Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N ЗС-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 6 шілдедегі N ЗС-28-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 18 шілдеде N 3229 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облыстық мәслихатының 2008 жылғы 20 маусымдағы N 4С-7-3 шешімімен
2004 жылғы 24 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Бюджеттік  кодексіне , 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының  Заңының  6 бабына сәйкес және Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 5 шілдедегі N№А-7/239 қаулысына байланысты Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 21 желтоқсанында  N 3207  тіркелген, 2006  жылдың 30 желтоқсанында "Арқа ажары" газетінде N№150, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Акмолинская правда"»газетінде N 151-152 жарияланған), Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 21 наурыздағы N№3С-25-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы»(Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 29 наурызында N№3218 тіркелген, 2007 жылдың 3 сәуірінде "Арқа ажары" газетінде N№39, 2007 жылдың 5 сәуірінде N№40, 2007 жылдың 5 сәуірінде "Акмолинская правда" газетінде N№41, 2007 жылдың 10 сәуірінде N 43 жарияланған), 2007 жылғы 11 маусымдағы N№3С-27-7 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"»шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 14 маусымында N 3226 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 21 маусымында N№72, "Акмолинская правда"»газетінде 2007 жылдың 26 маусымында N 77 және 2007 жылдың 5 шілдесінде N№87, 2007 жылдың 7 шілдесінде N№88 жарияланған) шешімімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген, шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1 тармақшада:
"41 957 564" цифрлары "44 290 980,6" цифрларына ауыстырылсын;
"4 635 348" цифрлары "5 220 248" цифрларына ауыстырылсын;
"124 046,2" цифрлары "133 259,8" цифрларына ауыстырылсын;
"37 198 169,8" цифрлары "38 937 472,8" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"42 478 493,9" цифрлары "44 811 910,5" цифрларына ауыстырылсын.

О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N ЗС-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"
Решение Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2007 года N ЗС-28-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июля 2007 года N 3229. Утратило силу решением Акмолинского областного маслихата от 20 июня 2008 года N 4С-7-3
В соответствии с Бюджетным  кодексом  Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года, статьи 6  Закона  Республики Казахстан "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и согласно постановления акимата Акмолинской области N А-7/239 от 5 июля 2007 года Акмолинский областной маслихат  РЕШИЛ :
1. Внести в  решение  Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 21 декабря 2006 года N 3207, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 30 декабря 2006 года N 150, в газете "Акмолинская правда" от 30 декабря 2006 года N 151-152), с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решениями Акмолинского областного маслихата от 21 марта 2007 года N 3С-25-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 29 марта 2007 года N 3218, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 3 апреля 2007 года N 39, от 5 апреля 2007 года N 40, в газете "Акмолинская правда" от 5 апреля 2007 года N 41, от 10 апреля 2007 года N 43), от 11 июня 2007 года N№ 3С-27-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N№3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 14 июня 2007 года N 3226, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 21 июня 2007 года N 72, в газете "Акмолинская правда" от 26 июня 2007 года N 77 и от 5 июля 2007 года N 87, от 7 июля 2007 года N№88) следующие изменения и дополнения:
1) В пункте 1:
в подпункте 1:
цифры "41 957 564" заменить на цифры "44 290 980,6";
цифры "4 635 348" заменить на цифры "5 220 248";
цифры "124 046,2" заменить на цифры "133 259,8";
цифры "37 198 169,8" заменить на цифры "38 937 472,8";
в подпункте 2:
цифры "42 478 493,9" заменить на цифры "44 811 910,5".

