"2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы" Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N С-37/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Көкшетау қалалық мәслихатының 2007 жылғы 30 наурыздағы N С-39/5 шешімі. Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 3 сәуірде N 1-1-58 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008 жылғы 15 қазандағы № 16/17 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2008.10.15 № 16/17 шешімімен
Қазақстан Республикасының Кодексі 2004 жылғы 24 сәуірдегі N№548 "Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексі" 116-бабы, 5 тармағына және Қазақстан Республикасының Заңы 2001 жылғы 23 қаңтардағы N 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" 6 бабы, 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты  ШЕШТІ :
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2006 жылғы 13 желтоқсандағы N  С-37/5 "2007 жылға арналған қалалық бюджет туралы", Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2006 жылдың 26 желтоқсанда N 1-1-54 болып тіркелген, 2006 жылғы 28 желтоқсанда N 53 "Көкшетау" газетінде жарияланған (Көкшетау қалалық мәслихаты сессиясының шешіміне енгізілген кейінгі өзгертулермен және толықтырулармен: 2007 жылғы 21 ақпандағы N С-38/7, Көкшетау қаласының әділет басқармасында 2007 жылғы 27 ақпанда N 1-1-56 болып тіркелген, 2007 жылғы 1 наурызда N 9 "Көкшетау" газетінде жарияланған) шешімге келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақтың 1) тармақшасында:
"6 740 242" санын "6 840 242" санымен ауыстырылсын;
"24 964" санын "324 964" санымен ауыстырылсын;
2) 1 тармақтың 2) тармақшасында:
"7 477 027,9" санын "7 577 027,9" санымен ауыстырылсын;
3) 8 тармақта:
екінші абзацтағы "арнайы" сөзі "міндетті" сөзімен ауыстырылсын;
4) 12 тармақта:
"260 000" санын "360 000" санымен ауыстырылсын;
5) 14 тармақта:
"551 821" санын "651 821" санымен ауыстырылсын;
2. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес 1 қосымша келесі редакцияда бекітілсін.
3. Осы шешім Көкшетау қаласының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми түрде жарияланған кезден бастап қолданысқа енеді.
Үшінші шақырылған Көкшетау қалалық мәслихатының
39-шы сессияның  төрағасы
Үшінші шақырылған Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Қалалық мәслихаттың
39 сессиясының шешіміне

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год"
Решение Кокшетауского городского маслихата от 30 марта 2007 года N С-39/5. Зарегистрировано управлением юстиции города Кокшетау 3 апреля 2007 года N 1-1-58. Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 15 октября 2008 года № 16/17
Утратило силу - постановлением акимата города Кокшетау Акмолинской области от 15 октября 2008 года № 16/17
В соответствии с пунктом 5 статьи 116 Кодекса Республики Казахстан от 24 апреля 2004 года N 548 "Бюджетного кодекса Республики Казахстан" и  подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года N 148 "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата от 13 декабря 2006 года N С-37/5 "О городском бюджете на 2007 год", зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 26 декабря 2006 года N 1-1-54, опубликованное в газете "Степной маяк" от 28 декабря 2006 года N 53 (с последующими изменениями и дополнениями, внесенными решением сессий Кокшетауского городского маслихата: от 21 февраля 2007 года N С-38/7, зарегистрированное в Управлении юстиции города Кокшетау от 27 февраля 2007 года за N 1-1-56, опубликованное в газете "Степной маяк" от 1 марта 2007 года 9) следующие изменения:
1) в подпункте 1) пункта 1:
цифры "6 740 242" заменить цифрами "6 840 242";
цифры "224 964" заменить цифрами "324 964";
2) в подпункте 2) пункта 1:
цифры "7 477 027,9" заменить цифрами "7 577 027,9";
3) в пункте 8:
в абзаце втором слово "специальными" заменить словом "обязательными";
4) в пункте 12: цифры "260 000" заменить цифрами "360 000";
5) в пункте 14: цифры "551 821" заменить цифрами "651 821";
2. Приложение 1 изложить в следующей редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вступает в силу после государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие с момента официального опубликования.
Председатель 39-й сессии Кокшетауского
городского маслихата третьего созыва
Секретарь Кокшетауского городского
маслихата третьего созыва
Приложение 1
к решению 39 сессии городского маслихата