гории
Сом-
нитель-
ные 2
кате-
гории
Сом-
нитель-
ные 3
кате-
гории
Сом-
нитель-
ные 4
кате-
гории
Сом-
нитель-
ные 5
кате-
гории
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
до
30
дней
по ос-
нов-
ному
долгу
по
воз-
наг-
раж-
дению
по
займам
30-60
дней
по ос-
нов-
ному
долгу
по
воз-
наг-
раж-
дению
по
займам
60-90
дней
по
основ-
ному
долгу
по
воз-
наг-
раж-
дению
по
займам
90-
180
дней
по ос-
нов-
ному
долгу
по
воз-
наг-
раж-
дению
по
зай-
мам
более
180
дней
по ос-
нов-
ному
долгу
по
воз-
наг-
раж-
дению
по
зай-
мам
Всего
по
основ-
ному
долгу
по
воз-
наг-
раж-
дению
по
займам
Руководитель:              _________________         _____________
(фамилия и имя)            (подпись)
Главный бухгалтер:         _________________         _____________
(фамилия и имя)            (подпись)
Исполнитель:    __________________________   _____________  _______________
(должность, фамилия и имя)     (подпись)   (номер телефона)
Дата подписания отчета "_____" __________ 200_____ года
Место для печати".