Ақмола облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлерін белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 6 шілдедегі № а-7/243 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 6 шілдедегі № 3С-28-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2007 жылғы 8 тамызда № 3233 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50 бабының 3 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
Ескерту. Кіріспеге өзгерту енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.04.06 № А-4/107 қаулысымен және Ақмола облыстық мәслихатының 2010.04.06 № 4C-23-8 шешімімен.
1. Ақмола облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлері осы шешімнің қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Аудандар мен қалалар әкімдіктері осы бірлескен шешімнің 1 тармағында көрсетілген мақсаттар үшін жер учаскелерін беруді елді мекендер құрылысының бас жоспарлары мен схемаларына сәйкес жүзеге асырсын.
3. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ескерту. 3 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 2010.04.06 № А-4/107 қаулысымен және Ақмола облыстық мәслихатының 2010.04.06 № 4C-23-8 шешімімен.
Ақмола облысының әкімі М.Есенбаев
Ақмола облыстық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Қ.Құрманов
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
А.Жазин
Ақмола облысы бірлескен
әкімдігінің 2007 жылғы
6 шілдедегі № а-7/243
қаулысы мен Ақмола облыстық
мәслихатының 2007 жылғы
6 шілдедегі № 3С-28-6 шешіміне
қосымша
Ақмола облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлері

Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 6 июля 2007 года № а-7/243 и решение Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2007 года № 3С-28-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 августа 2007 года № 3233
В соответствии с пунктом 3 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2010 года № А-4/107 и решением маслихата Акмолинской области от 06.04.2010 года № 4С-23-8.
1. Установить предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Акмолинской области согласно приложению к настоящему решению.
2. Акиматам районов и городов, предоставление земельных участков для целей, указанных в пункте 1 настоящего совместного решения, осуществлять в соответствии с генеральными планами и схемами застройки населенных пунктов.
3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Сноска. Пункт 3 с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 06.04.2010 года № А-4/107 и решением маслихата Акмолинской области от 06.04.2010 года № 4С-23-8.
Аким Акмолинской области М.Есенбаев
Председатель сессии
Акмолинского областного
маслихата
К.Курманов
Секретарь Акмолинского
областного маслихата
А.Джазин
Приложение к совместному
постановлению акимата
Акмолинской области
№ а-7/243 от 6 июля 2007 года
и решению Акмолинского
областного маслихата
от 6 июля 2007 года
№ ЗС-28-6
Предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Акмолинской области

Ескерту. Қосымшаға өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы әкімдігінің 06.09.2019 № А-9/424 қаулысымен және Ақмола облыстық мәслихатының 06.09.2019 № 6С-37-3 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы әкімдігінің 13.12.2022 № А-12/603 және Ақмола облыстық мәслихатының 13.12.2022 № 7С-23-5 (оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бірлескен қаулысы және шешімімен.
Аудандар мен қалалар атауы

Сноска. Приложение с изменениями, внесенными постановлением акимата Акмолинской области от 06.09.2019 года № А-9/424 и решением маслихата Акмолинской области от 06.09.2019 года № 6С-37-3 (вводится в действие со дня официального опубликования); в редакции совместного постановления акимата Акмолинской области от 13.12.2022 № А-12/603 и решения Акмолинского областного маслихата от 13.12.2022 № 7С-23-5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование районов и городов