2) 6 тармақта:
"15 517 241" цифрлары "17 256 544" цифрларына ауыстырылсын.
3) 9 тармақта:
"2 390 946" цифрлары "2 536 679" цифрларына ауыстырылсын;
2 тармақшада:
"195 433" цифрлары "341 166" цифрларына ауыстырылсын;
"195 433 мың теңге - Ақмола облысы Көкшетау қаласында Ақмола облыстық перинатальдық орталықтың 50 төсектік перзентхана бөлімшесінің корпусын салу" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"44 103 мың теңге - Щучье ауданы Бурабай кентіндегі "Бурабай" санаторийінің туберкулезге қарсы 50 төсектік балалар бөлімшесінің құрылысына;
101 630 мың теңге - Көкшетау қаласындағы Қ.Құрманбаев атындағы облыстық туберкулезге қарсы диспансердің 70 төсектік балалар бөлімшесінің құрылысына".
4) 10 тармақта:
"2 198 281" цифрлары "3 080 066" цифрларына ауыстырылсын;
1 тармақшада:
"1 387 067" цифрлары "1 421 772" цифрларына ауыстырылсын;
"11822 мың теңге - жергілікті атқарушы органдардың мемлекеттік тапсырысы негізінде орта кәсіби білім беру оқу орындарында оқитын студенттердің жол ақысы шығындарын төлеуге" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"34 705 мың теңге - жалпы орта білімнің мемлекеттік жүйесінде интерактивті оқыту жүйесін енгізуге";
2 тармақшада:
"811 214" цифрлары "1 658 294" цифрларына ауыстырылсын;
"152 010 мың теңге - Ерейментау ауданы Малтабар селосында 200 орындық мектептің құрылысына" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"423 540 мың теңге - Щучье ауданы Шортанды кентінде 1200 орындық мектеп құрылысына;
423 540 мың теңге - Көкшетау қаласында 1200 орындық жалпы білім беру мектебінің құрылысына".
5) 11  тармақта:
"60 523" цифрлары "57 806" цифрларына ауыстырылсын;
"3 335" цифрлары "618" цифрларына ауыстырылсын.
6) 13 тармақта:
"956 418" цифрлары "1 463 273" цифрларына ауыстырылсын;
"137 650" цифрлары "133 500" цифрларына ауыстырылсын;
"30 000 мың теңге - Егіндікөл ауданы Полтавское селосындағы су құбыры құрылымдарының алаңын және поселкелік жүйелерін қайта жабдықтауға" жолындағы "30000"
цифрлары "70 000" цифрларына ауыстырылсын;
"30 000 мың теңге - Егіндікөл ауданы Спиридоновка селосының су жүргізгішін, поселкелік сумен қамтитын жүйелерін және су құбыры құрылымдарының алаңшасын қайта жабдықтауға" жолындағы "30 000" цифрлары "70 000"» цифрларына ауыстырылсын;
"20 000 мың теңге - Шортанды ауданы Жолымбет кентіндегі су құбыры жүйелерін қайта жабдықтауға" жолындағы "20 000" цифрлары "60 000" цифрларына ауыстырылсын;
"20 000 мың теңге - Шортанды ауданы  Дамса, Степное селоларының және Научный кентінің су құбырларын қайта жабдықтауға" жолындағы "20 000" цифрлары "60 000" цифрларына ауыстырылсын;

