Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы 154/19-III»"Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Астана қаласы Мәслихатының 2007 жылғы 9 ақпандағы N 342/43-ІІІ Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2007 жылғы 1 наурызда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 463 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009 жылғы 31 наурыздағы N 203/31-IV Шешімімен.
Ескерту: Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2009.03.31  N 203/31-IV Шешімімен.
____________________________
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 12 шілдедегі "Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) Кодексінің 394-бабына , Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 23 қазандағы N 1016 "Тіркелген жиынтық салықтың ең төменгі және ең жоғары базалық ставкаларының мөлшерін бекіту туралы" қаулысына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астана қаласы мәслихатының 2005 жылғы 7 маусымдағы N 154/19-III "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне акциз ставкаларын және тіркелген жиынтық салығының ставкаларын белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2005 жылғы 4 шілдеде 398 нөмірмен тіркелген, 2005 жылғы 7 шілдеде "Вечерняя Астана", 2005 жылғы 7 маусымда "Астана хабары" газеттерінде жарияланды) шешіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімге N 2 қосымша, осы шешімге қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енеді.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласы бойынша Салық
комитеті төрағасының
орынбасары (СК)
Астана қаласы
Кәсіпкерлік және
өнеркәсіп департаментінің
директоры (К және ӨД)
Астана қаласы мәслихатының
2007 жылғы 9 ақпандағы
N 342/43-ІІІ шешіміне қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2005 жылғы 7 маусымдағы 154/19-ІІІ
"Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген
түрлеріне акциз ставкаларын және
тіркелген жиынтық салығының
ставкаларын белгілеу туралы"
шешіміне 2 қосымша
Астана қаласы бойынша салық салу объектілері
бірліктерінен тіркелген жиынтық салығының
Ставкалары
N
р / с
Салық салу
объектілеріні ң атаулары
Салық
салу
объекті-
сіні ң
бірлігі
Жылына
тіркелген
жиынтық
салы ғ ыны ң
ставкасы
(айлық
есептік
көрсет-
кіштегі )
Бір ай ғ а
тіркелген
жиынтық
салы ғ ыны ң
ставкасы
(айлық
есептік
көрсет-
кіштегі )
1.
Ойын үстелі
бір
ойын
үстелі

О внесении изменения в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога"
Решение Маслихата города Астаны от 9 февраля 2007 года N 342/43-III. Зарегистрированно в Департаменте юстиции города Астаны 1 марта 2007 года N 463. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 31 марта 2009 года N 203/31-IV
В соответствии со статьей 394 Кодекса Республики Казахстан от 12 июля 2001 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый Кодекс)", постановлением Правительства Республики Казахстан от 23 октября 2006 года N 1016 "Об утверждении размеров минимальных и максимальных базовых ставок фиксированного суммарного налога", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 7 июня 2005 года N 154/19-III "Об установлении ставок акциза на отдельные виды предпринимательской деятельности и ставок фиксированного суммарного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 398 от 4 июля 2005 года, опубликовано в газетах "Вечерняя Астана" 7 июля 2005 года, "Астана хабары" 7 июля 2005 года) следующее изменение:
приложение N 2 к указанному решению изложить в редакции согласно приложения к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Секретарь маслихата
города Астаны
СОГЛАСОВАНО
Заместитель председателя Налогового
комитета по городу Астане (НК)
Директор департамента
предпринимательства и
промышленности города Астаны
(ДП и П)
Приложение
к решению маслихата города Астаны
от 9 февраля 2007 года N 342/43-III
Приложение 2
к решению маслихата города Астаны
от 7 июня 2005 года N 154/19-III
"Об установлении ставок акциза на
отдельные виды предпринимательской
деятельности и ставок фиксированного
суммарного налога
Ставки
фиксированного суммарного налога с единицы объекта налогообложения
по городу Астане
N
п/п
Наименование объекта
налогообложения
Единица
объекта
налого-
обложения
Ставки
фиксирован-
ного
суммарного
налога в
год (в
месячных
расчетных
показателях)
Ставки
фиксирован-
ного
суммарного
налога в
месяц (в
месячных
расчетных
показателях)
1.
Игровой стол
игровой
стол