2) В пункте 6:
цифры "15 517 241" заменить на цифры "17 256 544".
3) В пункте 9:
цифры "2 390 946" заменить на цифры "2 536 679";
в подпункте 2:
цифры "195 433" заменить на цифры "341 166";
после строки "195433 тысячи тенге - на строительство корпуса родильного отделения на 50 коек Акмолинского областного перинатального центра в городе Кокшетау Акмолинской области" дополнить строками следующего содержания:
"44 103 тысячи тенге - на строительство корпуса на 50 мест детского противотуберкулезного санатория "Бурабай" в п.Бурабай Щучинского района;
101 630 тысяч тенге - на строительство детского отделения на 70 коек Акмолинского областного противотуберкулезного диспансера имени К. Курманбаева в городе Кокшетау".
4) В пункте 10:
цифры "2 198 281" заменить на цифры "3 080 066";
в подпункте 1:
цифры "1 387 067" заменить на цифры "1 421 772";
после строки "11 822 тысячи тенге - на выплату компенсаций на проезд для обучающихся в средних профессиональных учебных заведениях на основании государственного заказа местных исполнительных органов" дополнить строкой следующего содержания:
"34 705 тысяч тенге - на внедрение системы интерактивного обучения в государственной системе среднего общего образования";
в подпункте 2:
цифры "811 214" заменить на цифры "1 658 294";
после строки "152 010 тысяч тенге - строительство школы на 200 мест в селе Малтабар Ерейментауского района" дополнить строками следующего содержания:
"423 540 тысяч тенге - строительство школы на 1200 мест в поселке Шортанды Шортандинского района;
423 540 тысяч тенге - строительство общеобразовательной школы на 1200 мест в г. Кокшетау.
5) В пункте 11:
цифры "60 523" заменить на цифры "57 806";
цифры "3 335" заменить на цифры "618".
6) В пункте 13:
цифры "956 418" заменить на цифры "1 463 273";
цифры "137 650" заменить на цифры "133 500";
в строке "30 000 тысяч тенге - реконструкцию поселковых сетей и площадки водопроводных сооружений села Полтавское Егиндыкольского района" цифры "30 000"» заменить на цифры "70 000";
в строке "30 000 тысяч тенге - реконструкцию водовода, поселковых разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Спиридоновка Егиндыкольского района" цифры "30 000" заменить на цифры "70 000";
в строке "20 000 тысяч тенге - реконструкцию водопроводных сетей в поселке Жолымбет Шортандинского района" цифры "20 000" заменить на цифры "60 000";
в строке "20 000 тысяч тенге - реконструкцию водопроводных сетей сел Дамса, Степное и поселка Научный Шортандинского района" цифры "20 000" заменить на цифры "60 000";

"20 000 мың теңге - Жақсы ауданы Жақсы селосындағы таратушы су құбыры жүйелерінің құрылысына" жолындағы "20 000" цифрлары "70 000" цифрларына ауыстырылсын;
"150 000" цифрлары "151 126" цифрларына ауыстырылсын;
"20 000 мың теңге -  Ақкөл ауданы Ақкөл қаласындағы су құбыры жүйелерін қайта жабдықтауға (II кезек)" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"50 000 мың теңге - Ақкөл ауданы Новорыбинка селосы су құбырының су қоймасы қабырғаларын және сумен қамтамасыз ету жүйесін қайта жабдықтауға";
15 000 мың теңге - Ақкөл ауданы Наумовка селосындағы су құбыры жүйесін қайта жабдықтауға;
40 000 мың теңге - Бұланды ауданы Журавлевка және Воробъевка селоларының су құбырлары жүйесін қайта жабдықтауға;
40 455 мың теңге - Ерейментау ауданы Торғай селосының сумен қамтамасыз ету жүйелерін Торғай темір жол стансасына қоса отырып қайта жабдықтау;
17 053 мың теңге - Есіл ауданы Бізұлық  селосындағы су құбырлары жүйесін қайта жабдықтауға;
4 698 мың теңге - Жақсы ауданы Жақсы селосында жерасты суларынан локальді сумен қамтамасыз ету құрылысына;
30 000 мың теңге - Жақсы ауданы Жаңа Қима және Қима селоларының су құбырларының таратушы жүйелерін қайта жабдықтау;
30 000 мың теңге - Целиноград ауданы Раздольное селосындағы су құбыры жүйесін қайта жабдықтауға;
22 754 мың теңге - Целиноград ауданы Шұбар селосында су тазартқыш бойынша блок-модулінің құрылысына;
22 187 мың теңге - Целиноград ауданы Жайнақ стансасында су тазартқыш үшін құрастырма блок-модулін орнату;
27 732 мың теңге - Целиноград ауданы Қаратомар селосында су тазартқыш бойынша құрастырма блок-модулінің құрылысына".
7) 14 тармақта:
"297 000" цифрлары "497 000" цифрларына ауыстырылсын.
8) мынадай мазмұндағы 16-1 тармақшасымен толықтырылсын:
"16-1. 2007 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен Көкшетау қаласының бюджетіне түспеген 7647 мың теңгенің орнын толықтыруға мақсатты ағымдағы трансферттер қарастырылған".
9) 18 тармақта:
"3 491 151,3" цифрлары "4 210 441,8" цифрларына ауыстырылсын.
1 тармақшада:
"886 620,3" цифрлары "1 165 410,8" цифрларына ауыстырылсын;
"446 743,2" цифрлары "506 689,2" цифрларына ауыстырылсын;
"274 807, 2" цифрлары "301 710, 7" цифрларына ауыстырылсын;
"5667 мың теңге - үйде оқытылып және тәрбиеленетін мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз етуге" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"17501 мың теңге - Ұлы Отан соғысына қатысқандар мен мүгедектердің коммуналдық қызметтері шығынына арналып, әлеуметтік көмек көрсетуге";
"13 376" цифрлары "35 329" цифрларына ауыстырылсын;

в строке "20 000 тысяч тенге - строительство разводящих водопроводных сетей в селе Жаксы Жаксынского района" цифры "20 000" заменить на цифры "70 000";
цифры "150 000" заменить на цифры "151 126";
после строки "20000 тысяч тенге - реконструкцию водопроводных сетей в городе Акколь Аккольского района (II - я очередь)" дополнить строками следующего содержания:
"50 000 тысяч тенге - реконструкцию скважинного водозабора и системы водоснабжения села Новорыбинка Аккольского района;
15 000 тысяч тенге - реконструкцию водопроводных сетей села Наумовка Аккольского района;
40 000 тысяч тенге - реконструкцию водопроводных сетей сел Журавлевка и Воробъевка Буландынского района;
40 455 тысяч тенге - реконструкцию системы водоснабжения села Тургай с подключением железнодорожной станции Тургай Ерейментауского района;
17 053 тысячи тенге - реконструкцию водопроводных сетей в селе Бузулук Есильского района;
4 698 тысяч тенге - строительство локального водоснабжения из подземных вод села Жаксы Жаксынского района;
30 000 тысяч тенге - реконструкцию разводящих водопроводных сетей  сел  Жана-Кийма и Кийма Жаксынского района;
30 000 тысяч тенге - реконструкцию водопроводных сетей в селе Раздольное Целиноградского района;
22 754 тысячи тенге - строительство комбинированных блок-модулей по очистке воды в  селе Шубар Целиноградского района;
22 187 тысяч тенге - установка комбинированного блок-модуля для очистки воды на станции Жайнак Целиноградского района;
27 732 тысячи тенге - строительство комбинированных блок-модулей по очистке воды в селе Каратомар Целиноградского района".
7) В пункте 14:
цифры "297 000" заменить на цифры "497 000";
8) Дополнить пунктом 16-1 следующего содержания:
"16-1. Учесть, что в областном бюджете на 2007 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета на возмещение потерь поступлений
в бюджет в г.Кокшетау в сумме 7647 тысяч тенге".
9) пункте 18:
цифры "3 491 151,3" заменить на цифры
"4 210 441,8";
в подпункте 1:
цифры "886 620,3" заменить на цифры "1 165 410,8";
цифры "446 743,2" заменить на цифры "506 689,2";
цифры "274 807,2" заменить на цифры "301 710,7";
после строки "5667 тысяч тенге - на материальное обеспечение детей - инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому" дополнить строкой следующего содержания:
"17501 тысяча тенге - на социальную помощь участникам и инвалидам Великой Отечественной войны на расходы за коммунальные услуги";
цифры "13 376" заменить на цифры "35 329";

"19 654,2 мың теңге - Целиноград ауданының "Воздвиженка - Малиновка" автомобиль жолдарының ағымдағы жөндеу жұмыстарына" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"120 287 мың теңге - Атбасар ауданының жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге;
2000 мың теңге - Атбасар ауданы Атбасар қаласының N№6 орта мектебінің жылу қазандығына екі котел сатып алуға;
30200 мың теңге - Бұланды ауданының жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарының жұмысын тұрақты қамтамасыз етуге";
2 тармақшада:
"2 604 531" цифрлары "3 045 031" цифрларына ауыстырылсын;
"1 200 000" цифрлары "1 500 000" цифрларына ауыстырылсын;
"19 000" цифрлары "31 579" цифрларына ауыстырылсын;
"16 000 мың теңге - Қорғалжын ауданының "Өрлеу"»шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық қорын көбейтуге" деген жолдардан кейін келесі мазмұндағы жолдармен толықтырылсын:
"7 921 мың теңге - Атбасар ауданының "Атбасар жылу сервисі" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорнының жарғылық қорын көбейтуге;

после строки "19 654,2 тысячи тенге - на текущий ремонт автомобильной дороги "Воздвиженка-Малиновка"» Целиноградского района" дополнить строками следующего содержания:
"120287 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Атбасарского района;
2000 тысячи тенге - на приобретение двух котлов для котельной средней школы N 6 г.Атбасар Атбасарского района;
30200 тысяч тенге - на обеспечение стабильной работы теплоснабжающих предприятий Буландынского района";
в подпункте 2:
цифры "2 604 531" заменить на цифры "3 045 031";
цифры "1 200 000" заменить на цифры "1 500 000";
цифры "19 000" заменить на цифры "31 579";
после строки "16000 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Орлеу"» Коргалжинского района" дополнить строками следующего содержания:
"7921 тысяч тенге - на увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар теплосервис" Атбасарского района;

120 000 мың теңге - Көкшетау қаласында сыртқы инженерлік жүйелердің құрылысына;
10) 20 тармақта:
"345 509,4" цифрлары "145 312,3" цифрларына ауыстырылсын.
11) Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешімінің (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2006 жылдың 21 желтоқсанында  N 3207  тіркелген, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Арқа ажары" газетінде N 150, 2006 жылдың 30 желтоқсанында "Акмолинская правда" газетінде N 151-152 жарияланған), (Ақмола облыстық мәслихатының шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген: 2007 жылғы 21 наурыздағы N 3С-25-5 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 29 наурызында N№3218 тіркелген, 2007 жылдың 3 сәуірінде "Арқа ажары" газетінде N№39, 2007 жылдың 5 сәуірінде N 40, 2007 жылдың 5 сәуірінде "Акмолинская правда" газетінде N 41, 2007 жылдың 10 сәуірінде N 43 жарияланған), 2007 жылғы 11 маусымдағы N 3С-27-7 "Ақмола облыстық мәслихатының 2006 жылғы 8 желтоқсандағы N 3С-24-3 "2007 жылға арналған облыстық бюджет туралы"» шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы"»(Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылдың 14 маусымында N 3226 тіркелген, "Арқа ажары" газетінде 2007 жылдың 21 маусымында N 72, "Акмолинская правда" газетінде 2007 жылдың 26 маусымында N 77 және 2007 жылдың 5 шілдесінде N 87, 2007 жылдың 7 шілдесінде N 88 жарияланған) 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

120 000 тысяч тенге - на строительство наружных инженерных сетей в г.Кокшетау".
10) В пункте 20:
цифры "345 509,4" заменить на цифры "145 312,3".
11) Приложение 1 к  решению  областного маслихата N 3С-24-3 от 8 декабря 2006 года "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в департаменте юстиции Акмолинской области от 21 декабря 2006 года N№3207, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 30 декабря 2006 года N№150, в газете "Акмолинская правда" от 30 декабря 2006 года N№151-152), (внесены изменения и дополнения решениями Акмолинского областного маслихата: от 21 марта 2007 года N 3С-25-5 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год"» (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 29 марта 2007 года N 3218, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 3 апреля 2007 года N 39, от 5 апреля 2007 года N 40, в газете Акмолинская правда от 5 апреля 2007 года N 41, от 10 апреля 2007 года N 43); от 11 июня 2007 года N 3С-27-7 "О внесении изменений и дополнений в решение Акмолинского областного маслихата от 8 декабря 2006 года N 3С-24-3 "Об областном бюджете на 2007 год" (зарегистрировано в Департаменте юстиции Акмолинской области от 14 июня 2007 года N 3226, опубликовано в газете "Арқа ажары" от 21 июня 2007 года N 72, в газете "Акмолинская правда" от 26 июня 2007 года N 77 и от 5 июля 2007 года N 87, от 7 июля 2007 года N 88) изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

279 182,0
017
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінің үлгі штаттарын ұстауды қамтамасыз етуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
395 447,0
019
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерін Интернет
желісіне қосуға және олардың трафигін төлеуге аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
31 974,0
020
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелеріне кітапханалық қорларын жаңарту үшін оқулық пен оқу-әдістемелік кешенін сатып алуға және жеткізуге  аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
68 350,0
021
Жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелері үшін лингафондық және мультимедиялық кабинеттер жасауға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер
121 979,0
022
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерге тамақтануды, тұруды және балаларды тестілеу пункттеріне
жеткізуді ұйымдастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 245,0
023
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының кітапхана қорларын жаңарту үшін мемлекеттік тілді зерделеу жөніндегі оқу, анықтама және электронды әдебиет сатып алуға және жеткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
17 991,0
025
Білім беру саласындағы мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізу
903,0
026
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерiне білім беру саласында мемлекеттік жүйенің жаңа технологияларын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
33 802,0
3
Бастауыш кәсiптік бiлiм беру
1 158 187,7
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 158 187,7
008
Бастауыш кәсіптік білім беру
1 158 187,7
4
Орта кәсіби бiлiм беру
716 219,0
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
60 357,0
002
Орта кәсiптiк бiлiмi
бар мамандар даярлау
60 357,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
655 862,0
009
Орта кәсіби білімді мамандар даярлау
655 862,0
5
Қосымша кәсіби білім беру
168 516,0
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
68 195,0
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
68 195,0
253
Облыстың денсаулық сақтау департаменті (басқармасы)
21 404,0
003
Кадрларының біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
21 404,0
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
78 917,0
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
78 917,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
2 845 170,8
261
Облыстың білім беру департаменті (басқармасы)
1 251 646,8
001
Білім беру департаментінің (басқармасының) қызметін қамтамасыз ету

279 182,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение содержания типовых штатов государственных учреждений общего среднего образования
395 447,0
019
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на подключение к Интернету и оплату трафика государственных учреждений среднего общего образования
31 974,0
020
Целевые текущие трансферты бюджетам  районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников и учебно- методических комплексов для обновления библиотечных
фондов государственных учреждений среднего общего образования
68 350,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание лингофонных и мультимедийных кабинетов для государственных учреждений среднего общего образования
121 979,0
022
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на организацию питания, проживания и подвоза детей к пунктам тестирования
6 245,0
023
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебной, справочной и электронной литературы по изучению государственного языка для обновления библиотечных фондов государственных организаций
среднего образования
17991,0
025
Внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
903,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение новых технологий государственной системы в сфере образования
33 802,0
3
Начальное профессиональное образование
1 158 187,7
261
Департамент (Управление) образования области
1 158 187,7
008
Начальное профессиональное
образование
1 158 187,7
4
Среднее профессиональное образование
716 219,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
60 357,0
002
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
60 357,0
261
Департамент (Управление) образования области
655 862,0
009
Подготовка специалистов со средним профессиональным образованием
655 862,0
5
Дополнительное профессиональное образование
168 516,0
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
68 195,0
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
68 195,0
253
Департамент (Управление) здравоохранения области
21 404,0
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
21 404,0
261
Департамент (Управление) образования области
78 917,0
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
78 917,0
9
Прочие услуги в области образования
2 845 170,8
261
Департамент (Управление) образования области
1 251 646,8
001
Обеспечение деятельности Департамента (Управления) образования